Raad wikt maar college van BenW beschikt APPLAUS ZONDER AANLEIDING Weidse agenda tehuis geen gevangenis Mogelijkheden Patrimonium-woningen in Leiderdorp op rijtje gezet Welziinsraad maakt film Apotheken DINSDAG 28 FEBRUARI 1978 LEIDERDORP - Langzamerhand is het moment bereikt waarop de ver schillende betrokkenen zich een oordeel moeten gaan vormen over wat er met de woningen van de Leiderdorpse woningstichting Patrimonium moet gaan gebeuren. De Raad van Toezicht, bemidde lingsinstantie tussen de bewo ners van de huizen van de wo ningstichting en het stich tingsbestuur, heeft daartoe een aantal zaken op een rijtje gezet, waar tijdens de decem- berbijeenkomst met bewoners in het Irene-gebouw om werd ge- Bij de bewoners stond tijdens deze vergadering de vraag centraal wat hun huizen bij verkoop zou den moeten opbrengen. Het ant woord blijkt op basis van een cir culaire van het ministerie van volkshuisvesting eenvoudig te geven voor de na de tweede we reldoorlog gebouwde woningen: 45.000 a 50.000 gulden. Ingewikkelder is het de waarde te bepalen van vóór de oorlog ge bouwde huizen, omdat deze eerst getaxeerd moeten worden. "Maar ik vermoed dat de waarde daar van op z'n hoogst op 70.000 gul den zal worden bepaald", veron derstelt Willems (PvdA), lid van de Raad van Toezicht. "Dan kun nen de bewoners bij aankoop nog tien jaar lang een premie krijgen. Al met al zullen ze niet veel aan aflossing hoeven te betalen dan ze nu aan huur kwijt zijn". Voor de bewoners aantrekkelijk idee. Om de onderhoudslast van indivi duele schouders af te wentelen heeft de Raad van Toezicht ook een tweede aankoopmogelijk heid ontwikkeld: die van de coöperatieve vereniging. De wo ningen worden in een coöperatie ondergebracht, de bewoners krijgen het juridische eigendom en kunnen vrijelijk over hun wo ning beschikken. Als zij hun wo ning verlaten moet deze aan de coöperatie worden terugver- kocht Het onderhoud komt voor gezamenlijke rekening. Speculatie Voor beide koopmogelijkheden geldt de richtlijn van het minis terie: Het belastbare inkomen van iemand die een dergelijke woning wil kopen mag in 1975 de 27.500 gulden niet te boven zijn gegaan. Speculatie wordt zoveel mogelijk binnen de perken ge houden door de verplichting dat de woning niet binnen een ter mijn van tien jaar mag worden doorverkocht. Daarnaast heeft de Raad van Toe zicht zich gebogen over een an dere, door het gemeentebestuur en de woningstichting meest (en waarschijnlijk enige) gewenste mogelijkheid: overdracht van de Patrimoniumwoningen aan de Algemene Woningbouwvereni ging Leiderdorp. De AWL denkt een ton nodig te hebben om de 60 woningen te verven, timmerwerk te verrichten en brandgangen te verbeteren. "Maar", schat Willems, "dat bedrag zal nog wel tot 2Va ton oplopen, zeker als het binnenwerk er nog bij moet worden opgeteld". Des ondanks is de AWL bereid om zoveel geld aan een opknapbeurt te besteden, en wil men zelfs nog voor het eind van dit jaar de ver beteringen hebben afgerond". De laatste mogelijkheid die de Raad van Toezicht heeft onder zocht, en in feite van de hand heeft gewezen, is of de wonings tichting in een vereniging kan worden omgezet. Willems: "Pa trimonium heeft thans een on- derhoudsfonds van 11.000 gulden en een reserveringsrisico van 20.000 gulden. Dat is veel te weinig voor woningen die zo'n drie ton aan achterstallig onder houd vergen. Een nieuwe vereni ging zou deze lasten van de stich ting overnemen en door een te gering huizenbezit onvoldoende geld tot haar beschikking heb ben". Dinsdag De woningen aan het Patrimoniumpark: geïsoleerd De keus is dus beperkt tot over dracht van de woningen