tie met een NUTSSPAARBANK De enige droger mei hel keurmerk van de NedL Ver. v. Huisvrouwen Miele er is geen betere 1 Nieuwe inspiratie 1 voor verwende dromers. Eerlijk vuren voor de slaapkamer. 775.- Gaat u straks op vakantie? DE HOUTKAMP 10'40/tioo/iMge/i F.W PLESSEN CHAUFFEUR waarin opgenomen Leidse Spaarbank INTERMEUBEL VAN DER KUJGT BV. Naast de bekende merken VEERTIEN KARAATS GOUDEN VERLOVINGSRINGEN hebben wij ook ons eigen merk: i begrip voor kwaliteit en prijs. Nu ook met briljant reeds vanaf FI.55, Met levenslange garantie en service. Gratis graveren. Modern en klassiek. JUWELIER Leiden ZAV. Oeg?tgeest Bevrijdingsplcin 12. Geversstraat 47, Telefoon 071-766670 Telefoon 071-152151 Ruime parkeergelegenheid. 1,1 Leiden donderdagavond geopend. Wij vragen met spoed een rijbewijs B-E. Tevens ook voor alle voorkomende werk zaamheden. WONINGINRICHTING V.KLARENBOSCH Haarlemmerstraat 51Leiden. Dan wensen wij u vast een goede reis en een plezierige vakantie. Maar voor u gaat, moet er natuurlijk nog wel het een en ander geregeld worden. De Nutsspaarbank kan daarbij het nodige doen zoals: de verzorging van buitenlands geld, reis- of eurocheques, niet te vergeten de onontbeerlijke reisverzekering, het verhuren van een kluisloket voor het veilig stellen van uw waardevolle bezittingen, het verstrekken van recreatiekredieten. Wij zullen het op prijs stellen iets te mogen bijdragen aan een voor u zorgeloze vakantie. voor iedereen... en altijd dichtbij! Het Instituut voor Huishoud- technisch Advies heeft de Miele T 333 en T 336 op doelmatigheid onderzocht en beproefd en ver leende aan deze drogers het goed- keuringscertifikaat van de Ned. Ver. v. Huisvrouwen. Ook: Superwash-wolmerk. Dit betekent dat u de wol, voorzien van dit speciale woletiket, 7 W zonder problemen in deze machine kunt drogen, Nog een goedkeuring: KEMA-keur. Deze geeft u opti male waarborg ten aanzien 11/ e M AI van de elektrische veiligheid. IA E U R Maar wat wil dat nu zeggen? De Miele droger kan bogen op drie onderscheidingen die zijn toegekend na een objektief onderzoek. Dat betekent voor u meer zekerheid.... Kijkt u maar. Doelmatigheid. De Miele droger laat zich bijzonder gemakkelijk bedienen. De gebruiksaanwijzing is uitgebreid en overzichtelijk. De elektronische vochtmeting funktioneert betrouwbaar en het wasgoed komt er altijd precies met de door gekozen droogtegraad uit. De royale links- en rechtsom draaiende trommel houdt het wasgoed luchtig en losjes. Ook de synthetische stoffen komen er zichtbaar mooier uit mede door het „strijkeffekt" van de gladde trommelwand. Tot u eraan toe bent de trommel leeg te halen houdt de Miele droger het wasgoed met tussenpozen in beweging, waardoor kreukvorming wordt voorkomen. Het I.V.H.A. heeft dit allemaal onderzocht en verleende aan de Miele drogers haar goedkeuringscertifikaat. Voor Miele wel even iets om trots op te zijn. Voor u een extra aanbeveling. Veiligheid voor alle Stoffen. Ook met de Superwash-behandeling blijft wol één van de teerste weefsels. Toch mag deze wol tn de Miele droger, heeft het Internationaal Wol Secretariaat gekonstateerd. Daaraan weet u zeker, dat u uw hele was er veilig aan kunt toevertrouwen Elektrische veiligheid. Dat is een zaak waar Miele al sinds vele jaren grote zorg aan besteedt. Miele drogers hebben dan ook de bijzonder zware proeven in het KEMA-keuringsinstituut met glans doorstaan. Het Kema-keur geeft u daarover zekerheid Kwaliteit en degelijkheid. Daarvoor staat Miele zelf garant. Het model van de droger is geschikt voor inbouw in de keuken of plaatsing óp de wasautomaat. Miele drogers zijn oerdegelijk v^n konstruktie en het email is van een uitzonderlijke kwaliteit. Over tien jaar ziet uw Miele droger er nog zo gaaf uit als op de dag dat u hem kocht. Is het dan vreemd, dat wij blijven zeggen: Waar wij in een rustige sfeervolle omgeving gaarne aan uw culinaire wensen willen voldoen. Tevens hebben wij voor U beschikbaar, ruimte voor het houden van recepties en vergaderingen Met ingang van februari a.s. is ons restaurant 's maandags en dinsdags gesloten. Voor deze dagen worden echter wél reserve ringen voor recepties, partijen e.d. geboekt. Romantisch restaurant boerderij v. Diepeningenlaan 2 Leiderdorp telefoon 071-891288 Maandag gesloten l@l Intermeubel presenteert de laatste woontrend voor de slaapkamer. Een eerlijke inspiratie voor het slaapkamergebeuren. Massief vuren op ambachte lijke wijze verwerkt.De prijs? Daar hoeft u niet van wakker te liggen. Ambachtelijke slaapkamerkombinatie in natuurlijk vuren. Door en door puur natuur voor een gezellig en modern woonproliel. Ledikant, kompleet met twee nacht schapjes, 140x 200 cm, en 180x 200 cm, 795." Ook in deze nieu we woontrend leverbaar, een 3-deurs linnenkast, 1145.- intermeubel Meubelen Klassiek en Modern. Haarlemmerstraat 198-200, Leiden, Tel. 071-131846/131847/131848. Aid. Slaapkamers, Haarlemmerstraat 256-258,Tel. 071-122154. Donderdag:* koopavond

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 10