rijnland rijnland? FINANCIEEL ADVIESBUREAU MAX SEDELAAR EN ZOON ES3 makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP LEIDEN Leiden HOEKHUIS Voorlichting en bemiddeling bij hypotheken Geldleningen en financieringen Alle verzekeringen Bemiddeling bij ver- of aankoop onr. goed Wij hanteren het eenzijdige courtage systeem zodat de koper bij ons geen courtage betaalt. Hoofdstraat 70, Valkenburg Z.H. Tel. (01718)-72333/72257. jM^thuySbv TE KOOP TE NOORDWI JK AAN ZEE Quarles van Uffordstraat 25 Gezellig gelegen herenhuis met voor- en zonnige achtertuin (Z) waarin zomerhuis. Indeling: entree, toilet, 'kelderkast, grote woon/eetkamer, moderne eetkeuken. 1e etage: 4 slaapkamers, douchekamer, 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers. Het geheel is zeer goed onderhouden en prima verzorgd en compleet gestoffeerd. Vrije vestiging. Oplevering: direct. Gevr. koopsom n.o.t.k. Parallelboulevard Diverse 3- en 4-kamerappartementen met uitzicht op zee. Op verschillende woonla gen, resp. totaal grootte 110 m2 en 130 m2. Deze zeer luxe appartmenten zijn allen voorzien van c.v.-gas en centraal warmwatersysteem. Indeling: entree, hal, toilet, woon/eetkamer van 36 m2 met ruim balkon. Zeer complete luxe keuken, oudersslaap- kamer annex grote badkamer met 2e toilet, 2e slaapkamer, grote bergkast, aparte douchekamer met wastafel en aansluiting voor wasmachine. Berging in het onderhuis. Aanvaarding: direct. Koopsommen: v.a. 325.000 v.o.n. Westerbaan 19 Riant gelegen 3/4 kamerappartement op de bovenste etage van een klein flatgebouw. Dit appartement, welke uitzicht heeft over de bollenvelden naar de duinen is voorzien van c.v. en heeft garage en berging in het onderhuis. Indeling: entree, hal, woon/eet kamer aan balkon, 2 slaapkamers, douchekamer, luxe keuken en luxe toilet. Het appartement is zeer goed onderhouden en verzorgd. Oplevering: spoedig. Vraagprijs 189.000 k.k. Golfbaan 83 3/4 Kamer-topflat, voorzien van c.v.-blok met prachtig uitzicht op zee. Indeling: entree, grote woon/eetkamer, oudersslaapkamer annex douchekamer, kleine slaapkamer, keuken, toilet. Dit gped verzorgde appartement is geheel gestoffeerd en gemeubileerd. Oplevering: direct. Vraagprijs 205.000 k.k. TE HUUR TE NOORDWI JK AAN ZEE Bedrijfsruimte aan de Parallelboulevard. In het hart van de badplaats met vele nieuwbouwactiviteiten, z'n zomerse drukte en z'n goede bereikbaarheid 170 m2 bedrijfsruimte, onderverdeeld in 120 m2 parterre en 50 m2 entresol. Deze nieuwbouwruimte is zeer geschikt voor alle kantooractiviteiten, maar ook als bibliotheek, artsenpraktijk, showroom etc. Oplevering: direct. Lage aanvangshuur. TE KOOP TE NOORDWIJK-BINNEN Beeklaan 116 Mooie 4-kamerhoekflat op de 2e etage met vrij uitzicht over bollenvelden, voorzien van c.v.-blok en met garage en berging in het onderhuis. Indeling: entree, hal, woon/eetka mer met open haard en mooi zijraam met uitzicht naar de duinen en zonnebalkon op het zuiden. 3 ruime slaapkamers, badkamer met liqbad. toilet, ruime keuken, zowel het buiten als binnenonderhoud is zeer goed verzorgd. Oplevering: medio januari 1978. Vraagprijs 215.000 k.k. Goohorstlaan 17 Rustig aan plantsoen gelegen herenhuis met voortuin en zonnige achtertuin en voor zien c.v.-gas. Indeling: entree, grote woon/eetkamer, mime keuken, toilet en kel derkast, 1 e etage: 2 grote slaapkamers en 1 kleinere, grote badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: mooie slaapkamer en veel berging. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 249.000 k.k. Stegerhoek 39 Zeer rustig aan plantsoen gelegen herenhuis met voor- en zonnige achteruin, waarin schuur en broeikasje, heeft zeer veel luxe o.a. uitgebouwde woon/eetkamer van 50 m2 met plavuizen en vloerverwarming, veel thermopane beglazing, verlaagd plafond met inbouwspots, vaste gemetselde plantenbak e.d. Verdere indeling: entree, hal, toilet, 1 -vormige woon/eetkamer, open eiken keuken, 1 e etage: 3 slaapkamers, complete badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: riante zolderkamer en berging. Oplevering: binnen een maand. Vraagprijs 298.000 k.k. TE KOOP TE LEIMUIDEN IEPLAAN 2 Vrijstaand woonhuis, met grote tuin, garage, grote bergschuur, met c.v. Indeling: entree, toilet, keuken, gezellige woon/eetkamer met parket. 