j ONROERE ONRG A 4% INTERHUIS BV 3ncöra de jager CS3 rente 8% 2e HYPOTHEKEN ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED MAKELAARDIJ van BE l UKERING' papthuysbv Bel nu: 045 - 710806 Wij bemiddelen bij de verkoop van: WOUBRUGGE onroerendgoed zonnebloem 72 LEIDEN tel 071-134341 BATE WEG 37. Luxe dakterras (hoekwo ning, 3 zijden tuin, gar. ind.: hal, toilet, trap, grote L-vorm. woonkamer met plavuizen, hoek-open haard en aangrenzende luxe, open Sie-Matic keuken, bergkast, 1e verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers met wastafel, één met balkon, luxe badkamer met ligbad, douche, wastafel, toilet, 2e verd.: overloop, c.v.-gas, berging. 3e toilet, wasruimte, ruime werkk. (5.50x4 m) met dakterras (6x2 m). Vraagprijs f 310.000.- k.k. TE KOOP in Leiden VUURBLOEM 7. (Bohan-woning type B): modem, royaal herenhuis v.v. c.v.-gas en boiler. Ind.: hal, toilet, splitlevel woonkamer (8.5x4.9 m) met open haard, grote open keu ken en bijkeuken. 1e verd.: 3 ruime slaapka mers en badkamer met ligbad, wastafel en aparte douche. 2e verd.: Grote hobbyruimte (eventueel één of meerdere kamers te ma ken). Het hele pand verkeert in een uitste kende staat van onderhoud, is v.v. veel te gelwerk en gekleurd sanitair. Bovendien is de royale tuin 15 m diep met zonne-terras (op het Z.O.) onder architectuur aangelegd. f 329.500.- k.k. KATWIJK Hoornespleln. Ruime maisonnettewoning (hoek), boven de winkels, bj 1966/'67. De indeling van dit pand in dit gezellige winkelcentrum is als volgt: hal, toilet, fonteintje, doorzonkamer, keuken met aansluiting w.a. Op de verd. zitten 3 slaapkamers, waarvan 1 met achterbalkon en luxaflex. Tevens is er een badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. De berging is in het trappenhuis. Dit pand is van binnen geheel nieuw behangen c.v. gas, en is direct te aanvaarden. Voor een bezichtiging kunt u met ons tel. een afspraak maken. Vraagprijs f 206.000.- k.k. Secr. Varkevisserstraat. In deze gewilde omgeving, tussen de Annastraat en de Roest van Umburgstraat is een degelijk woonhuis met schuur te koop. Dit pand werd gebouwd in 1930 en is sinds die tijd keurig onderhouden. Het is voorzien van 7 gaskachels en gedeeltelijke stoffe ring. Voor de weinigen die deze huizen nog niet kennen, geven wij alvast een idee van de indeling, gang met toilet en keldertje, woonkamer en suite, uitgebouwde keuken en bijkeuken op de etage: 4 slaapkamers, douche met wastafel, alsmede de overloop met kasten. Er is een vlizotrap naar de geheel betimmerde zolder. Dit pand kunt u op afspraak geheel vrijblijvend bezichtigen. Vraagprijs f 225.000.- k.k. RIJNSBURG Floralaan 1Uitstekend onderhouden hoekwoning met garage en schuurtje, bj 1972, hal met toilet, fonteintje. Z.-woonkamer met schoonmetselwerk, dubbele begla zing. luxe houten keuken met alle apparatuur die u maar nodig heeft, hardhouten trap naar verd.: waarop 3 slaap kamers, veel kastruimte en een vaste wastafel op 2 ka mers, fraaie badkamer met zitbad, vaste wastafel, 2e toilet en aansl. w.a.. zolderetage met dakkapel waarop 4e slaapkamer en de berging voor uw c.v. ketel en gasboiler. De oplevering geschiedt in overleg. Bezichtigen mag di rect, als u ons tenminste even belt. Vraagprijs f 295.000.- k.k. NOORDWIJK Johanna van Horenstraat. Verkeersvrij gelegen hoekwoning voor- zij- en achtertuin, royale doorzon kamer met parket ruime hal met toilet en trapkast, vanuit de eerste eetkeuken komt u in de zonnige achtertuin, waarin de stenen schuur staat. Boven zijn er 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en vaste wastafel, aparte toiletruimte, geheel afgetimmerde zolder met extra slaapkamer, c.v. gas. Déze woning kunt u geheel vrij blijvend met ons bezichtigen. Prijsldee f 275.000.