nnmf*mnrtnnf*a i 0NR0ERE Un ONRC M UV at vwi Cv liiifVwU DE JAGER 'ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed DE LEEUW MAKELAARSKANTOOR DIT MOET U ZELF GEZIEN HEBBEN Makelaarskantoor v.d. Drift Zn. jan bentveld intérieurverzorging bv Wij bemiddelen bij de verkoop van: UW MAKELAAR HEEFT TE KOOP: Katwijk, Thortoeckestraat. Maisonette gelegen op de 2e etage, gestoffeerd, cv.-gas met moederhaard en inpandige berging. Ind.: zit/eetkamer met balkon, toilet, keuken, hal. douchekamer, 3 slaapkamers en berging. Prijs t.e.a.b. Leiden, Heuvelroos. Hoekherenhuis met tuin, cv.-gas en stoff. Ind.: woon/eetkamer, open keuken, open haard, hal, toilet, 3 slaapkamers, bad kamer, douche, toilet, zolder met mogelijkheid tot 2 kamers. Prijs 340.000 Leiden, Lammenschansweg. Tussenherenhuis met tuin, schuur, luxe stoff., perfect onderhouden. Ind.: hal, gang, kelderkast, toilet, moderne keu ken met aparte living met klassieke schouw, 2 grote slaapkamers, kantoortje, badkamer, 2e toilet, 2 grote zolderkamers, berging en aanrecht (boven etage geschikt voor verhuur), vliering. Prijs 298.000 Leiden, Punterwerf. Tussenherenhuis met tuin, schuur, cv.-gas, carport. Ind.: zit/eetkamer, open keuken, hal, toilet, 4 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, bergzolder. Prijs 227.500 Leiden, Spreeuwenplaats. Hoek-schakelbungalow met tuin, cv.-gas, stoff. Ind.: L.-vormige zit/eetkamer met open haard, hal, toilet, moderne keuken met apparatuur, 3 slaapkamers, badkamer, 2e toilet. Prijs 337.000 Leiderdorp, Julianastraat. Hoekherenhuis met tuin, schuur, garage, stoff. Ind.: woon/eetkamer met open keuken, hal, open haard, bar, toilet, 4 slaap kamers, zolderberging en cv.-ketel. Prijs 295.000 Noordwijk, Res. Astrid. 3-kamer appartment, geheel gestoffeerd en ge meubileerd. Vrij uitzicht over zee, horizontaal eigendom. Ind.: woonkamer, open keuken, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, gang en balkon. Prijs 287.000 Oegstgeest, Pr. Beatrixlaan. 1/2 vrijst. woonhuis met 3 zijden tuin, garage (verwarmd), cv.-gas, stoff. Ind.: woon/eetkamer, open haard, moderne keu ken. gang, toilet, kelderkast, 4 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, balkon, zolderberging. Prijs 445.000 Oegstgeest, Vine, van Goghlaan. Tussenwoning met tuin, schuur, cv.-gas, geyser. Ind.: woonkamer met parket en open haard, toilet en hal met plavui zen, moderne keuken met apparatuur, 4 slaapkamers, douche, balkon, grote zolder. Prijs 292.000 v.o.n. Rijnsburg, Brouwerstraat. Vrijstaand huis met tuin, cv.-gas, thermophane begl., centraal gelegen. Ind.: L.-vormige woonkamer, toilet, hal, keuken, kelder, 5 slaapkamers, douche, 2e toilet en zolder. Prijs 289.000 Rijnsburg, Rijnsburgerweg. Bedrijfsruimte met bovenwoning. Ind.: part.; ca. 60 m2 bedrijfsruimte, 1e etage: kamer en suite, zijkamer, keuken en balkon, 2 kamers en zolderberging. Prijs 315.000 Rijnsburg, Smidstraat. Dubbelwoonhuis met inrij-garage (gekoeld), koelcel, kantoor, droogzolder, dieseltank, tuin, cv.-gas, stoff., veel extra's. Ind.: woonhuis I: hal, toilet/douche, entree, keuken met apparatuur, woon kamer met open haard, 4 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, grote zolder. Ind. woonhuis: hal, woonkamer met open haard, keuken met apparatuur, toilet, 5 slaapkamers, badkamer, 2e toilet en berging. Prijs n.o.t.k. Oegstgeesterweg Een 4-kamer hoekappartement op de 2e etage, c.v. gas. Ind.: L-woonkamer, keuken, hal, toilet, 3 slaapkamers, balkon, badkamer met zitbad, groot balkon op Z. Prijs 165.000.-k.k. Valkenburg, Voorschoterweg. Semi-bungalow m. tuin geleg. aan de Rijn, eigen aanlegsteiger, dubbele garage, c.v.