1e etage: 3 slaapkamers, douchekamer, 2e etage: riante zolderkamer met berging. Oplevering: medio februari 1978. Vraagprijs 249.000 k.k. TE HUUR TE NOORDWIJK AAN ZEE Parallelboulevard Riante 4-kamerflat op de 5e etage. Totaal groot 130 m2 v.v., c.v.-gas en watersysteem. Indeling: entree, hal, toilet, woon/eetkamer 36 m2 en ruim balkon en vrij uitzicht op zee, luxe complete keuken, slaapkamer annex badkamer met 2e toilet, slaapkamer en een grote slaapkamer extra met 2 vaste kasten, douchekamer en grote berging in het onderhuis. Aanvaarding: direct. Huurprijs 1750 p.mnd. MAKELAARS- EN ASSURANTIEKANTOOR Quarles van Uffordstraat 124 Noordwijk aan Zee Telefoon 01719- 12869 - 11223. in onroerende goederen I. van der Tuin. makelaar en beëdigd taxateur G.S. J.van der Welde iKoninginnelaan. Aan brede laan gelegen, geheel onder architectuur verbouwde en gestoffeerd tussen- herenhuls met voor- en achtertuin, schuur en achteringang. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met open haard en parketvloer, ruime keuken annex bijkeuken, toilet, hal met garderobe- kast, mooie houten trap naar 1 e en 2e etage, 1 e etage: 2 ruime slaapkamers met diepe kasten, kinderkamer, complete betegelde badkamer met ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en aparte douche. 2e etage: ruime zolderslaapkamer met dakkapel en ruime berging. Vraagprijs 325.000.- lek. Meloenstraat Goed onderhouden eengezinswoning, rustig aan plantsoen gelegen met vrije achtertuin, schuur en achteruitgang. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer, keuken, toilet. 1 e verd.: overloop, 2 ruime slaapkamers, waarvan één slaapkamer met vaste kastenwand, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: ruime zolder. Unieke kans voor kopers die een huurflat kunnen aanbieden. Vraagprijs Inciusief diverse roerende goederen 160.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Ruim geheel verbouwd woon/praktijkpand. Gelegen aan verkeersweg met voor- en vrije achtertuin op het zuiden. Zeer geschikt voor iemand uit de vrije beroepen. Ind. part.: hal, toilet, open keuken, grote woonkamer met serre en open haard. 1 e etage: grote werkkamer, ruime slaapkamer met balkon oo het zuiden. 2 kinderslaapkamers, 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer en 5e slaapkamer, hobbyruimte en badkamer. Voorzien van c.v.-gas en Doner. Aanvaaraing in oveneg. Vraagprijs 265.000.- lek. Pretoriusstraat. Uitstekend verbouwde eengezinswoning met schuur en zonnige achtertuin op het zuiden. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer 30 m2, rondom betegelde keuken met r.v.-staal/kunststof aanrechtblad, rondom betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. 1 e verd.: overloop. 3 ruime slaapka mers. 2e verd. zolder. De woning heeft diverse extra's, o.a. schrootjesplafonds en verkeert in prima staat van onderhoud. Elektra en riolering zijn geheel vernieuwd. Alle stofferingen van uitstekende kwaliteit, blijven in de woning. Deze aanbieding is een buitengewone kans voor kopers die een huurwoning kunnen aanbieden. Ruime hypotheek mogelijkheden zijn aanwezig. Vraagprijs 98.000.- k.k. Pieter de la Courtstraat. Modern geheel verbouwde eengezinswoning met stenen schuur en acrnei 1 het zuiden. Ind. beg. gr.: gang, kamer en suite (38 m2), keuken, toilet, open trap naar de 1e verdieping, overloop. 2 ruime slaapkamers met vaste kasten, badkamer met zitbad en vaste wastafel en veel berg ruimte. De woning is voorzien van wand- en plafondisolatie, nieuwe riolering en electrische leidingen. Vraagprijs 148.000.- k.k. Rijndijkstraat. Goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin op ZW en schuur. Ind. beg. gr.: entree, grote woonkamer plm. 36 m2, gemoderniseerde keuken, douche en toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers. 2e verd.: grote bergzolder. Het geheel is voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs incl. vloerbedekking en luxaflex f 149.000,- k.k. VOORSCHOTEN Leidseweg. Uniek, recentelijk geheel verbouwd hoekherenhuis met zonnige voor-, zij- en achtertuin en grote garage voor 2 auto's. Ind. part.