- k.k. Stegerhoek. Ruim woonhuis, bj 1968, met zowel voor als achtertuin (z), gelegen aan plantsoen, zonder door gaand verkeer. Dit pand moet u gaan zien. Wij geven u alvast een idee van de indeling. Via de entree komt u in de gang met toilet en ruime kelderkast. De doorzonkamer is belegd met blank eiken strokenparket. De moderne keu ken is voorzien van luxe apparaten, via de trap naar de verd. overloop met 3 slaapkamers, waarvan 1 met was tafel, ruime bergmogelijkheden, door toepassing van vaste kastenwanden, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. Op zolder afgetimmerde tochtvrije overloop met ruime berging, waarin c.v. ketel (Gas), grote hobbyruimte, of extra slaapkamer, zolder voorzien van 2 dakkapellen en dubbele vaste kast. Dit keurig onderhouden pand wordt incl. gedeeltelijke stoffering, luxaflex en markies desgewenst direct opgeleverd. Prijs n.o.t.k. Vraag naar ons "Woonkompas" voor informatie met foto's van alle regio aangeboden woningen. Ons kantoor is ook zaterdag geopend van 9-12 i LEIDEN Brederodestraat, zeer luxe verbouwd woonhuis met voor- en achtertuin. Woonkamer, 2 slaapkamers, grote fraaie badkamer met ligbad, mooie keuken. Veel tegel werk en plavuizen. Vraagprijs f 190.000.- Rijndijkstraat, fraai verbouwde eengezinswoning met stenen schuur en tuin. Ind. woonkamer, open keuken, douche, toilet, tuin en 4 slaapkamers. Vraagprijs incl. div. extra's f 139.000.- Haagweg, ruim herenhuis met achtertuin. 7 kamers, keu ken. serre, schuur, 2 toiletten. Moet gedeeltelijk opge knapt worden. Vraagprijs f 177.000.- Hoge Rijndijk, half vrijstaand woonhuis met voor- en achtertuin. Ind. kamer en suite, keuken, toilet, 3 slaapka- jmers, 2e keuken en ruime zolder. Vraagprijs f 175.000.- Bronkhorststraat, dubbel woonhuis. Benedenwoning verhuurd. Afz. bovenwoning geheel leeg, bev. woonka mer, 4 slaapkamers, keuken, toilet, douche, balkon en zolderruimte. Vraagprijs f 69.000.- Makelaarskantoor Van der Hoogt LEIDERDORP/LEIDEN Hier hebben wij nog enige geschakelde semi bungalows te koop, bij de Rijn gelegen, gelegenheid om boten te meren. v.a. 352.000 Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551. KATWIJK AAN DEN RIJN, Pioenhof 4 Eengezinswoning met achtertuin op zuiden. Woonkamer met veel hardhout, keuken, berging, toilet, douchekamer en 2 of 3 slaapkamers (demontabele wand). Oplevering in overleg. Vraagprijs 145.000 k.k. KATWIJK AAN ZEE, Patrijsstraat 19 Ruim woonhuis met zeer groot sousterrain, woonkamer L.-vormig met open haard, keuken en toilet, 3 slaapkamers, douchekamer en vliering, tuin op zuiden, oplevering in overleg. Vraagprijs 240.000 k.k. RIJNSBURG, Brouwersstraat 94 In zeer goede staat verkerend woonhuis. Ruime woonkamer, keuken en toilet, bad kamer, 3 slaapkamers en vliering, schuur (5x6 m.) met afgetimmerde vliering, water en verlichting. Vraagprijs 180.000 k.k. Oplevering nov. 1978 VOORSCHOTEN, Rembrandtlaan 220 Zeer goed onderhouden woonhuis met cv.