9 een leuke baan bijheineken? westeinde ziekenhuis mliMi hoofd opleiding ••w WIERINGA MODE HEINEKEN rerso pggne „LEYTHENRODE" ACCOUNTANT ambitieuze bedrijfsleidster fü GRO«CESCO tekenaar/constructeur werktuigbouwkunde hRU H receptioniste-telefoniste typistes ned. dictafoniste m.t. boekhouder p.d. -\r randstad uitzendbureau Welkom bij INTERKERKELIJK VERPLEEGHUIS Hoogmadeseweg 55, LEIDERDORP. Telefoon 071-899242 vraagt voor spoedige indiensttreding een voor de aan ons huis verbonden opleiding tot zieken verzorgende (ca. 50 leerlingen). Van de aan te stellen docent(e) wordt o.a. gevraagd goede kontakten te onderhouden met het praktijkveld. Een voltooide docentenopleiding of deze bijna beëindigd hebbende is vereist. Leythenrode is een nieuw verpleeghuis voor somatisch zieken en heeft 5 verpleegafdelingen met elk 32 bed den. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het huidige hoofd van de opleiding Mevr. E. J. Dorama- Fokkens. Sollicitaties kunt il richten aan de directrice Mevr. M. Hoek-Nugteren. Binnen de economische en administratieve dienst komt de funktie vakant van chef patiëntenadministratie De patiëntenadministratie bestaat uit de onderdelen kliniek, nevenafdelingen (klinisch en poliklinisch) en debiteuren. De aan behandeling en verpleging van patiënten verbonden financiële konsekvventies zoals o.a. fakturering, debiteuren bewaking, machtigingen en statistische informatieverwer king worden op de patiëntenadministratie verricht. Taken: koördineren van werkzaamheden ontwikkeling en bewaking procedures leiding geven aan circa 12 medewerkers(sters) kontakten naar buiten rapportage aan de leiding van de economische en administratieve dienst. Funktie-eisen: middelbare basisopleiding in bezit diploma M.B.A. of studerend hiervoor leeftijd tussen 30 en 40 jaar goede leidinggevende en kontaktuele eigenschappen ervaring in de gezondheidszorg kan tot aanbeveling strekken. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de heer L. Hilhorst, telefoon 070-614081 tst. 495. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszakenWesteinde 132, Den Haag, Postbus Jf32 Mavom B.V. Handelsweg 6, Postbus 5 Alphen aan den Rijn telefoon 01720-2 92 03 Wij zijn een groeiende chemisch/technische handels onderneming. Voorraadbeheer en verzending naar de afnemers spelen bij ons een belangrijke rol. Ter uitbreiding van ons distributie-team zoeken wij dan ook een: medewerker magazijn/expeditie Bent u ongeveer 20 jaar en lijkt deze funktie u wel? Neem dan even telefonisch kontakt op met de heer H. Windhorst. Hij verstrekt u graag alle gegevens over deze funktie. Amoco Netherlands Petroleum Company requires an: for its Hague office located at Central-Station. The successful candidate will communicate in Dutch and English fluently, have a MBA diploma, five years of accounting experience, and will probably be studying for SPD 1. This position reports to the chief accountant. Responsibilities will include supervision over the general accounting system, preparation of financial statements, budget and financial analysis and tax returns. Amoco offers a good salary, a 13th month, 8% vacation allowance, a commuting allowance and a company sponsored pension plan Candidates are requested to submit their application in writing to mr. P.G.M.A. Heyne. AMOCO NETHERLANDS PETROLEUM COMPANY Wicringa Mode staat voor een snel groeiende groep modehuizen met vestigingen thans in Apeldoorn, Arnhem, Amersfoort, Hilversum, Leiden, Haarlem, Zwolle en Groningen. Voor ons filiaal te Leiden, waar wij alleen dames- confectie verkopen, zoeken wij kontakt met een: Als bedrijfsleidster zorgt u voor een soepele gang van zaken in het algemeen en let u op de voorraad en bekijkt welke artikelen goed lopen en welke minder goed. Maar zeker zo belangrijk zal het zijn, dat u een goede gastvrouw bent in uw filiaal en met uw verkoopsters zorgt voor een prettige ontvangst van uw cliënten. Voor deze verantwoordelijke funktie denken wij aan iemand met uitgebreide verkoopervaring in de leeftijd van 25 tot 35 jaar die vanzelfsprekend over een grondige vakkennis kan beschikken. Als u meer wilt weten over deze interessante positie verzoeken wij u te schrijven of te bellen met de heer A. JMuller, Wieringa B.V., Loolaan 22, tel. 055-217907. V ln0e Ingenieursbureau voor Geotechnieken Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwprojecten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bodemstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze