UCDNRC ONROERE rijnland HOVENS r ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED Wij bemiddelen bij de verkoop van: 3ttCÖra DE JAGER KOK MAKELAARDIJ BV Te koop onroerendgoed «I KATWIJK Burgerdijkstraat. Gerenoveerd herenhuis met c.v.-gas Omvat: doorzonkamer (10 meter lang). Luxe woonkeu ken, diepe kelder. Op de 1e etage bevinden zich 5 grote slaapkamers, allen voorzien van warm-koud water, bad kamer. Vaste trap naar de 2e etage, waar zich de 6e slaapkamer en zolderberging bevindt. Dit van ruime af metingen voorziene huis heeft verder glas-in-lood ramen en veel schrootjesbetimmeringen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 350.000,- k.k. Joz. Israèlsweg. Leuke eengezinswoning op een van de aantrekkelijkste plekjes van Katwijk, n.l. in rustige buurt en vlakbij centrum. Met nieuw zomerhuis en achtertuin op het zuiden. Dit tussenhuis bevat o.a. een royale keuken, mooie doorzonkamer met veel hardhout, open haard en 2 gevelkachels. Boven bevinden zich de 3 ruime slaapka mers met dakkapel, badkamer met ligbad en douche. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 189.000,- k.k. Fagelstraat. Perfekt onderhouden grote maisonette met inpandige schuur en garage met tuimeldeur. Bouwjaar 1970. ind.: entree, hal, toilet met fonteintje, ruime keuken met afzuigkap, schrootjeswand, ingebouwde kasten, gro te woonkamer (6x4,3) met balkon. Etage: 1 ouderslaap kamer met vaste kast en deur naar badkamer met douche en 2e toilet. 2e slaapkamer met losse kast en wastafel met warm-koud water, 3e slaapkamer met losse kast. Incl. zonnescherm. C.V.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 169.000,- k.k. Troelstrastraat. Rustig gelegen hoekpatiowoning met verwarmde garage en prachtig aangelegde tuinen. De achtertuin ligt op het zuiden. Dit c.v.-gas verwarmde huis heeft een ruime eetkeuken met bijkeuken, studeerkamer, grote L-vormige zonnekamer met openslaande deuren naar terras. Boven bevinden zich 4 royale slaapkamers, badkamer met douche en berging. Het pand is voorzien van hardhouten kozijnen, Thermophane beglazing en spouwmuurisolatie. Verkeert in prima staat van onder houd. Aanvaardiing in overleg. Vraagprijs 298.000,- k.k. Hoorneslaan. Prima onderhouden 4-kamer flat op 2e woonlaag d.m.v. gaskachels verwarmd. Ind.: entree, hal met garderobe, royale keuken met geiser en balkon. Douche, toilet, ruime living. Verder zijn er in dit apparte ment 3 slaapkamers. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 143.000,- k.k. Fresiastraat. Uitstekend onderhouden hoekeengezins- woning met voortuin, achtertuin met pergola en schuur. Ind.: part: mooi betegelde hall, toilet met fonteintje, royale keuken met vaste kast. Ruime doorzonkamer, 1e et.: 3 grote slaapkamers, waarvan 2 met kastenwand, bad kamer met douche en aansluiting voor wasautomaat, 2e et.: 1 slaap/hobbyruimte met breed dakkapel, ruime zol derberging. Geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Hoorneslaan. Perfekt onderhouden hoekeengezinswo- ning met voortuin, diepe met sierstenen omgeven ach tertuin op het zuiden en schuur. Bouwjaar 1972. Dit royale huis omvat o.a. een moderne luxe keujcen met afzuigkap en mooie aangebouwde kastenwand, royale doorzon kamer, 3 grote slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e etage: 4e slaapkamer met groot dakkapel, zolderberging. Het gehele huis is c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding direkt. Vraagprijs 258.000,- k.k. Kuvperstraat. Grote maisonette met inpandige berging. Deze uitstekend onderhouden maisonette wordt incl. enige stoffering verkocht. Ind.: mooie keuken, ruime living met vrij uitzicht. Etage: 3 grote slaapkamers en luxe bad kamer met douche. C.V.-gas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 163.000,- k.k. Anjerstraat. Leuke eengezinswoning met aangebouwde schuur en diepe achtertuin. Geheel c.v.