n UONRC m r*' j ONROERE rijnland m ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED i I m make de vli makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP LEIDEN makelaardij j.van iterson biedt aan ra jan bentveld interieurverzorging bv ONROERENDGOED onroerendgoed in onroerende goederen Directie: I. van der Tuin. makelaar beëdigd taxateur G. S. J. van der Weide Sophiastraat. Boven- en benedenwoning. Benedenwoning is verhuurd, bovenwonina met aparte opgang leeg te aanvaarden. Ind.: grote woonkamer, keuken, douche en toilet. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel hobbyruimte en veel berging. Koper moet een huurflat in Leiden kunnen aanbieden. Vraagprijs f 90.000.- k.k. Koninginnelaan. Aan brede laan gelegen, geheel onder architectuur verbouwde en gestoffeerd tussen- herenhuis met voor- en achtertuin, schuur en achteringang. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met open haard en parketvloer, ruime keuken annex bijkeuken, toilet, hal met garderobe- kast, mooie houten trap naar 1 e en 2e etage, 1 e etage: 2 ruime slaapkamers met diepe kasten, kinderkamer, complete betegelde badkamer met ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en aparte douche. 2e etage: ruime zolderslaapkamer met dakkapel en ruime berging. Vraagprijs f 300.000.- k.k. Meloenstraat. Goed onderhouden eengezinswoning, rustig aan plantsoen gelegen met vrije achtertuin, schuur en achteruitgang. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer, keuken, toilet. 1 e verd.: overloop, 2 ruime slaapkamers, waarvan één slaapkamer met vaste kastenwand, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: ruime zolder. Unieke kans voor kopers die een huurflat kunnen aanbieden. Vraagprijs inclusief diverse roerende goederen 160.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Ruim geheel verbouwd woon/praktijkpand. Gelegen aan verkeersweg met voor- en vrije achtertuin op het zuiden. Zeer geschikt voor iemand uit de vrije beroepen. Ind. part.: hal, toilet, open keuken, grote woonkamer met serre en open haard. 1 e etage: grote werkkamer, ruime slaapkamer met balkon op het zuiden, 2 kinderslaapkamers, 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer en 5e slaapkamer, hobbyruimte en badkamer. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 265.000.- k.k. Bloemistenlaan. Groot vrijstaand dubbel woonhuis met aparte entree. Rustig gelegen. Ind. hal, kelderkast, toilet, grote woonkamer en suite met studeerkamer, keuken. 1 e etage: 4 slaapkamers, waarvan 2 met balkon, met vaste kasten en wastafels. 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers, douche, grote bergzolder. 2e woonhuis: 2 grote kamers, 1 slaapkamer, keuken, toilet en veel bergruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 375.000.- k.k. Pretoriusstraat. Uitstekend verbouwde eengezinswoning met schuur en zonnige achtertuin op het zuiden. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer 30 m2, rondom betegelde keuken met r.v.-staal/kunststof aanrechtblad, rondom betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. 1 e verd.: overloop, 3 ruime slaapka mers. 2e verd. zolder. De woning heeft diverse extra's, o.a. schrootjesplafonds en verkeert in prima staat van onderhoud. Elektra en riolering zijn geheel vernieuwd. Alle stofferingen van uitstekende kwaliteit, blijven in de woning. Deze aanbieding is een buitengewone kans voor kopers die een huurwoning kunnen aanbieden. Ruime hypotheek mogelijkheden zijn aanwezig. Vraagprijs 98.000.- k.k. Pieter de la Courtstraat. Modern geheel verbouwde eengezinswoning met stenen schuur en achtertuin op het zuiden. Ind. beg. grgang, kamer en suite (38 m2), keuken, toilet, open trap naar de 1 e verdieping, overloop. 