2e HYPOTHEKEN rente 81/2% Icilloife HOllANDHAAGÜ Bel nu: 045 - 710806 MEDEWERKSTER ACCOUNTANTSKANTOOR ASSISTENTEN- ACCOUNTANT boekhouder (MBA) adm. medewerker (PDB) SECRETARESSE medewerker magazijn (gunstiger kén niet) Geheel boetevrije extra aflossing toegestaan, alsmede nieuwe op name van reeds éfgelost geld. En: slechts rentebetaling over het openstaande bedrag. Deze leningen zijn óók ideaal als overbruggingscrediet. (Als u slechts korte tijd een groot bedrag nodig hebt, b.v. als u een nieuw huis koopt, en het oude nog niet verkocht is). Ook zeer gunstig is onze hypellening. Dit is eveneens een hypoth. crediet, verstrekbaar aan iedereen met een eigen huis. Vrije besteding. Rustende hypotheek geen enkel bezwaar. Snel geregeld. U krijgt het gewenste kapitaal geheel schoon in handen, zónder enige kosten voor notaris, taxatie, onderzoek, verzekeringen e.d. (Wij zijn de enige financieringsinstelling waar u leningen met looptijd 10 en 15 jaar volgens dit tarief ontvangt, en zónder dat er sprake is van aftrek van vele kosten). En heel belangrijk: BIJ ONS is in uw maandelijkse betalingen ook VOLLEDIGE AFLOSSING van de lening inbegrepen. Informeer ook naar onze exclusieve eerste hypotheken, waarbij U enkel rente hoeft te betalen en boetevrij (tot 10% per jaar) még aflossen. Netto in handen (min. 1 afsl. prov.) 10.000,- 15.000,- 20.000,- 25.000,- 40.000,- 60.000,- Terugbetaling per maand (alles inbegrepen) 100.000,- looptijd 15 jaar 113,75 170,50 227,50 284,25 454,75 682,- looptijd 10 jaar 137,75 206,75 275,50 344,50 551,- 826,50 1.136,75 ƒ1.377,50 looptijd 5 jaar 217,50 326,25 435,- 543,75 869,75 1.304,75 2.174,25 enz. Tussengelegen ot hogere bedragen zijn ook mogelijk. Zonder overbodige vragen, zonder inmenging van derden, zonder ongewenste huisbezoeken verzorgen wij in telefonisch en/of schrif telijk contact in vier dagen een vrijblijvende, kosteloze offerte. Maandag t/m zaterdag van 9 tot 21 uur Saroleastraat 42, Heerlen Tel 045-710806 en 710698 Uw intermediair voor alle credieten Financieringskantoor Moonen HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND Op de typekamer van de afdeling Algemene Zaken ter secretarie kan worden geplaatst een die met nog een tweetal reeds werkzame krachten alle voorkomende werkzaam heden op de typekamer gaat verrichten. Vereist is minimaal een MAVO-diploma en enige jaren ervaring. Salaris afhankelijk van leeftijd en opleiding f 2.003,- per maand met uitloop tot maximaal f 2.192,- per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester van Rijnland gerichte sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken, Breestraat 59 te Leiden. VAN DE VERENIGING VAN NEDERLANDSE GEMEENTEN (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) NASSAULAAN 12 - 's GRAVENHAGE vraagt voor de woonplaatsen Gouda, Leiden, Woerden en omge ving a) aankomende b) gevorderde die hun werkzaamheden zullen moeten verrichten in een deel van de provincie Zuid-Holland. Ons Bureau oefent als groot accountantskantoor onder leiding van register-accountants een omvangrijke controle- en adviespraktijk uit op het terrein van de provinciale en gemeentelijke overheid en van instellingen waarin deze overheid is geïnteresseerd. Vereisten voor: a) Goede algemene ontwikkeling (HAVO, VWO, MEAO-diploma), Bezit van Praktijkdiploma Boekhouden en studerende voor MBA of een gelijkwaardige opleiding. Leeftijd tot 25 jaar. b) Goede algemene ontwikkeling (HAVO, VWO, MEAO-diploma) aangevuld met een van de opleidingen MBA, HEAO, SPD of stu derende voor het NIvRA. Enige ervaring in controle-werkzaamhe den. Leeftijd tot 30 jaar. Geboden wordt: Afwisselende werkkring, goede secundaire arbeidsvoorwaar den, waartoe behoren: Welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgelijke Pen sioenwet; Premie AOW voor rekening van werkgever; IZA-ziektekostenregeling; Ruime tegemoetkoming in alle aan de vakstudie verbonden kosten; Bij gebleken geschiktheid goede vooruitzichten en een aan bekwaamheden aangepast salaris. Eigenhandig geschreven brieven met informatie omtrent oplei ding, ervaring e.d. te zenden aan de Chef Personeelszaken, Nas sau/aan 12, 's-Gravenhage. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaca tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het betredende vacaturenummer op briel en enveloppe. vakature nr. 8-105/1158 secretaresse Prentenkabinet/Kunst historisch Instituut vereist: salaris: vakature nr. 8-109/1158 Universiteitsbibliotheek salaris: vakature nr. 8-112/1158 Academisch Zieken huis/Oogheelkunde taak: het onder verantwoordelijkheid van de beheerder zelfstandig verrichten van de gebruikelijke secretariaatswerkzaamheden, die onder andere inhouden correspondentie in drie moderne talen, studentenadministra tie, behandeling telefoongesprekken, bijhouden van het archief en notuleren van vergaderingen. Daarnaast kan worden gevraagd om een bijdrage te leveren in bestuurlijke taken. Ook zal betrokkene nauw bij de studievoorlichting aan studenten worden betrokken. opleiding op HAVO-niveau en typediploma. Leeftijd bij voorkeur vanaf ca. 30 jaar. maximaal 2.576,bruto per maand. Desgevraagd worden inlichtingen verstrekt door W. E. Penning of Dr C. W. Fock, telefoon 071-148333, toestel 7117, resp. 7106. medewerker magazijndienst taak: verrichten van werkzaamheden ten behoeve van de opstelling en het beheer van de boeken en tijdschriften in de maga zijnen van de universiteitsbibliotheek. maximaal 2.003,bruto per maand. hoofd algemeen secretariaat (36 uur per week) taak: het met grote mate van zelfstandigheid indelen en delegeren van werkzaamheden: leiding geven aan enige medewerksters. vereist: middelbare schoolopleiding: secretaresse opleiding: kunnen typen vanaf dicteer- apparatuur; goede contactuele eigen schappen. Goede kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur tussen ca. 23 en 30 jaar. salaris: maximaal .2318,40 bruto per maand. vakature nr. 8-113/1158 typist© Faculteit der Sociale Wetenschappen/ Onderwijskunde taak: het binnen een team van vier mede werksters uittypen van alle voorkomende teksten, waaronder rapporten, verslagen, brieven enz. ten behoeve van onderzoeks projecten. Deze werkzaamheden worden in nauwe samenwerking met de projectsecretaresse verricht. Dit is een full-time job, maar ook typistes die half-time willen werken kunnen solliciteren. MAVO-diploma, typediploma, goede type vaardigheid en accuratesse. maximaal 2.003,bruto per maand bij een volledige dagtaak. Aanstelling vindt plaats ten laste van een S.V.O.-subsidie. Mocht uit bovenstaande gegevens blijken dat U dit wel wat lijkt, bel dan gerust even op naar Marion Devilee, tel. 071-148333, toestel 5680. Voor alle funkties geldt: salaris afhankelijk van teeltijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8°/o van het jaarsalaris. Bij indienst treding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Wij vragen voor spoedige indiensttreding vrachtwagenchauffeur vereist: groot rijbewijs. Ervaring met het rijden van trekker met oplegger strekt tot aanbeveling. Persoonlijke sollicitaties dagelijks bij: Steijn's emballage b.v. Industrieweg 2, Voorschoten. Telefocyi 01717-3768. Voor een vertegenwoordiger die verkopen fijn vindt hebben wij een prima aanbod Wij zijn een groothandels- en marketing organisatie in de woninginrichtingsbranche. Wij verkopen tapijten, gordijnen, vinyls en enkele bij-artikelen aan de winkeliers. Daarbij vinden wij het erg belangrijk dat