Iets te verkopen? Kleine Adèle Bloemendaal trok een pan hete melk om... LES VEILIG Hou ze in de gaten! Wat kost een sleuteltje? LEIDSCH DAGBLAD buro/receptioniste assistente/secretaresse personeelszaken TE KOOP Kinderen zijn kinderen.Waarschuwen is niet genoeg. met een lukt 't wel P< Leidens grootste autorijschool vraagt op zeer korte termijn voor onze afdeling Centrale Les- planning, een representatieve (part-time) Opleiding MAVO-niveau. Naast hoofdtaak (planning) zal zij over een duidelijke stem moeten beschikken voor telefoon en mobilofoon bediening. Werktijden: Maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur. Richt uw schriftelijke sollicitaties aan het hoofdkan toor van LES VEILIG VAN ROODEN t.a.v. Dhr. D. J. van Aalst (bedrijfschef) Herenstraat 46, Leiden. De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim vierhonderd schriftelijke en schrifte lijk/mondelmge opleidingen voor jaarlijks meer dan 90.000 cursisten. De administra tieve en organisatorische begeleiding van al deze studerenden wordt verzorgd door circa 400 medewerkers in de wetenschappelijke, administratieve en algemene dienst. Onze afdeling PERSONEELSZAKEN heeft een interessante plaats beschikbaar voor een jonge vrouw (25-30 jaar), als die het Hoofd Personeelszaken bij zijn diverse taken behulpzaam kan zijn. Als assistente zal zij direct betrokken zijn bij het personeelswerk, zoals werving en selectie van vooral het jeugdig personeel, introduktie, opleiding en begeleiding van nieuw personeel en de personeelsadministratie, waaronder de administratie van periodieke beoordelingen, mutaties en statistiek. Als secretaresse is zij verantwoordelijk voor de postbehandeling, correspondentie, het regelen van afspraken, archief en documentatie. Ter assistentie is een typiste beschikbaar. Voor deze full-time funktie gaat de voorkeur uit naar een kandidate die, naast een middelbare opleiding, enige administratieve ervaring en goede type-vaardigheid (graag ook steno Nederlands), een gerichte belangstelling heeft voor het personeels werk, hetgeen o.a. zou kunnen blijken uit ten minste een gevorderde studie Per soneelswerk, b.v. MPW. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, met uitvoerige omschrijving van opleiding en ervaring, te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon (071) 89 92 55* MEIJVOGEL-TEGELS Scheepmakerstr. 28 't HEEN KATWIJK tel. 21272 wenst u een voorspoedig 1978 Accuraat, snel en billijk Giezen Radiateuren, Kalkovenweg 30, tel. 01720-22288, Alphen a/d Rijn Uw adres voor radiateurreparaties voor"auto, tractor, enz. wenst alle clientèle en bekenden een voorspoedig 1978. JAN MEIJVOGEL R. van Limburgstraat 10B Katwijk Tel. 15445 Wij wensen al onze clientèle en bekenden een voorspoedig 1978. Hierbij deel ik u mede, dat m.i.v. 1 januari 1978 mijn bedrijf voort gezet wordt door Transportbedrijf De Vreugd B.V., Baljuw straat 19, tel. 12813 te Katwijk aan Zee. Langs deze weg wil ik al mijn relaties dankzeggen voor het in mij gestelde vertrouwen en mijn opvolger van harte bij u aanbe velen. Hoogachtend, G. J. van Duyn - de Mooy h/o Expeditiebedrijf KI. van Duyn Zn. Vliet Z.Z. 15 - Rijnsburg - Tel. 20826 Hierbij delen wij u mede dat m.i.v. 1 januari 1978 het Expeditie bedrijf KI. van Duyn Zn. wordt voortgezet, met dezelfde mede werker, door het Transportbedrijf De Vreugd B.V. Wij hopen onze diensten met hetzelfde vertrouwen uit te mogen voeren. Transportbedrijf De Vreugd B.V. Baljuwstraat 19 Katwijk aan Zee Tel. 01718-12813 reklame reklame ziegelaarbv ziegelaarbv tel.123705120533 tel.123705120533 hogewoerdlló herengracht 9a leiden leiden advertenties, bewegwijzering, autobelettering, decoraties, brochures,catalogi,draagtassen, lettering, lichireklame, drukwerkbegeleiding, lolders. muurbeschildermg, naamplaten, grammoloonplatenhoezen. pacht reklameobiecten, handelsmerken, house-styling, promotionele acties, reklame- illustraties, omslagontwerpen, borden, shows, standbouw. Met spoed willen wij graag praten met een ontwerper/ stand bouwer/ decorateur i.i# Hij beschikt over enige jaren ervaring en gevoel voor organisatie strekt tot aanbeveling. GRACHTENPAND 12 kamers, c.v., eigen grond. Prijs 360.000.