aan de AWL of aankoop van de huizen door de bewoners zelf. De bewo ners hebben zich tegen de eerste mogelijkheid uitgesproken ("De AWL kent ons niet eens", werd in het Irenegebouw gezegd). Maar het collge, (naar het college ver onderstelt) een meerderheid van de raad en de bestuurders van de woningstichting zijn pertinent tegen de verkoop van betaalbare huurwoningen aan bewoners, dus vóór overdracht aan de AWL. Om nog wat meer verwarring te zaaien: De WD is principieel voor uitbreiding van het eigen woningbezit, dus vóór verkoop aan de bewoners. Even prin cipieel is de PvdA er tegen dat goede en goedkope huurwonin gen - "toegankelijk voor de men sen met de laagste inkomens" - aan het woningbestand worden onttrokken. De Raad van Toezicht telt twee raadsleden: Stuivenberg, die zich als WD'er probleemloos bij de verlangens van de bewoners kan aansluiten, en Willems. Door zijn werkzaamheden als lid van de Raad van Toezicht is Willems naar het bewonersstandpunt overgeheld: verkoop, maar breng de woningen dan wel onder in een coöperatieve vereniging. Als PvdA-lid moet hij verkoop echter afwijzen. Zo besloot vrijdag ook de PvdA-afdelingsvergadering, al werd een ontsnap pingsclausulegeboden: Breng de woningen van het Patrimo niumpark in een coöperatieve vereniging onder. Deze wonin gen liggen geïsoleerd en de be- woongemeenschap. Maar strek de coöperatieve vereniging niet uit tot de Hubrechtstraat en het Hubrechtsplein, want dan is het eind zoek. Dan blijf je nergens als vervolgens de bewoners van de Rijnstraat of de Pinksterbloem het verlangen uitspreken om hun woningen te kopen. Zo besloot de PvdA. Volledig Maan de AWL is slechts bereid om het volledige woningbestand van Patrimonium over te nemen, niet een gedeelte. Een geste dus, waarmee Willems als lid van de PvdA niet uit de voeten kan. "De bewoners zijn inmiddels boven dien zo'n eenheid gaan vormen, dat je die niet op een dergelijke manier kan doorbreken", aldus Willems. Willems staat nu voor de keus: in te stemmen met de ver langens van de bewoners, waar mee hij de uitspraak van de PvdA aan zijn laars lapt, of aansluiting bij het partijstandpunt, waarmee hij zich als lid van de raad van Toezicht ongeloofwaardig maakt tegenover de bewoners. Eén ding lijkt door al deze me ningsverschillen niet geheel ze ker meen dat in de raad een meerderheid tegen de verkoop van de woningen aan de bewo ners te vinden is. Wat dat betreft is essentieel welke positie KVP en PCG zullen innemen als deze kwestie op 13 maart aan de orde komt. Al is het nog maar de vraag hoe veel belang aan de opstelling van de raad moet worden toege kend. De raad wikt, maar uit eindelijk is het het college dat be schikt. Want wat er met de Pa trimoniumwoningen moet ge beuren is in feite slechts aan het oordeel van B en W onderwor pen. Raadslid Dop naar plaats 10 op lijst VVD LEIDERDORP - Twee verrassin gen kwamen gisteravond naar voren bij het vaststellen van de kandidatenlijst van de WD in Leiderdorp. Tijdens de besloten vergadering werd de huidige fractieleidster van de WD in de raad, mevrouw I.J. Gehner-El- lenberger een plaats naar achte ren geschoven ten koste van het raadslid Th. C. Stuivenberg die nu op de tweede plaats terecht gekomen is. Nummer een en lijst trekker bleef zonder problemen de wethouder voor onderwijs en sport mevrouw D. W. Ticheler- Moermon. Raadslid R. Meere verschoof van een vroegere derde plaats naar de vierde. Opzienbarend (en de tweede ver rassing) is wel de val van het raadslid J. A. Dop. Hij duikelde naar de tiende plaats op de kan didatenlijst. Gisteravond vond een wijziging in het bestuur van de WD plaats