-gas verwarmd. Ind.: hal, toilet, luxe eikenhouten keuken met afzuigkap, zonnige kamer. 1e et.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, bergruimte. Het geheel is zorgvuldig afge werkt met veel hardhout. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 165.000,- k.k. Helmbergweg. Luxueuse hoekeengezinswoning met voor- zij- en diepe achtertuin op het zuiden. Achter het huis bevindt zich d.m.v. brede inrit te bereiken garage en dubbele schuur. Op de parterre bevindt zich o.a. een grote doorzonkamer met granol- en schrootjeswanden. Luxe moderne keuken. 1e etaae: 4 slaaokamers. allen voorzien van tuimelramen, badkamer met douche. Via de vaste trap is de 5e kamer en de zolderberging te bereiken. Bouwjaar 1965. Geheel c.v.-gas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 260.000,- k.k. RIJNSBURG Rijnsburgerweg. Kwekerij met vrijstaande villa, pak- schuur/garage met koelcellen, kantoren en 300 m2 glas met ketelhuis, beregeningsinstallatie, etc. 3000 m2 los land in diverse kavels. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. LEIDEN Haagweg. Goed onderhouden gemoderniseerd heren huis met voortuin en diepe vrije achtertuin op het zuiden. Ind.: part.: ruime living met open haard, grote uitge bouwde eetkeuken, bijkeuken, fietsenloods en berging. 1e et.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e et.: 2 slaapkamers, zolderberging. Veel extra's zoals huistelefoon, veel luxe ingebouwde kasten. Alle slaapkamers voorzien van wastafels. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs 308.000,- k.k. Morsweg. Groot dubbel herenhuis met 30 meter diepe tuin grenzend aan de Rijn, geschikt voor dubbele bewo ning. Ind.: benedenwoning: hall, toilet, douche, luxe keu ken met afzuigkap, schrootjes en spotjes. Kamer en suite, 1 slaapkamer, Bovenwoning (1e etage): kamer en suite, badkamer, toilet, douche, 1 slaapkamer (2e etage) zit kamer met schrootjesplafond, 2 slaapkamers, toilet, keu ken. ruime beraina. De woninaen ziin via aparte ingangen te bereiken. Wordt totaal leeg opgeleverd!! Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Oude Vest. Karakteristiek hoekgrachtenpand met klok- gevel. Wanneer u dat zou willen kan dit onder Monu mentenzorg vallende pand worden gerenoveerd, waar voor een subsidie van 65 verwacht mag worden. Na de eventuele renovatie zal een grachtenpand met een in houd van 1000 m3 zijn ontstaan. Aanvaarding in over leg. Vraagprijs 230.000,- k.k. Hoge Rijndijk. Gestoffeerd herenhuis met diepe achter tuin en C.V.-gas. Omvat: grote doorzonkamer met open haard en schrootjesplafond (13,5 meter) open keuken, 3 slaapkamers, zolderberging. Afgewerkt met veel hard hout. Aanvaarding direct. Vraagprijs 220.000,- k.k. Ook over objecten die onze collega's aanbieden kunnen wij U volledig inlichten, aangezien wij als MCC-make- laar de beschikking hebben ver het totale aanbod in Katwijk en omgeving. Het kost U niets extra's. Vraag onze woninggids of kom eens vrijblijvend langs! ZATERDAGS GEOPEND VAN 10 TOT 12 UUR Makelaardij o/g Zeeweg 165 Katwijk Tel. 01718-16545* TE KOOP DEBUSSYSTRAAT Tussenwoning met voor- en achtertuin. CV gas, Ind. begane grond: hobbyruimte, 2 slaapkamers, toilet. Ie verd.: L-vormige woonkamer, keuken, 2e verd.: 3 slaapkamers, badkamer. Oplevering mei 1978. Vraagprijs f. 249.000,--K.K. makelaarskantoor MAKELAARS II CÜ3 WIJ VERKOPEN UW WONING VASTGOED TEL. 070-674597 LEIDERDORP Leeuwerikstraat - hoekherenhuis met garage op eigen grond en cv gas. Het geheel in een zeer goede staat van onderhoud. Ind.: Entree, hal, gang, kelderkast, toilet, grote moderne keuken met wasmachine-aansl., woonk., achtertuin met grote stenen schuur en achteruitgang. 