VAARSCHOOL Goedhart Bouwhuis LES VEILIG VAM ROODEM bedienings personeel walserijen luba Xr Volop werk bij uitzendbureau Luba. Kies maar uit: Home Centre FEESTELIJKE START GRATIS PROEFVAREN 49 HOOGOVENS IJMUIDEN REKENCENTRUM NEDERLANDSE GROOTHANDEL medewerkster Werken met metaal Werken met hout Werken met plastic Werken met alcohol Werken met bloemen Werken met beton vooralle uitzendkrachten Aantrekkelijke baan bij een modern bedrijf Verkoper met technische know how gemeente alphen aan den rijn\ BESLUIT van het vaarseizoen 1978 binnen de LVVR-Vaarschool. Kennismaking met onze instrukteurs morgen zaterdag 15 april 1978 tussen 14 00 en 17.00 uur met voor iedereen met onze zeil- en speedboten. Vanaf Spanjaardsbrug Lelden-Leiderdorp. met een goede opleiding bij de LVVR bereikt U vergroting van het vaarplezier bijdrage tot grotere veiligheid op het water wat wel en wat niet mag bevordering betere verstandhouding tussen beroeps vaart en watersport binnenkort verplicht vaarbewijs voor motorboten die sneller kunnen dan 20 km/uur. LVVR VAARSCHOOL, Lage Rijndijk 117, Leiden Tel. 071-126152. Hoofdkantoor: LVVR-opleidingsscholen, Herenstraat 46. Leiden, telefoon 071-124344 toestel 5. r Bij Hoogovens is weer plaats voor (in 3- of 4-ploegendienst) Goed betaald en interessant werk in een klein team In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zo nodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21-jarigen en ouder minimaal in 3-ploegendienst 25.850,en in 4-ploegendienst j 27.480,bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en In ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Doorgroeimogelijkheden Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wilf u meer welen? Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie „bedieningsman walserijen". Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern een gezellig buitenleven Ook voor een gezellig buitenleven in uw tuin kunt u volop inspiratie opdoen. Chique of rustiek: u heeft het voor het kiezen. Tuinmeubelen, tuinhekjes, terrastegels; kortom alles voor uw tuincomfort. En ook voor een fraaie kollektie buitenlantaams kunt u bij ons uw licht eens opsteken. Goedhart Bouwhuis nodigt u uit voor een smakelijk tuinfeest. Op het gebied van grilleren en barbecuen bieden wij een kompleet assortiment met alle toebehoren voor een gezellige maaltijd. Een uitgekiende kollektie keukens die u herkent aan de degelijke afwerking. Elke uitvoering van de eenvoudigste tot de meest luxueuze is perfekt afgewerkt. De kombinatiemogelijkheden zijn legio; uw smaak, beschikbare ruimte en budget bepalen uw keuze. Kwaliteit van top tot teen, praktisch in gebruik en sfeervol om te zien. Welke serie of prijsklasse u ook kiest, de kwaliteit blijft achter de deuren dezelfde. Dus geen onderscheid tussen goedkopere en duurdere series wat betreft scharnieren, indeling en ladegeleiding. Neem uw keukenmaten mee als u komt kijken. Is uw badkamer aan vernieuwing toe? Bij Goedhart Bouwhuis treft u een serie bad kamers en badkameraccessoires aan waarmee u van uw badkamer een klein paradijsje maakt. Naar hartelust kunnen kombineren en een degelijke materiaalkeuze gaan hand in hand bij Goedhart Bouwhuis. In onze tegelkollektie vindt u zeer exklusieve tegels die net dat tintje aan uw badkamer kunnen geven dat bij u past. Hoorn 126 a, (tegenover Avifauna) Alphen a/d Rijn, Tel. 01720-93444* geopend van ma. t/m vr. van 8.30-12.30 en van 14.00-17.30 uur, 's zaterdags van 10.00-16.00 uur. is een stichting