doordat de heren C. L. Modder man en P. D. Hoogenraad af scheid namen. In hun plaats wer den de heren P. J. L. van Ejjsden en C. J. van Zwieten tot nieuwe bestuursleden gekozen. De heren W. Scheffer en J. van Ek werden herbenoemd. Voorzitter J. P. van der Meulen, die veel lof van zijn partijleden kreeg voor de voortreffelijke leiding van de vergadering, deelde aan het slot mee dat gestreefd wordt om voortaan dergelijke verga- deingen openbaar te laten plaatsvinden. De kandidatenlijst van de WD (tot de elfde plaats verkiesbaar): 1. Mevrouw Tichler-Moerman (wethouder); 2. Th. C. Stuiven berg (raadslid); 3. mevrouw Ge- hner-Ellenberger (raadslid); 4. R. Meere (raadslid); 5. W. Scheffer (penningmeester afdeling); 6. mevrouw C. A. Huigen-Van Bo ven: 7. W. Kruidenier; 8. C. J. van Zwieten; 9. H. Lankhorst; 10. J. A. Dop (raadslid); 11. J. de Waard; 12. W. D. C. v.d.Wijngaard; 13. J. B. R. Kerner; 14. mejuffrouw E. J. Meyer; 15. C. L. Modderman. Geschept door auto LEIDEN - Een nog onbekende jongeman is vanochtend om streeks 9 uur op zijn fiets ge schept door een auto. De fietser kwam vanaf de Jan van Houtkade en draaide linksaf de Koepoortsbrug op, waar hij werd geschept door een personenauto. De jongen schoot door de voor ruit en kwam in de auto terecht. Hij moest met verwondingen naar het Academisch ziekenhuis worden vervoerd. Gisteravond zijn om ongeveer half elf drie jongemannen door de po litie gearresteerd, terwijl zij bezig waren een inbraak te plegen in het pand van Athibu aan de Lammermarkt. Een van de drie jongens (die varieerden in de leef tijd van 17 tot 21 jaar) had zich verscholen in een badkuip. Het drietal kon worden opgepakt doordat de politie telefonisch werd gemeld dat er een aantal mannen bezig waren bij het pand van Athibu naar binnen te klauteren. OEGSTGEEST - "De laatste tijd veel voorkomende bouw van zelfstandige woningen voor bejaarden zal over 10 tot 15 jaar grote problemen met zich meebrengen", zo zei gister avond de heer De Boer, in de commissie Welzijnszorg voor Bejaarden die hij hier een brief over geschreven heeft. "De nu nog voor zichzelf zor gende bejaarde zal tegen die tijd verpleging behoeven en daar is bij de bouw van zulke woningen niet in voorzien", zo vervolgde hij. Duidende hierbij vooral op het onlangs in ge bruik genomen complex be jaardenflats aan de M. H. Tromplaan in Oegstgeest en de voorgenomen bouw van soortgelijke woningen in Haaswijk. Een bestuurslid van "Kerck- werve", die deze woningen wil realiseren, antwoordde hierop dat men zelf ook liever een be jaardentehuis met verzor gingsmogelijkheid zou willen bouwen. Het ministerie van C. R. M. heeft dit plan echter af gewezen omdat de norm voor het aantal verzorgingshuizen in Oegstgeest al is overschreden. Onveilig Dit bleek trouwens niet het enige probleem waar de bejaarden zorg mee kampt. Mevrouw De Boer, bewoonster van bejaar denhuis "Hofwijck", duidde op het feit dat steeds meer zieke, en met name demente bejaar den in de verzorgingstehuizen worden opgenomen. Zij bevol- Het complex bejaardenflats aan de Tromplaan in Oegstgeest zal tien jaar grote problemen kunnen opleveren voor bejaarden die verpleging behoeven. Bij de bouw van zulke woningen is daar niet ken de ziekenzaal volledig en geven daardoor de overigen en onveilig gevoel voor het geval hen zelf iets overkomt. Overi gens hield Mevr. De Boer een warm pleidooi voor het wonen in een bejaardentehuis. "Veel bejaarden wachten te lang met die beslissing", zo zei zij, "en als ze, door ziekte bijvoorbeeld, echt moeten, hebben ze geen keuze meer". Gevangenissen "Het imago van bejaardenhuizen alsof het gevangenissen