2 ruime slaapkamers met vaste kasten, badkamer met zitbad en vaste wastafel en veel berg ruimte. De woning is voorzien van wand- en plafondisolatie, nieuwe riolering en electrische leidingen. Vraagprijs 148.000.- k.k. Rijndijkstraat. Goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin op ZW en schuur. Ind. beg. gr.: entree, grote woonkamer plm. 36 m2. gemoderniseerde keuken, douche en toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers. 2e verd.: grote bergzolder. Het geheel is voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs incl. vloerbedekking en luxaflex f 149.000,- k.k. LEIDERDORP Koningsstraat. Ca. 9Sm2 bedrijfsruimte met keukenblok en toilet. Het pand is voorzien van 3 grote ramen, c.v.-gas en krachtstroom. Frontbreedte 10 meter, hoogte 2,70 meter. Vraagprijs f 160.000.- k.k. VOORSCHOTEN Leidseweg. Uniek, recentelijk geheel verbouwd hoekherenhuis met zonnige voor-, zij- en achtertuin en grote garage voor 2 auto's. Ind. part.: hal met garderobe, toilet, bergkast, moderne open keuken niet veel bergruimte en bar, ruime woonkamer met niveau-verschil, open haard, plavuizen vloer en open trappen naar de 1e en 2e verd. 1e verd.: 3 slaapkamers waarvan één met kastenwand, zonnig dakterras, moderne badkamer met 2e toilet en grote vaste kast op de overloop. 2e verd.: ruime slaapkamer met groot daktuimel raam, ruime bergingen, c.v.-ruimte, bevloerde vliering en het geheel is voorzien van c.v.-gas en gedeeltelijk met thermopane. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs incl. zonwering, stoffering en betimmering f 375.000,- k.k. Raadhuislaan. In uitstekende staat van onderhoud verkerende gestoffeerde flatwoning (2e etage). Ind.: woonkamer met parketvloer, moderne keuken met ruim geheel betegeld balkon op het zuiden, 1 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. Het geheel is verwarmd d.m.v. gaskachels. Ruime kelderbox aanwezig. Unieke kans voor iemand die een huurflat met lift kan aanbieden met een huur van ƒ400,- 500,- per maand. Vraagprijs 149.000.- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Burg. Doyerstraat. Rustig aan plantsoen gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met garage, berging en cv-gas, voor- en achtertuin op het zuiden. Ind.: beg. grond: ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast, entree, garderobe, 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, hal badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 2e verd.: hal, cv-ruimte en 2 slaapkamers met dakkapel en velux dakvenster. De beg. grond van het pand is voorzien van dubbele (thermopane) beglazing. Vraagprijs f 265.000.- k.k. Kerklaan. Volledig gestoffeerd en goed onderhouden herenhuis met stenen schuur. C.V.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg.gr.: entree, ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast, 1 e verd.: hal, 3 ruime slaapka mers badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, C.V.-ruimte en 4e slaapkamer met veluXdakraam Vraagprijs, 245.000,- K.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prins Bernhardstraat. Uitstekend onderhouden ruim hoek-herenhuis met garage, aparte stenen lietsen- berqinq grote voor-, zij- en achtertuin op het zuiden, tot. grond opp. 283 m2. Ind.: beg. grond: ruime woonkamer met open haard, keuken, toilet, kelderkast, hal. 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met liqbad en wastafel, 2e verd.: berging, ruime slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 247.000.- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Jae. Perkplantsoen Goed onderhouden hoekherenhuis met stenen schuur, voor- en aaht®rtuin. Rustig gelegen aan plantsoen (géén autoverkeer). Ind. beg. grond: entree, ruime woonkamer met open leuke bar, moderne open keuken, toilet, gang met garderobekast. 1e verd.: 3 slaapkamers, doucheruimte met 2e toilet en wastafels. 2e verd: mooie mime zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Het geheel is voorzien van c.v.-gas en ged. van dubbele beglazing. Oplevering op kode termijnmogeluk^ Jac. Perkplantsoen. Modern tussenherenhuis met stenen schuur en voor- en achtertuin. Rustig gelegen. Ind. beg. gr.: hal, woonkamer, keuken, gang met kast en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e verd.: ruime zolderkamer met dakkapel en ruime berging. De woning is voorzien van c.v.-gas. Direct leeg te aanvaarden. Vraagprijs inclusief stoffering f215.000.- k.k. TE HUUR VOORSCHOTEN Jul. van Stolberglaan. Goed onderhouden herenhuis, uniek gelegen aan rustige laan, schitterend blijvend vrij uitzicht op park en waterpartij met voor en achtertuin (ZO) en achteruitgang, stenen schuur. Ind. beg. gr.: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer, voorzien van dubbele beglazing, keuken, bijkeuken, diepe kelderkast. 1 e verd.hal, badkamer met bad, 2e toilet, 4 slaapkamers, balkon. 2e verd hal en ruime 5e slaapkamer met dakkapel. De woning is gestoffeerd, gemeubileerd en voorzien van c.v.-gas en g Huurprijs f 2.250.- TE KOOP GEVRAAGD Ca. 100 m2 opslag- of magazijnruimte in het centrum van Leiden. Leidseweg 37 - Voorschoten Tel. 01717—4684* LidNBM LidMCC Hoge Rijndijk Woonhuis met voor- en achtertuin. Ind. begane grond: vestibule, gang, trapkast, toilet, met douche, voor- en achterkamer, keu ken. 1e verd overloop, 3 kamers, keuken. 2e verd.: zolderkamer, zolderber ging. Aanvaarding direct. Vraagprijs 200.000,- k.k. Middelstegracht 25-25A Bedrijfsruimte met boven woning. Ind.: beg. gr. be drijfsruimte. 1e verd.: voor kamer, achterkamer, keu ken. toilet: 2e verd.: zo,der ruimte en douche. Bovenwoning verhuurd. Prijs 100.000,- k.k. leiden, oude singel 188 telefoon 071 -146441* onroerende goederen KATWIJK Anemoonstraat. Uitstek, onderh. hoekwoning met oprit, ind.: entree, woonk. met open keuken, verd.: royale slaapk. met wastaf., 2 slaapk. met balkon, badk. met zitb., tuin ZW, c.v.-gas. Verlaagde vraagprijs f 189.500,- k.k. Hogeweg. 2-onder-een-kapwoning met schuur. Ind.: hal. toilet, kelderkast, woonk. 30 m2, ruime keuken. Verd.: toilet, 2 royale slaapk., 1 kleinere slaapk., badk. en douche. 2e verd.: grote zolder over gehele huis, flinke tuin op Z.O. Verlaagde vraagprijs f 315.000,- k.k. v. d. Vegtstraat. Vrijstaand herenhuis verbouwd in 1972. Ind.: ruime hal, royale living, open "haard, parketvloer, extra provisiekamer, aparte eetkamer, bijkeuken, keu ken. Verd.: 3 ruime slaapk., luxe badk. met ligb., 2e toilet, dubbple wastaf., ommuurde plaats, c.v.-gas. Direkt te aanv. Verlaagde vraagprijs f 298.000,- k.k. RIJNSBURG Berkenpad. Moderne eengezinswoning met schuur, bouwjaar 1972, ind.: Z-woonkamer 38 m2, moderne keu ken, verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, grote zolderkamer, berging, incl. thermopane, rolgordijnen, c.v.-gas, grote voortuin, achtertuin op ZW. Aanvaarding medio februari. Verlaagde vraagprijs f 257.000,- k.k. Floralaan. Eengezinswoning met schuur, bj. '72, ind.: Z-woonk., 35 m2 met open haard, plavuizen, keuken, verd.: 3 slaapk., douche met 2e toilet, 2e verd.: grote slaapk., berging met c.v.-ketel, tuin ZO. Vr.pr. f 259.000,- k.k. Nassaulaan. Luxe hoekwon. met schuur, bj. '72, ind.: Z-woonk., 38 m2, met open haard, orig. balkenplafond, open keuken, plavuizen, verd.: 3 slaapk., badk., met ligb., 2e toilet, (in kleur), 2e verd.: gr. zolderkam., berging met wastaf., incl. stoffer., c.v.