nszorg rW Verpleegkundigen Heelkunde westeinde ziekenhuis het westeinde ziekenhuis vraagt... loidon eerste verpleegkundige -ir randstad uitzendbureau Algemeen Heelkundige Intensive Care Orthopedie Polikliniek Heelkunde Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden fotograaf wê W 81 HI WÉ H11 HI SB HUIZE „CROMVLIET" In ons verpleeghuis voor 42 geestelijk gehandicapte bejaarde vrouwen, kan op korte termijn worden ge- geplaatst een (m/v) Vereist is het diploma Ziekenverpleging B. danwel AB. Salaris volgens Rijksregeling, te vermeerderen met een toeslag voor onregelmatige diensten. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de directeur, de heer C. Vallenduuk, Beetslaan 251 te Rijswijk (Tel. 070 - 99.46.83). Schriftelijke sollicitaties - onder vermelding van GSD 191 - te richten aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst. Neherkade 110 te 's-Gravenhage. Gemeente 's-Gravenhage Van Wijckerslooth een modern ver pleeghuis voor somatische zieken met een capaciteit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en be schikt als .reacti veringscentrum over een uitstekend inge richte revalidatie- afdeling. Langdurig zieken en revalidatie- patiënten vinden hier een prettig woon-, behandel- en leefklimaat. Het verpleeghuis is gemakkelijk met open baar vervoer te bereiken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. verph5§ URN LLUEIC5R 5LUUTM Voor ons verpleeghuis vragen wij e AFDELINGSHOOFD met een voltooide opleiding A-vi pleegkundige en ervaring. De taak zal bestaan uit o.a.: - zorgdragen dat de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden ge garandeerd is. Interne huisvesting behoort tot de mo gelijkheden. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot mevrouw A. M. van Berkom, (tel. 071- 156956) Postbus 34 te De Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Bollenstreek werkzaam op het terrein van maatschappelijk werk en gezinsverzorging in de gemeenten Hillegom, Lisse, Sassenheim, Warmond en Oegstgeest roept sollicitanten op voor de funktie van leid(st)er gezinsverzorging Het gaat hierbij om: een full-time leid(st)er te Oegstgeest (spoedige indiensttreding) een half-time leid(st)er te Hillegom (per 1 april a s.) en een half-time leid(st)er te Lisse (per 1 juni a.s.). Tot de voornaamste taken van deze funktie behoren: beoordeling van de hulpvragen onderhouden van kontakt met de gezinnen waar de hulp wordt geplaatst begeleiden van helpsters en verzorgsters leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van het dienstverleningsbeleid. In aanmerking komen diegenen die in het bezit zijn van een diploma M.B.O.-s.d. Zij die beschikken over een diploma Sociale Akademie. akte N XII, N XIX of N XX, kunnen eveneens solliciteren. Geboden wordt een salaris- en rechtspositieregeling (voorzover subsidiabel) volgens de COAM en een pensioenregeling volgens PGGM. Schrifteh/ke sollicitaties, gericht aan de heer AA. Claassen. directeur, Emmalaan 2 te Sassenheim, worden binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet gezien. Voor informatie kunt u zich telefonisch wenden tot de heer H.D Ni/huis. hoofd afdeling gezinsverzorging, telefoon (02522) 19127. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. haemodialyse Wij vragen voor onze afdeling HAEMODIALYSE enkele A-VERPLEEGKUNDIGEN die in het bezit zijn van de aantekening Haemodialyse of hiervoor willen worden opgeleid. Verpleegkundige zijn op een dialyse afdeling betekent werken in een hecht teamverband met patiënten met een eigen problematiek: een intensief kontakt en intensieve begeleiding. Geen gemakkelijke funktie, maar wel boeiend. anaesthesie Voor de afdeling ANAESTHESIE vragen wij ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGEN die in het bezit zijn van het diploma Anaesthesie-assistent(e) of de aantekening Anaesthesie. Ook zij die de opleiding tot Anaesthesie- verpleegkundige willen volgen, kunnen solliciteren. endoscopic Voor onze ENDOSCOPIEKAMERS vragen wij een VERPLEEGKUNDIGE Op deze afdeling worden maag-, darm- en luchtwegenonderzoeken verricht ten behoeve van zowel klinische als poli klinische patiënten. De werktijden zijn van 7.30 uur tot 16.00 uur. Het Westeinde Ziekenhuis biedt een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Het Ziekenhuis is ook per openbaar vervoer gemakkelijk te bereiken De ligging in het centrum van Den Haag maakt een gemakkelijk en snel contact met de binnenstad mogelijk. Nadere informaties over de genoemde vacatures kunt u telefonisch inwinnen bij de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-6U081. