1?° NU 3?5 NU*50 NUA95 NU Als je werk maakt van je tijdelijke baan, ben je welkom bij Randstad. HAARLEMMERSTRAAT 64 BEKENDMAKING j Roomboter-Allerhande, bereid met 100% roomboter. Met keuze uit 9 soorten-o.a. sprits, amandelmoppen en gemberkoekjes. 250 gram 1,75. Ruime sortering heerlijke bonbons in grote doos. Leuk om kado te geven, maar ook om u zelf eens lekker te verwennen. 250 gram 3,75. Altijd knappend vers uit onze notenbar.deze nootmélange. Samengesteld uit diverse noten, zoals: walnoten, hazelnoten, amandelen etc. 250 gram 4,-. Aanbiedingen geldig t/m 18 februari. Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde vraagt voor een halve dagtaak: een bibliotheekmedewerker/ster taak: catalogiseren van publicaties over/uit Indonesië en het Caraibisch gebied o.l.v. het hoofd van de cata- logiseerafdeling vereisten: 1. B.D.A./G.O. diploma of gelijkwaardige ervaring 2. enige kennis van bahasa Indonesia of bereid heid om een elementaire kennis ervan te verwer ven. Naar Oudhollands recept bereide advokaat, met veel verse eieren en Schouderham. Mooi mager, zonder Grove boerenworst. Als hartige brandewijn. In onze bekende grote zwoerd. Als altijd vers van 't mes. traktatie bij de borrel altijd welkom! 3/4 literfles! Normaal 5,95. Normaal 150 gram 1,90. Ca. 500 gram. Normaal 4,25. NU 200 GRAM 'LEKKER VOORDEEL. Professionele magazijnstellingen als' Hartstikke bedankt. Wilde ik al wegrijden, riep-ie me na. M'n linker remlicht. "Even 'n nieuw lampje indraaien". Had-ie tóch maar gezien. Terwijl ik later hoor dat-ie voor tijdelijk is. Nou, van mij mag-ie blijven. -tr randstad uitzendbureau HUU/ELIJKSKAARTEN om een levenlang blij mee te zijn. Modern, klassiek of zo maar u/it. Wij hebben letterlijk alles, bedrukt met een leuke of een klassieke tekst. Alles naar Uw wens. Verlovingskaarten, uitnodigingen en bedankjes. Monsterboeken gratis op zicht. blank vurehout DRUKKERIJ HALPA LEIDEN - TEL. 071-124185 salaris: volgens Rijksregeling tussen min. f 838,- en max. f 1288,- bruto p.m. Inlichtingen/schriftelijke sollicitaties bij de Biblio thecaris van het KITLV, Stationsplein 10, Leiden. Teil. 071-148333. t. 4023 of 4024. Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 4, vijfde lid, van de Woonwagenwet bekend, dat ter provinciale griffie, Koningskade 1 te 's-Gravenhage, alsmede op de secretarieèn van alle gemeenten in de provincie Zuid- Holland, met ingang van 13 februari 1978 gedurende een maand het ontwerp-woonwagenplan voor de provincie Zuid-Holland ter inzage ligt. Tegen dit ontwerp kan een ieder tot en met 13 maart 1978 schriftelijk bezwaren indienen bij Provinciale Staten van Zuid-Holland. Koningskade 1 te 's-Gravenhage. Aan de burgemeesters der Zuidhollandse gemeenten is verzocht zoveel mogelijk ook een exemplaar van het ontwerp-woonwagenplan ter inzage te leggen in de openbare bibliotheken. Voorts bestaat de mogelijkheid tegen de kostende prijs een exemplaar van het ontwerp-woonwagenplan te ver krijgen. Hiervoor kunt u zich schriftelijk danwel telefonisch wenden tot de provinciale griffie van Zuid-Holland tele foon 070-264111toestel 2286/2287. s-Gravenhage. 31 januari 1978. Gedeputeerde Staten voornoemd M. Vrolijk, voorzitter. J. de Vries, griffier.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18