-gas, tuin op Z. Vr.pr. f 305.000,- k.k. Oegstgeesterweg. 4-kamerflat met lift, 2e woonlaag. Ind.: royale entree, L-woonkamer, 38 m2, met par ketvloer, gaskachel, nieuwe komplete keuken, 3 slaap kamers, badkamer met ligbad. Incl. stoffering, luxaflex. Direkt te aanvaarden. Verlaagde vraagprijs f 170.000,- k.k. NOORDWIJK Stegerhoek. Eengezinswoning met schuur, bouwjaar 1968, ind.: hal, toilet, doorzonkamer 30 m2 met par ketvloer, ruime keuken, verd.: 3 slaapk., badk., met douche, 2e toilet, 2e verd.: ruime geheel geïsoleerde overloop met royale berging, waarin c.v.-ketel, grote zol- derk. met 2 dakkapellen, tuin op Z. Direkt te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. Rijnesteyn. Eengezinswoning met schuur, bouwjaar 1968. Ind.: hal, toilet, doorzonkamer 30 m2, ruime keu ken, verd.: overloop, 3 slaapk., badk. met ligb., 2e toilet, 2e verd.: ruime overloop met royale berging, waarin c.v.- ketel, gr. zolderk. met dakkapel. Direkt te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. Parallelboulevard. Luxe nieuwbouw 3-kam. appartem. met grandioos uitzicht op zee, ind.: hal met garderobe, Z-woonk., met luxe open keuken, met gasoven. koelkast, etc. tot 36,5 m2. schuifpui naar balkon, 2 slaapk., waar van 1 met badk. met ligb. en 2e toilet, aparte douche met aansl. w.a. Direkt te aanv. Vr.pr. f 295.000,- k.k. HILLEGOM Wilhelminalaan. Uitstek, onderh. herenhuis met schuur, blijvend vrij uitzicht en mogelijkh. tot ligplaats aan vaar water, moderne hal. royale woonk., grote luxe keuken, bijkeuken, verd.: 3 slaapk., badk. met ligb. 2e toilet, groot dakterras, incl. stoffer., c.v.-gas, zonneschermen. Verlaagde vraagprijs f 255.000,- k.k. Makelaardij o.g. van der Plas B.V. TE KOOP IN LEIDEN-MERENWIJK AKENWERF Goed gelegen hoekwoning met voor-, zij- en achter tuin, CV gas, gasboiler, ind.: begane grond: aange bouwde entree met toilet en berging, woonkamer met zijraam, parket, open haard mogelijk, open Tielsa keuken met afzuigkap. Ie verd.: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 3e verd.: royale slaapkamer met wastafel en over de gehele breedte ramen, berging, inclusief gedeeltelijke stoffering.Opl. spoedig. Vraagprijs f. 260.000,-K.K. ALPENROOS Riant herenhuis met grote praktijkruimte, CV gas, woonhuis: L-vormige woonkamer met open keuken, berging, garage, le verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e verd.: 1 slaapkamers, berging, dakterras. Praktijkruimte: wachtkamer, behandelkamer met keuken en berging. Koopsom n.o.t.k. makelaarskantoor Geversstraat 63 Oegstgeest 071-152540 Direktie J.N. Lancclmakelaar i.o.g. LEIDEN Breestraat 26. Winkelpand met bovenwoning: winkelruimte met etalage (4x12 meter), werkruimte (3,5 x 4 m.) Bovenwoning: 2 kamers, keuken, toilet, 2e etage: 2 kamers, badkamer. f 290.000,- Haagplein 23. Luxe 2-kamer-appartement op de 2e etage: hal, woon kamer in open verbinding met moderne keuken, slaapkamer, badkamer met douche en toilet, balkon, berging onder het gebouw, CV blokverwarming. Gemeenschappelijk parkeerterrein, fietsenberging en tuin met terrassen aan het water van de Oude Rijn. f 126.000,- Hoge Morsweg 51. Woonhuis met voor- en achtertuin op het zuid oosten en houten schuur. Flinke woonkamer, uitgebouwde keuken, dou che en toilet, le etage: 3 slaapkamers. Spoedig te aanvaarden, f 188.000,-- Jan Vossensteeg 63. Hoek van der Werffstraat. Stadshuisje, voormalig winkeltje. Part.: 2 kamers, keuken, bijkeuken, douche, toilet, le et. 3 ka mers. Uitstekend onderhouden. f 135.000,-- Johan de Wittstraat 42. Hoek-herenhuis, voormalige winkel, met achtertuin en houten schuur.Ind. hal, keuken, voor- en achterkamer,zij ramen, le et.' 2 grote kamers, 2e keukentje, douche, 2e etage: 2 kamers, zolder, berging. f210.000,- Mozartstraat 149. 