Een lezersstop en geen nieuwe boeken meer op de boekenplank \eidse agenda Geen andere plaats voor sta-caravans in Wassenaar Situatie in Leiderdorpse bibliotheek nu werkelijk onhoudbaar /fls^rriv Klachten bewoners Haven lopen op niets uit DINSDAG 4 APRIL 1978 LEIDERDORP - Het stichtingsbestuur van de bibliotheek in Leiderdorp heeft besloten een le zersstop in te voeren. Bovendien zullen de nieuwe boeken niet meer op de boekenplanken terecht komen. Verwacht wordt dat zo'n drieduizend boeken de komende tijd in dozen zullen worden opgeslagen. Op dit moment heeft de bibliotheek zo weinig ruimte dat er voor nieuwe leden noch voor nieuwe boeken plaats de grond in het winkelcentrum, waar de bibliotheek in eerste in stantie gevestigd zou worden, zou moeten opbrengen. Matser heeft hiermee ingestemd, met als gevolg dat een nieuwe biblio theek nu in financieel opzicht meer haalbaar lijkt te zijn. Nu dit resultaat bekend is kan het over leg met het bestuur van de biblio theek worden hervat. Het had geen zin om te praten zolang er nog niets bekend was", aldus De Leiderdorpse bibliotheek. Maar één uitgang: de nooduitgangen worden door boekenkasten versperd. IS. Volgens de voorzitter van het stich tingsbestuur is er sprake van een onhoudbare situatie. „Zo'n tweehonderd kinderen lopen hier 's middags rond. Het bestuur wil er niet langer de verantwoor delijkheid voor op zich nemen dat dit gebeurt in een gebouw met maar één uitgang. Ik moet er niet aan denken dat er brand zou uitbreken. De noodmaatregelen die we nu hebben getroffen zijn zo min mogelijk catastrofaal. Nieuwe boeken blijven aange schaft worden. Anders ontstaan er onherstelbare hiaten in onze collectie. Lieten we de inkoop helemaal achterwege dan zou het publiek de dupe van de hele si tuatie worden. Vandaag komt het college de situatie bekijken. Dan zullen ze wel schrikken", aldus de voorzitter. Unieke actie De Provinciale bibliotheekcentrale (PBC) is met de genomen maat regelen akkoord gegaan. Het PBC is verantwoordelijk voor het Leiderdorpse bibliotheekper soneel. Klachten van het per soneel over de krappe werk ruimte waren voor het PBC aan leiding de maatregel te onder steunen. De heer Van der Waals, vertegenwoordiger van de Bi bliotheek Centrale, ziet dit als een unieke actie om een betere huis vesting te krijgen. „We horen van gemeentezede maar niets over de Burgerlijke stand LEIDEN - Geboren: Vineent zv H. W. Kooker en E. M. M. Stembert; Anna Ja- coba dv J. Eland en M. G. Vlieland; Maartje Johanna dv A. van den Oever en M. J. Varkevisser; Eva Margaretha dv A. Lange en S. Springer; Natascha Cornelia Wilhelmina dv C. F. van den Berg en A. P. Witteman; Lisette Celina dv G. J. Roosing en M. Boon; Sze Moy dv M. C. Chung en C. L. Tai; Merel Elisabeth dv A. H. van den Rotten en E. M. Lan- genhcrst; Bianca dv H. H. van Tricht en J. C. Ouwehand; Mikkel zv J. Langeland en T. Jensen. Overleden: N. van der Bent (1903); C. J. Snijder (1904); M. Olivier (1889); P. G. Langeveld (1948); D. C. Verboon (1884) gehuwd geweest met J. Noteboom; S. Kaapaan (1903); gehuwd geweest met P. van Zonneveld; M. van Duivenvoorde .