LAAGSTE PREMIE 1978 F. 55/ PER MAAND. dat is andere thee! zo'n tonringearreis van de 0.a.d. groepsleider janssentfritsen bv Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden HEINEKEN verpleegkundige voor de intensive care stafverpleegkundige verpleegkundigen verpleegkundige ZIEKTEKOSTENVERZEKERINGSTIP 1978: Het Zilveren Kruis Ziektekosten A verzekering DAAROM: POST DEZE BON VANDAAG. OF: ZIEK ZIJN IS AL'DUUR GENOEG. reisbureau WülTERS vismarkt 1. tel: 149041* leiden L a de koning Welkombij Neurochirurgie Op deze afdeling die 37 bedden omvat en bestaat uit de units intensive care, dames- en herenzalen en een klasse-afdeling, komt binnenkort de functie vrij van vac. nr. 513.53.A.01. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, bij voorkeur diploma intensive care. Zij die belangstelling voor intensive care hebben en t.z.t. opgeleid willen worden kunnen ook in aanmerking komen. Salaris max. 2291 bruto per maand. Aanstelling als verpleegkundige-A (salaris max. 2418 bruto per maand is afhankelijk van opleiding en ervaring mogelijk). Informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. E. S. P. Pluyter-Wenting, tel. 071 - 14 72 22,toestel 2783. Op deze afdeling, welke 18 bedden omvat, komt binnenkort de functie vrij van vac. nr. 423.53.A.01. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, belangstelling voor de verpleging van patiënten met reumatische ziektebeelden en de bereidheid om in een klein team prettig samen te werken. Het bezit van het diploma van een kadercursus- of soort gelijke opleiding op management niveau strekt tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van ervaring tot max. 2543 bruto per maand. Longziekten Op deze afdeling met 31 bedden worden patiënten die aan ziekten van de adem halingsorganen lijden op intensieve wijze verpleegd en begeleid. Er wordt gewerkt met teamverpleging. Ter versterking van de teams kunnen geplaatst worden vac. nr. 383.53.A.01. Verlangd: diploma ziekenverpleging A, MBO-V, HBO-V; zo mogelijk enige ervaring met en/of belangstelling voor dit specialisme. Salaris max. 2291 bruto per maand; aanstelling in. of promotie naar een hogere rang is - afhankelijk van ervaring - mogelijk Endocrinologie Balansafdeling Op deze afdeling worden gemiddeld 9 patiënten behandeld o.a. om het effect na te gaan van nieuwe geneeskundige therapieën en voor onderzoek naar stofwisselings ziekten waarvan de oorzaak nog niet bekend is. Er wordt intensief samengewerkt in een klein team van artsen, diëtiste, laboranten en verpleegkundigen. Gaarne zagen wij dit team uitgebreid met vac. nr. 333.53.A.01. Verlangd: diploma ziekenverpleging A of MBO-V/HBO-V met enige praktijkervaring Salaris max. 2291 bruto per maand; aanstelling in, of promotie naar een hogere rang is - afhankelijk van ervaring - mogelijk Over de functies met de vac. nrs. 423.53.A.. 383.53.A. en 333.53.A. wordt gaarne nadere informatie verstrekt door mevr. zr. S. Vilbach. tel. 071 - 14 72 22, toestel 2249. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer en de betreffende afdeling vermelden. De laagste premie voor een complete ziektekostenverzekering van Het Zilveren Kruis bedraagt f55,- voor de 3e klasse, met een eigen risico van maar f200,-. Over premie gesproken. U kunt natuurlijk nog lager uitkomen, wanneer u een hoger eigen risico neemt. Neem nu f2.000,- eigen risico, wordt de premie per maand f30,56 en dan zijn zelfs huisarts en medicijnen meeverzekerd. Kinderen tot 27 jaar verzekeren wij mee tegen een speciaal tarief, waarbij zij die na 31 december 1968 zijn geboren, nu ook verzekerd zijn voor tandheelkundige hulp. Uitsluitend bij toetreding vanaf 45 jaar gelden leeftijdstoeslagen. Vraag meer voorbeelden om uw verzekeringspakket (hoogte premie) zoveel