4/5 kamer appartement op de le woonlaag met berging onder het gebouw. Indeling: grote woonkamer, keuken, badkamer met douche, toilet, 3 slaapkamers. f 125.000,-- Rijndijkstraat 7. Geheel gerenoveerd woonhuis, perfecte staat. CV gas. Woonkamer, moderne keuken, modern toilet, open trap naar le et. over dekt balkon boven de keuken, 2 kamers, badkamer met douche. 2e toilet, 2e et. 1 kamer. A-urgentie-bewijs vereist. f 149.000,-- Zijlsingel 71. Hoek-woonhuis met achtertuin, L-vormige doorzonkamer open keuken, toilet, 2 kamers, douche. Gas-water en electr.leidingen zijn vernieuwd. f 129.000,- Zoeterwoudsesingel 57B. Groot hoek-herenhuis met bijzonder fraai uitzicht over de singel, voor- en achtertuin (zuid) en garage. Centrale verwarming. Ind. part: 2 grote kamers, keuken, kelders, 8 slaapkamers, badkamer met ligbad, balkon, douche, 3 toiletten, grote bergzolder. f490.000," LEIDERDORP Doeslaan 1.In ruil met huurhuis of huurflat in Leiden of omgeving. Gemoderniseerd en verbouwd hoekwoonhuis met grote schuur (geschikt voor garage). Woonkamer, ruime keuken, toilet, 4 slaapkamers, badkamer met douche, zolder, geschikt voor extra kamer. f 158.000,- Van Lennepdreef 40. Royaal, modern herenhuis op prima stand in mooie omgeving. Voor- en achtertuin, garage, CV gas, thermopane begla zing, etc. Z-vormige woonkamer (40m2) met parketvloer en open haard, moderne keuken, badkamer met ligbad en dubbele wastafel, 2 toiletten, 5 slaapkamers. Uitstekende staat van onderhoud. f 335.000,-- Van de Valk Boumanweg 230. Vrijstaand landhuis met aangebouwde praktijkruimte. Prachtig uitzicht over de Rijn en de Vliet. CV gas. Indeling hal met leistenen vloer, grote L-vormige woonkamer met open haard en par ketvloer, ingebouwde verlichting, luxe moderne open keuken met bar, plavuizen, grote bijkeuken, 4 slaapkamers, zeer luxe badkamer, 2e toilet, grote bergvlïering. Aangebouwde praktijkruimte: hal, toilet. 3 kamers. f 575.000,- LISSE Loosterweg Zuid 16. Uniek gelegen, recent verbouwde boerderij in prachtig natuurgebied met weilanden en bossages rondom. Zeer centrale ligging t.o.v. de grote steden, scholen. Met nieuwe paardenstal 8 boxen), garage, schuren, paddock etc. De boerderij omvat: hal, L-vormige woon ruimte met parketvloer en open schouw, keuken, kelder, ouder,slaapkamer met zeer luxe badkamer, 2 grote slaapkamers met badkamer met ligbad en toilet, 2 grote zolderruimtes. CV gas. Opp. perceel 4015 m2. f 750.000,- OEGSTGEEST Duinzichtstraat 13a. Gemoderniseerd woonhuis met voor- en achter tuin, schuur en achterom. Indeling: L-vormige woonkamer (10m) met par ketvloer, mogelijkheid voor open haard, moderne uitgebouwde keuken, 3 slaapkamers, badkamer met douche. CV gas. Hardhouten ramen en deuren. Prima staat van onderhoud. f 209.000,-- Wilhelminapark 2. Grote halfvrijstaande villa met garage. Geschikt zowel als woonhuis als praktijk- of kantoorpand. Bevat o.a. hal, bordes trap, kelder, keuken, 4 kamers, le et. 4 kamers, 2 serre's, badkamer met douche en ligbad, 2e et. 3 kamers, zolder. f 440.000,- Mauritslaan 8. Halfvrijstaand herenhuis met voor-,zij- en achtertuin, CV gas. Ind. grote woonkamer met parketvloer, recent verbouwd, inge bouwde bank, moderne keuken met eethoek, 5 slaapkamers, studeer- ruimte, badkamer met ligbad en douche, 2 toiletten, douche op zolder. f390 000,-- goed wonen zaak leiden nieuwe ri|n 24 telefoon 071-134671' dealer van: be'Souw tapijt ploeg stoffen gelderland interlubke upiska parket

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 26