INTERNE PROBLEMEN BIJ VVD-OEGSTGEEST [Le/c/se agenda Twee fractieleden wijzen wethouderskandidaat af Geen linoleum-vloer in Willibrordschool Bestedingsplan Caron wekt veel ongenoegen Nieuw Wassenaar wil drempels op Circus Mikkenie in Leiden BenW Schoten in Voorschoten STAD EN RAND DONDERDAG 20 APRIL 1978 EHBO-demonstratie Indianen OEGSTGEEST - Binnen de Oegstgeester VVD-afdeling zijn nog al wat moeilijkheden ontstaan over de opvolging van wethouder Gmelich Meijling. Als kandidate voor het bezetten van deze plaats is door de meerderheid van de fractie mevrouw Blom-De Koek van Leeuwen naar voren geschoven. Deze kandidate wordt tevens gesteund door de volledige fracties van de andere raadsfracties van PvdA en CDA. Binnen haar eigen vijf man tellende fractie zijn echter twee raadsleden die zich tegen deze benoe ming keren: de heer Plate en mevrouw Zoutendijk. Bei den zullen na de komende gemeenteraadsverkiezingen niet meer in de raad terugkeren. Mevrouw Zoutendijk werd in de raadsvergadering van 23 februari door alle fracties op de vingers getikt in verband met het door geven van de haar als raadslid toegezonden stukken aan een ac tiegroep tegen Haaswijk. De raad vroeg zich toen bij monde van fractievoorzitter van Veen van het CDA af waar de beloofde loyaliteitsverklaring van mev rouw Zoutendijk ten opzichts van Haaswijk gebleven was. PvdA, CDA en WD achtten de bovengenoemde handelwijze van het raadslid hiermee in strijd. Onzorgvuldig Omdat de WD-fractie haar in deze niet wilde verdedigen zei mev rouw Zoutendijk per brief aan de fractie toe zich als gevolg van het een en ander uit de commissie voor openbare werken terug te trekken. Mevrouw Zoutendijk liet echter enkele dagen later aan de pers weten niet van plan te zijn uit de commissie te stappen om dat naar haar mening het woordgebruik van de fractie leiders in die vergadering "uiterst onzorgvuldig" was. Zij duidde daarbij op het gebruik van het woord "vertrouwelijk" met be trekking tot de stukken die zij had doorgespeeld. Het gebruik van dit woord bleek echter ach teraf gezien niet juist te zijn ge weest omdat de stukken niet het stempel "vertrouwelijk" droegen en mevrouw Blom liet dan ook in de raadsvergadering van 30 maart het woord uit de notulen schrappen. Blijft dat de raad in zijn vergade ring van 23 februari van mening was en overigens nog steeds is dat het bewuste stuk wel als zo danig behandeld diende te wor den. Mevrouw Zoutendijk weigerde om zich terug te trek ken uit de commissie voor openbare werken leidde binnen de WD-fractie tot een ernstig conflict. Een verzoeningscommissie onder leiding van landelijk partijvoor zitter Korthals Altes moest zich over de kwestie gaan buigen en wist de gemoederen te sussen. Het direct gevolg hiervan was dat mevrouw Blom later het woord "vertrouwelijk stuk" uit de no tulen liet schrappen. De fractievoorzitters van PvdA/PPR en CDA hadden voor de raadsvergadering van 23/2 af gesproken met het oog op de toen voor de deur staande provinciale statenverkiezingen de zaak niet op te blazen, maar het bij het sig naleren van de gebeurtenissen te laten. PvdA De PvdA-fractie wilde verder niet meer op de zaak ingaan omdat mevrouw Zoutendijk toch al niet meer voorkwam op de kieslijst van de WD en het als een interne kwestie van de WD zag. Achter de schermen drong de PvdA er echter nog op aan dat mevrouw Zoutendijk als lid van de com missie openbare werken haar plaats in de Stuurgroep Haaswijk zou opgeven. Mevrouw Zoutendijk heeft inmid dels het gemeentebestuur per brief laten weten