(1907) gehuwd geweest met M. Ker- pershoek; A. van der Kaay (1912); A. H. Lens (1900) gehuwd geweest met W. Stikkelorum; J. F. van Schie (1913); P. A. A. de Ridder (1929); J. M. Goddijn (1901); A. Scheer (1915) gehuwd met A. Jansen. Gehuwd: A. van Schoonderwoerd den Bezemer en J. Schlagwein; J. B. L. van Kesteren en J. M. Rozier; M. van Rhjjn en C. W. Wilkens; J. Eradus en M. P. Schouten; C. J. Steen beek en G. Kiemel; P. P. van Veen en J. C. W. Pet; R. H. Homes en M. L. C. Peters. Ondertrouwd; A. den Os en W. Ie Mair; M. J. Ris en J. C. M. de Ru; D. J. Feenstra en L. L. Horring; C. F. M. A. W. van Cleef en C. de Bloeme; H. J. Overdyke en W. de Raadt; K. L. Brobare en M. Koghee; R. G. J. de Leeuw en A. M. Brinkman; P. A. Winia en F.J. Kampmeinert; P. T en J. M. Domburg. Progressief Progressief Warmond komt van avond bijeen in „De Burcht" in Warmond, waar gepraat wordt over het concrete verkiezings programma van deze partij voor de gemeenteraadsverkiezingen. Aanvang 20.00 uur. Artiesten Artiestenpalet, de in Utrecht geves tigde organisatie onder leiding van Victor Conseiman verzorgt morgenavond voor de 20ste maal een programma in het psychiat risch ziekenhuis Endegeest. Dit keer treden op het duo „De Ca- vello's (accordeon), bandparo- diste Gerda van 't Hoff, gooche laar Ted Lion en de vocal group New Sister. Aanvang 20 uur. In oegstgeest dus. Expositie Galerie „De Pomp" in Warmond staat weer open voor belangstel lenden voor een expositie van brooddeegfiguren van Pien Tichler. stand van zaken. Het laatste of ficiële overleg heeft in juli vorig jaar plaatsgevonden. Daarna is er geen enkel formeel kontakt meer geweest. De enige infor matiebron die we hebben is de krant. De maatregelen die nu zijn genomen moeten de huidige si tuatie voor onbepaalde tyd over bruggen totdat een nieuwe huis vesting gerealiseerd zal zijn." Toch zit er volgens de Leiderdorpse wethouder voor culturele zaken mevrouw Tichler, wel wat schot in de zaak. „Afgelopen don derdag is er een winkelteamver gadering geweest met projec tontwikkelaar Matser. We heb ben hem gevraagd een stuk van de grond in Winkelhof be schikbaar te stellen aan de kant van de toekomstige wijk Buiten hof, tegen het nieuw te bouwen winkelcentrum aan. Daarbij hebben we als voorwaarde ge steld dat de prijs per vierkante meter dezelfde zou zijn als die van de grond die de gemeente el ders verkoopt. Dit is minder, dan Dringend Nieuwe huisvesting voor de bivlio- theek is langzamerhand drin gend geboden. Ook al, omdat de termijn van tien jaar die het rijk heeft gesteld om de huidige noodruimte te vervangen, in middels is verstreken. De biblio theekinspectie heeft de ge meente daar al op gewezen. Als het zwaard van Damocles hangt de intrekking van de rijkssub sidie nu boven het hoofd van de gemeente en bovendien van het bibliotheekbestuur. „Als het rijk zijn subsidie intrekt komt Leiderdorp voor alle kosten te staan die eenbibliotheek met zich mee brengt. Gezien de huidige fi nanciële positie van de gemeente zou dat betekenen, dat de biblio theek opgeheven zou moeten worden", aldus de voorzitter van het bibliotheekbestuur Van Oos teren. „We zullen maar hopen dat dat er nooit van zal hoeven te ko- WASSENAAR - Van de 36 woningen in de buurtschap Kerkehout, die door de Wassenaarse Bouwvereniging worden gerenoveerd, zijn er intussen 6 klaar gekomen en door de bewoners betrokken. Wethouder Van der Klaauw overhandigde aan de families Meyer en Romijn de eerste sleutels van hun vernieuwde (vooral vergrote) woning aan de Mariastraat. WASSENAAR - De plantsoenen dienst van de gemeente Was senaar heeft aan de Burmanlaan voor de woning van gemeentelijk voorlichter Piel Zonneveld een naar hem genoemde boom ge plaatst. De chef van de afdeling groenvoorziening van de techni sche diensten van Wassenaar, de heer Westgeest en voorzitter mr. Tj. Halberisma van de vereni ging "Vrienden van Wassenaar" spraken bij die gelegenheid hun waardering uit voor het werk dat de heer Zonneveld als