-gas, 3 slaapkamers, douchekamer met 2e toilet en vaste trap naar 3e slaapkamer. Voor- en zonnige achtertuin. Vraagprijs 205.000 k.k. Wij hanteren het eenzijdige courtagesysteem, zodat de koper bij ons geen courtage betaalt. Hoofdstraat 70, Valkenburg Z.H. Tel. (01718)-72333/72257. (gunstiger kén niet) Geheel boetevrije extra aflossing toegestaan, alsmede nieuwe opname van reeds afgelost geld. En: slechts rentebetaling over het openstaande bedrag. Deze leningen zijn óók ideaal als overbruggingscrediet. (Als u slechts korte tijd een groot bedrag nodig hebt, b.v. als u een nieuw huis koopt, en het oude nog niet verkocht is). Vrije besteding. Rustende hypotheek geen enkel bezwaar. Snel geregeld. U krijgt het gewenste kapitaal geheel schoon in handen, zónder enige kosten voor notaris, taxatie, onderzoek, verzekeringen e.d. (Wij zijn de enige financieringsinstelling waar u leningen met looptijd 10 en 15 jaar volgens dit tarief ontvangt, en zonder dat er sprake is van aftrek van vele kosten). En heel belangrijk: BIJ ONS is in uw maandelijkse betalingen ook VOLLEDIGE AFLOSSING van de lening inbegrepen. Netto in handen Terugbetaling per maand (alles int (min. 1 afsl. looptijd looptijd looptijd prov.) 15 jaar 10 jaar 5 jaar 10.000,- 113,75 137,75 217,50 15.000,- 170,50 206,75 326,25 20.000,- 227,50 275,50 435,- 25.000,- 284,25 344,50 543.75 40.000,- 454.75 551.- 869,75 60.000,- 682.- 826,50 ƒ1.304,75 100.000,- ƒ1.136,75 ƒ1.377,50 ƒ2.174,25 enz. Tussengelegen of hogere bedragen zijn ook mogelijk. Zonder overbodige vragen, zonder inmenging van derden, zonder onge wenste huisbezoeken verzorgen wij in telefonisch en/of schriftelijk contact in vier dagen een vrijblijvende, kosteloze offerte. MAANDAG T/M ZATERDAG VAN 9 TOT 21 UUR Uw intermediair voor alle credieten Financieringskantoor Moonen Saroleastraat 42. Heerlen Tel 045-710806 en 710698 KOUDEKERK AAN DEN RIJN Wij verkopen zonder makelaarskosten onze royale moderne woning aan de BURG.VERHEULLAAN 31 met knusse woonkamer en open keuken, 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, en grote zolder met dakkapel, alles is voorzien van moderne betimmeringen c.v.-gas, eigen grond en dergelijke. Oplevering eventueel op korte termijn. Prijs»207.500.- k.k. LEIDEN: Haarlemmerweg 50 Goed onderhouden middenwoonhuis, voorzien van gas kachel. Achtertuin op oosten. Bouwjaar ±1910. Indeling: ruime hal, toilet, uitgebouwde moderne keuken, huiska mer 32 m2) met open haard en gaskachel; 1 e etage: 3 slaapkamers, ruime zeer moderne badkamer met ligbad, aparte douche. Elektrische bedrading is in 1969 ver nieuwd. Inkluslef diverse stoffering. Vraagprijs: 155.000,- Bem. Zwaan Makelaardij o/g, Hoofdstr. 89, Sassenheim. Tel. 02522-15050. KATWIJK Op de hoek Biltlaan-Hoorneslaan bieden wij aan een luxe c.v.-gas verwarmd, gestoffeerd appartement met inpandige berging. Ind.: entree, luxe keuken, hall met douche, toilet, 3 ruime slaapkamers, bergkast. Via de royale woonkamer (7x4) komt U op het terras met hard houten trap naar 44 m2 grote tuin. Bijzonderheden: 6 dubbele kasten, alle "Rozijnen hardhout, aluminium deurposten. Aanvaarding in overleg. Vraagprijsf 169.000.- k.k. Fagelstraat. Perfect onderhouden maisonette met in pandige schuur en garage. Bouwjaar 1970. Ind.: entree, hal, toilet met fonteintje, ruime keuken met afzuigkap, schrootjeswanden en veel ingebouwde kasten. Grote woonkamer (6x4.3) met balkon. Etage: 1 ouderslaap kamer met vaste kasten en deur naar badkamer met douche en 2e toilet, 2e slaapkamer met losse kast en wastafel met warm-koud water, 3e slaapkamer met losse kast. Incl. zonnescherm. C.v.-gas verwarmd. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs f 169.000.- k.k. Hoorneslaan. Prima onderhouden 4-kamerflat op 2e woonlaag, d.m.v. gaskachels verwarmd. Ind.: entree, hal met garderobe, royale keuken met geiser en balcon, douche, toilet, zonnige living, 3 ruime slaapkamers. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs f 143.000.