1 e etage; 3 slaapkamers, luxe badkamer, met 2e toilet, gangkast, balkon, vaste trap naar tweede etage, grote zolderkamer met voor/achterdakkapel, vliering. Veel kast- en bergruimte. Blijvend vrij uitzicht. 3 min. lopen van het winkelcentrum Santhorst. Aanvaarding juni '78. Vraagprijs incl. ged. stoffering315.000,- k.k. Snipstraat - Hoekherenhuis met garage op eigen grond cv-gas. Ind.: entree, hal, gang, kelderkast, toilet, keuken met wasmachine-aansluiting, living met open haard, zeer zonnige achtertuin. Grote stenen schuur, achteruitgang. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, gang kast, vaste trap naar 2e etage, grote kamer, dakkapel en zijraam, veel kast en bergruimte. Het geheel in een zeer goede staat van onderhoud en op 3 min. van groot win kelcentrum. Aanvaarding juni '78. Vraagprijs incl. veel extra's290.000,- k.k. Voor meer aanbiedingen vraag vrijblijvend onze uitge breide woninggids. Meer informatie betreffende boven staande panden kunt u krijgen bij: V M I V.M.I. lis»! Verenigde Makelaatskantoren Inter nationaal Korenlaan 4a, Wassenaar 01751-10900, b.g.g. 070-558345. LEIDEN KÖKGROEP 198.000 k.k. Voor deze prijs kunnen wij u in verband met vertrek naar het buitenland van onze cliënt, een dichtbij het centrum gelegen tussenwoning met cv aanbieden. De woning ligt aan de Maasstraat 20. Ind. begane grond: woonkamer, keuken, hal en toilet, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e verd.: zolder met mogelijkheid voor 4e kamer en dakkapel. Voor 375.- nettolasten per maand, excl. servicekos ten kunnen wij u aanbieden Bachstraat 174, uitstekend onderhouden hoekflat met lift op 7e woonlaag met c.v. en balkon op Z. Ind.: woon/slaapkamer, keuken, hal, doucheruimte en toilet. Aanvaarding direct. Koopsom 74.000,- k.k. Inlichtingen: Vestiging Leiden Stationsplein 22 - Tel.: 071-143441 Bulten kantooruren: 01720-21926 Uw hulp in huizen. m Zoeterwoude Dorp Kerklaan Tussenwoning, c.v. gas, garage, voor- en achtertuin. Het huis bevat o.m. woon/eetkamer, keuken, 4 slaapkamers, douche. In goede staat. Direct te aanvaarden. Vraagprijs f 218.000,- k.k. Voorschoten Perfect verzorgd hoekherenhuis met c.v. gas, 3 zijden tuin, garage. Het huis bevat o.m. grote woon/eetkamer met open haardpartij, moderne keuken, 3 ruime slaap kamers, luxe badkamer, grote zolderslaapkamer met dakkapel, waskamer, berging. Veel extra's. Leeg in overleg. Vraagprijs f 345.000,- k.k. Makelaarskantoor BEELING Leliestraat. Uitstekend onderhouden woning in nieuwbouwwijk (bj 1971tuin voor- en achter, entree, hal met toilet, doorzonkamer met schrootjesplafond en gra- nolwanden, 30 m2, keuken met plavuizen, schuur in achtertuin. Op de 1 e verd, 3 slaapkamers, douche met vaste wastafel. 2e verd. geheel afgewerkte zolder over het gehele huis. Incl. c.v. gas, vloerbedekking op slaap- verd. Te aanvaarden medio april. Vraagprijs 259.000,- k.k. RIJNSBURG Anjelierenstraat. In het hartje van Rijnsburg, met vanaf het terras (27.5 m2) op het Z., riant uitzicht over de Vliet, kunnnen wij u een nieuwbouwwoning, boven winkelga lerij aanbieden. Hier werd hardhout toegepast voor de kozijnen en bezet met dubbele beglazing, woonkamer met open haard, open keuken, massief eiken en volledig uitgerust. Totale opp. 44 m2. Verd.: hal met bergkast en c.v. ruimte, 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, luxe bad kamer (9 m2) met ligbad en douchekabine. Wij laten u dit pand, dat spoedig is op te leveren, gaarne van binnen zien. Vraagprijs 240.000,- k.k. Camphuysenstraat 27. Fraaie geschakelde hoekwo ning met venvarmde garage, veel toepassing van hard hout in combinatie met handvormsteen, grote voor- en deskundig aangelegde achtertuin, 272 m2 eigen grond, flinke hal, toilet (plavuizen), woonkamer 40 m2 met open haard en gedeeltelijk open mahoniehouten keuken. Etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad en dubbele vaste wastafel. Teveel om op te noe men. Moet u zien!! Vraagprijs 335.000,- k.k. Graaf Florislaan. "De Splitsing" Op uniek punt gelegen, 4 kamerflat met lift, bj 1975. Deze uitstekend onderhou den woning omvat: royale entree, ruime woonkamer, royale L.