* hal met garderobe, toilet, bergkast, moderne open keuken met veel bergruimte en bar, ruime woonkamer met niveau-verschil, open haard, plavuizen vloeren open trappen naar de 1e en 2e verd. 1e verd.: 3 slaapkamers waarvan één met kastenwand, zonnig dakterras, moderne badkamer met 2e toilet en grote vaste kast op de overloop. 2e verd.: ruime slaapkamer met groot daktuimel raam, ruime bergingen, c.v.-ruimte, bevloerde vliering en het geheel is voorzien van c.v.-gas en gedeeltelijk met thermopane. Aanvaarding in óverleg. Vraagprijs incl. zonwering, stoffering en betimmering f 375.000,- k.k. Raadhuislaan. In uitstekende staat van onderhoud verkerende gestoffeerde flatwoning (2e etage). Ind.: woonkamer met parketvloer, moderne keuken met ruim geheel betegeld balkon op het zuiden, 1 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. Het geheel is verwarmd d.m.v. gaskachels. Ruime kelderbox aanwezig. Unieke kans voor iemand die een huurflat met lift kan aanbieden met een huur van ƒ400,- 500,- per maand. Vraagprijs 149.000.- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Burg. Doyerstraat. Rustig aan plantsoen gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met garage, berging en cv-gas, voor- en achtertuin op het zuiden. Ind.: beg. grond: ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast, entree, garderobe, 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, hal badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 2e verd.: hal, cv-ruimte en 2 slaapkamers met dakkapel en velux dakvenster. De beg. grond van het pand is voorzien van dubbele (thermopane) beglazing. Prijs n.o.t.k. Kerklaan. Volledig gestoffeerd en goed onderhouden herenhuis met stenen schuur, C.V.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg.gr.: entree, ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast, 1 e verd.: hal, 3 ruime slaapka mers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 2e verd.: overloop, C.V.-ruimte en 4e slaapkamer met velux dakraam. Vraagprijs 245.000,- k.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prins Bernhardstraat. Uitstekend onderhouden ruim hoek-herenhuis met garage, aparte stenen fietsen berging, grote voor-, zij- en achtertuin op het zuiden, tot. grond opp. 283 m2. Ind.: beg. grond: ruime woonkamer met open haard, keuken, toilet, kelderkast, hal. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, 2e verd.: berging, ruime slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 247.000.- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Jac. Perkplantsoen Goed onderhouden hoekherenhuis met stenen schuur, voor- en achtertuin. Rustig gelegen aan plantsoen (géén autoverkeer). Ind. beg. grond: entree, ruime woonkamer met open haard en leuke bar, moderne open keuken, toilet, gang met garderobekast. 1 e verd.: 3 slaapkamers, doucheruimte met 2e toilet en wastafels. 2e verd.: mooie ruime zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Het geheel is voorzien van c.v.-gas en ged. van dubbele beglazing. Oplevering op korte termijn mogelijk. Vraagprijs 248.000.- k.k.' Leidseweg 37 - Voorschoten Tel. 01717-4684* LEIDEN (Merenwijk) Te huur, gunstig gelegen tweekamer flats. Huurprijzen 350,- en 365,- per maand excl. stook- en servicekosten. Voor deze flats komen in aanmerking oudere echtparen en alleenstaanden van dertig jaar en ouder, die een corporatiewoning met een huur van of tot 350,- per maand leeg ach terlaten, dan wel in het bezit zijn van een geldig urgentiebewijs. makelaarskantoor Gerrit van der Laanstraat 11 1e etage: 2 grote slaapkamers sireen kleine slaapk., moderne badk. met douche, zoldertje bereiken via losse trap, c.v.-gas. Het geheel verkeert in zeer goede staat van onderhoud. Aanvaarding april 1978. Vraagprijs 179.500,- k.k. TEL: 071-144041 OOK VESTIGINGEN IN OEN HAAG ENDELFT LEIDERDORP Beatrixstraat. Ruime mod. middenwoning, achtertuin op Z, schuur. C.V. gas, woonk. met parket en open haard, half open keuken, aangebouwde serre, 5 slaapkrs., douche met 2e toilet. Vraagprijs f260.000.- k.k. Oltmansdreef, moderne tussenwoning, C.V. gas, ruime woonk., open moderne keuken, 3 slaapkrs., badkr., 2e toilet, zolderk. Direct te aanv. Vraagprijs f 248.000.