onroerendgoed OR ONROERE □NRC ONROERENDGOED onroerendgoed m onroereldgoed m f% nnmrn nn onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UL L llUU 3Utcöra de jager Huizenwinkels, Wij bemiddelen bij de verkoop van: KATWIJK Fresiastraat. Uitstekend onderhouden hoekeengezin- swoning met voortuin, achtertuin met pergola en schuur. Ind.: part.: mooi betegelde hal, toilet met fonteintje, royale keuken met vaste kast, ruime doorzonkamer. 1 e etage: 3 grote slaapkamers, waarvan 2 met vaste kastenwand, badkamer met douche en aansluiting voor wasautomaat. 2e et.: 1 slaap/hobbyruimte met breed dakkapel, ruime zolderberging. Geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Jozef Israëlsweg. Op een van de aantrekkelijkste plek jes van Katwijk n.l. vlakbij centrum en in rustige buurt gelegen eengezinswoning met nieuw zomerhuis en ach tertuin op het zuiden. Dit tussenhuis bevat o.a. een royale keuken, mooie doorzonkamer met veel hardhout, open haard en 2 gevelkachels. Boven bevinden zich de 3 ruime slaapkamers met dakkapel, de luxe badkamer met ligbad en douche. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 189.000,- k.k. Sluisweg. Ged. gestoffeerde tusseneengezinswoning met ruime plaats op 110 m2 eigen grond. Het goed on derhouden, geheel c.v.-gas verwarmde huis heeft op parterre; entree, hall met garderobe, toilet, royale kamer en suite, uitgebouwde keuken met bijkeuken 2e toilet en hobbykamer. Op de etage bevinden zich 3 ruime slaapkamers met wastafels, keuken. Daarboven bevindt zich de vliering. Zeer geschikt voor de zomerverhuur. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 190.000,- k.k. Hoorneslaan. Moderne perfect onderhouden hoekeen- gezinswoning met c.v.-gas, ruime voortuin en achtertuin op het zuiden. Bouwjaar 1972. Bevat o.a.: een luxe keu ken met afzuigkap, schrootjesplafond en aangebouwde kastenwand, royale doorzonkamer. Op de 1 e etage be vinden zich 3 grote slaapkamers met veel bergkasten, badkamer met douche en 2e toilet, vaste trap naar 2e etage, waar zich de 4e slaapkamer met brede dakkapel en de zolderberging bevindt. Alle slaapkamers zijn voor zien van tuimelramen. Achter het huis bevindt zich een vrijstaande stenen berging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 258.000,- k.k. Duinstraat. Goed onderhouden drive-in-woning met grote garage/berging van 40 m2, entree, royale kamer en suite, 4 slaapkamers, luxe betegelde badkamer met lig bad en 2e toilet, balkon. Het huis verkeert in goede staat van onderhoud en is d.m.v. gaskachels verwarmd. Bouwjaar 1962. In ruil voor huurwoning. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 245.000,- Willem Taatstraat. Halfvrijstaand groot herenhuis met nieuwe stoffering. Brede inrit naar plaats met grote schuur en garage. Dit geheel c.v.-gas verwarmde huis bevat o.a. grote kamer en suite met prachtige open haard en veel hardhout, 2 slaapkamers, luxe hardhouten keu ken, douche en toilet. 1e etage: 4 ruime slaapkamers, keuken, 2e toilet. Vaste trap naar grote zolderberging. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Commandeurslaan. Vrijstaand karakteristiek herenhuis met groot, 3 verdiepingen tellend bijgebouw, kas en zeer grote tuin, tezamen gelegen op 1650 m2 eigen grond. Het object biedt unieke mogelijkheden voor degenen die op woon- en hobbygebied speciale wensen hebben. Het geheel verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 650.000,- k.k. Kerkstraat. Ruim winkel-woonobject op 242 m2 eigen grond. Ind.: part.: winkel/bedrijfsruimte, keuken, schuur. Aparte opgang naar 1 e etage, met grote L-vormige living, 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, keuken en balkon. Voor verschillende doeleinden geschikt. