PARIJS c? De verrassend vernieuwde Marion staat barstensvol ideeën. Nu overal te koop. Bqna halve prijs Maaker iets moois van met morion a Q Speciale Rabobank aanbieding 5 daagse Tburingcarreis geheel verzorgd inclusief excursies vancif f275,-pp Ve^kdatum 1^3^ Vf Kraam kadootje Pillewegge Magnifiek zuiver scheerwollen kostuum, Merk Oxford, dus perfekt van snit en afwerking. Grijs, blauw en bruin. mt 46 - 58J "JFNU van 398.—voor d&i 9 Alleen deze week Haarlemmerstraat 115-117, Leiden inclusief diverse excursies o.a. Versailles, Eifeltoren, stadsrondrit e.a. U verblijft in een goed toeristenhotel, incl. alle maaltijden. Tijdens de reis begeleiding door reis- medevverk(st)ers van de Rabobank. Opstapplaatsen in bijna alle plaatsen (afhankelijk van boekingen). Een reis bagage- ziekte- en ongevallen verzekering is inbegrepen. Voor nadere informatie en reservering kunt u terecht bij de Rabobank in uw woonplaats. Een folder met alle gegevens ligt voor u klaar. Een knaap van een krentenbrood, dat is de echte Pillewegge. De bakkers uit de Achterhoek bakten hem oudtijds als de buren een nieuwe kraamvrouw wilden gedenken. Een lijvig kadootje van wel dertig, veertig kilo, op de schouders te torsen. 't Is trouwens een hele kunst om een wegge goed te bakken. Tussen planken gebeurt dat, in een oven die langetijd die hele vracht aan wittebloem, krenten, rozijnen en sukade moet louteren. Maar dan heb je ook een Pillewegge van de bovenste plank! Wanneer in üw kraam een pil te pas komt bakt Christiaan de Witt voor u een Pillewegge. U zegt maar hoe groot... Winkelcentrum 'de Kopermolen' 28 Leiden - Merenwijk - Tel. 071-149140 Ook voor gewóón brood Marion is vernieuwd. Groter en veel dikker. Maar liefst 100 pagina's Met elke maand 'n kompleet werkschrift, met naaibeschrij- vingen. Twee raderbladen met alle patronen. En propvol frisse ideeën. Nieuw zijn interes sante rubrieken, zoals het Basispatroon, één model voor veel variaties. Of Simpel Snel, fijne kleding in 'n wip gemaakt. Ook Marion Kreatiefmet handige tips voor gezellige inte rieurs. Ideetjes om iets met de kinderen te doen of voor de keuken vindt u in Marion Idee Marion Stap voor Stap helpt u een handje om de naaikunst onder de knie te krijgen. De laatste modesnufjes staan te kijk in Marion Trend. Kortom, Marion is verras send veranderd. Een blad voor u. Een blad waarbij u zich happy voelt. Voordelig in de bus. 'n Abonne ment kost slechts f 2,95 per nummer. Stuur een open envelop aan Marion antwoordnummer 333,3500 VE Utrecht, met uw naam en adres en de nieuwe Marion belandt prompt elke maand jfsjppty in uw bus.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20