-gas, terrassen en plavuizen vloeren. Ind.: L-vorm. zit/eetk. met open haard, eetkeuken, bijkeuken, hal. toilet, berging, 2 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, ouder slaapkamer met balkon, zijkamer, moderne keu ken, solarium, 3e toilet, vliering. Prijs 995.000 Voorschoten, Voorstraat. Ca. 1000 m2 grond met 3 bedrijfspanden, gere noveerd en gerestaureerd in oude stijl. incl. cv.-gas. Ind.: kantoor met keu ken. werkamers, showroom, 1e etage: kantoor met keuken, werkplaats, grote parkeerrruimte en binnenplaats. Prijs 625.000 Zoeterwoude, adres op aanvraag. Vrijstaand huis met 2 schuren en tuinbouwbedrijf, gelegen op ca. 7500 m2. Ind.: woonhuis: woonkamer, slaapkamer, woonkeuken, bijkeuken, douche, toilet, kelder, zolderkamer, grote zolder. Prijs 550.000 Zoeterwoude, De Loethe. Goed onderhouden woonhuis met tuin, rustig gelegen met vrij uitzicht op recreatieveld. Ind.: L.-vormige woonkamer, hal, toilet, keuken, 4 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet. Prijs 317.500 Zoeterwoude, De Merodestraat. Tussenwoning met tuin, schuur, cv.-gas, stoff., rustig gelegen. Ind.: woonkamer, keuken, toilet, hal, 4 slaapkamers, douche, zolder met dakkapel. Prijs 243.000 Van bovenstaande woningen en ook van vele andere, is fotopresentatie op ons kantoor verkrijgbaar. U kunt zo binnenlopen en onder het genot van een kop koffie kunt u in de ruime hal op uw gemak de woning van uw keuze uitzoeken. Vraagt tevens onze uitgebreide woninggids met het complete^ aanbod in de regio. Alle prijzen zijn vraagprijzen en kosten koper. Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg. Telefoon 01718-29301 Lid Makelaarsbeurs Den Haag.lid NBM, MCC, N.V.A. Puntgave woning, geheel gerenoveerd met uitzicht op de singel Van riolering tot dak alles nieuw. Beg.gr.: doorzonkamer met bar, zeer luxe keuken, wasruimte etage- 3 slaapkamers, douchecel, c.v. Spoedig leeg te aanvaarden. In de Sophiastraat 18, te Leiden. Vraagprijs f 169.000.- k.k. Voor een industrie vragen wij een groot aantal KOOPWONINGEN in de prijsklasse van 95.000 tot 275.000 Oplevertijd tot één jaar. Brieven o. nr. 37872. Bur. v.d. blad. Te koop te Leiderdorp Moderne goed onderhouden middenwoning, rustig gele gen met flinke tuin en schuur. Indeling: entree, toilet, zonnige woonkamer en keuken. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en royale doucheruimte, grote zolder. Deze woning is zojuist vrij gekomen. Vraagprijs f 189.000,- k.k. geen makelaarskosten. Inl. Boogmij B.V. ALPHEN AAN DEN RIJN TOUSSAINTSTRAAT 13 Gemoderniseerde middenwoning in het centrum g met berging en achtertuin op zuid-westen. Ind.: hal, tollet, kelderkast, L-kamer, uitgebouwde keuken, douche, 3 slaapkamers, dakterras, vliering. f 175.000,- k.k. JUWEELSTRAAT 26 Moderne middenwoning met c.v., berging, achtertuin op zuid-westen met overdekt zonneterras. Ind.: hal, toilet, trapkast, doorzonkamer, uitgebouwde keuken (10 m2), 4 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, zolderkamer met dakkapel en wastafel, berging. f 225.000,- k.k. VAN BOETZELAERSTRAAT 122 Ruime middenwoning met c.v., achtertuin op het zuiden (16 meter lang), in het centrum gelegen. Ind.: hal, toilet, doorzonkamer, keuken, 3 slaapkamers, douche, 2e toilet, zolderkamer met dakkapel, berging. f 228.500,- k.k. BARTOKHOF 29 Fraai gelegen drive-in woning met c.v., tuin op het zuiden. Ind.: royale entree, garage, tuinkamer over de volle breedte van het pand, 1e verd.: toilet, L-kamer, woon/eetkeuken, 2 balkons, 2e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. f 235.000,- k.k. KORENBLOEMWEG 7 Luxe patio-bungalow met c.v., garage/hobbyzolder, fraai aangelegde tuin. Ind.: hal, studeerkamer, L-kamer