Rouppe in Alphen biedt een heel andere werkkring met aantrekkelijke kanten. f/efclrttaifer 1 t\ve^ BROEKEN- SPECIALIST Grillo" 600 GULDEN Van werkkring veranderen doe je niet zomaar even. Er moeten goede redenen voor zijn. Rouppe van der Voort adviseert dan ook ieder, die best gelukkig is met zijn of haar huidige baan, daar vooral te blijven. Voor wie de zaken echter anders liggen is het nuttig en interessant te weten dat Rouppe een duidelijk andere werkkring biedt. Niet alleen vanwege de nieuwe gezichten, maar ook om de werkomgeving, de eigen sfeer en vaak ook de aard van het werk zelf. Als groothandel in sanitair, centrale verwarming en elektrotechnische artikelen bestrijkt Rouppe een breed gebied. Op verschillend niveau zijn alle medewerkers betrokken bij een levendig gebeuren rond letterlijk honderden huishoudelijke en luxe apparaten en produkten.Van mixers tot grote koelkasten. Van koperen leidingen tot komplete ligbaden, kortom het totale installatiepakket dat wordt gebruikt door installateurs in sanitair, c.v. en electro. Het gaat daarbij steeds om waardevol materiaal en het ligt dan ook voor de hand, dat op elke plaats binnen het bedrijf eigen verantwoordelijkheid verwacht (en gewaardeerd) wordt, zelfs in die mate dat bij het beoordelen en selekteren van "nieuwe mensen" de persoonlijke instelling minstens zo zwaar weegt als opleiding en vak technische ervaring. Nieuw modern kantoorpand. Het centrale hoofdkantoor met magazijnen staat bij wijze van spreken midden in de wei aan de rand van Alphen. Het is een groot, modern gebouw, vanwaaruit kontakten worden onderhouden met fabrikanten, leveranciers en installateurs van gas, water en electro, en ook de elf over heel Nederland ver spreide Rouppe-vestigingen. Gezellige kantine. In dit hoofdkantoorwerken zo'n tachtig De route naar Rouppe mensen. Er is veel aan gedaan om het dagelijkse werk te veraan genamen. Bijvoorbeeld door eigentijdse voorzieningen als ruime, heldere werkruimtes en een gezellige kantine met airconditionings installatie. Fikse kortingen op tal van artikelen. Naast een beslist rede lijke salariëring en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Rouppe nog extra aantrekkelijke kanten als fikse kortingen op eigen artikelen en diensten en voordelige benzine via de eigen benzinepomp. Bus stopt voor de deur. Voor wie niét met de auto gaat: de stadsbus stopt pal voor het bedrijf. Vanaf het station van Alphen is het maar 5 minuten rijden. Voor wie wèl met de auto komt: er is vol doende parkeergelegenheid. Kortom, bij Rouppe is het best uit te houden. Wij zijn op zoek naar: Rouppe van der Voort - werkmaatschappij van de Internatio-Muller Groep - is een landelijk opererend groothandelsbedrijf op het gebied van sanitaire, electro-technische en centrale verwar mingsartikelen. Vestigingen te: Alkmaar, Alphen a/dRijn, Amsterdam, 's-Gravenhage, Heerlen, Hengelo 's-Hertogenbosch, Leeuwarden, Rotterdam Utrecht, Venlo. Kontaktman binnen dienst (sanitair) Taakomschrijving fungeren als "thuisfront" voor de vertegenwoordi gers.Telefonisch en schriftelijke kontakten onderhouden met onze klanten. Informatie ver strekken over prijzen en artikelen en bestellingen doorgeven voor interne verwerking. Opleiding: op Mavo-Havo niveau. Artikelkennis is vereist. Commercieel den ken en aanvoelen wat onze klanten willen is erg belangrijk. Leeftijd ca. 20-30jaar Ass. kontaktman binnendienst Taakomschrijving Na een inwerkperiode en een opleiding binnen het bedrijf