ÜSBP Licht linnen, natuurlijk. mode Wie is er nu nog bang vooreen voorjaarsbuitje? administratief medewerker Kunt met wat dubbeltjes een uur zoet zijn? Meer dan 40 vestigingen door heel Nederland. Leiden: Haarlemmerstraat 163a (donderdag-koopavond) Leidsenhage: Jasmijnhof 8 (donderdag-koopavond) Rugplooien en vleermuis mouwen van deze poplin regenmantel geven u extra charme mee. Met de keus uit onder andere terra, biscuit, Q army en beige. Maten O 34 t/m 46. Metalisé, zoals de nieuwste trend voorschrijft Met daarbij nog eens fraai vallende rug plooien. Kleuren: bronze, parel en biscuit. Maten 23 34 t/m 46. Q Laat de poplin maar wijd om 2 u heen vallen. En maak gebruik van die handige capuchon. U kiest uit de kleuren terra, biscuit en ecru. Maten Ons bedrijf, de Hollandsche Constructiewerk plaatsen BV. is gespecialiseerd in fabricage en montage van alle soorten staalconstructies. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een Op onze administratie komt binnenkort een plaats vrij voor een administratief medewerker. Voor deze functie zoeken wij iemand van ca. 25 jaar op H.A.V.O.-niveau met enige ervaring op het gebied van loonadministratie en sociale verzekeringen. Wanneer deze ervaring zich uitstrekt tot bekendheid met de verwerking van de salaris administratie via de computer, dan strekt dit tot aanbeveling. Wij, van onze kant, bieden een interessante en afwisselende job in prettig team-verband. Zij die wensen te reflecteren, worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Hollandsche Constructiewerkplaatsen BV, Zoeterwoudse- weg 1, Leiden. Zij die eerst meer willen weten over de functie- inhoud kunnen zich telefonisch in verbinding stellen met de heer W. van Leeuwen, telefoon 071 -76 93 11, toestel 224. 's-Avonds telefoon 071 - 76 23 48. als dochtermaatschappij van HCGdeel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] ^ejitstv°oï^ CONA L,esM. teheel massief Ie eikehout- Hij zint weer op zonnen. Terrasjes in de binnenstad. Flaneren op de boulevard. Stoeien in het vrije blije buitengebeuren. In licht linnen, natuurlijk. Eural Tergal. Lekker luchtig als de zon je toelacht en je perfekt passende pak bewondert. Eural Tergal en Hij dragen bij aan een zorgeloze zomer. Nonchalant Linnen Pak Van luchtig Eural Tergal 55/45 polyester/kamgaren. In: lichtgrijs, bleu, licht-beige. Merk: WALKERS 180,- Sportief Linnen Pak Van soepel Eural Tergal 55/45 polyester/kamgaren. In: licht-grijs, bleu, licht-beige. Merk: WALKERS 190,- Gekleed Linnen Pak Van licht Eural Tergal 55/45 polyester/kamgaren. In: licht-grijs, bleu, licht-bruin. Merk: Golden Crown 250,- opmerkelijke mode - opmerkelijke prijzen

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 29