met open haard en parketvloer, woon/eetkeuken, bijkeuken, 3 slaapkamers, complete badkamer. Veel extra's. f 397.500,- k.k. TER AAR KERKWEG 39 Helft van dubbel woonhuis met c.v. en vrjj uitzicht over polder. Ind.: hal, kelderkast, L-kamer, moderne uitge bouwde keuken, douche/toilet, 2 slaapkamers (mogelijk heid voor 3e slaapkamer), vliering. f 180.000,- k.k. inlichtingen en bezichtiging via Makelaarskantoor DEERENBERG VAN LEEUWEN ZOETERWOUDE Hoge Rijndijk 165a RIANT VRIJSTAAND HERENHUIS met zonnige zij- en achtertuin, ind. begane grond: royale hal, gang, royale eetkeuken met kelder en kelderkast, bijkeuken met douche en woonkamer en suite 50 m2, boven: over loop met drie ruime slaapkamers, hiervan één met balkon en een ruime zolder. Prijs 450.000 Inlichtingen na telefonische afspraak 071- 144593 Te koop van particulier OEGSTGEEST Govert Flincklaan 1 In perfecte staat van onderhoud verkerend groot, modern hoekherenhuis met garage/berging. Mooi gelegen aan plantsoen op 284 m2 grond, tuin op het zuiden. Begane grond: hal, toilet, L.-vormige woonkamer met erker voor- en opzij, hoek open haard, eiken parketvloer, eetbar, open keuken. 1e verdieping: 3 kamers waarvan 1 met balkon, bad kamer met ligbad, apart toilet. 2e verdieping: 2 kamers, 2 bergingen, gasboiler, gas-cv. vliering. Te aanvaarden uiterlijk juli/aug. a.s. (evt. eerder). Vraagprijs: 445.000 k.k. Inl. 071-155396 (bgg. 01711-10590). ^chelviS mchilders 210673 vraagt vrijblijvend prijsopgaaf specialisten in woningonderhouc goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon 071-134671' dealer van: be'souw tapijt ploeg stoffen gelderland interlübke ugiska parket Burgerdijkstraat. Gerenoveerd herenhuis met c.v.-gas verwarming. Omvat: doorzonkamer (10mtr lang), luxe woonkeuken, diepe kelder. Op de 1 e etage bevinden zich 5 grote slaapkamers, alle voorzien van warm-koud wa ter, badkamer, vaste trap naar 2e etage, waar zich de 6e slaapkamer en de zolderberging bevindt. Dit van ruime afmetingen voorziene huis heeft verder glas-in loodra men en veel schrootjesbetimmeringen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 350.000.- k.k. Duinstraat. Drive-in woning. Bouwjaar 1962. Ind.: en tree, garage (40m2) en bergruimte op parterre. De 1e etage bevat een royale kamer en suite, ruime keuken. Verder heeft dit huis 4 royale slaapkamers, luxe bad kamer met ligbad, 2e toilet en balkon. In ruil voor huurwo ning te Katwijk. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Jozef israèlsweg. Leuke eengezinswoning op een van de beste plekjes van Katwijk, nl. in rustige buurten vlakbij centrum. Met nieuw zomerhuis en achtertuin op het zui den. Dit tussenhuis bevat o.a. een royale keuken, mooie doorzonkamer met veel hardhout, open haard en 2 ge velkachels. Boven bevinden zich de 3 ruime slaapkamers met dakkapel, badkamer met ligbad en douche. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs f 194.000.- k.k. Van Slingerlandtstraat. C.V.-gas verwarmde maiso nette met garage. Bestaat o.a. uit: prachtige eetkeuken, grote living, 3 slaapkamers en luxe badkamer met douche. Wie wil zijn huurhuis met deze maisonette rui len? Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 158.000.- k.k. Commandeurslaan. Vrijstaand, karakteristiek heren huis met groot, 3 verdiepingen tellend bijgebouw, kas en zeer grote tuin, tesamen gelegen op 1560 m2 eigen grond. Dit unieke object biedt vele mogelijkheden voor degenen die op woon- en hobbygebied speciale wensen hebben. Het geheel verkeert in goede staat van onder houd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 650.000.