voorlichter van de gemeente, maar ook in andere opzichten doet voor de Lemstra en van surrealistische pentekeningen van Annelies De Mooy. Openingstijden alle dagen van 13.00 uur tot 17.00 uur en van 19.00 uur tot 21.00 uur. Woensdagmorgen van 10.00 uur tot 12.00 uur. En dat allemaal van 1 april tot 30 april in de Dorps straat 38 in Warmond. plaatselijke gemeenschap. Piet Zonnenveld kreeg verleden jaar op de feestelijke bijeenkomst ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de Vereniging Vrienden van Wassenaar symbo lisch een boom aangeboden, die zijn naam droeg. Op de foto: de heer en mevrouw Zonneveld be kijken "hun boom" voor de wo ning aan de Burmanlaan. Links mr. Tj. Halbertsma. Mr. van Vuure, voorzitter van de bouwvereniging herinnerde in een toespraak aan de lange tijd van voorbereiding voor het reno vatieproject, waarvan de eerste fase 36 woningen in het Ker kehout en 62 woningen en 4 win kelpanden in de wijk Oostdorp omvat. Renoveren van oude wo ningen is namelijk, aldus Van Vuure, veel moeilijker dan het bouwen van nieuwe woningen. Alleen al omdat de bewoners tij delijk elders ondergebracht moe ten worden. Zowel in Kerkehout als in Oostdorp maakt men daar voor gebruik van "wisselwonin gen" die voor dit doel vrijge houden werden. Maar het aantal van die woningen is niet groot genoeg en daarom werden in beide buurtschappen sta-cara vans geplaatst. Klachten Het zijn nu juist die sta-caravans die de nodige klachten hebben opgeleverd van de bewoners aan het Havenplein en de Haven. Een tijdje geleden richtten een aantal bewoners een brief aan de ge meenteraad met de opmerking dat de aan wezigeid van de sta-ca ravans als overlast beschouwd werd. Op het terrein stonden vroeger houten noodwoningen Bejaarden Leiderdorpse raadscommissie: Economische binding vereist bij aankoop van huurwoning tot 2 ton De Wassenaarse afdeling van de Katholieke Bond van Bejaarden en Gepensioneerden houdt don derdag vapaf 14.00 uur de jaar lijkse algemene ledenvergade ring in het Jeroenhuis aan de Kerkstraat. Zoals gebruikelijk zullen de jaarverslagen worden uitgebracht. De bestuursverkie zing brengt een aantal mutaties in het bestuur met zich mee: De he ren J. Knijnenburg, A. M. Beijersbergen en J. T. Groene- wegen hebben zich namelijk niet herkiesbaar gesteld. Voor de vrijgekomen functies worden als kandidaten voorgesteld mev rouw A. J. C. M. Vroom-Wellink en de heren A. B. Groenewegen, P. A. A. Elshout en L. A. M. Looyestein. Deyleroord Op de jaarlijkse algemene vergade ring van de wykgemeenschap Groot Deyleroord is een wisse ling in het bestuur bekrachtigd. Vice-voorzïtter C. G. J. Taal en de commissaris mevrouw T. Wol- ters-Dienaar werden herkozen. In plaats van de heer Zandvliet, die zich niet herkiesbaar had ge steld werd als tweede secretaris gekozen de heer M. C. van der Meij. LEIDERDORP - De raadscommis sie voor bestuurszaken zal het gemeentebestuur van Leider dorp voorstellen voortaan de eis van economische gebondenheid (of het zijn van ingezetene) te stellen voor de verkoop van huurwoningen tot een bedrag van twee ton. Het advies van de commissie voor bestuurszaken luidt hetzelfde als wat de com missie maatschappelijk welzijn ruim een maand geleden voor stelde. Deze maatregel wordt no dig geacht vanwege de recente verkoopplannen van be- heersmaatschappij Boogmij bv. van de ruim 60 premiehuurwo ningen aan de Splinterlaan, de Dijkgravenlaan, de Heemraad laan en de Gaardes. De commissie voor bestuurszaken vond het een vreemde zaak, dat vijf van deze woningen, die eerst door de gemeente