zou den zijn, is vooral onder jonge ren sterk levend", meent zij, "moet duidelijk veranderen". "De meeste bejaarde mensen zijn juist erg blij met de 'rust en veiligheid, die het tehuis hen biedt", verduidelijkt zij. Naar de wensen en verlangens van alle bejaarden in Oegstgeest waarschijnlijk zelfs uitgebreid tot de leeftijdsgroep van 55 jaar, zal bovendien weer via een enquête worden ge vraagd. Lid van een werkgroep van de commissie, Mevrouw Rörsch tevens raadslid deelde dit de commissieleden mee. Aan het samenstellen van de vragenlijst wordt nog hard ge werkt met als doel, de respons van de vorige enquête (slechts 65 van de 1900 aangeschreve nen reageerden) te vergroten. Mogelijk dat de uitslag van de enquête aanleiding geeft tot uitbreiding van het aantal van 2 tot 3 regionaal werkende maat schappelijk werksters. Van verschillende zijde werd naar voren gebracht dat de begelei ding, vooral van de nog zelf standig wonende ouderen die op een plaats in een tehuis wachten, veel te wensen over laat. Het tekort aan tehuizen doet zich vooral hier pijnlijk voelen. Voorzitter van Veen ziet reële mogelijkheden voor deze uitbreiding, die in de zeer nabije toekomst wel eens noodszakelijk kan blijken om de bejaardenzorg op verant woord niveau te kunnen hand haven. Kynologen In het Witte Huis in Oegstgeest komt vanavond vanaf 20.00 uur de kynologenvereniging bijeen voor de algemene jaarlijkse le denvergadering. Belangrijke punten: jaarverslag, financieel verslag en begroting., be stuursverkiezing. Schotland De heer Vaandrager vertoont van avond in het Jeroenhuis in Was senaar dia's over zijn zwerftocht door Schotland. Dit voor leden van de Wassenaarse afdeling van de Koninklijke Maat schappij Tuinbouw en Plant kunde. Voorafgaand aan de le zing is de jaarlijkse ledenverga dering. Belastingformulieren Voorlichting over het invullen van belastingformulieren kan verkregen worden in raadhuis „de Paauw", Wassenaar. De ambtenaren die.er iets van af weten zullen in de middaguren van 13 tot 16 uur aanwezig zijn en wel op alle woensdagen in de maand maart. Ter herinnering: Morgen is dus de eerste woensdag in maart. Lezing Een boeiende lezing met als on derwerp „Het Zelf' (wat is dat nou?) staat morgenavond op het programma van de „Vereniging Vrienden van het Leids Centrum voor het TM-programma". De voordracht wordt gegeven door Drs. Wim van den Berg, in het Centrum van de Hervormde Gemeente, Lijtweg 'Oegstgeest, Begonnen wordt om 20.00 uur. Gerard Brandtstraat 6, informatieavond Bah'i gem., 20 uur. Nieuwe Rijn 20a, vrouwencafé, 21 uur; thema-middag over dames-romans] woe. 14.30 uur. Troef, Noordeinde 2a, koken, 18 uur; druktechnieken; Engels; brugdiploma verplegende en verzorgende beroepen, 20 uur; jazzbaUet, 21 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, yoga; zelf kleren maken; jazzballet; foto/film club; tekenen en schilderen, 20 uur. 't Breehuys, Breestraat 19, kleiclub, 16! uur; volksdansen, 19 uur; Repelsteeltje, 14-17 uur. Steenschuur 6, Leidse ver. van post-: zegelverzamelaars, 20 uur. Korte Mare 4, Lezingavond Rozekrui- sers Genootschap, 20 uur. Gesprekscentrum, Vrouwenkerkkoor-] straat, film over astrologie, 20 uur. Volkshuis, vergadering, projectgroepl Maredorp, 20 uur. Stadhuis cie. economische aangelegen heden, 20 uur; cie. volkshuisvesting, 20 Antonius Clubhuis, jaarvergadering in dustriebond NW, 20 uur. Minerva, prof. Bastiaans over agressie, 20.30 uur. Academiegebouw, Rapenburg, forum discussie over Europa, 20 uur. Vrijetijdscentrum, forum-avond vakbeweging en CAO, 20 uur. LAK-Theater, LAK-Cinema ,,L'Affiche Rouge" van Cassenti, 19, 21 en 23 i Leidse Schouwburg, Sieto en Marijke Hoving „Nieuwe bezems", 20.15 uur. Ped. Academie, Hazenboslaan, Oegstgeest, dia-show, 19.45 uur. Gemeentehuis Oegstgeest, schoolraad, lijke ordening, 201 Woensdag Kennedylaan Tl, Oegstgeest, infor. matieavond Baha'i gem., 20 uur. Vijfhovenhuis, Hoflaan 169, spreekuur Alg. Ned. Invalidenbond, do. van 9-11 uur; open-huis bejaarden, do. 16.30 uur. Witte Poort kazerne, Noordeinde 2, tel. 120833, adviescentrum voor werklozen, do. van 10.30-12.30 uur. 