- k.k. Troelstrastraat. Rustig gelpgen hoekpatiowoning met verwarmde garage en prachtig aangelegde tuinen. De achtertuin ligt op het zuiden. Dit c.v.-gas verwarmde huis heeft een ruime eet-keuken met bijkeuken, studeerka mer, grote L-vormige zonnekamer met openslaande deuren naar terras. Boven bevinden zich 4 royale slaap kamers, badkamer met douche, berging. Het pand is voorzien van hardhouten kozijnen, thermopane begla zing en spouwmuurisolatie. Verkeert in prima staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Hoorneslaan. Perfekt onderhouden hoekeengezinswo- ning met voortuin, diepe met sierstenen omgeven ach tertuin op het zuiden en schuur. Bouwjaar 1972. Dit royale huis bevat o.a. een moderne luxe keuken met afzuigkap en mooie aangebouwde kastenwand, royale doorzon kamer, 3 grote slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e et.: 4e slaapkamer met groot dakkapel en ruime zolderberging. Het gehele huis is c.v.-gas ver warmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 258.000.- k.k. Sluisweg. Ged. gestoffeerde tusseneengezinswoning met ruime plaats op 110 m2 eigen grond. Het goed on derhouden, geheel c.v.-gas verwarmde huis heeft op parterre: entree, hall met garderobe, toilet, royale kamer en suite, uitgebouwde keuken met bijkeuken 2e toilet en hobbykamer. Op de etage bevinden zich 3 ruime slaapkamers met wastafels, keuken, vliering. Zeer ge schikt voor de verhuur aan badgasten. Aanvaarding in Kerkstraat. Winkel-woonobject op 242 m2 eigen grond. Ind.: part.: winkel/bedrijfsruimte, keuken, schuur. Aparte opgang naar 1 e etage met grote L-vormige living, 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, keuken en balkon. Voor verschillende doeleinden geschikt. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Anjerstraat. Leuke eengezinswoning met aangebouwde schuur en achtertuin van 10 meter diep op het zuiden. Geheel c.v.-gas verwarmd. Ind.: hal, toilet, luxe eiken houten keuken met afzuigkap, zonnige kamer. 1e et.: 3 royale slaapkamers, badkamer met douche, bergruimte. Het geheel is zorgvuldig afgewerkt met veel hardhout. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 165.000.- k.k. Helmbergweg. Luxueuse hoekeengezinswoning met voor- zij en diepe achtertuin op het zuiden. Achter het huis bevindt zich de d.m.v. brede inrit te bereiken garage en dubbele schuur. Op de parterre bevindt zich o.a. een grote doorzonkamer met granol- en schrootjeswanden, luxe moderne keuken, 1e et.: 4 slaapkamers, allen voor zien van tuimelramen, badkamer met douche. Via de vaste trap is de 5e kamer en zolderberging te bereiken. Bouwjaar 1965. Geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 260.000.- k.k. RIJNSBURG Schaapherdershoek. Modern luxe herenhuis met voor tuin en achtertuin op het zuiden. Het gehele pand is geïsoleerd d.m.v. thermopane beglazing en spouwmuurisolatie. Het hoekpand bevat een grote Z- vormige zonnekamer, moderne keuken, 4 ruime slaap kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet en zolderbe rging. Het pand is voorzien van c.v.-gas en is aan een gezellig gemeentelijk plantsoen gelegen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 268.000.- k.k. VALKENBURG Middenweg. Vrijstaand karakteristiek herenhuis op 320 m2 eigen grond met voortuintje en enorme achtertuin op het zuiden. Inhoudende: een grote uitgebouwde eetkeu ken, bijkeuken, royale kamer en suite, overloop met schrootjesplafond, 3 grote slaapkamers, douche, zol derberging. Achter het object staat een schuur. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs f 295.000.- k.k. Broekweg. Winkel-woonhuis met oedrijfsruimte, kelder (14m2), achtertuin en paardestal. Ind.: part.: winkel, keu ken, toilet, opslagruimte, werkplaats. 