in het kader van de doorstroming zijn leeg gemaakt, nu voor een hoge prijs in de vrije verkoop zijn terecht gekomen. Hierdoor wordt het gemeentelijk woningbeleid doorkruist. Volgens wethouder Gordijn wordt op deze manier van twee kanten druk op de huidige bewoners van deze hui zen uitgeoefend. "Als het de Boogmij lukt om één van deze vijf- woningen te verkopen (vraagprijs: 189.000 gulden) geldt dat voor haar als een bewijs dat zij de huidige bewoners een ac ceptabel aanbod heeft gedaan. De Hilversumse beheersmaat- schappij stelt een verkoop voor die de bewoners rond de an derhalve ton gaat kosten. Met name de ouderen voelen daar, begrijpelijk, erg weinig voor". Daarnaast onderschrijft de wet houder de vrees van de huurdersvereniging "Let op uw huis" ten aanzien van de verkoop van deze woningen aan particu lieren. "Als het huis in bewoonde staat door iemand anders wordt gekocht kan die de huurders via een gerechtelijke procedure na drie jaar uit hun huis zetten". Om te voorkomen dat buitenstaan ders zich door aankoop van zo'n huis in Leiderdorp gaan vestigen zullen zy öf economisch aan Leiderdorp gebonden moeten zijn öf ingezetene moeten zijn van deze gemeente alvorens zij voor een woonvergunning in aanmer king komen. Aan deze eis moet, volgens de commissie be stuurszaken, gedurende zes maanden zijn voldaan, tenzij dit tot grove onrechtvaardigheden zou leiden. "Met vreugde zagen wij deze noodwoningen verdwijnen maar nu staan er weer sta-caravans met afdakjes en dergelijke en hoeveel jaar zal dit weer gaan du ren?" zo schreven de bewoners. Verder hadden de briefschrijvers nog last van de schepen in de Ha ven: vooral storing op de televi sie, stof en geluidshinder, ook in het weekend en van 's ochtend vroeg tot 's avonds laat. In een commentaar wijst het col lege van B en W van Wassenaar op een gebrek aan wisselwonin gen. Daarom moest een toevlucht genomen worden tot de sta-cara vans. Het bleek volgens B en W erg moeilijk te zijn een centrale plaats te vinden. Nu die gevon den is wordt wel bij de bouwver eniging erop aangedrongen de tijdsduur van het gebruik van het terrein zoveel mogelijk te bekor ten. Wat de klachten over de vaar tuigen van de Watersportvereni ging betreft is door het college aan het bestuur van die vereni ging gevraagd er bij de leden op aan te dringen hun hobby zoda nig te beoefenen dat omwonen den er geen last van ondervinden. De gemeente heeft in het bestem mingsplan "Ter Weer" ten noor den van de wijk Zijlwatering grond gereserveerd voor een nieuwe jachthaven. De aanleg van deze haven is echter in eerste instantie geen gemeentelijke zaak, maar een taak van de water sportvereniging zelf. In het gevoerde vooroverleg heeft de watersportvereniging ge vraagd de Haven als ligplaats voor een gedeelte van haar boten te mogen aanhouden. Daartegen bestaat bij B. en W. in beginsel geen bezwaar. Maar er zijn nog geen definitieve beslissingen ge nomen. De gedachten van het college gaan uit naar het ver plaatsen van de winterberging van de Haven naar de nieuwe ha ven in Ter Weer. In september: woonwagenkamp in De Bloemerd LEIDERDORP - De regionale commissie voor woonwagencen tra maakt gisteren bekend dat Leiderdorp groen licht heeft ge kregen voor de aanleg van een steunkamp voor Leiden. Over zes weken zal met de aanleg worden begonnen. In september hoopt men dat het kampje in de Bloemerd kan worden opgele verd., Acht woonwagens kunnen hier dan staan. De kosten van het project bedragen bijna een half miljoen. Het ministerie van C.R.M. vergoedt 95 procent daar- De aanleg