zich uit deze stuurgroep terug te trekken. In de laatste fractievergadering van de WD die maandagavond ge houden wordt zal alsnog worden geprobeerd de tegenstanders van de benoeming tot wethouder van mevrouw Blom op andere ge dachten te brengen. De PvdA en het CDA zullen tijdens de stem ming in de raadsvergadering van 27 april het waarschijnlijk ver deelde stemgedrag van de WD niet onbesproken laten, aldus de fractievoorzitters van de res pectievelijke partijen Kohlbeck en Van Veen. De Leiderdorpse EHBO afdeling geeft dit jaar een demon stratieoefening voor hulpverle ning bij ernstige (auto) ongeluk ken. Hiervoor zal gemeentewer ken en de brandweer een auto ongeluk in scène zetten. De Leidse "Lotus"-groep (Lan delijke opleiding tot uitbeel ding van slachtoffers) zal voor de uitbeelding van de verkeers slachtoffers zorgen. Het is de bedoeling dat een veertigtal EHBO-cursisten op dat moment aanwezig in het Leiderdorpse kruisgebouw, worden gealar meerd om eerste hulp te bieden. De oefening begint vanavond om 21.00 uur op het Voordorp- terrein bij de Leiderdorpse brug in Leiderdorp. Toneel Morgenavond en zaterdagavond verzorgt de afdeling toneel van de muziekvereniging Matthias uit Warmond in samenwerking met de "Bierkou wers" een gezel lige avond in het "Trefpunt" in Warmond. Er zal het blijspel "Miranda" worden opgevoerd. De voorstellingen beginnen om 20.15 uur. Oudheidkundig: Drs. H. Sarfatij van de Rijksdienst Oudheidkundig Bodemon derzoek houdt vanavond vanaf 20.00 uur een lezing in het Don Boscohuis in Zoeterwoude over "Opgravingen nabij de Rijn". De SJJO en de Stichting Derde Wereldwinkel uit Oegstgeest organiseren vanavond een in formatie- en gespreksavond over de indianen in Colombia. De avond wordt gehouden in de sociëteitsruimte van gebouw donderdag Taberna Julianalaan 1 in Oegstgeest Toon van Haperen van de Stichting WIZA (Werk groep Indianen Zuid-Amerika) zal aan de hand van een film in formatie verstrekken over de si tuatie van de indianen in Co lombia. 23 uur. Schouwburg, Oude Vest, Nederlands ruimtelijke orde- Boerderijen Een informatieve avond over boerderijen en buitenhuizen vindt vanavond plaats in het Cultureel Centrum in Voorscho ten, georganiseerd door het NUT. Het gaat over Voor- schotense boerderijen en buitenhuizen. Dia's, tekeningen en een lezing vallen te bewonde ren, vanaf 20.00 uur. Politiek Café Het woningbeleid in Leiderdorp, onder andere het toewijzingsbe leid alsmede het beleid inzake van de verkoop aan de huurder staat vanavond centraal in het Politiek Café, dat gehouden wordt in WIK's bar aan de Hoofdstraat in Leiderdorp. De sprekers zijn de heren Drenth, Reugenbrink, Mommaes en Schuyt. Aanvang 21.00 uur. danstheater 20.15 i Stadhuis, ning 19 i Stadhuis, commissie onderwijs, recre atie, sport 20 uur Troef, Noordeinde 2, voorlichting werk groep dienstweigeren 20 uur Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homofilie, open café 21-24 uur Welfare-lokaal Rode Kruis, Leidseweg 33, Voorschoten, spreekuur Alg. Ned. Invalidenbond 19-20 uur Troef, Noordeinde 2, Nederlands voor buitenlanders, 19.30 uur, project Leiden, café, toneelworkshop, gitaar, Go, alle groepen 20 uur 't Breehuys, Breestraat 19, Keramiek 19.30; tapdansen, koffiebar 20 uur. Architectenwinkel, Hooglandse Kerk- gracht 32, vrij advies 19.30-21.30 uur. 3e Binnenvestgracht, kantine Clos en Leembruggen, ruilavond Philatelica, 19.30 uur. Leids Vrijetijdscentrum, Breestraat, film „Allonsanfans", 21 uur. K en O gebouw, Hazewindsteeg, pop- session muzikanten Nederlandse pop