mogelijk zélf te bepalen. Stuur mij heldere informatie. Wenst vrijblijvend persoonlijk advies. G Naam Adres Plaats Telefoon Aantal volwassenen: leeftijden: Aantal kinderen tot 27 jaar: Klasse D.3 D.2B D.2A Gewenst eigen risico f waarvoor aantrekkelijke kortingen. ,(In envelop zonder postzegel zenden aan stichting Het Zilveren Kruis, antwoordnr 1 Noordwijk of bel: 01719 - 1.93.31) neem contact op met het dichtst bijzijnde kantoor: Alphen aan den Rijn Leiden Raadhuisstraat 98 Zouterwoudsesingel 2 natuurlijk, thee drinken in Zwitserland, italië of oostenrijk is heel anders dan bij U thuis, de O.ad verzorgt al jarenlang van die ontspannen op Uw wensen afgestemde touringcarreizen, naar meer dan 60 bestemmingen in europa. kom morgen even aan en vraag naar dat nieuwe reisprogramma van O.ad. Je krijgt mensen die je goed kunt gebruiken. Of je krijgt ze helemaal niet - want de Koning stuurt beslist geen twijfelgevallen op je af. Kijk, «pp zo'n uitzend bureau kun je bouwen. I UITZENDBUREAU Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden wabu Voor de bottelarij van onze brouwerij 'te Zoeterwoude zoeken wij een groeps leider. Hij heeft zijn werkterrein in de afdeling, waar het bottelen en verpakken van ons produkt plaatsvindt Dit proces is sterk gemechaniseerd. Hij heeft tot taak op de hem toe gewezen produktielijn te zorgen voor een goede procesvoortgang en bewaking van het kwaliteitsniveau. Tevens geeft hij leiding aan 15 a 20 produktie-medewerkers. Er wordt gewerkt in een 3-ploegendienst. Voor deze funktie is een opleiding op M.T.S.-niveau en ervaring in een produktiebedrijf gewenst. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten van 26-40 jaar. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Het bruto aanvangssalaris voor 26-jarigen en ouder bedraagt f 2.395,— per maand, exclusief de ploegen- Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken een aantrekkelijke tantième- regeling. Belangstellenden kunnen schriftelijk kontakt opnemen met de heer G. van Puffelen van de Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1, Zoeterwoude. vraagt vertegenwoordiger gymnastiekzalen en sporthallen In verband met de uitbreiding van het verkoop apparaat in het westen des lands is deze vacature open. Er zijn in Nederland weinig -scholen en zaal- sportbelanghebbenden voor wie onze naam geen begrip is. In bijna alle landen van de wereld vindt men irtstallaties en (turn)toestellen met daarop het J F-teken. Ondanks deze reputatie moet elke op dracht worden veroverd, vereist elk project veel voorbereiding, verkenning, besprekingen, technisch en commercieel maatwerk. Dit te meer omdat aan hoge kwaliteits- en veiligheidseisen moeten worden voldaan. En omdat meerdere instanties inspraak hebben, met wensen komen, van een project kennis moeten nemen en een beslissing beïnvloeden. De man die in het westen des lands gemeentelijke-, provinciale- en onderwijsinstellingen tot gespreks partners krijgt, moet daarom niet alleen zijn sporen in de verkoop buitendienst hebben verdiend, hij dient met de (vaak tijdrovende) methoden van pro jectbewerking terdege vertrouwd te zijn. Dat is zelfs eis. En dit bij voorkeur in contact met de boven ver melde doelgroepen. Enig technisch gevoel is wel kom. Opleiding tenminste middelbaar niveau en de leeftijd tot hooguit 40 jaar. Voorkeur voor (toekomstige) standplaats: binnen het gebied Leiden, Alphen a/d Rijn, Gouda-Delft. Sollicitaties in handschrift (op brief en envelop aan geven VERT.) met vermelding van arbeidsverleden en weergave met welke facetten van deze functie- schets men vertrouwd is, worden verwacht en ver trouwelijk behandeld door janssen+fritsen bv Postbus 77, 5700 AB HELMOND.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18