Odol r Verpleegkundigen Heelkunde Drogistenvertegenwoordiger Merchandiser Adverteert in dit blad verkoopmanagers JOl. <BoÜe- douche macleans Aquo| lovely+free badedas Brylcreem rayon: Zuid-Holland Beecham Products B.V. Opnieuw overtrekken schermen en markiezen RIJBEWIJZEN LEIDSE RIJBEWIJZEN CENTRALE beton-en staaltekenaars JONGEN/MEISJE medewerkster KOKGROEP NEDERLAND SCHAKENBOSCH ^7 (mnl./vrl.) Orthopedie Heelkunde D Urologie Heelkundige Intensive Care Heelkunde B Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden LADAN zonwering b.v. ruim 100 jaar vakmanschap gekoppeld aan kwaliteit en service sinds 1873 Een internationaal concern met een sterke positie in de markt, staat met een progressieve verkooporganisatie, die over de modernste verkoop technieken en marketing-onder- steuning beschikt, achter de merken Macleans. Aquafresh, Odol, Lovely Free, Badedas, Brylcreem, Bade-douche en UHU. Bij onze verkooporganisatie is plaats voor een jonge energieke medewerker tot ±30 jaar. merkartikelen Wij bieden: een goed, vast salaris auto, ook voor privé gebruik ruime onkostenvergoeding 13e maand extra verdienste door middel van een attractief premiestelsel. meerdere goede sociale voorzieningen Funktie-informatie: Hij krijgt in zijn eigen rayon een inten sieve training-on-the-job onder leiding van een ervaren Field Training Officer. Hierdoor is hij in staat om na enkele maanden de verantwoording te dragen voor de verkoop en merchandising van onze produkten in zijn rayon. De man die wij zoeken heeft: een goede beroepsopleiding initiatief en doorzettingsvermogen bij voorkeur enige jaren ervaring bij levensmiddelenzaken en drogisterijen de bereidheid zijn rayon verder iiit te bouwen Serieuze kandidaten nodigen wij uit schriftelijk kontakt op te nemen met Beecham Products B.V. Postbus 394 1180 AJ Amstelveen, ter attentie van de Personeelsafdeling. MARKIEZEN ROLSCHERMEN LUXAFLEX en HORREN Molensteeg 12-14 Lelden Tel. 071-121375 Wij kunnen volgens de handelingen van u overnemen: aanvrage eerste rijbewijs: vernieuwing rijbewijs (mits niet langer dan 1 jaar verkopen), duplikaat rijbewijs (door verlies of vermissing), omzet ting buitenlands rijbewijs irreen Nederlands; vernieuwing rijbewijs van Nederlander wonende In het buitenland. Als servicebureau voor rijbewijzen zijn wij ingeschreven bij De Kamer van Koophandel sedert 1 februari 1956. (A. J. Bierman), Oude Rijn 54, Leiden, telefoon 132310. INGENIEURSBUREAU GRABOWSKY POORT B.V. te Den Haag vraagt i.v.m. uitbreiding van orderportefeuille met spoed voor haar Konstruktie-afdeling- voor het uitwerken van beton- en staal- konstrukties ten behoeve van utiliteits bouw- en woningbouwprojekten. Minstens 2 jaar ervaring als tekenaar in soortgelijk werk vereist. Opleiding MTS-bouwkunde of cursus PBNA of s.g. Schriftelijke sollicitaties worden met belangstelling aan onderstaand adres tegemoet gezien. Eventueel telefonische informaties bij de heer A. J. Nater, tst. 29. Cr ij Ingenieursbureau O^hnwQlA/Ri Pnr Grabowsky Fbort b.v Lid van de Orde van Nederlandse Raadgevende Ingenieurs ONRI Parkweg 2, Den Haag (Van Stolkpark) Tel. 070-512921 Bouwtechniek Bijzondere constructies, Waterbouwkunde, Verkeerskunde. Wegenbouw, Milieuhygiëne, Plan-ekonomie. Elektro- mechanische werken, Industriële Projecten, Werktuigbouw. van ca. 18-20 jaar. Die bereid is in een prettig team akkuraat te werken, een goed vak te leren, ambitieus is. De werkzaamheden omvatten alle voorkomende admini stratieve handelingen. Type-vaardigheid is vereist. Sollicitaties alleen na tel. afspraak. N.V. Verz. Mij. "N.A.V.O.", Hogewoerd 126 - Leiden Tel. 071-123587 KOKGROEP Kok Groep Nederland B.V. is een onderneming met talrijke aktiviteiten op het totale terrein van de vastgoedmarkt. Op onze vestiging te Leiden zoeken wij een met steno-Nederlands die zoveel mogelijk zelfstandig werkzaam zal zijn op onze afdeling Technische Dienst, waar alle klachten aan woningen enz. verwerkt worden. Dit houdt in: korrespondentie, telefoonbehandeling, kontakten met onderhoudsbedrijven, enz. Wij hebben hiervoor een jonge vrouw nodig met minimaal een mavo opleiding en een diploma steno-Nederlands. Enige jaren kantoor ervaring strekt tot aanbeveling. Wij bieden