Nieuw van Honda. Accord Autovakantie Reiien '78 Nog vrij in het zomerseizoen. OOSTENRIJK FISS (Tirol). Nieuwe, rustig ge legen 6-persoonsappartemen- ten in het mooie Oberinntal. Goed uitgangspunt voor ex- kursies naar Italië en Zwitser land. Prijzen vanaf f 338,- (type C) per week. Nog vrij tot 1/7,5/8 tot 12/8 en na 19/8. Blz. 178 in programma bossen gelegen hotel; 2 km van verwarmd openlucht zwembad. Uitstekend inge richte kamers met bad. toilet en balkon. Een vakantiebestem ming waar u zich beslist niet zult vervelen. Half- en vol- pension vanaf f 194,- per per soon per week. Blz. 194 in pro gramma. Nog mogelijk tot 15/7 en na 29/7. DUITSLAND BRAUNFELS. Nieuw bunga lowpark (Nederlands beheer) in bosrijke streek van Hoch Taunus. Overdekt zwembad, tennisbanen, manege, golf links, restaurant zijn aanwezig. Prijzen vanaf f 380,- per week. Bovendien ontvangt u 20% reduktie op de in ons program ma (blz. 46) gepubliceerde prijzen tot 17/6. Nog vrij tot 1/7 en vanaf 5/8. ENGELAND CAMBERSANDS. Ca. 1 uur rijden vanaf Dover ligt dit ty pisch Engelse vakantiepark met eenvoudige 6-persoons bungalows. In het hoofdge bouw worden'savondsdiverse attrakties georganiseerd. Op het terrein is een overdekt zwembad, een supermarkt, kinderspeelplaats. minigolf, graskegelbaan, etc. Kortom: vee! rekreatiefaciliteiten, dicht bij het zandstrand. Nog boe kingsmogelijkheden tot 8/7 en na 19/8. Prijzen vanaf f 120,- perweek. Blz. 71 fn programma. NOORWEGEN GOL. Nieuw klein bungalow park op 800 m hoogte, gelegen in Centraal-Noorwegen. Tal loze meren en riviertjes in de omgeving. Ideaal wandei- en visgebied. Ruime houten 4- persoons bungalows, vanaf f 270,- per week. Nog vrij tot 15/7 en na 29/7. Blz. 170 in programma. sion vanaf f 208,-per persoon per week. Nog vrij tijdens ge hele seizoen. Blz. 166 in pro gramma. LEIKANGER. Goed geleid, eer ste klas hotel, direkt aan de oever van de Sognefjord. Behaaglijke salons, ruime bar, twee tafeltennistafels. Klein zandstrand met 2 roeiboten. Alle kamers met fjordzicht. Halfpension vanaf f 302,- per persoon per week. Gedurende het gehele seizoen nog boe kingsmogelijkheden. Blz. 168 in programma. FJAERLAND Eenvoudig pen sion metzonneterrasdirektaan de Fjaerlandfjord. Roeiboten en hengeltuig gratis. Zeer ge schikt voor rustzoekers en wandelliefhebbers. Halfpen- FERRYDIENSTEN De ferrydiensten naar Engeland en Noorwegen kunt U tegen aanzienlijke kortingen bij Vrij Uit reserveren. Bijvoor beeld: Rotterdam Europoort - Huil v.v. 10% Korting op de officiële tarieven. Hirtshals - Kristiansand v.v. 20% Korting op de officiële persoons - passagetarieven. Wanneer u voor deze kortingen in aanmerking wenst te komen, dan dient u de ferrydienst te reserveren tezamen met Vrij Uit akkommodatie in Engeland resp. Noorwegen. EUROPESE HOOFDSTEDEN Vakantiearrangementen in Brussel, Parijs, Londen, Wenen, en Rome! Ideaal om te kombineren met één van de Vrij Uit rondreizen of met een verblijf van één of twee weken in het betreffende land. Natuurlijk kunt u er ook zo maar een weekje tussenuit naardeze interessante steden. De hotels zijn alle van uitstekende kwaliteit en veelal biedt Vrij Uit u de keus uit een wat rustiger gelegen hotel net even buiten de stad en een hotel in het centrum. Prijzen per persoon per week: Brussel blz. 14 in programma, logies/ontbijt halfpension Londen blz. 62 in programma, logies/ontbijt f 288,- halfpension f405,- Parijs blz. 74 in programma, logies/ontbijt halfpension Rome blz. 116 in programma, logies/ontbijt halfpension Wenen blz. 172 in programma, halfpension f 399,- f390- f430- f214,- f 322- f 244,- BUSREIZEN Wekelijkse busdiensten in moderne komfortabele auto bussen met toilet, koelkast, etc. Retourprijs Innsbruck vanaf f 145,- per persoon. Retour- prijs Franse en Italiaanse Rivièra vanaf f 210,- per per soon. Retourprijs