gaat u langzamer hand dezelfde werkzaam heden vervullen als onder 1) genoemd. Opleiding: Mavo-Havo niveau. Leeftijd ca. 18-20 jaar Kontaktman binnen dienst (centrale verwar ming en luchtbehandeling) Taakomschrijving: fungeren als "thuisfront" voor de vertegenwoordi gers.Telefonisch en schriftelijke kontakten onderhouden met onze klanten. Informatie ver strekken over prijzen en artikelen en bestellingen doorgeven voor interne verwerking. Opleiding: Mavo-Havo niveau. Artikelkennis is vereist. Commercieel den ken en aanvoelen wat onze klanten willen, is erg belangrijk. Leeftijd ca. 20-30 jaar. Medewerker magazijn sanitair Taakomschrijvin g Zorgen voof een gestroom lijnde orderverwerking. Onder uw verantwoording zorgt de inpakafdeling er voor dat de juiste artikelen bij de juiste klant terecht komen. U moet na verloop van tijd uw weg in het magazijn blindelings kunnen vinden. Opleiding: Een Pietje Precies met Gawalo-oplei- ding of praktijkkennis als sanitair installateur. Leeftijd: ca. 25-35 jaar Adm. medewerkster Taakomschrijving assistentie verlenen op de boekhouding. Eenvoudige controles uitvoeren en het maken van overzichten. Opleiding: een speciale opleiding is niet vereist; wel moet u erg precies zijn Leeftijd: ca. 17-21 jaar. Snelle afwikkeling van uw sollicitatie. Niets is vervelender dan "einde loos" wachten op antwoord op'n sollicitatie. Omdat we ongeveertwee weken nodig denken te hebben om alle sollicitaties serieus te bekijken, kunt u erop rekenen met twee a drie weken definitief te weterv waar u aan toe bent Rouppe van der Voort handelmaatschappij b.v. Handelsweg 4 A, Telefoon: 01720-29310 toestel 113, vragen naar heerVisserof heer Willemse, Industrieterrein Alphen a/d Rijn 't Karrewiel HOTEL-CAFc-RESTAURANT STEENSTPAAT 55/LEIDEN 122509 Op aanvraag zenden wi| u graag suggeslies voor menu s elast.kousen steunzolen Bistro barbecue Ivoor *n gezellig avondje uit. E. A. Borgerstraat 28a Katwijk aan Zee Telefoon 01718-16"" keuken open tot 23 t ■BUDISISUSIE Hoorn 65 Alphen a/d Rijn Tel. 01720-94461 Bij vonnis van de Arrondissementsrechtbank te Gravenhage d.d. 13 april I78 is in staat van faillis sement verklaard de besloten vennootschap Bouwonderne ming C. van Roijen - Noordwijk V., gevestigd te Noordwijk, Huis ter Duinstraat 9, met be noeming van Mr. Ch. H. M. Jansen tot Rechter-Commis- saris en van ondergetekende tot curator. Leiden, Plantage 12 aangeboden als huur voor een ver dieping met vri]e opgang in Leiden of Oegstgeest. Tel. 023-246238. degrade Dégradé glazen, of liever verloopglazen. Kortom glazen die egaal van donker naar licht lopen. Vederlichte kunststof glazen op elke gewenste sterkte, die bewijzen dat optimale bescherming van de ogen best met progressie samen gaan Verkrijgbaar in de modetinten grijs, bruin en groen En wat een bijpassend montuur betreft; Daar zult u bij Roosen wel geen moeite mee hebben. specialist in contactlenzen IHHin oiiw Kort Galgewater 1 - (hoek Morsstraat) - Leiden - Tel. 071 - 120375 MAKELAARDIJ van BEUKERING .pt zonnebloem 72 LEIDEN tel 071-134341 Wij passen hem aan. DE NIEUWSTE K0LLEKTIE Strak gesneden broeken van PIERRE ot JET-STAR 59,50 - 69,50. Maar ook moderne broeken met normale pasvorm reeds vanaf 45,-. AANBIEDING Spijkerbroeken van PARDON in 4 modellen 39,75. Ook het bijpassende jasje of jack 39,75. Enorme kollektie kostuums. Aanbieding in Oxford div.-modellen 198,- 229,- 239,- HAARLEMMERSTRAAT 197

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 15