- k.k. Kuyperstraat. Grote maisonette met inpandige berging. Deze uitstekend onderhouden maisonette wordt incl. enige nieuwe stoffering verkocht. De indeling is als volgt: entree, hall met garderobe, mooi betegeld toilet, luxe keuken, ruime woonkamer met vrij uitzicht. Op de etage bevinden zich 3 ruime slaapkamers en luxe badkamer met douche. Balkon. Op 1e woonlaag gelegen. Geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 157.500.- k.k. Anjerstraat. Leuke eengezinswoning met aangebouwde schuur en diepe achtertuin. Geheel c.v.-gas verwarmd. Ind.: hal, toilet, luxe eikenhouten keuken met afzuigkap, zonnige kamer. 1e et.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, bergruimte. Het geheel is zorgvuldig afge werkt met veel hardhout. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 165.000.- k.k. Sluisweg. Ged. gestoffeerde tusseneengezinswoning met ruime plaats op 110 m2 eigen grond. Het goed on derhouden, geheel c.v.-gas verwarmde huis heeft o.a. hall met garderobe, toilet, royale kamer en suite, uitge bouwde keuken met bijkeuken en 2e toilet en hobbyka mer. Op de etage bevinden zich 3 ruime slaapkamers met wastafels en keuken. Daarboven bevindt zich de vliering. Zeer geschikt voor zomerverhuur. Aanvaarding in over- Vraagprijs f 190.000.- k.k. Hoorneslaan. Moderne perfect onderhouden hoekeen- gezinswoning met c.v.-gas, ruime voortuin en achtertuin op het zuiden. Bouwjaar 1972. Bevat o.a. een luxe keu ken met afzuigkap, schrootjesplafond en aangebouwde kastenwand. royale doorzonkamer. Op de 1 e etage be vinden zich 3 grote slaapkamers met veel bergkasten, badkamer met douche en 2e toilet, vaste trap naar 2e etage, waar zich de 4e slaapkamer met brede dakkapel en zolderberging bevindt. Alle slaapkamers voorzien van tuimelramen. Achter het huis bevindt zich een vrijstaande stenen berging. Incl. stoffering. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 258.000.- k.k. Helmbergweg. Luxueuse hoekeengezinswoning met voor- en achtertuin op het zuiden. Achter het huis bevindt zich de d.m.v. brede inrit te bereiken garage en dubbele schuur. Bevat o.a. een grote doorzonkamer metgranol en schrootjeswanden. Luxe moderne keuken. 1e et.: 4 slaapkamers, allen voorzien van tuimelramen, badkamer met douche. Via de vaste trap is de 5e kamer en zol derberging te bereiken. Bouwjaar 1965. Geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 260.000.- k.k. Willem Taatstraat. Nieuw gestoffeerd halfvrijstaand herenhuis met brede inrit naar achtererf met garage en grote schuur. Geheel c.v.-gas verwarmd. In.d: hall, ruime kamer en suite met nieuwe vloerbedekking en nieuwe open haard, 2 slaap/hobby- of bergruimtes, hal met toilet en douche, doorlopend naar luxe hardhouten keuken met afzuigkap en gaskachel. Alle kamers van hardhouten deuren voorzien. 1 e etage: 4 ruime slaapkamers, keuken met deur naar royaal zonneterras op het zuiden. 2e etage: Grote zolderberging. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Commandeurslaan. Vrijstaand karakteristiek herenhuis met groot, 3 verdiepingen tellend bijgebouw, achtergele gen kas en zeer grote tuin, tezamen gelegen op 1650 m2 eigen grond. Het object biedt vele mogelijkheden op het gebied van bouwen etc. Ook voor degene die op hobby en woongebied speciale wensen hebben is dit object een uitkomst. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 650.000.- k.k. Duinstraat Goed onderhouden drive-in-woning met grote garage/berging van 40 m2, entree, royale kamer en suite, 4 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon. Het huis verkeert in goede staat van onder houd en is d.m.v. gaskachels verwarmd. Bouwjaar 1962. Wie wil zijn huurwoning voor dit mooie pand ruilen? Aan vaarding in overleg. Vraagprijs f 245.000.