Spaanse Costa Brava vanaf f 210,- per persoon. Alle bovengenoemde reizen vindt u in het Vrij Uit Auto-programma dar u gratis kunt krijgen bij: de Shell-stations met het vakantie spandoek de Rabobanken de ANWB-kantoren de tussenpersonen die samenwerken met Nationale-Nederlanden. Voor telefonische informatie: 02968-1300. HEER IS DE SEDAN CAN! A-rfr is een nieuwe Honda. De Honda Accord Sedan. Een wagen met het beeld van klassiek prestige, zonder overdrijving! Wat er allemaal nieuw aan is? De Honda Accord Sedan heeft vier portieren, 4 deuren dus. Een grote kofferbagageruimte. Met een grote kofferbagagedeksel. En dat is nieuw voor Honda. Wat is er allemaal nog meer nieuw? Een aantal snufjes? Tapijt op de grond? Ventilatie systeem? Asbakken? Munten- bakje? Verlichting handschoenen kastje? Sigarenaansteker Vanzelfsprekend!!! U zult ons er verder niet over horen. Onze zuinige motor? Die dwarsgeplaatste „jongen" van 80 PK, 1,6 ltr. Met bovenliggende nokkenas? Tja, hier kunnen wij onmogelijk over zwijgen. Volgens het een, twee, drie, vier- versnellingssysteem kent hij daarenboven een vijfde versnelling. Een vijfde, zogenaamde voortgangs versnelling. Extra zuinig op de lange trajekten. Voor een automatische transmissie is er de aparte door en voor Honda gekonstrueerde Hondamatic. Onze Honda-technici hebben veel geld en onder zoek geïnvesteerd in nieuwe materiaalsoorten. Dat betekent o.a. een geheel nieuwe opvatting over motor- onderhoud. Eerste kleine beurt na 8.000 km. Eerste grote na 24.000. Het voordeel van voorwielaandrijving kent natuurlijk iedereen. Van tubeless staalgordel- 'rom radiaalbanden ook, nemen wij aan. Op het dashboard zitten alleen meters en kontrolelampjes die nuttig zijn en zin hebben. Die de veilig heid vergroten... Geen overbodig speelgoed dus, want de Honda Sedan is en blijft een prestigewagen. Een prestigewagen zonder over- Rcmvioci$tofr«crvoir m« niveau drijving! Achterruitverwar- waarschuw,ngs-iamPjc. ming? Alarmlichten? Mistachterlicht? Radio FM/AM? We laten nu weer een stilte vallen...Je moet niet alles willen zeggen. De onafhankelijke wielophanging betekent, dat elk wiel op elke bubbel en bobbel van de weg apart kan reageren. Remsysteem? Intrappen en BAMÜ Stilstaan! Maar daarmee heb je iets gecompliceerds als een remsysteem niet uitgelegd. Het bestaat uit twee aparte helften, zodat u in iéder geval met de ene helft van het systeem kunt remmen, mocht $le andere helft uitvallen. Dit is overigens niet iets speciaals van Honda alleen. Elke veilige wagen heeft het. Wèl bijzonder is het waarschuwingssysteem bij eventueel voorkomende remdefekten. Wat al waarschuwt wanneer de rem vloeistof in het reservoir onder een bepaald niveau daalt. V veilig. Met de Sedan njdt u zo veilig mogelijk. De wagen is volgens een kooikonstruktie gebouwd uitgaande van de meest kwetsbare zones. De stuur inrichting is driemaal beveiligd. Driepunts veiligheidsgordels vóór en achter. De voorste volautomatisch! Tenslotte noemen wij nog de vier ferme halogeenkoplampen, de brede wielbasis en hoofd steunen op vóórstoelen en achterbank. De Honda Accord Sedan staat rijklaar voor de Rij-Klare-Prijs op u te wachten voor slechts f 50,- méér dan f18.000,- f18.050,- dus! Opgepoetst, inklusief BTW, transportkosten, kenteken, kenteken-leges en N-Elletje. Jk HONDA VIERDEURS SEDAN Er is een Honda Civic 1200 Economy voor 12.250,-, de 3-deurs Lux kost 12.950,- de 3-deurs Hondamatic 13.650,- dc 5-deurs Lux 13.850,-, de 5-deurs Hondamatic 14.550,-. De Honda Accord 3-deurs Lux kost 17.050,- en de Accord Hondamatic 17.850,-. De Accord 4-deurs Sedan 18.050,-, de Sedan Hondamatic 18.850,-. Allemaal Rij-Klarc-Pnjz< HONDA Nederland, Divisie Honda Benelux N.V.,Nikkelstraat 17, 2984 AM Ridderkerk,Telefoon 01804-23333.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18