groepen, 20.15 uur. Academiegebouw, Rapenburg 73, voor dracht in kader Aristotelesherdenking, 20 uur. Wik's bar. Leiderdorp, politiek café 20 Apotheken Mevrouw Blom, die als kandidate voor het wethouderschap door de meerderheid van haar fractie naar voren is geschoven. "Het raadslid dacht dat het haar goed recht was zo te handelen. Maar de fractie van de WD is het eens met de andere raadsle den dat het geen juiste houding is". Dit was de reactie van fractievoorzitster mevrouw Blom en partijgenote van Mev rouw Zoutendijk, voor wie deze woorden in de raadsvergade ring van 23 februari bedoeld waren. Het door mevrouw Blom in die vergadering gehanteerde woord "vertrouwelijk" met be trekking tot de stukken die mevrouw Zoutendijk had doorge speeld aan actie voerders tegen Haaswijk, bleek achteraf on juist te zijn gebruikt en mevrouw Blom liet dit dan ook in de laatste raadsvergadering uit de notulen schrappen. Voor de heer Zoutendijk aanleiding om het Leidsch Dagblad erop te wijzen dat wel de nodige ophef was gemaakt over de han delwijze van zijn echtgenote na de bewuste vergadering in krante-artikelen, maar dat nu niet gerept wordt over het naar zijn mening gevolgde „eerherstel" in de laatste gemeente raadsvergadering van 30 maart. Maar schrappen van het woord vertrouwelijk neemt de kern van de zaak niet weg: dat mevrouw Zoutendijk het vertrouwen van de raad schond door stukken aan de actiegroep Kennedylaan- bewoners tegen Haaswijk door te spelen. OEGSTGEEST - "Er zitten kieren in de vloeren van 3 millimeter breed en 8 millimeter diep. Als de vloer geboend wordt is er hele dikke laag voor nodig. Dan wordt het erg glad. Het is al twee keer gebeurd dat een onderwijzeres onderuit is gegaan. Bij ballet doen de kinderen hun schoenen uit. Ik heb al eens een splinter van 2,5 centimeter uit een voetje moe ten halen". Dit zei het hoofd van de katholieke Willibrordschool in Oegstgeest tijdens een zitting van de ge schillencommissie in Den Haag. Het schoolbestuur had beroep aangetekend tegen een besluit van de Oegstgeester gemeente raad om geen toestemming te verlenen voor het leggen van li noleum-vloerbedekking in de zes lokalen van de school. Het betoo^ van het schoolhoofd mocht ech ter niet baten; GS hebben het be roep van de Willebrordschool inmiddels ongegrond verklaard. Men beroept zich op het "bouwbe sluit lager onderwijs" waarin on der meer staat omschreven aan welke eisen vloeren van lesloka len moeten voldoen. Dit Bouwbesluit trad op 21 juni 1959 in werking. Het is momenteel zo dat naadloze vloeren in lesloka len vereist zijn, maar de Wil librordschool heeft de pech dat het schoolgebouw vóór 1959 werd gebouwd, waardoor het Bouwbesluit niet van toepassing is. De geschillencommissie geeft de gemeenteraad van Oegstgeest op dit punt geluk. Ook de onder wijsinspectie bracht een derge lijk advies uit. WASSENAAR - Tot groot onge noegen van de andere partijen in Wassenaar is de lijsttrekker van WASSENAAR - De buurtvereni ging "Nieuw Wassenaar" wil dat de gemeente verkeersdrempels aanlegt op de ventweg van de Wittenburgerweg. Daarnaast pleit de vereniging voor een slui ting van de weg in de spitsuren 's morgens van de Stoeplaan af, en 's avonds van de kant van de Zij- deweg. "Nieuw Wassenaar" heeft deze ei sen in een brief aan het Was senaars gemeentebestuur mee gedeeld. "Het verkeer op de weg wordt elke dag drukker, en de snelheden, waarmee gereden wordt, vormen een levensgevaar voor de vele fietsende school kinderen", aldus de vereniging. Koninginnedag in Leiderdorp LEIDERDORP - Het terrein Oc- kenrode-Loevestein zal gedu rende de konininnedagviering in Leiderdorp weer als kermister rein worden gebruikt. 