opdrachtgevers in staat te bouwen met ZEKERHEID. Voor ons kantoor te Leidschendam zoeken Onze gedachten gaan uit naar iemand met inventieve en creatieve eigenschappen voor het tekenen van gespecialiseerde apparatuur voor bodemonderzoek op land en op zee. Wij vragen hiervoor een MTS'er, bij voorkeur met enige ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Afdeling Personeelszaken. FUGRO - CESCO B.V. - LEIDSCHENDAM. Postbus 63, Veurse Achterweg 10 - Tel. (070) 209250 Vestigingen te Arnhem, Eindhoven. Groningen. Brazilië, Curasao. Engeland. Hong Kong, Indonesië, Singapore, Suriname, USA, Ver. Arabische Emiraten, Wcst-Duitsland. i De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secreta-, riaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stations weg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van het desbetreffende vakature- nummer op brief en envelop. vakature nr. 7-322/1158 receptioniste/datatypiste Bureau van de Universiteit. Afd. Inlichtingen en Inschrijvingen taak: het te woord staan van personen aan de balie en het terzake verstrekken van informatie (ook telefonisch): het opvragen van aanvullende gegevens betreffende de inschrijving van studenten; het coderen c.q. opvragen van gegevens betreffende studenten via terminals. vereist: MAVO/HAVO-opleiding; beheersing van de moderne talen; administratieve ervaring; het kunnen bedienen van een terminal; goede kontaktuele eigenschappen en kunnen werken in teamverband. Leeftijd tussen ca. 20 en 25 jaar. salaris: maximaal 2.129,bruto per maand, vakature nr. 7-323/1158 receptioniste/datatypiste Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium taak: het afwisselend bedienen van datamachine-apparatuur en het in ontvangst nemen en selekteren van patiënten- monstermateriaal t.b.v. laboratorium onderzoek. typediploma en de bereidheid om te werken op onregelmatige tijden. maximaal 2.003,bruto per maand, exclusief een gunstige compensatieregeling voor onregelmatige dienst. Voor alle vakatures geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt S% van het jaarsalaris. Bij indienst treding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Stichting Gezinsverzorging Leiden Haarlemmerstraat 133, Leiden, vraagt voor directe indiensttreding in full-time dienstverband. Taakomschrijving: Naast haar representatieve taak, zoals het ontvangen en te woord staan van onze cliënten en bezoekers, zal zij bereid moeten zijn alle voorkomende administratieve werkzaamheden te verrichten. Opleiding: MAVO-diploma met diploma typen of daarmee gelijk te stellen ervaring. Salariëring: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 2.049,89 per maand. Inlichtingen bij de administrateur de heer H. Vermond. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk aan de direkteur van de instelling, dhr. A. v.d. Mey, Haarlemmerstraat 133, Postbus 791, Leiden. Telefoon 071 - 149441. aangesloten bij de Stichting Centrale Raad voor Gezinsverzorging direct werk op kantoor voor: voor het typen van brieven en stencils bij een bedrijf in Noordwijkerhout. Tevens moet er enig administratief werk verricht worden. Hele dagen, voor enkele maanden. voor een bedrijf in Oegstgeest. Typen van correspondentie. Hele dagen, tot eind februari 1978. voor een instelling in Leiden. Hele dagen, voor langere periode. Leiden: Nieuwe Rijn 44. tel. 071 - 14 48 41 Leiden: Kort Rapenburg 6, tel 071 - 14 95 41 Alphen: Groenoord 76, tel 01720 - 9 20 23 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Katwijk: Cleyn Duynpark 12, tel 01718-7 12 15 (tussen 14.00 en 17 00 uur) Jazeker. Binnen de afdeling Funktieklassifikatie is plaats voor een enthousiaste medewerkster, die het prettig vindt om in een klein team te werken. Naast het typen van funktiebeschrij- vingen, brieven en overzichten, zal zij tot taak krijgen het behandelen van de inkomende en uitgaande post, het bijhouden van de agenda's en het verzorgen van de archivering. Ben je ongeveer 20 jaar oud en beschik je naast een opleiding op MAVO/ HAVO-niveau, over administratieve en type-ervaring, dan is dit wellicht een leuke baan voor je. Over het salaris worden we het wel eens, dat is zonder meer goed. Als je meer wilt weten, neem dan telefonisch of schriftelijk kontakt op met mejuffrouw P. Christiaanse, Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1, Zoeterwoude. Telefoon (071)814565.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20