-keuken, 3 ruime slaapkamers, waarvan 1 met wastafel, badkamer met 2e toilet en aansl. w.a., c.v. gas. Direct te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. NOORDWIJK Paralelboulevard. Riant 3 kamerappartement met uit zicht op zee. Ideaal voor zowel zelfbewoning of beleg ging. Vanuit de 37 m2 grote living komt u in de volledig uitgeruste open keuken (Poggenpohl) en slaapkamer met eigen badkamer, ligbad, wastafel en 2e toilet. De andere met douchekamer en vaste wastafel, entree met gang en garderobe, goed geïsoleerd voor wat betreft warmte en geluid. Er werd o.a. toegepast, houten dek- vloeren, hardhouten kozijnen en deuren, dubbele begla zing. schuifpui naar terras aan zeekant, c.v. gas. Dit ap partement heeft beneden een berging en gereserveerde parkeerplaats. Lift aanwezig. Vraagprijs 265.000,- k.k. Vraag naar ons "Woonkompas" voor informatie met foto's van alle regio aangeboden woningen. Ons kantoor is ook zaterdag 's morgens geoepend van 9-12 uur. Makelaardij o.g. van der Plas B.V. De laatste weken zijn een groot aantal woonhuizen via ons veranderd. Daar wij nog meer koopopdrachten in portefeuille hebben willen wij graag een oriënterend gesprek met u hebben als u denkt uw huis te gaan verkopen Oplevering tot één jaar. INTERHUIS B.V. Hoofdstraat 248, Leiderdorp. Telefoon 071 - 892551 TER AAR Zwanenlaan, (goudkust), grote dakterraswoning, voor- en achtertuin op Z.W., C.V.-gas. Ind.: hall, grote L-vormige woonkamer met open keuken en eetbar. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e verd.: slaapkamer met dakterras, aparte berging. Vraagprijs 262.500,- Anjerstraat, herenhuis met voor en achtertuin op Z.O., C.V.-gas, Ind.: hall, toilet, ruime L-vormige woonkamer, woonkeuken, bijkeuken, 1e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met douche en 2e toilet, 2e etage zeer grote slaapkamer met wastafel. Vraagprijs 221.000,- k.k. LEIDEN Hermelijnvlinder 6, split-levelwoning met C.V., garage en grote tuin op Z.W., uitzicht op kinderboerderij en waterpartij. Ind.: royale woonkamer met open haard, verhoogd gedeelte voor woon-eetkeuken (eiken), ouderslaapkamer 5.10x4.50 meter, 3 ruime slaapkamers, fraaie badkamer met ligbad, aparte 2e toilet, aparte douche-cel en waslokaal. Thermophane beglazing, dakterras 5x3 meter, plavuizenvloer op de par terre, veel hardhout. Vraagprijs 440.000,- k.k. Lange Mare 38, een groot winkel/woonhuis met binnenplaats. Bevat groot voor- en achterhuis met totaal 8 kamers, 3 keukens. Voor diverse doeleinden geschikt. Vraagprijs 330.000,- k.k. Haagweg, zeer goed onderhouden hoekherenhuis met grote garage, voor- en achtertuin. Ind.: hall, keldertje, toilet, woonkamer met open haard 10x4.50 en ged. 3.50 m., bijzonder mooie inbouw keuken met div. apparatuur. 1e etage: 4 slaapkamers, waarvan 2 met balkon, badkamer met zitbad, douche. 2e etage: 2 slaapkamers, kleine vliering. Gehele voorzijde v.z.v. thermophane beglazing. Kromsteven werf 5, in uitstekende staat van onderhoud verkerend herenhuis met C.V.-gas, voor- en achtertuin. Ind.: hall, toilet, ruime woonkamer met plavuizenvloer, nieuwe luxe eikenhouten open keuken met inbouwapparatuur. 1 e etage: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: grote slaapkamer met dakkapel en aparte berging. Incl. diverse extra's. Prijs n.o.t.k. Colenbranderstraat 14, in Prof. wijk gelegen tussenwoning met C.V.-gas, ach tertuin 14 meter met achterom. Ind.: hal, toilet, kelderkast, ruime woonkamer met open haard, doorgeefkast naar keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers, douche met wastafel. 