26 tot en met 29 april is de kermis 's mid dags en 's avonds open, 1 mei de gehele dag. De koninginnedagactiviteiten, die dit jaar zoals bekend op 1 mei worden gehouden, beginnen met de traditionele aubade bij het gemeentehuis, voorafgegaan door optochten, van kinderen uit de drie lagere klassen van de ba sisscholen. Na de aubade gaat muziekvereni ging "De Burcht" terug naar het Zijlkwartier, terwijl drumband en majorettenvereniging Leider dorp een muzikale rondgang maakt door het oude dorp. Wederom voor de kinderen uit de eerste, tweede en derde klas wor den om 11 uur, half twee en kwart voor drie kindervoorstellingen in het Dorpshuis gegeven. In de Scheppingskerk twee marionet tenvoorstellingen voor kleuters; tenslotte een puzzeltocht in de Houtkamp voor de leerlingen van de hogere klassen. Deze moeten daarvoor om half tien (4e), 10 uur (5e) en half elf (6e) bij het pad vindersclubhuis in de Houtkamp verzamelen. BURGERLIJKE STAND LEIDEN - Geboren: Angelique Desiré dv D.E.D. Leune; Ilan Hendrik zv H.C.L. Vooijs en N. Blonk; Maarten Cornells zv D. Hogewoning en A J. Sterkenburg; Harriet Denise dv B.D. Dunn en H.J. Straks; David Alexander zv R. J. van der Werff en A.H. Klap; Linda dv A.P. Sieval en T. Jansen; Cindrella Jacoba Johanna dv O.A. Sapulette en J.H.A. de Winter; Robertus, Theodorus Maria zv R.A.M. van der Zalm en E.W.M. Verhoef; Na- ltalja dv H. Baaij en A.G.W. Kloos; Cynt hia dv J.L. Ghijsels en C. van der Welle; Annemarie dv H. Messemaker en M. de Bruin; Jorrit Arthur Merlijn zv J.L.A. Kessen en P.M. van Teijlingen; Monir zv M. Benali en F. Bennouya; Tycho Emilo Hugo Leon zv H. Petit en I.G. Hendrikx; Geert Jan zv J. Marks en G.J. van Laker- veld; Peter Roeland zv A.J. Dries en T.G. de Kuyper; Willem Jan zv J.J. Romeijn en Z.J. Sennema; Niels Christiaan zv dv A. Boekee en J.M. Haasnoot; Jamie dv J. Jansen en M.H. de Jong; Gijsbert Floris zv E.C.M. Priester en G. Boer; IJffe Arent zv H. Logtenberg en C. Luijtze; Cornelia Adriana dv C. van Vliet en P.C. van Zanmten; Josine Margreet dv P. Damstra en T. Schoelier; Abraham René zv A. Koutstaalen B.H. de Winter. Overleden: H. Montagne(1868); H.J. van Leeuwen (1912); J. Kukler (1909) A.J van de Gevel 1904) gehuwd geweest met L.N. van Denderen; J. van Winkel(18U6); N. Sira (1903); C.C. Pracht (1897) gehuwd -geweest met N. van Egmond; P.R. van Dijk (1959); H.H. van Nobelen (1896); S.P.C.L. Meijer Wiersma (1889); C. van Stralen (1906) gehuwd met H. van Kam pen; H.H. Bruijstens (1886); gehuwd met L. Rombaut: G.M. Lovink (1900) gehuwd met C. van der Veer; W.A. Kranendonk (1903); W.T.P. Noll (1921) echtgenote van K. van Heulelom; F.F.H. Dikshoorn (1903) Gehuwd: J. Los en A.M. Heijloo; W.C.J. Turk en C.W.M. l'Amie; L.A.J.M. van Hamersveld en C.A.M. Verhoeven. ondertrouwd: G.P. de Haas en M.J. Bi- zot; F C. de Beer en A.H. de Vries P. J.M. Kallenberg en G.G. van der Meer; R. Schild en E. Laman; W.J. Pera en N. C. Christiaanse; P van den Broek en F.A. Corba; C.P. Breedveld en A.E. Bosker; R L. Diercks en P.M.V. van Pampus; J.N. Schreuder en E.C.M. van Wort; E.H. van Veen en K J. Krab; S.H. Chen en LAM van Oostrum; H.H.M. van Tol en C.M.M. Kopstem; R. Lammersen G A H van der Krogt; D.P. De Roos en C.M. Huisman; L. Hamnunga en AM. Bruhl; W.H.W. Vroomans en M. van Wezel. de WD, de huidige wethouder van financiën drs. A.W.J. Caron zijn verkiezingstoernee begon nen met een bestedingsplan voor de sterk gegroeide reserves van de gemeente. 