is wat vertraagd doordat CRM bezuinigingen wilde aan de hand van het eerst ingediende ontwerp. Toch zal Leiderdorp zich nog de eerste gemeente kunnen noemen met een steunkamp voor Leiden. Vóór 1985 zullen de andere rand gemeenten van Leiden hun steunkamp gerealiseerd moeten hebben. Gouden jubileum bij LOI Dinsdag Gerard Brandtstraat 6, informatieavond Baha'i gem., 20 uur. Nieuwe Rijn 20a, vrouwencafé, 21-01.00 Troef, Noordein?a, koken, 18 uur; druk- punttechnieken; Engels, brugdipoma verplegende en verzorgende beroepen, 20 uur; jazzballet, 21 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, yoga; zelf kleren maken; jazzballet; foto/film club; tekenen en schilderen, 20 uur. 't Breehuys, Breestraat 19, kleiclub, 16 uur; volkdansen, 19 uur; Repelsteeltje, 14-17 uur. Stadhuis, vergadering plaatselijk be raad, 20 uur; cie, interne organisatie en beheer, 20 uur. Lakenhal, cie. Lakenhal, woe. 16 uur. Gemeentehuis Wassenaar, cie. finan- Gemeenlehuis Leiderdorp, cie. verkeer Piwowski (Polen). 19. 21 en 23 i Woensdag LEIDERDORP - De heer Bernard de Ru heeft gisteren zijn vijftig jarig dienstverband bij de Leidse Onderwijsinstellingen gevierd. Tegelijk met dit jubileum neemt hij afscheid van zijn collega's en medewerkers, en van de LOI waarbij hij sinds 1928 werkzaam is. Zijn eerste stappen binnen deze instelling zette De Ru in het kantoor van de vestiging aan de Rynsburgerweg. In 1961 ging de gehele LOI over naar een nieuwe behuizing in de Oosterkerkstraat. De verhuizing en organisatorische herindeling van de inmiddels complexe en uitgebreide lessenmagazijn (waarin enkele miljoenen lessen waren opgenomen) stonden on der leiding van de gouden jubila ris. Toen de lessenvoorraad naar de huidige behuizing werd over gebracht aan de Leidsedreef in Leiderdorp in 1969 was de leiding daarvan ook voor een belangryk deel in handen van De Ru. Het gouden jubileum van De Ru is in zoverre een unieke gebeurte nis, omdat hij de eerste en de laatste gouden jubilaris zal zijn. Een verlenging van de leerplicht en een eventuele verlaging van de pensioengerechtigde leeftijd maken, ook buiten de LOI, dit soort gebeurtenissen in de toe komst onmogelijk. "Verificatie" in Wassenaar opgeheven WASSENAAR/OEGSTGEEST - De "Verificatie van de Rijkszee en Luchtvaartinstrumenten" een dienst die al vele jaren in het ge bouwencomplex aan de Maaldrift in Wassenaar gevestigd was, werd zaterdag opgeheven. Het werk aan de optische instru menten van marine en lucht macht gaat gewoon door maar dan wel bij het Marine Electroni- sche en Optisch bedrijf (MEOB). Ir J. Kreeftenberg die directeur was van de "Verificatie" in Was senaar is sinds zaterdag directeur van het MEOB in Oegstgeest en de Wassenaarse vestiging aan de Maaldrift heeft een nieuw hoofd gekregen in de persoon van kapi tein luitenant ter zee ir. A. Bak ker. Momenteel wordt gewerkt aan een boekje over de historie van het bedrijf dat nu nog zo'n 300 me dewerkers in dienst heeft. De "Verificatie" begon 120 jaar gele den op een heel simpele manier: de directeur van de Leidse ster renwacht kreeg als neventaak het adviseren van de marine-leiding over de optische instrumenten, die op marine-vaartuigen ge bruikt werden. In 1883 nam de dienst een gebouw aan de Var kenmarkt in Leiden in gebruik. Tot 1952 bleef de "Verificatie" daar gevestigd. In dat jaar werd het gebouwencomplex aan de Maaldrift in Wassenaar in ge bruik genomen. In 1925 volgde een uitbreiding van het bedrijf met een eigen glas slijperij een van de weinige slij perijen voor precisiewerktuigen in ons