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Paul Krugerstraat. Werk- en opslagruimte met gas-wa- ter- en elektriciteitsaansluitingen. Totaal 125 m2. Direkt te aanvaarden. Huurprijs 125,- per week RIJNSBURG Schaapherdershoek. Modern luxe herenhuis met voor- en achtertuin op het zuiden. Het gehele pand is geïso leerd d.m.v. thermopane beglazing en spouwmuurisola tie. Het hoekpand bevat een grote Z-vormige zonneka- mer, moderne keuken, 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet en zolderberging. Het pand is voorzien van c.v.-gas en is aan een gezellig gemeentelijk plantsoen gelegen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 268.000,- k.k. VALKENBURG Middenweg. Vrijstaand karakteristiek herenhuis op 320 m2 eigen grond met voortuintje en enorme achtertuin op het zuiden. Inhoudende: een grote uitgebouwde eetkeu- ken, bijkeuken, royale kamer en suite, overloop met schrootjesplafond, 3 grote slaapkamers, douche, zol derberging. Achter het object staat een schuur. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs 295.000,- k.k. Broekweg. Winkel-woonhuis met bedrijfsruimte, kelder (14m2), achtertuin en paardestal. Ind.: part.: winkel, keu ken, toilet, opslagruimte, werkplaats. 1e et.: ruime L-ka- mer, keuken, douche, grote slaapkamers. 2e et.: 3 slaap kamers, berging en dakkapel. Geschikt voor drogisterij, platenzaak, etc. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 295.000,- k.k. HOOGMADE Graaf Willem II laan. Luxe verbouwd woonhuis aan de rand van het dorpje Hoogmade, midden in de polders en in directe omgeving van vaarwater en jachthaven; heeft vele extra's zoals een eikenhouten Bulthaup keuken, glas in lood partijen, oud Hollands balkenplafond etc. Er zijn 4 ruime slaapkamers, een grote doorzonkamer met ver warmde plavuizen vloer, doorlopend in hall en open keu ken met alle apparatuur en eetbar. Achter bevindt zich een diepe tuin en schuur. Een unieke plaats voor elke natuur- en/of watersportliefhebber.Aanvaarding in over leg. Vraagprijs 268.000,- k.k. Makelaardij o/g |^UhI Zeeweg 165 llll Katwijk lüdNBMj Tel. (01718) 73079 Zaterdags geopend van 10 tot 12 uur. Rapenburg Leiden. Monumen- tenpand gelegen aan het Rapenburg Indeling: 3 kamers, binnenplaatsje, 2 toiletten, keuken. 1e verdieping: 3 kamers, badkamer met ligbad, toilet. 2e verdieping: 3 kamers, overloop. Vraagprijs f 230.000.- k.k. MAK. R0MEYN BV Steenstraat 43 Leiden 071-140845 KATWIJK AAN DEN RIJN, Pioenhof 4 Eengezinswoning met achtertuin op zuiden. Woonkamer met veel hardhout, keuken, berging, toilet, douchekamer en 2 of 3 slaapkamers (demontabele wand). Oplevering in overleg. Vraagprijs 145.000 k.k. KATWIJK AAN ZEE, Patrijsstraat 19 Ruim woonhuis met zeer groot sousterrain, woonkamer L.-vormig met open haard, keuken en toilet, 3 slaapkamers, douchekamer en vliering, tuin op zuiden, oplevering in overleq. Vraagprijs 240.000 k.k. RIJNSBURG, Brouwersstraat 94 In zeer goede staat verkerend woonhuis. Ruime woonkamer, keuken en toilet, bad kamer, 3 slaapkamers en vliering, schuur (5x6 m.) met afgetimmerde vliering, water en verlichting. Vraagprijs 180.000 k.k. Oplevering nov. 1978 VOORSCHOTEN, Rembrandtlaan 220 Zeer goed onderhouden woonhuis met cv.