1e et.: ruime L-ka mer, keuken, douche, grote slaapkamers. 2e et.: 3 slaap kamers, berging en dakkapel. Geschikt voor drogisterij, etc. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 295.000.- k.k. LEIDEN Haagweg. Goed onderhouden gemoderniseerd heren huis met voortuin en diepe vrije achtertuin op het zuiden. Ind.: part.: 'ruime living met open haard, grote-uitge bouwde eetkeuken, bijkeuken, fietsenloods en berging. Ie et.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e et.: 2 slaapkamers, zolderberging. Veel extra's, zoals huistelefoon, veel luxe ingebouwde kasten. Alle slaapkamers voorzien van wastafels. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs f 308.000.- k.k. Morsweg. Groot dubbel herenhuis met 30 meter diepe tuin grenzend aan de Rijn, geschikt voor dubbele bewo ning. Ind.: benedenwoning: hall, toilet, douche, luxe keu ken met afzuigkap, schrootjes en spotjes. Kamer en suite, 1 slaapkamer. Bovenwoning (1e etage): kamer en suite, badkamer, toilet, douche, 1 slaapkamer (2e etage) zit kamer met schrootjesplafond, 2 slaapkamers, toilet, keu ken, ruime berging. De woningen zijn via aparte ingangen te bereiken. Wordt totaal leeg opgeleverd!! Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Oude Vest. Karakteristiek hoekgrachtenpand met klok- gevel. Wanneer U dat zou willen kan dit onder Monu mentenzorg vallende pand worden gerenoveerd, waar voor een subsidie van 65% verwacht mag worden. Na de eventuele renovatie zal een grachtenpand met een in houd van 1000 m3 zijn ontstaan. Aanvaarding in over leg. Vraagprijs f 230.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Gestoffeerd herenhuis met diepe achter tuin en c.v.-gas. Omvat: grote doorzonkamer met open haard en schrootjesplafond (13,5 mtr.), open keuken, 3 slaapkamers, zolderberging. Afgewerkt met veel hard hout. Aanvaarding direct. Vraagprijs f 220.000.- k.k. Ook over objecten die onze collega's aanbieden kunnen wij U volledig inlichten, aangezien wij als MCC-make- •aar de beschikking hebben ver het totale aanbod in Katwijk en omgeving. Het kost U niets extra's. Vraag onze woninggids of kom eens vrijblijvend langs! ZATERDAGS GEOPEND VAN 10 TOT 12 UUR Vraagprijs f 190.000.- k.k. Willem Taatstraat. Halfvrijstaand groot herenhuis met nieuwe stoffering. Brede inrit naar plaats met grote schuur en garage. Dit geheel c.v.-gas verwarmde huis omvat o.a. grote kamer en suite met prachtige open haard en veel hardhout, 2 slaapkamers, luxe hardhouten keu ken, douche en toilet. 1e et.: 4 ruime slaapkamers, keu ken, 2e toilet, vaste trap naar zolderberging. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Kuyperstraat. Grote maisonette met inpandige berging. Deze uitstekend onderhouden maisonette wordt incl. alle stoffering op woon/eetgedeelte verkocht. Ind.: mooie keuken, ruime living met vrij uitzciht. Etage: 3 grote slaap kamers en luxe badkamer met douche. C.v.-gas ver warmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 163.000.- k.k. Rijnmond. Op 4e etage gelegen flat met onderbouw sousterrain en fietsenberging. Inhoudende: hall met gar derobe, toilet, ruime keuken, royale woonkamer, bad kamer met douche en 3 slaapkamers. Het fraaie uitzicht over zee en duinen is bij de koop van deze flat alleen nog maar "meegenomen". Direct te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. Paul Krugerstraat. Werk- en opslagruimte met gas- water en electriciteitsaansluitingen. Totaal oppervlak 125 m2. Voor verschillende doeleinden geschikt. Direkt te aanvaarden. Huurprijs f 125.- per week. Makelaardij o/g Zeeweg 165 Katwijk Tel. 01718-16545* .Lid NBM.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30