KOM KEUKENS KIJKEN BIJ ARNOLDUS is het voor u een groot ongemak? kom dan meteen naar lijnbaan groothandelscenter zoeterwoude/rijndijk u hebt de lijnbaan nodig, als u nog winst wilt maken! nu twee leidse zelfbedienings groothandels hun deuren sluit Bel gelijk 071 - 89 44 79 om het inschrijvings formulier voor uw toegangspas De KLM zorgt voor 100% zekerheid. I Waard industrieterrein - Adm. Banckertweg 4 - Leiden - Telefoon 121942-121943 Wij werken voor U. dan ervaart u gelijk wat echt scherpe en lage inkoopprijzen zijn...! voor Leiden en omgeving Zoeterwoude/ Rijndijk Industrieweg 29, Tel. 071 - 89 29 09 géén verkoop aan partikulieren uitsluitend voor bedrijfsmatige doeleinden voor Den Haag en omgeving Cruquiusstraat 7, Den Haag. Tel. 070 - 88 18 35 voor Haarlem en omgeving Industrieweg 3, Heemstede Tel. 023 - 28 53 88 In het industriegebied Zoeterwoude/ Rijndijk staat ons 3000 m2 magazijn gebaseerd op ons "haal en betaal" systeem Wat u direkt nodig heeft, dat is er dan ook. U profiteert volop het hele jaar door van de scherpe prijsstelling, mogelijk gemaakt door de zeer grote inkoop. Lijnbaan is dan ook een groot en krachtig geleid bedrijf met meerdere vestigingen, dat eisen kan stellen bij de fabrikanten. U kent toch de voordelen van de Z.B. groothandel: 1. snel in huis, omdat u zelf haalt 2. geen extra transportkosten 3. geen kosten voor klaarzetten 4. dagelijks verse aanvoer van zuivel en vleeswaren lijnbaan-voor levens- middelenbedrijven- melkhandel-groentezaken koffiebars-kantines- grootkeukens-bistros- snackbars enz. openingstijden: elke dag van 8-17 uur op koopavond tot 21 uur (ma - wo - vrij) zaterdags gesloten. (denkt u om een uittreksel van uw Kamer van Koophandel-inschrijving) Hen Amerika-vakantie. Nu bereikbaarder dan ooit. Wilt reisduur en reiskosten betreft is Amerika nu 'n stuk dichterbij dan vroeger 't Ligt bij wijze van spreken naast de deur. Toch denken de meeste Neder landers nog, dat een Amerika- vakantie slechts is weggelegd voor 'n handjevol mensen. De KLM bewijst het tegen deel. Dus «ie houdt u tegen? Doe Amerika nu En beleef de vakantie van uw leven. De KLM biedt haar lijndienst Amerika-gangers zekerheid dan ooit. Ze zorgt o.a. voor: Ontvangst ter plaatse door 'n Nederlands sprekende employee, die u verder op weg kan helpen. (Vanaf april t/m september). Gratis telefoneren met de KLM in New York (Nederlands sprekend) vanuit heel Amerika, vanaf april t/m september. Het nummer is elke dag van de week 8 uur lang bereikbaar. KLM Routegidsen met een zestal interessante reisroutes compleet met tips, o.a. over eten en overnachten. Een Informatie Reistas vol handige reisinformatie. Amerika: goedkoop vergeleken met Nederland De koers van de dollar is ongeveer f2,30. En met die dollar kunt u veel doen. De prijs van 'n tweepersoons kamer in een goed motel is 12,— a 18,-. Een smakelijk gegar neerde hamburger kost u niet meer dan 0,45, 'n kopje koffie 0,30, een flink ontbijt 1,50. Een liter benzine is liefst de helft goedkoper. De voordeligste lijnvlucht op Amerika. Het Apex- of Vroegboek-tarief. Prijzen voor deze zomer zijn:* New York 1088,-, Chicago 1275,-, Toronto 1153,-, Houston 1670,-, en Los Angeles 1585,-. Kinderen tot 12 jaar reizen met 33% korting. Voorwaarden (voorzover nu bekend) 45 dagen vóór de reis boeken en betalen. Verblijfsduur tussen 14 en 45 dagen. Onder voorbehoud van Regeringsgoedkeuring. (Mochten de prijzen lager worden dan volgt restitutie.) Amerika doen op 4 manieren. 1Camper-arrangement. In de camper reist en leeft u. Hij is voorzien van alle gemakken. Ideaal voor gezinnen met kinderen. 2. Auto-arrangement. Voor de vrijbuiters die veel willen zien. 3. Bus-of trcinarrangement. Onbeperkt rondreizen in o.a. de beroemde Greyhound bussen. 4. Compleet verzorgde rondreis. U geniet, wij doen de rest. Haal het "Doe Amerika nü" boek en de Amerika-gidsen. "Doe Amerika nü", 'n reisgids speciaal samengesteld voor nieuwe Amerika-gangers. Vol informatie, tips en wetenswaardigheden U haalt het bij uw betrouw bare adviseur, de KLM-agent of bij uw reis- uu.cau oij de reis verkopende kantoren van ABN, Amro en Rabobank en de KLM-kantoren. Neem dan ook 'n Amerika-reisgids mee van American Express, Arke, Holland International, Interland, PrimAirica en de Reis- Combinatie Holland. U zult zien dat er nog nooit zo'n groot aanbod en keuze is geweest in Amerika-vakanties! Uw handtekening is geld waard. De American Express kaan is de meest geac cepteerde betaalkaart ter wereld. Overal, ook ir Nederland, zal men uw handtekening graag als betaling aanvaarden: res taurants, hotels, winkels, autoverhuurders, luchtvaart maatschappijen, etc. Beschermd tegen verlies of diefstal. Reisongcvallenver- zekering automatisch inbegrepen Contant geld - altijd en overal. Vraag inlichtingen bij American Express, Mensinge 79, Amsterdam- Buiten - veldert. Tel. 020^142939.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36