alleen bij Hulshoff. 2675.- 2195.- 750.- 2495.- lëfal maakt 't zo wel makkelijk om een beetje bijzonder te koken. De varianten. Voor zitsolisten. Si&ï. ^-CScoSodtele blijkt uit eeI^^° ar liefst Anders Denken over Wonen da,"5S ïjggijffift» De Kwartsqrill/bakoven van Tefal, 't Verschil zit 'm in de kwartsbuizen met diep doordringende hitte als van houtskool. Bovendien zelfreinigende wanden, gratis ophangbeugels, uitgekiende bedieningsslee en nog veel meer doordachte details. KEMA- keur. Advies prijs vanaf v f 335,—. Een verstandige aankoop, zo'n SuperPan van Tefal. U kunt er vlugger, spontaner mee koken èn braden èn stoven. Het is de snelkookpan die u - naast uw andere pannen - bijna dagelijks zult gebruiken. Met gratis receptenboekje. Adviespnjs vanaf f 98,90. Deze elektrische Fonduepan is volkomen veilig, want de pan van dikwandig aluminium vormt één geheel met 't voetstuk. De olie blijft precies op de goede temperatuur, dus geen heen en weer geloop. Vrolijk oranje. Adviespnjs f 139,-. Voor verkoop adressen. bel Tefal Veenendaal (08385-19058). Bezoek de Tefal- stand op de Huishoudbeurs. Standnr. 193. De Croque Gaufre heeft verwisselbare bakplaten (met anti - aanbaklaag) voor brosse wafels of voor fantasievolle tosti's. Dus twee fijne nieuwe mogelijkheden in uw keuken, voor hetzelfde geld. KEMA-keur. Adviespnjs f 147,50. Hapjespan. Ruim, niet te diep, ideaal voor bak-stoof-sudder- gerechten. Afneembare steel en deksel met stoom- regelaar. Past makkelijk in de oven. Adviespnjs vanaf f43.25. Eén en al leersfeer bij Hulshoff. Prachtige zitgroepen in puur rundleder. Dat ziet u aan de degelijke kwaliteit, constructie, de eigentijdse, aparte vormgeving. Dat ziet u aan de afwerking. Duur? Niets is minder waar. Hulshoff biedt deze exclusieve zitgroepen aan voor prijzen die u nog nergens zo laag zag. Fijn voor uw interieur, plezierig voor uw beurs. Kombineermogelijkheden te over U wilt een 4-, 5- of 6 zitsgroep? Met of zonder armleuningen? Het kan allemaal. De elementen zijn bovendien los verkrijgbaar zodat u zelf naar hartelust combinaties kunt maken, volledig afgestemd op de grootte van uw interieur. Om een idee te verkrijgen ziet u hier een aantal inspirerende mogelijkheden: De basisopstelling Fraaie zitgroep in puur rundleder, óók de rugpanden, samengesteld uit twee 2-zitsbanken een hoek-element en twee armleuningen. Zit comfort voor vijf. Keuze uit 4 warme kleuren, er past er vast wel een bij uw interieur: roodbruin, oxblood, nègre of cognacbruin. En nergens zo voordelig: speciale Hulshoffprijs 2.675,- Sfeerrijke combinatie 'Twee 2-zitsbanken, beide met 1 armleuning, rondom rundleder. Speciale Hulshoffprijs Vorstelijk zittende fauteuils in rijk rundleder. Frame in palissanderkleur. Speciale Hulshoffprijzen: Met armkussen 895,- zonder 750,- 1. Prijsgaf^1.®;, van Omdat Hulshvoordeüger mocht u een te „Vtikel binnen Hulshoff a^rs toch nog 10 dagen elders terug- garantiev ^len op de beklede?- Over zekerheid gesproken. Royale combinatie 2- en 3-zitsbank, beide rondom rundleder met 2 armleuningen. Speciale Hulshoffprijs Waar u Hulshoff kunt vinden: Den Haag: Spui Rotterdam: Lijnbaan vrij parkeren ach terzijde) Leidschendam: Leidsenhage Rijswijk: In de Bogaard Eindhoven: Winkelcentrum Woensel Voormalig EDAH-pand) Zwolle: Dne Pistolengang Leiden: Nieuwe Rijn (hoek Nieuwstraat) Modern en klassiek BEHANG Uitgebreide kollektie in alle prijzen. Staalboeken worden op aanvraag gaarne toegezonden en afgehaald. Plaktafel en afstoomapparatuur te huur. J. DUBBELDEMAN Kooilaan 15 - Leiden - Telefoon 122641 AutoVakantieReizen '78 Boek nü voor mei of juni. Betere service, rustige wegen en lagere prijzen. Hieronder enkele van onze mogelijkheden. NEDERLAND BRUINISSE. Bungalowpark aan het Grevelingenmeer met een grote jachthaven. Super markt diverse winkeltjes, wasserette, café-restiurant. Manege, kinderboerderij, 2 tennisbanen, trampolines, mini-golf, overdekt zwembad, etc Volop mogelijkheden voor optimaal vakantieplezier. Mo derne stenen bungalows, in groepjes van 3 tot 7 gescha keld. geschikt voor 6 tot 8 personen. Alle bungalows be schikken over een open haard, kompleet ingerichte keuken, badkamer Prijzen vanaf f205 - per week. Ook nog vrij tot 1/7 en na 12/8. Blz. 158 in pro gramma. HOENDERLOO. Moderne vrij staande bungalows nabij het Nationale Park "De Hoge Veluwe" geschikt voor 6 per sonen. Hoofdgebouw met receptie, minishop, sauna, solarium, jeugdsoos, snackbar, wasserette, bar, restaurant Grote speel- en zonneweiden en een "Tarzandorp" voor kin deren. Prijzen vanaf f 180.