Stylist/etaleur bijNfanderMeer Eö«e konstrukteur-tekenaar met ervaring in procestechniek lOMkHI van der meer PERSONEEL enso administratief medewerker».» meubelen MEDEWERKSTER soneel PERSONEEL afdelingshoofden (m/v) eraui'ROGenïcs systems eciROPe staatsdrukkerij en uitgeverijbedrijf ontwerper/ lay-outmedewerker ontwerper/ werktekenaar leidse onderwijs instellingen Tandartsassistente JONGE MEDEWERKER JONGE DAME Begin november 1977 is de bouw voltooid van het verpleeghuis "OUDSHOORN" te ALPHEN AAN DEN RIJN. Dit verpleeghuis biedt plaats aan 138 patiënten (langdurig somatische zieken en geestelijk gestoorde bejaarden); een uitbreiding t.z.t. tot 207 bed den ligt in het voornemen. Graag willen wij in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van voor de afdeling geestelijk gestoorde bejaarden (di'ploma zieken verpleging A en/of B). Salariëring volgens richtlijnen N.Z.R. Mocht U nSdere mondelinge informatie wensen dan kunt U bellen 01720-29201 en vragen naar Mevrouw C. J. M. Rozestraten-van Leeuwen, verpleegkundig adjunkt-direkteur. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van bovengenoemd Verpleeghuis, Envirogenics, specialisten in waterontzouting en waterzuivering, biedt aan een ervaren tekenaar een aantrekkelijke positie met veel perspektieven. Wij zoeken een kreatieve vakman, die met volledige inzet in een team van jonge mensen wil meewerken aan de verdere uitbouw van ons bedrijf. De man die ons voor ogen staat, is iemand van rond de 30 jaar met projektervaring in de procestechniek, bij voorkeur op het gebied van water zuivering. Praktijkervaring in een konstruktiebedrijf of op een scheepswerf zien wij als een aanbeveling. Zijn eerste taak zal zijn leiding te geven aan onze tekenafdeling en deze uit te bouwen (momenteel steunen wij op de tekenafdeling van een Duits zusterbedrijf). Daarnaast zal hij direkt kontakt hebben met leveranciers en afnemers, en persoonlijk betrokken zijn bij de begeleiding van projekten in binnen- en buitenland. In dit jonge bedrijf zal hij natuurlijk in voorkomende gevallen bij montagewerkzaamheden zelf de handen uit de mouwen moeten steken. De honorering is uitstekend en in overeenstemming met het gewicht van de funktie. Belangstellenden nodigen wij uit te schrijven naar: Envirogenics Systems Europe, Postbus 159, Leiden. Willem Barentszstraat 45 2300 AD Leiden telefoon 071-146341 Envirogenics - wie wat? Envirogenics Systems Europe in Leiden is de kortgeleden gestarte Europese vestiging van Envirogenics Systems Company in California, ontwerpers en bouwers van waterontzoutings- en zuiveringsinstallaties van het eerste uur. Dank zij voortdurende research was en is Envirogenics vaak pionier in zuiverwater-technieken, die over de hele wereld toepassing hebben gevonden. Met eigen Membraan- en systeemfabricage heeft het concern een solide kwaliteitsreputatie gevestigd. Vanuit Leiden bedient Envirogenics heel Europa. Noord-Afrika en het Midden-Oosten met ontwerp en realisatie van turn key-installaties voor ontzouting van zeewater en zuivering van afvalwater volgens het nieuwe, sterk opkomende proces van omgekeerde osmose. Een jonge techniek met een grote toekomst. Want zuiver water.de samenleving wordt er steeds dorstiger naar. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secreta riaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stations weg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van het desbetreffende vakature- nummer op brief en envelop. vakature nr. 7-308/1158 administratief medewerkster Kamerlingh Onnes- taak: het verrichten van alle voorkomende laboratorium administratieve werkzaamheden alsmede het verlenen van assistentie bij secretariële werkzaamheden. vereist: diploma MULO/MAVO en goede type vaardigheid. Het diploma steno Nederlands strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal f 2.101,bruto per maand, vakature nr. 7-316/1158 secretaresse Kamerlingh Onnes- taak: het verrichten van alle voorkomende laboratorium secretaressewerkzaamheden, met als specifieke taak de behandeling van de correspondentie van één of meerdere hoogleraren c.q. lectoren en het typen van manuscripten, verslagen e.d. aan de hand van geschreven concepten t.b.v. hun werk groepen. Daarnaast zal de aan te stellen secretaresse worden belast met het opnemen en typen van commissie- en raadsverslagen. vereist: een voltooide middelbare schoolopleiding en kennis van de moderne talen, in het bijzonder van de Engelse taal alsmede goede typevaardigheid. Een secretaresse opleiding is gewenst. salaris: maximaal 2.101,— bruto per maand. Promotiemogelijkheid is niet uitgesloten. Voor alle vakatures geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 6°/o van het jaarsalaris. Bij indienst treding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf te 's-Gravenhage verzorgt de produktie en de uitgaven van publikaties voor de Rijksoverheid. In ons bedrijf werken, verdeeld over de sectoren drukkerij, uitgeverij en administratie ongeveer 1200 personeelsleden. De afdeling Interne Controle is belast met de financiële en administratieve controle van de diverse afdelingen, inclusief begrotingsbewaking. Binnen deze afdeling bestaat momenteel een vaca ture voor een op M.B.A.