1?° 1697s -29T5 VANAF 2|S 15; 1499.- hunkemöller, HET ALLERBE/TE VAN.... HEMA VROOMS DREESMANN typiste Perfekte Vendomatic kleuren-t.v. met vele pluspunten. BERGKAST VOL MOGELIJKHEDEN De Magic Sound Cosina filmcamera neemt ook bij schemer of kaarslicht perfektop. En laat u zelfs de de nacht horen. Waar rook is, is vuur. Dat signaleert het Siemens brandalarm onmiddellijk! Heerlijk fris smaakt deze appel taart. Natuurlijk dagelijks ovenvers. Weegt ca. 1150 gram en u snijdt er zeker 12 grote punten uit. Normaal 6,- Snijworst. Lekker als snack met wat augurk of op de boterham. Normaal 100 gr. 1,05. 51-Delig roesfvrij-iftalén bestek: 6 tafellepels.-vorken en -messen, 6 dessertlepels,-vorken en -messen, 6 theelepels, 6 gebak vorken, 2 dienlepels en 'n saus lepel. Samen normaal 80,50. NU 2001 GRAM (t/m 25 febr.) (t/m 25 febr.) 21-Delig aarde werk servies, met banden motief: 6 diepe borden 6 platte borden 6 dessertborden aardappelschaal groenteschaal sauskom 9,60 9,60 9,- 3,75 3,75 2,75 Struiken en heesters. Koop ze nü. Rozenstruiken 3,50 nü 3,-. Fruit- en sierheesters, o.a. braam, jasmijn en gouden regen 3,- nü 2,50. Uni overhemd in western style. Pol./katoen. Iets afgeslankt model. In veel moderne kleuren. Maten 36 t/m 42. Normaal 16,75. (t/m 25 febr.) (t/m 18 febr.) 'ALLEEN IN DE HEMA. AUTO- EN TRUCKVERHUUR St. Aagtenstraat 10-14, Lelden, 071-125709, De centrale typekamer van de gemeentesecretarie heeft, wegens vertrek van een medewerkster, met ingang van 1 april plaats voor een jonge Nachthemd met randdessin. Diverse kleuren. Maten: S. M, L. XL. (Deze aanbieding is geldig l/m wo. 22 febr as) Ze zal, samen met haar twee collega's, al het voor komende typewerk moeten doen, zoals het typen van brieven, akten en verslagen van vergaderingen. De medewerksters van de typekamer bedienen te vens beurtelings de kleine telefooncentrale. De nieuwe medewerkster moet een opleiding hebben op MAVO-niveau en vanzelfsprekend een goede typevaardigheid. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Het bedraagt voor een 21 -jarige of ouder tenminste 1457.- en ten hoogste 1818.- bruto per maand. Beneden de 21 jaar geldt een jeugdaf- trek. De gemeentelijke overheid kent gunstige arbeids voorwaarden. Schriftelijke sollicitaties kun nen, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, wor den gericht aan burgemeester en wethouders, postbus 35, Leiderdorp. Flanellen pyama. Diverse kleuren Maten S.M.L.XL. 8 Verlichte sensortoetsen voor 8 ver schillende programma's (voorkeuze) 56 Cm in-line beeldbuis. Makkelijk bcdienbare schuifregelaars voor helderheid, kontrast, geluids sterkte en klank. Inbouwdiepte slechts 41 cm Uitgevoerd in mat noten Tijdelijk van 1599.- voor Met draadloze afstandsbediening, van 1749.- voor Ook leverbaar in witte uitvoering tegen geringe meerprijs Een ideale bergkast: gemaakt van hoogwaardige gegalvaniseerde staalplaat, met twee schuifdeuren en opklapbaar bovendeksel, in de royale afmetingen 122 x 61 x 66 cm. Om van alles netjes en toch makkelijk bereikbaar op te bergen: vuilnisemmers, tuinspullen, gereedschappen, haardhout etc. Hij ziet er bovendien zo goed uit. dat u'm overal kunt plaatsen: op het balkon, in de tuin, de patio de garage enz. EDJTH P.'AF Een festival van wereldsterren op een fantastische kollektie stereo langspeelplaten. Keuze uit meer dan 30 verschillende elpees waaronder Harry Belafonte (o.a. Matilda, Jamaica Farewell), Jacques Brei (o.a. Les Flamandes, Les prénoms de Paris), Nana Mouskouri (o.a. Try to remember, Le Tournèsol), Fats Domino (o.a. Blueberry Hill, Jambalaya), Edith Piaf (o.a. L'Accordéoniste, Fais-moi valser), Demis Roussos (o.a. Forever and ever, goodbye, my love, goodbye), Barbara, Alain Barrière, Les Compagnons de la chanson, Juliette Gréco, Michel Legrand, Marie Laforet, Enrico Macias, Paul Mauriat, Mort Shuman, Ennio Morricone, Los Incas, Los Paraguayos, Gheorge Zamfir, Henry Salvador, De Cosina 5000 XL Macro zoom is een geluidsfilmcamera uit de topklasse, gemaakt met superieure techniek. De geluidsopname voorziening registreert elk geluid feilloos en volkomen natuurgetrouw, of dit nu een popconcert of de nachtelijke geluiden in een bos zijn. Maar er is méér, bijvoorbeeld een reflexzoeker met deelbeeld-afstands- mstelling en aanduiding van over- en onder belichting. Of het ingebouwde LED-signaal voor controle van korrekte'geluidsregistratie. En dan is er ook nog een buitengewoon lichtsterk 1.2/8-40 mm objektief met macro instelling, dat perfekt filmen mogelijk maakt in de moeilijkste omstandigheden, zelfs bij schemer en kaarslicht, zonder filmzon! U ziet: de Cosina 5000XL Macro zoom is een filmcamera met zulke geweldige technische voorzieningen, dat u al uw aandacht kunt richten op het artistieke gedeelte van uw hobby. Vroom Dreesmann biedt hem aan voor een prijs waarover experts juichen: van 995r nu voor 799.- Een van de gevaarlijkste verschijnselen bij brand is de ontwikkeling van levensgevaarlijke rookgassen Het Siemens brandalarm is uitgerust met een opto-elektronisch waarschuwingssysteem, waardoor reeds bij een geringe koncentratie van rook een doordringende alarmtoon hoorbaar is. U wordt dus bij brand in een zeer vroeg stadium al gewaarschuwd. En dat is de grote kracht van dit levensreddende apparaat. Het is verder voorzien van een ingebouwde testknop, om op eenvoudige wijze op juiste werking gekontroleerd te kunnen worden. Kompleet met duidelijke gebruiksaanwijzing, waardoor makkelijk zelf aan te brengen. Exclusief batterij

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14