-gas, 3 slaapkamers, douchekamer met 2e toilet en vaste trap naar 4e slaapkamer. Voor- en zonnige achtertuin. Vraagprijs 205.000 k.k. Wij hanteren het eenzijdige courtagesysteem, zodat de koper bij ons geen courtage betaalt. Hoofdstraat 70. Valkenburg Z.H. Tel. (01718)-72333/72257. pa^thuySbv VERZEKERINGEN Uw verzekeringspakket kunt u bij ons sluiten of laten aanpassen TE KOOP HAZERSWOUDE (DORP) Aan vaarwater gelegen zeer mooie grote bungalow met dubbele garage, ves tibule hall met toilet. Grote L vormige living (63 m2) met luxe open keuken mooie open haard partij, schuifwand naar groot terras op het zuiden en fraai uitzicht over polderlandschap. 5 grote slaapkamers alle voorzien van wastafel 2 met eigen badkamer en toilet. Aparte grote studeerkamer, biljartkamer en ketelhuis met C.V. gas en boiler. Het gehele pand verkeerd in perfekte staat van onder houd met veel sierpleisterwerk en luxe betegeling, de N. en O. gevel zijn 'voorzien van thermopane beglazing. Vraagprijs f 950.000.- WOUBRUGGE Van Dorthstraat, bijzonder rustig gelegen, aantrekkelijk woonhuis met voor- en achtertuin (Z), achterom, schuur, c.v.-gas. Ind.: woonkamer met parket, semi- open keuken met leuke eetbar. 1 e etaqe: 3 slaapkamers, ruime douche, 2e etage: grote ouder-slaapkamer met dakkapel en kastenwand. Vraagprijs f 225.000.- k.k. Garage: Vraagprijs: f 14.000.- k.k. ALPHEN AAN DEN RIJN Seringenlaan, geheel zeer fraai verbouwde top-flat met zeer grote berging in onderbouw, ind.: mooie woonkamer van ca. 40 m2 met veel sierpleister, kurk, etc. 2 (evt. weer 3) slaapkamers, nieuwe luxe badkamer met ligbad, wastafel, toilet met fonteintje, nieuwe mod. keuken. Bij voldoende inkomen, volledige hypotheek mogelijk. Vraagprijs f 120.000.- k.k. HYPOTHEKEN V.A. 7.8% worden zonder extra kosten voor u, ook als u geen huis via ons hebt gekocht, gaarne door ons verzorgd. LEIDEN Morsweg 164. Zeer mooie woning met grote tuin 18 m op het Z ruime woonka mer 9.601. nieuwe moderne keuken, toilet, douche, bijkeuken, nieuwe eiken trap naar 1 e etage met ruime overloop. 2 Grote slaapkamers met wastafel 1 met balkon en uitzicht over de Rijn. Het gehele huis Is verwarmd en in prima staat van onderhoud. Vraagprijs f 145.000.- Munnikenstraat, geheel verbouwde eengezinswoning met grote tuin, ach terom, mooie woonkamer met eiken parket, nieuwe moderne keuken, nieuw toilet, 1e etage: 3 slaapkamers. Vraagprijs f 155.000.- k.k. Magd. Moonstraat. Leuk verbouwde eengezinswoning met grote tuin, ruime woonkamer met parket en verhoogd gedeelte, keuken, bijkeuken en douche, 1 e etage: 3 slaapkamers. Vraagprijs f 159.000.- k.k. LEIDERDORP Van Poelgeestlaan, modern herenhuis met huur-garage, voor-, zij- en grote achtertuin (Z). Woonxamer met nieuwe open houten keuken, 3 royale slaapka mers en douche met wastafel, grote zolderkamer met veel bergruimte boiler c.v.-gas. Opl. ca. jan. '79. Vraagprijs f 265.000.- k.k. Wij kunnen u in Leiderdorp nog div. andere woningen aanbiedingen met vraagprijzen vanaf f 225.000.- k.k. FINANCIERINGEN tegen aantrekkelijke tarieven en soepele betalingsvoorwaarden worden snel voor u geregeld. 'J TE KOOP GEVRAAGD: div. woningen tot ca. f 150.000.- enkele eengezinswoningen in Leiden, Leider dorp, Oegstgeest en Voorschoten tot ca. f 275.000.