-niveau. Binnen het team van 10 medewerkers zal deze functionaris naast het deel nemen in de algemene controle werkzaamheden in het bijzonder v/orden belast met de controle op de liquide middelen, salarissen en sociale lasten. Van kandidaten verwachten wij dat zij in het bezit zijn van het diploma Moderne Bedrijfsorganisatie of M.E.A.O., aangevuld met enige jaren praktijkervaring. Salaris, evenals de overige arbeids voorwaarden, volgens Rijksregeling tot maximaal f2576,- bruto per maand. Sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken. Wilt 1) nadere Informatie over deze functie, dan kunt U kontakt opnemen met de heer J. Snelderwaard, toestel 155. Chrlstoffel PlantIJnstraat 's-Gravenhage Teiefoon: 070-81 4511 De Leidse Onderwijsinstellingen ver zorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge opleidingen. Aan de uiterlijke én inhoudelijke pre sentatie van het schriftelijk lesmate riaal, de studiegidsen, folders, mailings en brochures, wordt door enkele gespecialiseerde afdelingen veel zorg besteed. Dat zijn o.a. de afdelingen Lessenvormgeving en Vormgeving. Wegens toenemende werkzaamhe den is er op korte termijn plaats voor een (20-25 jaar) voor de afdeling Lessenvormgeving Met interesse in onderwijs en be langstelling om mee te denken hoe bepaald lesmateriaal met vormge- ving(echnische mogelijkheden worden ondersteund en verleven digd. Na een inwerkperiode is het de bedoeling dat hij/zij in samenwer king met de onderwijskundige me dewerkers en de coördinator lessenvormgeving voor speciale cursussen de vorm gaat ontwerpen. Hij/zij zal deze cursussen dan ook zelf moeten gaan lay-outen. Voor dit werk is het van belang dat hij/zij creatief, efficiënt een cursus kan aanpakken. Noodzakelijk (bijna) afgeronde stu die van Academie voor Beeldende Kunsten. (18-23 jaar) voor de afdeling Vormgeving Hij krijgt te maken met een geva rieerd pakket reclame- en publici- teitsdrukwerk. Dus vragen we van hem een redelijke grafische kennis en een ten minste gedeeltelijk vol tooide opleiding aan een Academie voor Beeldende Kunsten. Hij moet nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken, "sluitende" werktekenin gen kunnen maken en de lay-out van periodieken kunnen verzorgen. Schriftelijke sollicitaties, met uitvoe rige gegevens over opleiding en er varing, kunnen onder vermelding van de gewenste functie worden gericht aan het hoofd van de afde ling Personeelszaken. Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdofp Telefoon: (071) 89 92 55* Voor onze vestiging in het winkelcentrum Waldeck in Den Haag en voor ons nieuw te openen filiaal aan het Spui zoeken wij een jonge, ideeën-rijke stylist/etaleur. Hij heeft liefst al een paar jaar ervaring met styling en etaleren en beschikt over een behoorlijke dosis inventiviteit en kreativi- teit. In Den Haag moet hij in onze beide filialen een grote, steeds-wisselende kollektie modieuze meubelen metveel fantasie aan kleden en etaleren. Hij kan daarbij rekenen op een goede samenwerking met het vaste team van medewerkers zowel in Den Haag als in de overige VanderMeer-filialen, maar heeft bij de uitvoering yan zijn ideeën een grote mate van zelfstandigheid. Leeftijd tot 30 jaar.-Belangstelling voor deze verantwoordelijke baan bij het grootste en meest aktieve meubelbedrijf van ons land? Bel of schrijf naar de Direktie van VanderMeer Meubelen, Postbus 7007, Utrecht.Telefoon 030-88 04 04. Bureau voor Administratieve Dienstverlening Voor spoedige indiensttreding zoeken wij contact met een voor het verrichten van gevarieerde werk zaamheden. Aangezien een deel van haar taak betrekking zal hebben op salarisadministratie is ervaring op dit gebied wel een pré. Vereist is in ieder geval een middelbare oplei ding (adm. richting). Sollicitaties te richten aan: D. de Jager, Zeeweg 165, Katwijk. gevraagd per 1-2-78 of later. Part-time plm. 30 uur per week. Sollicitaties onder nr. 43582. voor alle werkzaamheden in fabriek en magazijnen. Zonodig als chauffeur in te vallen. Bezit van groot rijbewijs is belangrijk, t.z.t. woning beschikbaar. e{ et Mengvoederfabriek "De Hoop" er Hazerswoude Telefoon 01714-2221 J. A. COHEN INSTITUUT, INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING^ TE LEIDEN E d Bij de „Whole Body Counter" op het Academisch Zieken huis te Leiden kan per 1 maart 1978 voor een halvi l£ dagtaak worden aangesteld een Haar werkzaamheden zullen omvatten: w - korrespondentie en administratie - begeleiding van patiënten - assistentie bij het uitwerken van meetresultaten. Onze gedachten gaan uit naar iemand met diplom MAVO-B of gelijkwaardige opleiding, die goed kan type (ook engels), enige Tekenvaardigheid bezit en niet jongt is dan 18 jaar. Salaris en vakantie volgens rijksregeling. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitat schriftelijk te richten aan Dr. K. J. van Damme, Af< W.B.C. Polikliniek voor inwendige Ziekten, Wa: senaarseweg 52, LEIDEN.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 42