't Breehuys, Breestraat 19, gitaarclub, 15.30 uur; vegetaries eethuis, 18 uur; kreatieve werkavond; gesprekgroep Praxi, 20.30 uur. Nieuwe Rijn 20a, vrouwencafé, 17 en 21-24 uur. Hoge Rijndijk 28, spreekuur rechts kundige dienst leden van het CNV Lei den, 19.30-20.30 uur. Romanuszaal (achter Hartebrugkerk), Mare, bijeenkomst belangengroep al leenstaanden 20 uur. Groenoordhal, opening Vrijetijdsbeurs. 10-22.30 uur. Stadhuis, fractievergadering PvdA, 20 Artsen Lelden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uui tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen Wijk I (Morswegkwa tier, noord-binnenstad, ad. Noorderk wartier en Groenoord); dokterstelefoon, tel. 122222; Wyk II (Kooi en Merenwijk): Groeneveld, Argusvlinder 10, 141373; wyk III (Waard, Professoren- wijk, Tuinstadwijk en Zuid-bin nenstad): G. D. de Jong, Hoge Rijndijk 15, tel. 132877; Wijk IV Zuid-West eh Haagwegkwartier): H. J. Klaassen Witte Singel 69, tel. 123089. Leiderdorp - De weekenddienst va 8 uur vm. tot zondag 24 uur, wordt v genomen door O. du Ry en M. P. Hen- nink, Vlaskamp 16, tel. 891100, za spreekuurtje van 12.30-13. uur op Vlas kamp 16 tel 891100. Oegstgeest - J. W. de Haan, Oranjelaan 26, tel. 156505. Voorschoten - C. Meijer, Chopinlaan 16, tel 2493 (zaterdag); S. M. Platteel-de Jongh, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417 (zondag). Warmond - A. de Gijzel, Oranje Nassa- ulaan 10, tel 01711-10834. •J d De avond-, nacht- e LEIDEN - De Welzijnsraad gaat, ingiet kader van de gemeenteraadsver kiezingen in mei, een film maken om mensen die niet van plan zijn te gaan stemmen meer te betrekken bij de gemeentepolitiek. De commis sie ABA (Algemene en Bestuurlijke Aangelegenheden) heeft gister avond een bedrag van 3000.- ter beschikking gesteld voor de produktie van de film. Alleen CDA en SGP/GPV waren tegen vervaardiging van de film. De heer Driessen (CDA) wilde eerst het script zien alvorens zijn goedkeuring aan de produktie te hechten. De film die ongeveer 25 minu ten gaat duren zal zich hoofdzakelijk richten op mensen die weinig geinteresseerd zijn in politiek, of die niet willen gaan stemmen.Hij is vooral bedoeld voor bezoekers van buurt- en clubhuizen, vormingsin stellingen, leerlingen van het lager nijverheidsonderwijs, cursisten van Ouders op Herhaling enz. Gebleken is, volgens de iniatiefgroep, dat het bestaande voorlichtingsmateriaal vaak te beperkt en te moeilijk is. De film zal vooral een vormend karakter krijgen door een link te leggen tussen de eigen situatie van de burger en het gemeentebeleid.De bedoe ling is om een grotere betrokkenheid bij gemeentepolitiek te krijgen door het dagelijks leven in politiek te vertalen. Partijpolitiek of politici zullen geen rol spelen in de film. De onderwerpen die voor de film zijn uitgekozen zijn: Stedelijk verkeer en wonen. De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 24 febr. tot 3 n door Apotheek Herdingh en Blanken, Hogewoerd 171, Leiden, tel. 071-120502, Apotheker Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest tel 155482. Indien het na 23 uur niet rr mogelijk is met openbaar vervoer r de apotheek te komen kan men sluitend voor spoedrecepten van een taxi tel. 122444 Gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg, Leider dorp tel 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. 