land. Die afdeling bestaat nog steeds. In 1934 kreeg de "Verificatie" de zorg voor de luchtmachtinstrumenten erbij. Het aantal personeelsleden van de dienst was in 1940 gestegen tot 20 man. In 1970 bedroeg het aantal medewerkers 360. Voorlopig ver andert er intern niet erg veel in de bestaande situatie. Geleidelijk aan zullen echter bepaalde afde lingen naar Oegstgeest en andere afdelingen naar Den Helder wor den overgebracht. Kennedylaan 11, Oegstgeest, infor matieavond Baha'i gem., 20 uur. Vijfhovenhuis, Hoflaan 169, spreekuur Alg. Ned. Invalidenbond, do. van 9-11 uur; open huis nèjaarden, bejaarden, van 14-16.30 uur. Witte Poort kazerne, Noordeinde 2, tel. 120833, adviescentrum voor werklozen, do. van 10.30-12.30 uur. Vrijetijdscentrum. Breestraat 66. volks dansen; zeefdrukken; jazzballet; gitaar- cursus; goochelen; pottenbakken; teke nen en schilderen, 20 uur. 't Breehuys, Breestraat 19, gitaarclub, 15.30 uur; vegetaries eethuis, 18 uur; kreatieve werkavond; gespreksgroep Praxi, 20.30 uur. Nieuwe Ryn 20a, vrouwencafé, van 14- 17 en 21-24 uur. Hoge Rijndijk 28. spreekuur rechts kundige dienst leden van het CNV Lei den, 19.30-20.30 uur. Romanuszaal, Mare, bijeenkomst be langengroep alleenstaanden, 20 uur. Café De Twee Spieghels, jazz-session, 20.30 uur. Gemeentehuis, Leiderdorp, cie. centrale antenne inrichting, 20 uur; cie. midden- stadsaangelegenheden, midden standsaangelegenheden. uur. Donderdag Troef, Noordeinde 2a, voorlichtings avond werkgroep dienstweigeren, 20- 21.30 uur; nederlands voor buiten landers, 19.30 uur; project Leiden; han denarbeid, 20 uur. Pieterskerkhof 19, Architektenburo, gratis advies, 20-21 uur, tel. 142771. Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homofilie, open-cafe avond, 21-24 uur. Welfare-lokaal Rode Kruis, Leidseweg 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreekuur Alg. Ned. Invaliden bond, 19-20 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66. sport- café; toneel workshop; gitaarcursus; Go, 20 uur. 20 uu Architektenwinkel. Hooglandse Kerk- gracht 32, vrij advies, 19.30-21.30 uur. Leidse Schouwburg, Kabaret Tekstpie rement „Deusjevoo", 20.15 uur. Stadhuis, cie. economische aangelegen heden, 17 uur; 17 ruimtelijke ordening, economische aangelegenheden en ver keer, 20 uur; cie. samenlevingsopbouw, maatsch. aangelegenheden, gezonds- heidszorg en cultuur, 20 uur. Buurthuis Morschwijk, werkgroep wijkraden, 20 uur. Vrijetijdscentrum, filmhuis: „Violence et passion", 21 uur. Gemeentehuis Warmond, gemeentebe groting, 15 en 19.30 uur. Jeroenhuis Wassenaar, jaarvergadering katholieke bejaardenbond, 14 uur. Irenegebouw. Leiderdorp, bijeenkomst werklozen, 14 uur. Gemeentecentrum, Oegstgeest, open huis SJJO, 19-21 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. finan cien, 20 uur. Apotheken De avond-, nacht- en zondagdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 1 tot 7 april door penaerstraat IB, tel. 153274. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum v. d. Waalslaan. tel. 4641. Alg. Hulpverle ning tel. 2141_tst 35 (dag en nacht). Leidse Rechtwinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecomplex), tel. 130775, Geopend: ma. en woe. van 10-12.30 uur, ma. di. en do. van 18.30-20.30 uur. Van Hogendorpstraat 36, geopend ma. van 19-21 uur. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch* Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per post f 226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. By automatische overschrijd ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2