sSg3>' ADVERTEERT IN DIT BLAD RijksMetoelagen en tegemoetkomingen studiekosten voor een studie OVER 'RENTEBEREKENING' GESPROKEN LEIDSE SPAARBANK Varkensvleesprijzen omlaag: «SS 7.9£ 3?i.„ 58? m 4.9! m m 4?® m 4.98 «sl 1$ m, li? Twee maal goedkoper! Uw nieuwe kleuren-TV staat bij Skala! horpanta de Nutsspaarbank rekent naar u toe en zo hoort het ook! RUTGES BV een afrekenaar 0/0 bij de Nutsspaarbank zit u goed wat u vandaag inlegt is morgen rentegevend dat heet 'dagelijkse methode' zo is het bij de Nutsspaarbank al jaar en dag en zo doende: een gunstige uitzondering tussen andere manieren van renteberekening Varkens lappen Braad worst Mager hart Vlees- krabjes Varkens lever Hamschijf Rook worst Gehakt Huren bij Skala: 1. Nooit meer reparatiekosten. 2. De laagste huurprijs, slechts f.9?8 per week. Bel (071) 131141 of kom es praten. Haarlemmerstraat 168. Leiden AUTOVERHUUR Uil MINISTERHIHNi DNDIWll WEÏÏNSCHBi vraagt voor spoedige indiensttreding op de Afdeling Internationaal Transport en Expeditie te Alphen a/d Rijn De gezochte medewerker zal worden belast met het verzamelen, groeperen en berekenen van de kosten van uitgevoerde internationale transport en expeditie-opdrachten; de debiteuren-bewaking. Voor een goede vervulling van de vakature is - een opleiding op MULO- of MAVO- niveau vereist; - kennis van de Franse taal strekt tot aanbeveling; - ervaring op het gebied van internationaal transport en expeditie op Spanje en Frankrijk wenselijk. Sollicitaties/Informaties Afdeling Personeelszaken Rutges BV Tel. (01720) 29 210. toestel 322 2400 AB Alphen a/d Rijn - Postbus 5' Bedrijfsweg 21 Rutges BV is een werkmaatschappij van Paktrans BV malse magere fijne dikke veel vlees gelderse ±250 gram per stuk van de grill Gegarandeerd de hoogste kwaliteit vers vlees en fijne vleeswaren. Uitzonderlijk lage prijzen: nog eens extra laag voor de reclame artikelen. Onvoorwaardelijke ruiling of vergoeding als u niet 100% tevreden bent. Onze service en kwaliteit is uw tevredenheid 365dagen service per jaar. St. Aagtenstraat 10-14, Lelden, 071-125709,153627 Bont... Uw hartewens in vervulling. De grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland. Duizenden korte en lange BONTMANTELS vèr beneden de normale waarde! Met garantie. Desg. soepele kredietservice. De Bontkoning Hoogstraat 97, Rotterdam-C., tel. 010-117.117. Parkeren v. zaak. Bij koop reisgeld v. 2 personen terug (ook benzine). Vrij- -1tot 21 uur geopend. Vroegtijdig gebruik van biologisch haartonicum in kombinatie met de Horpanta shampoo, kan abnormale haaruitval helpen afremmen, vertragen of zelfs stoppen. Een Horpanta-kuur bestrijdt tevens roos en het te snel vet of juist droog worden van het haar. Dhr. Lohuis, Kolo- nieweg 3 te Wier den, houdt doorregelma- tig gebruik van de Horpanta haarpre- paratende bestaan de haardos op peil. Houdt uw haar ook mooi met Horpan ta! In hardnekkige gevallen is een volledige Hor panta-kuur. bestaande uit: haartonicums. spe ciale shampoo's met anti-rooskomponent (drie soorten: vet, droog of normaal haar), massage olie en haarcrème, aan te bevelen. Horpanta is verkrijgbaar bij apotheek, drogist of parfumerie. Op verzoek ontvangt u een lijst met verkoopadressen C.C.I. ALVERMIJ'. Leeuwarden Tel. 05100-27533. in 1978/1979 kunt u nü aanvragen Als u wilt gaan studeren in het wetenschappelijk onderwijs, het hoger beroepsonderwijs en aan de opleidingsscholen voor kleuter- leid(st)er en financiële steun denkt nodig te hebben, kunt u zich bij voorkeur vóór 31 januari 1978, aanmelden voor een rijksstudietoelage 1978/1979. Dit geldt ook voor degenen die nog geen zekerheid hebben over hun studieresultaten (eindexamen), studiekeuze of toelating. Bij later aanmelden is de kans groot dat de aanvraag niet tijdig kan worden afgehandeld. Ouders van (aanstaande) leerlingen van dagscholen voor voortgezet onderwijs na de lagere school (l.b.o., l.a.v.o., m.a.v.o., h.a.v.o. en v.w.o.) en voor middelbaar beroepsonderwijs (m.b.o.) kunnen nu ook reeds een tegemoetkoming in de studiekosten voor het studiejaar 1978/1979 aanvragen. Toekenning is o.a. afhankelijk van het ouderlijk inkomen. Meer informatie wordt gegeven in de toelichting bij het aaameldings- formulier. Een aanmeldingsformulier moet bij voorkeur vóór 31 januari 1978 worden ingediend. Als de schoolkeuze op een later tijdstip wordt gemaakt, zal het formulier zo spoedig mogelijk daarna en in ieder geval vóór 15 september 1978 moeten worden ingezonden. Aanmeldingsformulieren voor zowel rijksstudietoelagen als tegemoetkomingen in de studiekosten worden niet rechtstreeks door het ministerie toegezonden, maar zijn uitsluitend verkrijgbaar bij de scholen of de universiteiten en hogescholen die men in 1978/1979 wil gaan bezoeken. Aanmelden kan achterwege blijven als de ouders van de leerling, of als de student van de Centrale directie Studiefinanciering reeds persoonlijk een mededeling ontving over een aanvraag 1978/1979.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8