- groot herenhuis tot ca. f 600.000 - vrijst. villa of bungalow met min. 5 slaapkamers, grote living (min. 45 m2) en garage tot f 1.000.000.- Van der Voort en van Beek's De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest tel. 071-152540* Direktie: JJV. Lancet makelaar i.o.g. BOSKOOP J. C. Buikstraat 1. Modern hoek- woonhuis met 3 zijden vrije zon nige tuin met pergola, garage. Ge legen in mooie rustige omgeving. Moderne keuken met vaatwasma- chine, ruime woonkamer met par ket en erker, voorts 4 slaapkamers badkamer met douche, 2 toi letten, balkon en dakkapel. CV- gas. f 229.000,- HAZERSWOUDE Rhijnenburgerlaan 52. In per fecte staat verkerend modern woonhuis. Grote woonkamer met eiken parketvloer, balkenplafond, 4 slaapkamers met veel kastruim- te. hobbyruimte. Veel betimme ringen. CV-gas. f 228.000,- HOOGMADE Europaplantsoen 35. Hoekwoon- huis met 3 zijden tuin, prieel en zonneterras, grenzend aan jacht haven. Apart staande garage. Woonkamer met open haard, rui me keuken met plavuizen en houten betimmering, slaapkamer met verhoogde vloer en inge bouwd rond bed, voorts luxe badkamer met ligbad en douche, 2 slaapkamers, CV-gas. f 310.000,- LEIDEN Boshuizerlaan 13. Groot hoek huis met voor- en achtertuin en garage. Ind.: woonkamer, keuken met ingeb. vaatwasmachine en wasautomaat, totaal 7 slaapka mers, dakkapellen en dakraam. CV-gas. f 340.000,- Driemasterwal 13. Modern hoek huis (in aanbouw) met grote voor- en aan het water gelegen achter tuin (Slaaghsloot, nabij de Zijl), aangebouwde garage, grote woon kamer met open haard, luxe open keuken, 5 slaapkamers, 2 bad- kamers.dakterras, etc. f 490.000,- Du Rieustraat 13. Hoekwoonhuis met 3 zijden zonnige tuin, gelegen in de Burgemeesterswijk.CV-gas. Ind.: woonkamer, keuken, 5 slaapkamers, balkon, dakkapel en dakraam. f 245.000,- Hoge Rijndijk 48. Winkel-woon huis. thans geheel in gebruik als woonhuis, met flinke tuin en nwe. stenen schuur. Ind.: voor- en achterkamer met alkoof, keuken, badkamer, 1e et. 3 kamers, zol derruimte. f 165.000,- 'Maredijk 90. Groot woonhuis, oorspr. beneden- en bovenhuis. Prima staat van onderhoud, voor zien van CV-gas. Part.: 2 kamers, keuken, douche, 1e et.: 2 kamers, nieuwe keuken, douche, 2e et.: grote woonzolder en slaapkamer. f 148.000,- Jan van Goyenkade 7. Grachten huis met achertuin en achterom. Ind.: kamer en suite met serre, douche, keuken, 1e et.: 4 kamers, 2e et.: zolder met 2 kamers. 2 kamers blijven nog voor ca. 1 jaar verhuurd. f 280.000,- Rijnsburgerweg 30. Groot heren huis met voor- en grote op zuid gelegen achtertuin. Grote suite m. parketvloer, 1e et.. 3 kamers, bad kamer. 2e et.: ruime zolder met 3 kamers. CV-gas. f 280.000,- Vondellaan 10. Royaal herenhuis, gelegen tegenover breed plant soen, grote achtertuin met terras, achterom en schuur.Royale woon kamer met parketvloer, moderne keuken, nieuwe badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, vaste trap naar 2e et. 2 kamers. CV-gas. f 285.000,- Van der Waalsstraat 40. Gemo derniseerd woonhuis met achter tuin, achterom, nieuwe CV-gas. ruime woonkamer met open keu ken, 3 kamers, badkamer, 2e et. met grote kamer met dakkapel. f 245.000,- OEGSTGEEST Lange Voort 12. Modern woon huis met op het zuiden gelegen achtertuin, met apart staande ga rage. Grote woonkamer met par ket en open haard, moderne eet- keuken met apparatuur, 5 slaap kamers, dakkapellen, bevloerde vliering. f 360.000.