deze winkeliers in hun verkoop door ons worden gesteund. Als u ons bedrijf wilt gaan vertegenwoordigen en wilt gaan werken in een dynamisch verkoopteam van ongeveer 30 mensen, waar persoonlijke inzet wordt gewaardeerd, waar veel ondersteuning, training en begeleiding wordt gegeven, waar marketingtechnieken in de praktijk worden toegepast en waar aan de "man-in-the-field" veel persoonlijke aandacht wordt gegeven. Als u tussen de 23 en 28 jaar oud bent en tenminste een MAVO-opleiding heeft, aangevuld met enige vaktechnische, marketing en verkoop kennis, en met wat ervaring zo mogelijk opgedaan in de winkelverkoop dan bieden wij u op dit moment een verkoopdistrikt aan in uw woonomgeving. Heeft u belangstelling of wilt u nadere inlichtingen, neem dan schriftelijk kontakt op met de heer H. W. Scholten van de afdeling Selektie, Opleiding en Begeleiding, en zend hem uitvoerige gegevens. Postbus 344, 2800 AH, Gouda. Datsun Nederland is de importeur van de bekende Datsun automobielen uit i se Datsun Nederland importeert de bekende Datsun auto's uit Japan. In ons succesvolle, dynamische bedrijf zoeken wij ter versterking voor de afdeling Centrale Administratie (debiteuren, crediteuren, in- en verkoop, onderdelen) Waar we vooral behoefte aan hebben is iemand met ruime administratieve ervaring, tussen 25 en 35 jaar, die leiding over de afdeling kan geven als plaatsvervangend chef. Deze heeft liefst ook enige ervaring en is een twintiger, die o.a. de in- en output van de computer verzorgt t.b.v. de administratie. Enthousiaste mensen verdienen bij ons een goed salaris met 8% vakantietoeslag, een gunstige studiekosten regeling, reiskostenvergoeding en een pensioenregeling. Wilt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan Datsun Nederland BV, Vennestraat 13-15, Lisse. T.a.v. de heer F.A. Bussen, afdeling Personeelszaken. Datsun Nederland BV H. E. STENFERT KROESE B.V. uitgeverij van wetenschappelijke boeken en educatieve boeken vraagt een Vereisten: opleiding op minimaal havo-niveau, gevolgd door een met suc ces afgesloten secretaresse-opleiding (Schoevers, Pont), goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal, enige jaren ervaring als secretaresse, accuratesse en in staat om na een inwerkperiode zelfstandig te werken. Geboden wordt een werkkring op een klein kantoor, waarin zeer vaak eigen initiatief wordt gevraagd in verband met de contacten met auteurs en overige relaties, het verzorgen van de correspondentie, het regelen van afspraken, het bijhouden van het archief, het uitwerken en controleren van advertentie teksten enz. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij Hanneke de Jong. Graag schriftelijke sollicitaties aan de directie van H. E. STENFERT KROESE B.V. Pieterskerkhof 38 - Postbus 33 - Leiden - Telefoon 071-123426. Voor de afdeling Centrale Distributie - gevestigd in ons gebouw te Voorschoten, Papelaan 154 - zoeken wij een De voornaamste verantwoordelijkheden in deze functie zijn: het voor verzending gereed maken van de ingekomen aan vragen van onze kantoren; controle op en registratie van binnengekomen en uitgaande voorraden; verzorgen van de opslag; het voeren van eenvoudige administratie zoals het bij houden van voorraadlijsten. Belangrijke voorwaarden zijn: belangstelling voor magazijn-werk; administratief inzicht; enige typevaardigheid; leeftijd 20-40 jaar. Het aanvangssalaris voor een 20-jarige is f 1547,- en het maximum salaris is f 2332,52. Vacaturenummer: 8-432/31 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de ANWB, afdeling Personeelszaken, Wassenaarseweg 220, Den Haag, onder vermelding op de envelop van het betreffende vacaturenummer.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16