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Westeinde 132, Den HaagPostbus lf32. direct (para)medisch werk voor: verpleegkundigen-a met kinderaantekening voor een ziekenhuis in Noordwijk. Alle diensten, voor langere periode. verpleegkundigen-a ziekenverzorgsters ziekenhuis-ervaring is vereist, voor een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor korte en langere periodes. ziekenverzorgsters voor een psychiatrische inrichting in Noordwijkerhout, op de afdeling geriatrie. Alle diensten, evt. geen nachtdien sten, voor ong. 1 maand. Leiden Kort Rapenburg 6. tel (071) -14 95 41 Op deze goed geoutilleerde afdeling (12 bedden) is men belast met de post operatieve bewaking en verzorging van high-risk patiënten met cardiopulmonale en chirurgische problematiek. De patiënten zijn afkomstig van de algemeen heelkundige traumatologische vaat-chirurgische, oncologische en urologische afdelingen. Wij zoeken voor deze afdeling Verpleegkundigen vac. nr. 212.A.54. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, eventueel een voltooide Intensive-Care opleiding of de bereidheid en interesse om t.z.t. deze opleiding te gaan volgen, hetgeen j'n ons ziekenhuis mogelijk is. Deze geheel nieuwe afdeling omvat 40 bedden en is verdeeld in twee units van 20 bedden. Elke unit heeft een eigen team van verpleegkundigen. Op deze afdeling worden patiënten verpleegd, die lijden aan aandoeningen van het bewegingsapparaat. Na operatieve ingreep wordt de patiënt veelal nog vier tot zes weken op de afdeling verpleegd. Op korte termijn kunnen worden geplaatst Verpleegkundigen vac. nr. 663.A.53. Opleiding: diploma ziekenverpleging (kennis van Orthopedie is welkom maar niet noodzakelijk; klinische lessen in dit specialisme zorgen voor aanvulling van uw kennis). Voor deze geheel vernieuwde polikliniek, die meerdere polikliniek-units omvat en waarin - naast een grote Eerste Hulpafdeling - alle heelkundige specialismen worden beoefend, zoeken wij Verpleegkundigen vac. nr. 211.A.53. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan utf* - opvang en behandeling van eerste hulp-patiënten; - het assisteren bij kleine operatieve ingrepen en onderzoeken; - het verlenen van spreekuur-assistentië bij' alle heelkundige specialismen. Werktijden: dag-, avond- en nachtdiensten, ook in de weekenden. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A Bij voorkeur heelkundige belangstelling. Het salaris voor genoemde functies is max. 2321 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot verpleegkundige-A (max. salaris 2449 per maand) is aanwezig. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. A. Mol-v d. Luyt, coördinerend hoofdverpleegkundige, telefoon 071 - 14 72 22, toestel 2337. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan hethoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer en de betreffende afdeling vermelden. De RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt ten behoeve van de VAKGROEP HUISARTSGENEESKUNDE in de Fakulteit der Geneeskunde een HOOFD VAN HET SEKRETARIAAT (Chef de Bureau) Organisatie: de aan te stellen funktionaris ressorteert zowel onder de voorzitter van de vakgroep als onder de beheerder van de vakgroep. Taak: het koördineren van de werkzaamheden van het sekreta- riaat. Verrichten van ondersteunende werkzaamheden t.b.v. het bestuur en het beheer van de vakgroep, o.m. ten behoeve van de voorbereiding en follow-up van be stuursvergaderingen en het bijhouden van eenvoudige administraties, waaronder de kleine kas; het verrichten van specifieke sekretariële werkzaamheden ten behoeve van het basis- en/of beroepsonderwijs. Vereist: middelbare schoolopleiding en sekretaresse-opleiding en administratieve ervaring, terwijl goede kontaktuele eigenschappen en organisatorische vaardigheden voor deze funktie onmisbaar zijn. Salaris: maximaal 2.576.- bruto per maand. Promotiemogelijk heid afhankelijk van de ontwikkeling van funktie en funk tionaris, niet uitgesloten. Het vakantiegeld bedraagt 8% van het jaarsalaris. Bij indiensttreding vindt direkte op name plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere inlichtingen over deze funktie worden desge wenst verstrekt door mevr. H.M.A. van der Linden, tele foon 071-148333 toestel 4680. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Alge meen Sekretariaat van de Dienst Personele en Welzijns zaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van vakaturenummer 8- 011/1158 op brief en evelop Oogheelkunde Op de sub-afdeling Fotografie en Fluorescentie-angiografie bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van een vac. nr. 671.K.38.05.LD De taak zal bestaan uit: - fotografische werkzaamheden zowel op zwart-wit als op kleurengebied; - fluorescentie-angiografie van de oog- fundus bij patiënten; - het mede verrichten van research op het gebied van oogfotografie. Verlangd: het diploma van de fotova^scnool. Zij die ervaring hebben opgedaan in de medische fotografie genieten de voorkeur Het salaris voor deze functie bedraagt max. 2129 bruto per maand, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Promotie tot max. 2321 bruto per maand is mogelijk. U komt tc werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met dc Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer en de betreffende afdeling vermelden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 32