- Marelaan 7. Hoekwoonhuis met 3 zijden tuin, garage en schuur. Gelegen in een groene buurt, tegenover plantsoen. Ind.: woon kamer met open haard, uitge bouwde moderne keuken, 1e et. 3 kamers, badkamer, 2e et. grote kamer met dakraam en breed dakkapel. CV-gas. f 430.000,- Mauritslaan 8. Ruim hoekheren- huis met zonnige, zeer beschutte, goed beplante tuin, grote woon kamer geheel verbouwd, indir. verlichting, werktafel, ingeb. bank. gezellige eetkeuken, 5 slaap kamers, zeer luxe badkamer met ligbad en aparte douche, 2e dou che op zolder. f 376.000,- Rhijnhofweg 7. Romantisch aan vaarwater gelegen gerenoveerde boerderij met ligplaatsen, een zgn. bakhuis", dubbele garages, in stijl herbouwde bijgebouwen met veranda's. De boerderij omvat o.m. grote L-vormige woonkamer met schouw, terrasdeuren, grote eetkeuken, ingebouwde barbecue, oude pomp, biljartkamer, logeer kamer, slaapkamer met eigen bad kamer, bordestrap, 3 slaapkamers, douche, grote zolder, etc. f 1.250.000,- NOORDWIJKERHOUT" Dr. Schaepmanlaan 4. Zeer luxe gebouwde split-level-woning met mooie ligging in direkte omge ving van strand en duinen. Grote garage. Hobby-studeerkamer, pro visiekamer, grote hall, L-vormige woonkamer met eethoek, zeer grote gezellig ingerichte Poggen- pohl eetkeuken, 4 slaapkamers, 2 badkamers, vaste trap naar zolderruimte met CV-gasketel. f 625.000,- VOORHOUT Boekenburglaan 18. Modern woonhuis met blijvend wijds uit zicht over weilanden tot aan de duinen. Zonnige tuin met patio op zuid-oost, royale woonkamer, parketvloer, open trap, keuken, 4 a 5 slaapkamers, CV-hetelucht- systeem. f 248.000,- VOORSCHOTEN Molenlaan 83. Vrij gelegen woon huis aan brede laan met watertje, woonkamer met mogelijkheid voor open haard, keuken, bad kamer, 2 toiletten, 4 slaapkamers, CV-gas. f 270.000.- LEIDEN Raamstraat 11. Geheel gemo derniseerd stadshuisje met L- vormige kamer Open keuken, 3 slaapkamers, douche, toilet en plaats. Leeg per 15 juni f 79.000,- Gratis belangrijke koopinformatie Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een EV3 handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie. Lid Makelaars Computer Centrum MCC TE KOOP te NIEUW VENNEP aan de Westerdreef WOONHUIS met vrijstaande schuur en garagebox; voor- en achter tuin; en blijvend vrij uitzicht op groot plantsoen; c.v.-gas. 7 vaste bergkasten; bouwjaar 1971/1972. Indeling: part.: hal, gang met trapkast, toilet, keuken, woon- eetkamer 30 m2 met deur naar tuin; 1e verdieping: 3 slaapkamers waarvan 1 met wastafel, badkamer met douche en wastafel en aansluiting was machine, apart 2e toilet; 2e verdieping: ruime 4e slaapkamer met dakkapel en bergzolder Aanvaarding in overleg. Vrije vestiging. Koopprijs: 240.000,- k.k. Inlichtingen: 02526-3671. LEIDEN BRAHMSLAAN 123 3 kamer hoekflat 2e etage. Koopsom 107.500,- k.k. BRAHMSLAAN113 3 kamer flat 1e etage. Koopsom 107.500,- k.k. MOZARTSTRAAT 163 4 kamer flat 4e etage. Koopsom 109.000,- k.k. MAHLERSTRAAT 18 3 kamer flat 1e etage Koopsom f 107.500,- k.k. V. VOLLENHOVENPLEIN 84 2 kamer flat 8e etage, lift. Ind woon-eet- kamer (6 x 4.50), zeer fraaie eiken eetkeu ken met inbouw app.. ruime slaapkamer met kastenwand, badkr. met douche, toilet Inkl stoffering. CV. (blok). Schitterend vrij uitzicht. Vraaprijs 130.000,- k.k. FRISIA UA MAKELAARS OOK LEIDEN i^i OEN HAAG TEL 071-144041 ENDELFT

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 35