Haal alvast de zomer binnen. ABN Bank KIJKOP 'N BEST VEST. 55.- 45r 50r Vakantie'78. C&ói tbcA \hwïde£i^e\! iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. Kom even langs bij de ABN en u hebt vandaag nog een zonnig stapeltje voorpret in huis. De ABN heeft een prima zomervakantie-pakket van onder meer Holland International, Fred. Olsen, Europa Express, FTS, Swiss Chalets, BBI en Scanialux. Nieuw in dit pakket is ook een aantrekkelijk aantal ANWB-reizen. En u hebt keus voldoende: huisjes of appartementen, verre vliegreizen of korte vakanties, rustige of juist opwindende bestemmingen. Kom de gidsen halen en beleef de voorpret van het uitzoeken. Of vraag een voorstel voor een vakantie die past bij uw wensen. Enkele mogelijkheden voor zomer'78: Engeland. Vierdaagse bootreis, met in Londen logies en Engels ontbijt in het Mount Picasant Hotel. Alle kamers hebben radio, telefoon cn c.v. Uitstekende verbindingen per bus en metro naar het Vanaf f 171,- uit, in uw eigen tempo. Op verzoek wordt een route bijgeleverd. De campers zijn zelfs uitgerust met een gevulde koelkast. Dit lijkt alleen nog maar op een caravan-vakantie. Die extra kosten hoeven nu niet meer. Er is ruimte voor max. 4 personen kinderbedje. Per week vanaf f 355,-. Vanuit Londen. dwars door Engeland... een onalledaagse vakantie! Met uw rijdend vakantiehuisje kunt u alle kanten Griekenland. Een vliegvakantie, t alternatieve rbij pas in de laatste plaats a comtort gedacht is. Voor sportievelingen in jeans die op originele manier vakantie willen vieren. Inclusief verblijf van een week op het nog authentieke eiland Paros. Per week vanaf f 1.154,- Oostenrijk. Bu r Mautcrn in Stiermarken. Speciaal voor de liefhebbers van naald en loofbossen. Naar wildreservaat per stoeltjeslift. Uitstekend gelegen voor het maken van excursies. Logies in hotel Liesingtalerhof. Tien dagen vanaf f 548,- Indonesië. Vliegreis naar Singapore, Sumatra, lava en Bali. Indonesië begint als vakantieland steeds meer 'in' te komen. Als u in betrekkelijk korte tijd veel van dit prachtige eilandenrijk wilt zien, adviseren wij u te boeken voor onze 18-daagse reis. Alle kans dat het dè reis van uw leven wordt. Onderga óók de paradijselijke schoon heid van dit land, voor 't eerst of opnieuw. Vanaf f2.998,- Frankrijk. Vliegreis Bungalowpark Mar Noorwegen. Per op Corsica. Gelegen aan de beschutte baai van Ajaccio. U kunt er volleyballen, (tafel) tennissen, paard rijden, waterskiën. U kunt mee op excursie, maar ook zelf een auto of fiets huren. In het hoogseizoen gratis crèche. De Franse keuken is er zeer gevarieerd. Per 8 of 15 dagen vanaf f 655,- resp. f 905,- (excl. hoogseizoen-toeslag). België. Bungalowpark Les Etoiles. In het voor- of naseizoen een weekje in de mooie Maasvallei bij Blaimont te zijn, is goed om even op adem te komen. U kunt er wandelen, paardrijden, roeien, kanoën, zwemmen, tennissen, golfen. W inkel, bar en restaurant op het terrein, fer week f 460,- (4 pers.). Ook weekends. r Mandal in Zuid-West Noorwegen. Het stadje is gelegen aan de rivier. De vakantiehuisjes liggen in een park, op 100 m van het mooiste strand van Noorwegen. Het strand is ook voor de kleintjes ongevaarlijk. Per week vanaf f 270,- Canarische eilanden. Bungalows in Playa Ingles. Op 1 km van het strand. Zwembaden (ook verwarmd), tennisbanen, bar en restaurant staan tot uw beschikking. Vijftien dagen vanaf f741,- Het is handiger boeken bij de bank. Het is ook prettig dat u op hetzelfde adres de andere zaken voor uw vakantie kunt regelen: reischeques, vreemd geld, reis- en bagageverzekeringen, annulerings verzekering. Zorgen voor uw kostbaar heden? De ABN heeft een safeloket om hierin uw kostbare spullen te bewaren. Coupon voor meer informatie. I Stuur mij meer informatie over ABN Vakantiereizen '78. Dhr./mevr.: Adres: Plaats: Land van bestemming: Wij reizen bij voorkeur per Dauto trein □vliegtuig touringcar boot camper In ongefrankeerde envelop zenden aan ABN Bank, Afd. O.D. 50, I Antwoordnummer 1555,1000 PA Amsterdam. dessin. Diverse Dik gebreid acryl/wollen vest in modern streep-dessin. Koltrui samen met 'n dik gebreid acryl mouliné vest in Noors Zuiver Shetland-wollen vest met grove rits in jacquard breisej. Diverse kleuren. Clock House Acryl/wollen jacquard vest in originele Noorse motieven. Diverse kleuren.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20