'De gemeente beschikt over een vrij besteedbare reserve van zo'n acht miljoen gulden' zei de heer Caron een week geleden in een door de WD georganiseerd politiek café. Vervolgens gaf hij aan hoe dat bedrag naar zijn mening het best zou kunnen worden besteed. In een eind vorige week verspreid huis-aan-huis-blad staat dit be stedingsplan nog eens breed uit gemeten: sportvoorzieningen, een gebouw voor culturele en an dere evenementen, het opknap pen van het centrum van het dorp en in mindere mate een betere huisvesting van de gemeentelijke diensten. Deze ideeën blijken bij de tegen standers van de WD-lijsttrekker verkeerd te zijn gevallen. 'De af spraak is dat er over de hoogte van de reserves en de mogelijke bestedingen een informele raadsvergadering zou worden gehouden', aldus de f&ctieleider van het CDA mr. R.M.J. Breukers. Zijn collega's van de kleinere fracties bevestigen dat onmiddelijk. Zij herinneren zich nog heel goed dat de heer Caron vorig jaar no vember dezelfde bestedingspun- ten heeft genoemd in een inter view met de pers. In een daarna belegde raadsvergadering is hij daarop echter teruggekomen en bij de begrotingsbehandeling voegde hij daaraan de belofte toe dat de huidige raad nog «ver de zal kunnen oordelen. De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 14 tot 21 april door apotheek Kok, Rapenburg 9, tel. 124807; apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 01717-2525. Tevens tot zat. tot 13 uur Apotheek Beker, Kempenaerstraat lb, tel. 153274.1ndien het na 11 uur's avonds niet meer mogelijk is met het openbaar vervoer naar de apotheek te komen kan men uitsluitend voor spoedrecepten ge bruik maken van een taxi, tel. 122444. Wijkverpleging Leiden -* Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp, tel. 140131 Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500 Voorschoten - Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, tel. 4641; Alg Hulpverle ning, tel. 2141 tst 35 (dag en nacht) Warmond - A.Th. Vriend, Flat De Hooge Wei 2Q3, Sassenheim, tel. 02522-12022. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071- 125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren. Dag en nacht bereikbaar, ver trouwelijk. Burgerraadsman Koornbrugsteeg 7, Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. en wo. 11.00-12.00 uur, do, 18.30-20.00 uur. Leidse Rechtwinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecompiex), tel. 130775, Geopend: ma. en woe. van 10-12.30 uur, ma. di. en do. van 18.30-20.30 uur. Van Hogendorpstraat 36, geopend ma. van 19-21 uur. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverleningen aan verongelukte kat ten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. Dag en nacht bereikbaar, tel. 134687. Gezinsverzorging Stichting gezinsverzorging Leiden. Rembrandtstraat 21, aanvragen hulp voor bejaarden en langdurig zieken en gezinsverzorging. Telefoon 149441 (maandag t/m vrijdag 9-10 en 1-2 uur). Maatschappelijk Werk Bureau Maatschappelijk werk. Oude Rijn 44c, spreekuur dagelijks 14.00-15.00 uur. Maandag en dinsdag 19.00-20.00 uur, telefoon 142144. Sociale raadsvrouw Spreekuren sociale raadsvrouw. Bin nenstad: Gerecht 10, woe. 17.00-18.00 uur, Noord: Van Hogendorpstraat 36, ma. 10.30-11.30 uur, Kooi: Driftstraat 49a, di. 10.30-11.30 uur, Morskwartier Buurthuis Morskwartier, Topaaslaan Moeders voor Moeders Dierenbescherming VOORSCHOTEN - In het ka der van de uitwisseling tus sen Voorschoten en het Bel gische Schoten komt maan dag het gemeentebestuur