Kom eens kijken naar onze unieke show-modellen VanEgmond Breestraat Bontmode Geschenken December is I de bont maand met de vele voocdelen Lange blauwvosmantel, gegallo- Nertspootjesmantel van de neerd verwerkt, waardoor het beroemde kohinor nerts in wit en "dwars-effectontstaat. zwart. Inderdaad, december is behalve een feest maand, ook een echte bontmaand. Nu is het heerlijk om bont te kopen en om bont te dragen. December is bij ons ook een "voordeel-maand", omdat wij nu een aantal show-modellen aanbieden voor werkelijk zeer interessante prijzen. En dat stelt u in de gele genheid om iets heel bijzonders te kopen op het gebied van de bontmode, terwijl de prijs heel gunstig is. Dit geldt trouwens voor onze hele kollektie van korte en lange bontmantels, terwijl wij er ook voor zorgen dat er altijd ruim voldoende in voorraad is. Een mantel-op-maat bij onze bont-speciaalzaak behoort natuurlijk ook tot de aantrekkelijke mogelijkheden. Sportieve cape met capuchon, vervaardigd van diverse kleuren vospoten. Behalve een ruime keuze in vele maten en bontsoorten, heeft u ook nog altijd de plezierige zekerheid, dat u bij ons met iedere bontmantel een stuk vakmanschap meekoopt. Dat u bovendien alle service krijgt, die u kunt verwachten van een bont bedrijf met een eigen atelier. Plus alle nazorg én de unieke garantie van de Stichting Bontwaarborg, waarbij wij al sinds de oprichting zijn aangesloten. Met dit alles in gedachten is het een goed idee, om juist in deze decembermaand eens in onze zaak te komen kijken. Wat ons betreft: u bent van harte welkom. Bijzondere uitgelaten nerts mantel, met zeer fraaie voskraag. Ook op het gebied van leuke december-geschenken kunt u bij ons terecht. Wij hebben een uitge breide kollektie bonthoeden, veelal passend bij onze mantels. Ook hierin hebben wij in de december maand een aantal aanbiedingen in diverse bontsoorten. Als u langs komt, kijkt u dan gelijk even naar de andere acces soires, zoals de prachtige leren tassen en de shawls en de fraaie gebruiksvoorwerpen van de bekende Etienne Aigner en j u bent er zeker van, een goed kado te vinden. s=- -*>—• Breestraat 173, Leiden Telefoon 071-123337

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 36