3Voorschoten - Gezondheidscentrum vd Waalslaan tel 4641. Warmond - Zr. A. Vriend Flat de Hooge Wei 203, Sassenheim, tel. 02522-12022 WARMOND - Het rokerige, roman tische interieur van de War- mondse boerderij Meerrust vormde gisteravond het decor voor het Tros-radioprogramma "Toerja Toernee", dat morgen ochtend tussen 10.33 en 11.45 uur weer op Hilversum 1 zal worden uitgezonden. Rond acht uur 's avonds was het geroezemoes aan de bar al op volle sterkte zodat bij het begin van het programma het alkohol- gehalte en de gezelligheid aardig op peil waren. Het kostte presen tator Jan Kok dan ook weinig moeite om het publiek op com mando te laten applaudiseren. hoewel daar soms geen enkele aanleiding toe was. Vanuit zyn geluidswagen beoordeelde regis seur Koos Huisman dan of het wel hard, genoeg zou doorkomen op de radio. Helen en Wilma Als Helen en Wilma naar voren ko men merk ik tot mijn stomme verbazing al geruime tijd naast hen gestaan te hebben zonder op enigerlei wyze onder de indruk van hen te zijn geraakt. Maar ook de rest van het mannelijk publiek reageert koeltjes. Ome Hugo Verkaik wordt voor de microfoon gehaald en hij mag verhalen over de vele, liefst ko ninklijke, beroemdheden die hij in dienst van Boerderij Meerrust over de Kagerplassen heeft ver voerd. Wat Warmondse bil- lenprikkers zijn, moet hij maar na de uitzending vertellen. De beurt is dan aan Imca Marina, die van tevoren al doodnerveus heeft laten weten dat ze de tekst van haar nummer op geen enkele manier uit haar hoofd kent. En na afloop vertrouwt ze haar omstan ders dan ook toe: "Wat een rot tekst, dat doe ik nooit meer!."Van de interviews die Hein van Nievelt gedurende de afgelopen dag heeft gemaakt, krijgen de be zoekers van Meerrust nog niets te horen. Pas woensdagmorgen zijn de Warmondse burgemeester De Vreeze, de bemanning van de po- litieboot, de kaarsenmakers en vele anderen te beluisteren. Wat het publiek wel mag, is bepalen wie in de sprekershoek de beste beurt heeft gemaakt: Bram Schavemaker van de Jeugdraad of Jaap de Vetten van de har- St. Matthias die allebei. kort gezegd, pleiten voor meer geld voor hun eigen vereniging. Via de applausmeter beloont het publiek beide sprekers gelijk. Maar de Tros presentator geeft met een royaal gebaar aan beide heren het bedrag van 500 gulden De bekende Warmonde n het nationale songfestival, het trio Harmonie, geeft een staaltje van hun kunnen weg en dan mogen we nogmaals genieten van Imca Marina met het nummer "Vannacht" (hoe je zo'n dubbelzinnige titel moet spellen weet ik ook niet). De "snoepjes van de week" die Imca bij dit lied moeten ondersteunen grijpen een paar keer de ver keerde maat waardoor de op name weer opnieuw gemaakt moet worden en Imca uiteinde lijk uitgeput van het podium komt. Ze is echter al weer op adem als presentator Jan Kok vertelt over het interview met de burgemeester van Warmond en vraagt geinteresseerd: "Is die rood?". Maar over politiek wordt niet gesproken in het lieflijke liedje dat Jules de Corte over en voor Warmond schreef: het is een waar paradijsje en dat had zelfs Imca Marina niet gezien toen ze 's nachts met haar witte mercedes door Warmond reed. Jan Bonjer LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,6" Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden by vc uitbetaling te voldoen. By automatische overschrij ving geen administratie- en cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2