2e etage.: grote zolderkamer met dakkapel, bergruimte. Vraagprijs 235.000,- k.k. Kapteinstraat 18, een schitterende tussenwoning met tuin, schuur en achterom. Ind.gang, ruime woonkamer met openslaande deuren, diepe provisiekast, toilet, ruime keuken. 1e etage: 2 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche en was tafel. 2e etage: grote zolder. Schelpenkade 60, goed onderhouden grote hoekwoning met zonnige plaats en achterom. Ind.: gang, toilet, kelderkast, ruime woonkamer 9,5 meter, fraaie nieuwe keuken. 1e etage: 4 slaapkamers, ruime moderne douche. 2e etage: grote zolder. Prijs n.o.t.k. Maresingel 43 en 43a, in goede staat verkerend, grotendeels gerenoveerd groot woonhuis met C.V. en klein tuintje. Ind.: gang, toilet met fontein, keukentje, 3 kamers. 1 e etage: modern toilet met fonteintje, grote woonkamer 10x5 meter, met moderne open keuken, groot balkon. 2e etage: overloop, grote badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet. Aparte ruimte voor wasmachine en droger, C.V.-ketel, electr. boiler, 1 slaapkamer 4x3.50 meter met veel bergruimte. Vraagprijs 170.000,- k.k. Mauritsstraat, eengezinswoning met grote achtertuin van 20 meter diep. Ind.: hall met plavuizen, grote woonkamer van 9,5 meter met mooie schoorsteen, granolwanden en houten plafond, moderne keuken met plavuizenvloer, toilet, mooie douche met mozaikvloer, 1 e etage: 2 ruime slaapkamers. Vraagprijs 150.000,- k.k. DeSitterlaan, prachtige bovenwoning met aparte opgang. Ind.: entree, woonkamer 9.20 meter, toilet, overloop met wastafel, 5 ruime slaapkamers, royale zolderberging met aansl. wasautomaat, via vaste trap naar vliering. Uitsluitend in ruil voor huurwoning Vraagprijs 150.000,- k.k. Uiterste gracht 129, gerestaureerd woonhuis met kleine tuin. Ind.: gang met gar deroberuimte, woonkamer met granolwanden en houten plafond, nieuwe keuken, toilet en fraaie douche (Bahama beige), 1e etage: 2 grote slaapkamers. Prijs n.o.t.k. LEIDERDORP Anna van Saksenstraat 16, zeer goed onderhouden herenhuis met v. en a. tuin van 15 meter, c.v.-gas. Ind.: hall, toilet, ruime kelderkast, grote woonkamer niet open haard en schoonmetselwerk van oude IJsselsteen, dubbele hardhoutendeur naar tuin, mo derne keuken met doorgeefkast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel en grote bergruimte. Nieuwe hardhouten ramen. Vraagprijs 228.000,- VOORHOUT Schoonoord 34, rustig en fraai gelegen herenhuis met v. en a. tuin van 17 meter, c.v. Ind.: hall, toilet, moderne keuken, grote woonkamer, open trap naar 1e etage met 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e etage grote slaapkamer met dakkapel en ruimte voor C.V.-ketel. Het huis is bijzonder goed geïsoleerd en er is een mogelijkheid voor een open haard. Prijs n.o.t.k. RIJNSBURG Collegiantenstraat 123, modern herenhuls met inpandige dubbele garage, c.v.- gas, bouwjaar 1964. Ind.: grote garage, geheel gemoderniseerde hall, L-vormige zitkamer met open keuken, 2e etage: grote slaapkamer met balkon, 2 kleine slaapka mers, ruime douche. 3e etage: grote slaapkamer, veel bergruimte. Vraagprijs 232.500,- k.k. VOORSCHOTEN Leidseweg 210, gerenoveerd woonhuis met grote voor- en achtertuin op z met houten schuurtje en achterom. Ind.: hall, woonkamer met een gedeeltelijk verlaagd plafond, keuken, toilet, kelder. 1 e etage: ruime overloop, 3 slaapkamers, douche met wastafel. Ruime vliering. Vraagprijs 195.000,- k.k. TE KOOP GEVRAAGD Voor onze vele cliënten zoeken wij nog enige woningen in de Prof. wijk of Burg. wijk in de prijs van 200.000,- tot 450.000,- Bungalow tot 600.000,- 2 onder 1 kap tot 450.000,- Eengezinswoningen tot 375.000,- Stadswoningen vanaf 70.000,- ZATERDAG VAN 2 TOT 4 UUR GEOPEND.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20