van Schoten met enige amb tenaren en hoofden van dienst naar Voorschoten. Het gezelschap zal om 10 uur ontvangen worden in de raadzaal en daarna de dag doorbrengen met het Voor- schotense gemeentebestuur. Op het programma staat een bezoek aan het renova- tieprojekt Vernèdepark, de sporthal, de brandweer kazerne, de Rudolf Steiner Kleuterschool, het win kelcentrum Noord-Hofland en tot slot een vaartocht over de Vlietlanden en de Kaag. LEIDEN - "Mikkenie", een nieuw circus met een oude naam komt dit weekeinde naar Leiden. In za terdag en zondag worden twee voorstellingen gegeven. Zater dags om 15 en 20 uur en zondags om 13.30 en 16.00 uur. In het programma zijn onder andere opgenomen een Spaanse tr peze-werkster, Italiaanse ruite racrobaten, de wonderzel Bruno, de clowns Charly er pito, een doldwaze chimpansee familie, jongleurs, en een domp teur die jaguars, tijgers en leeu wen samen in één kooi brengt. Het circus is eigendom van de Ne derlandse Circuscombinatie BV, met als algemeen directeur Rob Ritman, in de afgelopen jaren be kleedde hij bij diverse circuson dernemingen allerlei functies. In 1966 begon hij een eigen bedrijf dat tenten en andere circus-uit rustingen verhuurde. Tussen de verhuringen door investeerde hij meer en meer in circusmateriaal, tot hij het in 1973 aandurfde met een eigen circus op reis te gaan: Circus Mariska. In driejaar wist het circus, dat overwegend mid dagvoorstellingen gaf, een aar dige naam op te bouwen. Het oude circus Mikkenie moest enige jaren geleden stoppen door het plotseling overlijden van op richter Mikkenie. Omdat zijn cir cusliefde bij Mikkenie gewekt was, heqft Ritman echter steeds contact met de familie onder houden. Zij verklaarde zich be reid haar naam over te dragen op het circus van Ritman en zo is er in 1977 weer een circus Mikkenie op reis gegaan. Twee evenementen in Zoeter woude morgenavond: De KPJ organiseert een spel- en dans avond die om 20.00 uur begint in het Don Boscohuis. De muziek wordt verzorgd door Studio 17 In "Ons huis" is morgenavond vanaf 19.00 uur iedereen welkom op een openbare muziekavond, georganiseerd door de Stichting Muziekonderwijs Zoeterwoude. Caron is van oordeel dat hij die be lofte niet heeft geschonden. Na afloop van de slechts drie kwar tier durende raadsvergadering van afgelopen maandag gaf hij als commentaar 'Ik heb niet de ga rantie gegeven dat deze zaak nog voor de verkiezingen aan de orde zou komen. Ik heb gesproken oven nog vóór het einde van deze raadsperiode en dat is in sep tember. We doen overigens ons best de raad zo spoedig mogelijk een nota aan te bieden'. De heer Greep is teleurgesteld over deze uitleg van Caron: 'Wij zullen aandringen op een behandeling vóór de verkiezingen. Helaas hebben we echter weinig kans: we zijn een kleine fractie'. Of alles nog op een rijtje wordt ge zet voor de verkiezingen is nog maar de vraag en op zich afhan kelijk van de houding van het CDA. Fractievoorzitter Breukers gaf daarover nog weinig duide lijkheid: 'Ik heb al meerdere ma len gevraagd om de behandeling van de prioriteitennota. Ik vrees, dat het er nu niet meer inzit, dat we daar in mei nog aan toeko men'. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch* Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor. Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nahezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.Ó0 u. Telefoon 971-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per post f226,90 Losse nummersf 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2