- per week. Ook nog vrij tot 8/7 en na 26/8. Blz. 155in programma. CAMBERSANDS. Typisch En gels vakantiepark met een voudige 6-persoons bunga lows, ca. 1 uur rijden vanaf Dover. In het hoofdgebouw worden 's avonds diverse at- trakties georganiseerd. U vindt er verder een overdekt zwem bad. supermarkt, kinderspeel plaats. mini-golf. gras-kegel baan, etc Zandstrand vlakbij. Nog boekingsmogelijkheden tot 8/7 en na 19/8. Prijzen vanaf f 120.-per week. Blz. 71 in pro gramma. ST. TUDY. Bungalowparkje op 11 km afstand van een prachtig zandstrand in Cornwall. Recep tie, bar/lounge, restaurant, speelvijver met bootjes. Ver warmd openluchtzwembad, overdekte speelhal voor kin deren, snackbar. De 6-per soons bungalows zijn doel matig ingericht en besghikken over een TV. Prijzen vanaf programma. VERYAN. Luxueus hotel in Cornwall. Rustig gelegen aan baai. Verwarmd zwembad met apart kinderbadje, tennisbaan, prachtig aangelegde tuin. Sauna, kleine bar, lounge met kleuren TV. Vanaf f 286 - per persoon, per week. half pen sion. Nog boekingsmogelijk heden tijdens het gehele sei zoen. Blz. 70 in programma. MELLDALLOCH. Uniek ^ge legen klein bungalowpark in Schotland, dichtbij Loch Fyne. Vrijstaande bungalows. Voor de ware natuurliefhebber! De 4- en 6-persoons bungalows zijn in Finse stijl gebouwd. Prij zen vanaf f 277.- per week. Nog boekingsmogelijkheden tijdens het gehele seizoen. Blz. 64 in programma. FERRYDIENSTEN ENGELAND NOORWEGEN De ferrydiensten naar Engeland en Noorwegen kunt u tegen aanzienlijke kortingen bij VRIJ UIT reserveren. Bijvoorbeeld Rotterdam Europoort - Huil v.v. 10% KORTING op de officiële tarieven. Hijlshals - Kristiansand v.v. 20% KORTING op de officiële passage tarieven voor personen. Wanneer u voor deze kortingen in aanmerking wenst te komen.dan dient u de ferrydiensten te reserveren tezamen met VRIJ UIT akkommodatie in Engeland resp. Noorwegen. NOORWEGEN MANDAL. Gastvrij vakantie park aan de Zuidkust met prachtige zandstranden Zelf bedieningswinkel, cafetaria, restaurant en bar. Eenvoudig ingerichte houten bungalows met verwarming. Geopend vanaf 20 mei. 4-Persoons bun galows vanaf f 270.- per week. Nog vrij tot 8/7 en na 5/8 Blz. 164 in programma. GOL. Nieuw bungalowpark op 800 meter hoogte, gelegen in Centraal Noorwegen. Talloze meren en riviertjes in de om geving Ideaal wandel- en visgebied. Ruime houten 4- persoons bungalows, vanaf f 270 - per week. Ook nog vrij BALESTRAND. Gemoedelijk familiepension met fraai uit zicht op de Sognefjord. 2 Sa lons. Kiezelstrandje met roei boten. Uitstekende keuken Half pension vanaf f 271 - per persoon, per week. Ook nog vrij tot 15/7 en na 22/7. Blz. 167 in programma. FJAERLAND Eenvoudig pen sion met zonneterras, direkt aam de Fjaerlandfjord Roei boten en hengeltuig gratis. Zeer geschikt voor rustzoe- kers, vissers en wandellief- hebbers. Half pension vana.' f 223 - per persoon, per week Nog vrij tijdens gehele sei zoen. Blz. 166 in programma BUSDIENSTEN Wekelijkse busdiensten in moderne, komfortabele autobussen met toilet, koelkast, etc Retourprijs Innsbruck vanaf f145- per persoon. Retourprijs Franse en Italiaanse Rivièra vanaf f 210 - per persoon. Alle bovengenoemde reizen vindt u in het Vrij Uit Auto-programma de Shell-stations met het vakantie spandoek de Rabobanken de ANWB-kantoren de tussenpersonen die samenwerken met Nationale-Nederlanden Voor telefonische informatie: 02968-1300

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20