- k.k. ROELOFARENDSVEEN Europaweg. Tussenhuis met CV gas, voor- en achter tuin, schuur, woonk. met plavuizen vloer, 3 slaapkrs., douche, zolderk. Vraagprijs f 205.000.- k.k. Inlichtingen: makelaarskantoor TE KOOP RUIM HOEKHUIS 5 jaar oud met voor- en zonnige achtertuin, garage en berging, c.v. gas, uitgebouwde keuken, vaste trap naar 2e etage plm. 20 km van Eindhoven-Tilburg. Vraagprijs 169.500.- k.k. INLICHTINGEN 071-766952 NOORDWIJK AAN ZEE In het luxe appartementengebouw "Marevista" van het Huis ter Duincomplex bieden wij aan een direct oplever- bare 4-kamerwoning op de 3e woonlaag met zicht op zee en strand zonder dat daarvoor een weg is gelegen, dus direct aan het strand! uniek in Nederland. Bij deze van ruime balkons aan de zeezijde gelegen woning met aparte badkamer en douchecel is tevens nog een garage. Vraagprijs f 445.000,- k.k. Op een zeer hoog duin met schitterend uitzicht over het dorp, de zee en de wijde omgeving, hebben wij te koop een villa, bestaande uit het onderhuis: vestibule, toilet/douche, woonkamer, keuken, 4 slaapkamers, par terre: hall, woonkamer, moderne keuken, douchekamer, 3 slaapkamers, alsmede een groot zonneterras en bal kon. Voor dit gestoffeerde, centraal verwarmde pand wordt gevraagd f710.000,- k.k. Aan de Grent, direct nabij zee, strand en de winkelstraat, bieden wij aan twee in aanbouw zijnde flatwoningen met lift en berging, bestaande uit: hall, toilet, woonkamer met balkon op zuiden, keuken, 2 slaapkamers met achterbal kon. Deze in het centrum gelegen woningen zijn te koop voor f 325.000,- per stuk V.O.N. excl. makelaarsprovisie. Aan de Grent bieden wij aan een vrijstaande semi-bun- galow met inpandige garage, staande op een duinterrein van 983 m2. De indeling van dit gestoffeerde, centraal verwarmde pand is: ruime hall, woonkamer met open haard, parketvloer, keuken, bijkeuken, toilet, 3 slaapka mers, badkamer met ligbad. Onderhuis: gang met kasten, slaapkamer, C.V.-afdeling, hobbyruimte. Vraagprijs f675.000,- k.k. Aan de Kon. Astridboulevard hebben wij te koop een in goede staat verkerend volledig bedrijfsklaar ingericht hotel, volledig centraal verwarmd en iedere slaapkamer voorzien van warm- en koud stromend water. De indeling van dit direct aan zee en strand gelegen object met eigen parkeerterrein is: entree met koelvitrine, hall met balie, eetzaal, conversatiezaal met kleine bar en serre, keuken, 5 slaapkamers, onderhuis: gang, 4 slaapkamers, ketel huis, magazijn, 1e verd.: toilet/douche, 6 slaapkamers, waarvan enige met balkon, 2e verd.: toilet/douche, 6 slaapkamers, 3e verd.: zolder en 2 slaapkamers. Aan de zeezijde is een terras. Het hotel is per 1 maart a.s. t/m 15 april '78 reeds volledig volgeboekt. Koopsom f 850.000,- k.k. RIJNSBURG Op de 5e verdieping met een zeer groot uitzicht hebben wij te koop aan de Gr. Florislaan een 4-kamerapparte- ment met lift en berging. Deze in goede staat van onder houd verkerende flatwoning met ruime parkeermogelijk- heid bevat: gang, toilet, woonkamer met open haard en open keuken, 3 slaapkamers, waarvan één met balkon, badkamer met ligbad. Vraagprijs f 190.000,- k.k. KATWIJK AAN DEN RIJN In de Rijnstraat aan de Rijn een nieuw te bouwen al leenstaande woning volgens 17e-eeuwse stijl. Dit van Rijnsteen gebouwde centraal verwarmde pand bevat: vestibule, hall, toilet, woonkamer met zicht op het water, eetkamer, keuken, berging, 1e verd.: overloop, 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e verd.: vaste trap, 2 slaapkamers, berging, C.V.-afdeling. Bestek en tekeningen liggen op ons kantoor ter inzage. Vraagprijs f 575.000,- V.O.N. LEIDEN Op het Waardei land bieden wij te koop aan, een gestof feerde "vide-woning" type C met tuin bestaande uit: hall, toilet, ruime woonkamer met open trap, moderne keuken, wasafdeling, dubbele garage/berging, 1e verd.: over loop, vide, studeerkamer, 3 slaapkamers, moderne bad kamer, toilet, douchecel en balkon. Koopsom voor dit onder Amerikaanse architectuur ge heel centraal verwarmde pand is: f 485.000,- k.k. Makelaarskantoor fpöï) DEN HAAN Hf SN a. r% (UdNBMj Grent 2 v Noordwijk aan Zee, Telefoon 01719-19206 Op aanvraag zenden wij U gaarne onze woninggids.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30