- k.k. Paul Krugerstraat. Werk- en opslagruimte met gas- water- en electriciteitsaansluitingen. Totaal opp.: 125 m2. Direkt te aanvaarden. Huurprijs f 125,- per week. VALKENBURG Middenweg. Vrijstaand karakteristiek herenhuis op 320 m2 eigen grond met voortuintje en enorme achtertuin op het zuiden. Inhoudende: een grote uitgebouwde eetkeu ken, bijkeuken, royale kamer en suite, overloop met schrootjesplafond, 3 grote slaapkamers, douche en zol derberging. Achter het huis bevindt zich een ruime schuur. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 295.000.- k.k. Broekweg. Winkel-woonhuis met bedrijfsruimte, kelder (14m2), achtertuin en paardestal. Ind.: part.: winkel, keu ken, toilet, opslagruimte, werkplaats. 1e et.:'ruime L-ka- mer, keuken, douche, grote ouderslaapkamer. 2e et.: 3 slaapkamers, berging en dakkapel. Geschikt voor dro gisterij, platenzaak e.d. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 295.000.- k.k. RIJNSBURG Schaapherdershoek. Modem luxe herenhuis met voor tuin en achtertuin op het zuiden. Het gehele pand is geïsoleerd d.m.v. thermopane beglazing en spouwmuurisolatie. Het hoekpand bevat een grote L- vormige zonnekamer, moderne keuken, 4 ruime slaap kamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. Daarbo ven bevindt zich de zolderberging. Het pand is d.m.v. c.v.-gas verwarmd en is aan een gezellig gemeentelijk plantsoen gelegen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 268.000.- k.k. LEIDEN Haagweg. Goed onderhouden gemoderniseerd heren huis met voortuin en diepe vrije achtertuin op het zuiden. Ind.: part.: ruime living met open haard, grote uitge bouwde eetkeuken* bijkeuken, fietsenloods en berging. 1e et.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e et.: 2 slaapkamers, zolderberging. Veel extra's zoals huistelefoon, veel luxe ingebouwde kasten. Alle slaapkamers voorzien van wastafels. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs f 308.000.- k.k. Morsweg. Groot dubbel herenhuis met 30 meter diepe tuin grenzend aan de Rijn, geschikt voor dubbele bewo ning. Ind.: benedenwoning, hall, toilet, douche, luxe keu ken met afzuigkap, schrootjes en spotjes. Kamer en suite, 1 slaapkamer. Bovenwoning (1 e etage): kamer en suite, badkamer, toilet, douche, 1 slaapkamer (2e etage) zit kamer met schrootjesplafond, 2 slaapkamers, toilet, keu ken, ruime berging. De woningen zijn via aparte ingangen te bereiken. Wordt totaal leeg opgeleverd!! Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Oude Vest. Karakteristiek hoekgrachtenpand met klok- gevel. Wanneer u dat zou willen kan dit onder Monu mentenzorg vallende pand worden gerenoveerd, waar voor een subsidie van 65% verwacht mag worden. Na de eventuele renovatie zal een grachtenpand met een in houd van 1000 m3 zijn ontstaan. Aanvaarding in over- Vraagprijs f 230.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Gestoffeerd herenhuis met dieüe achter tuin en C.V.-gas. Omvat: grote doorzonkamer met open haard en schrootjesplafond (13,5 meter) open keuken, 3 slaapkamers, zolderberging. Afgewerkt met veel hard hout. Aanvaarding direct. Vraagprijs f 220.000.- k.k. Wij nodigen U vriendelijk uit om het pand waar U interesse naar uitgaat eens geheel vrijblijvend te bezichtigen. Ook over objecten die onze collega's aanbieden kunnen wij U volledig inlichten, aangezien wij als MCC-make- laar de beschikking hebben ver het totale aanbod in Katwijk en omgeving. Het kost U niets extra's. Vraag onze woninggids of kom eens vrijblijvend langs! ZATERDAGS GEOPEND VAN 10 TOT 12 UUR Makelaardij o/g Zeeweg 165 Katwijk Tel. 01718-16545* LidNBM.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12