waaraan een groot aantal handelsondernemingen de informatie verwerking heeft toevertrouwd Het Rekencentrum beschikt over een eigen computersysteem. Voor onze kleine administratieve afdeling zoeken wij kontakt met een Wij denken aan een enthousiaste jonge dame tussen de 18 en 25 jaar met type ervaring en een middelbare school opleiding. Wij bieden een interessante )Ob met af wisselend en verantwoordelijk werk Schriftelijke sollicitaties te richten aan Mevrouw C. Kerkvliet-Koornstra VAN DE MORTELSTRAAT4, NOORDWIJK minstens 2 weken in Katwijk geruime tijd in Lisse t/m 17 mei in Lisse in Nieuw Vennep langere tijd 's ochtends in Aalsmeer minstens twee weken in Oude Wetering Voor deze banen is geen speciale opleiding of ervaring vereist Kom snel langs of bel op. Nieuwe Rijn 35, Leiden. Tel. 071-140341. Home Centre wordt genoemd: het grootste huis- en thuiscentrum van de Randstad. Terecht, want Home Centre is 'n uniek woongebeuren, trefpunt van de grote eksklusieve merken zoals Europa Meubel, Euro Leder, Tielsa Keuken partners. Home Fire, Arnag badkamers, Home Decor en 't Stokpaardje. Home Centre wordt ook geroemd om de prettige vakbekwame service en de vriendelijke sfeer. Het team dat voor deze goede gang van zaken verantwoordelijk is dient op korte termijn te worden uitgebreid met een voor hem wacht 'n interessante baan op de afdeling open haarden en schouwen. Vakkennis, ervaring, mensenkennis en goede omgangsvormen zijn duidelijke vereisten. Dit wordt geboden: leuke werkkring, moderne omgeving, prettige kollega's, aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u méér weten. Bel dan 071-76.93.25. De heer B. I. van Jote geeft u graag nadere informatie. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van 6 haagse schouw De directeur van Openbare Werken te Alphen aan den Rijn, daartoe gemachtigd bij besluit van burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn; Overwegende dat, in verband met hetstratingswerkzaamheden in de Eikenlaan, de tijdelijke noodzaak is ontstaan tot het nemen van een verkeersmaatregel als bedoeld in artikel 137, het eerste lid van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens. Met ingang van maandag 17 april a.s. de Eikenlaan te sluiten voor het door gaande verkeer, gedurende een periode van 10 weken en verder voorzover dit voor de uitvoering van de werkzaamheden noodzakelijk is. De omleidingsroute zal middels tekstborden kenbaar worden gemaakt. Openbaar vervoer De stadsbus lijn 76, die momenteel gebruik maakt van de Bedrijfsweg - Eiken laan - Prinses Beatrixlaan - Stuyvesantlaan - Van Nesstraat, zal gedurende 2 weken van 17 april tot 29 april 1978 gebruik gaan maken van Bedrijfsweg - Eikenlaan - Produktieweg - Bedrijfsweg - Europasingel - Prinses Beatrixlaan - Prinses Irenelaan - Jan Pieterszoon Coenlaan - Van Nesstraat. Gedurende deze periode zal de halte Rijnkade komen te vervallen en de halte Rijnstreekhal worden verplaatst naar de hoek Prinses Beatrixlaan - Prinses Irenelaan. Gedurende de periode van 29 april 1978 tot 24 juni 1978 zal de stadsbus gebruik maken van Bedrijfsweg - Eikenlaan - Rijnhavenkade - Prinses Margnetlaan - Prinses Beatrixlaan - Prinses Irenelaan - Jan Pieterszoon Coenlaan - Van Nesstraat. De halte Rijnhavenkade is dan weer in gebruik genomen, terwijl van de tijdelijke halte Prinses Beatrixlaan - Prinses Irenelaan dan nog gebruik moet worden gemaakt. De directeur van openbare werken, Ir. A. A. Bos.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 10