- Telefoon 134229 DE BEZORQEB. •i 0e LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge oplei- :j dingen op een breed gebied van het algemeen voort- gezet en het beroepsonderwijs. Deze opleidingen zijn binnen de LOI-organisatie onder- gebracht bij gespecialiseerde scholen en instituten. Elk van deze scholen en instituten heeft een gespeciali seerde onderwijs-staf, gevormd door hoofddocenten. Ter assistentie van een der hoofddocenten zoeken wij kontakt met studerenden die in het bezit zijn van de akte MO-A of in het laatste studiejaar hiervoor zitten en een deeltijd-funktie ambiëren als assisterend hoofddocent(e) Duits Tot de taak van deze medewerker(ster) zal o.a. behoren: - de verantwoordelijkheid voor de inhoud van het les materiaal in samenwerking met de daarbij betrokken auteurs en - de verantwoordelijkheid voor de begeleiding van de cursisten in samenwerking met de daarbij betrokken afdelingen en docenten. De funktie wordt verricht in het LOI-gebouw en verlangt een arbeid van 24 uur per week. De werktijden kunnen in overleg met de betrokken hoofddocenten worden ge regeld. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Leidse Onder wijsinstellingen B.V., Leidsedreef te Leiderdorp. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef-Leiderdorp Tel (071)8992 55* Met ingang van 1 januari 1978 zal de prak tijk van F. W. Haalebos, fysiotherapeut worden voortgezet in associatie met M. R. Groen Praktijkadres: Wantveld 11Noordwijk. Tel. 01719-13222. Behandeling volgens afspraak. 'Tk was pas vier, maar ik weet nog precies hoe het ging", zegt Adèle Bloemendaal. "Ik was op de leeftijd datje alles doet wat moeder doet. De keuken was wat dat betreft een heel gevaarlijk terrein, dus daar mocht ik alleen maar in als moeder er bij was. Toch liep het een keer bijna fout. Er stond een pan hete melk op het gas toen mijn moeder een papieren zak met aardappels pakte. De bodem scheurde en de aardappels rolden over de grond. Mijn moeder hurkte om ze op te rapen en zat misschien vijf seconden met haar rug naar me toe. Aardappelen horen in een pan, wist ik, en daarom pakte ik gelijk even de dichtstbijzijnde. Ja, die met hete melk. Gelukkig kreeg ik niet meer dan een paar spetten op mijn arm, maar het had net zo goed heel wat erger kunnen zijn. Later, bij mijn eigen zoon, heb ik ef dan ook altijd op gelet dat-ie uit de buurt van de hete pannen bleef'. Aldus Adèle. Hoe gaat dat bij u? Krijgen ze de kans? Of doet u er wat aan? Er zijn twee praktische boekjes over het voorkomen van ongelukken met kinderen. U krijgt het boekje van uw keuze gratis thuisgestuurd als u de bon invult en opstuurt aan het Veiligheidsinstituut, Machtigingsnummer 1316,1007 AR Amsterdam. (Geen postzegel plakken.) Zend u my het boekje voorde leeftijdsgroep 0-6 jaar 6-12jaar (aankruisen wat u wilt ontvangen) naam adres. plaats. Publicaiie aangeboden door dii blad ir. samenwerking mei de Snchting Ideèle Reclame §IRE VOORBEELDEN: Woordsleutels Regelsleutels Te koop aquarium 1.50x40x40 mef pomp en vis en iichtkap 150,-. telefoon 071-123456 (met tafel). tot 20 woorden 6,50 tot 30 woorden 10,10 Woordsleutels kunnen alleen geplaatst worden onder de rubrieken: personeel aangeboden of woonruimte gevraagd of woningruil of huisdie ren of kennismaking of div. goederen en dien sten gevraagd. Te koop aangeboden enige SPULLEN uit Grootmoeders tijd, te bezichti gen 's avonds na halt 6. J. Beuken laan 2801Leiden. 1 kolom of 2 kolom 63 ct. per mm per kolom van 4 cm breed 1 mm hoog HOGE KORTING TOT 250 op diverse merken bromfietsen FIETSEN levering regelrecht van de fabriek. Sportrijwiel 149. metkni|prem 110, Rijwielhandel. Nieuwe Handelsmarkt 1-2-3, Leiden, telefoon 1234567 Regelsleutels kunnen geplaatst worden onder alle bestaande rubrieken. Voor één woordsleutel of regelsleutel 3x achter elkaar (zelfde tekst) betaalt u slechts 2xl GEEF ZELF UW ADVERTENTIES OP en zet in elk vak een woordteken advertentie plaatsen, woordsleutel of regelsleutel: doorhalen wat met wordt gewenst Woordsleutel 1 x plaatsen In de rubrieken 3X plaatsen (2x betalen) Regelsleutel lx plaatsen 1 kolom/2 kolom* In alle rubrieken 3x plaatsen 1 kolom/2 kolom* (2x betalen) rekening zenden aan adres woonplaats telefoon advertenties sturen aan Witte Singel 1. Leiden. Antwoordnummer 214, telefoon 071-123255

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24