naast het salaris goede sekundaire arbeidsvoorwaarden zoals 8'/2% vakantietoeslag, een kerstgratifikatie, 4 weken vakantie en een gunstige studiekostenregeling. Wanneer u interesse heeft in deze funktie kunt u uw sollicitatie richten aan mevrouw A. de Vries van de afdeling Personeelszaken van Kok Groep Nederland B.V. Westblaak 230 s Rotterdam 010-148000 ned. herv. psychiatrisch centrum te Leidschendam U hebt een MAVO-4 en een typediploma. U hebt tamelijk veel administratieve ervaring, U werkt graag zelfstandig en U hebt een goed kontakt met mensen. U kon dan ook weieens geknipt zijn voor de funktie van leidinggevend medewerkster medische administratie en sekretariaat Dat betekent: zelf aanpakken, de werkzaamheden koördineren van uw 3 mede-teamgenoten en de verantwoording aandurven voor de medische administratie, het medisch archief, de patiëntenadministratie en voor het afdelingstypewerk. Wanneer u dat zinvol vindt, mag u best initiatieven ontwikkelen die kunnen leiden tot verbetering van de bestaande procedures rond de medische- en patiëntenadministratie. Uw kontaktuele kwaliteiten komen o.a. van pas bij de ontvangst van patiënten en hun familieleden. Ervaring op medisch/administratief gebied strekt tot aanbeveling. Als u belangstelling hebt voor deze baan, wordt u graag uitgenodigd uw sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelszaken van Psychiatrisch Centrum Schakenbosch, Veurse Straatweg 185 te Leidschendam. Te koop gevraagd oude woningen Leiden of omstreken, enig op knappen geen bezwaar. Telefoon 071-120216 Yroom Dreesmann zoekt voor haar regio Haarlem. De regio omvat vestigingen in Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen a/d Rijn, Hoorn, IJmuiden en Beverwijk. De verkoopmanager is verantwoordelijk voor het dagelijks beleid in de aan hem toevertrouwde afdelingen zoals o.a. de bediening van de klanten presentatie en display van de goederen de aanwezigheid van de vastgestelde kollekties; de personeelplanning (bezetting) en het zo effektief mogelijk funktioneren daarvan. Indien de standplaats de hoofdvestiging Haarlem is, zal hij/zij tevens nauw betrokken zijn bij de regionale inkoop. Wij denken aan representatieve jonge mannen of vrouwen met een goede algemene ontwikkeling, die het leidinggeven in zich hebben en hun mede- werkers/sters in een goede sfeer weten te stimuleren, waarbij de dynamiek van het warenhuis hoge eisen stelt aan slagvaardigheid en flexibiliteit. Schriftelijke sollicitaties met volledige gegevens en een recente pasfoto kunt u richten aan de heer Th. H.C.M. Ponsioen postbus 170 te Haarlem VROOIVm DREESMANN Deze geheel nieuwe afdeling omvat 40 bedden en is verdeeld in twee units van 20 bedden. Elke unit heeft een eigen team van verpleegkundigen. Op deze afdeling worden patiënten verpleegd, die lijden aan aandoeningen van het bewegingsapparaat. Na operatieve ingreep wordt de patiënt veelal nog vier tot zes weken op de afdeling verpleegd. Op korte termijn kunnen worden geplaatst Verpleegkundigen. vac. nr. 663.53.A.49. Opleiding: diploma ziekenverpleging (kennis van Orthopedie is welkom maar niet noodzakelijk; klinische lessen in dit specialisme zorgen voor aanvulling van uw kennis). Op deze afdeling worden algemeen chirurgische patiënten verpleegd. De afdeling omvat 18 bedden. Op deze afdeling kunnen geplaatst worden Verpleegkundigen, vac. nr. 215.531.A.49. Deze nieuwe verpleegafdeling omvat 26 bedden en is uit twee units samengesteld. Verpleegkundigen. vac. nr. 233.53.A.49. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A en belangstelling voor- en liefst ervaring met dit specialisme. Men dient - eventueel na een inwerkperiode - in staat te zijn als teamleidster te fungeren. Op deze geheel gemoderniseerde afdeling (14 bedden) is men belast met de post operatieve bewaking en verzorging van patiënten met niertransplantaties, vaat ziekten, verkeerstrauma's en patiënten die andere grote operatieve ingrepen ondergaan hebben. Verpleegkundige. vac. nr. 212.54.A.49. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A eventueel een voltooide Intensive Care opleiding, of de bereidheid en interesse om deze opleiding te gaan volgen. Dit is na gebleken geschiktheid in ons ziekenhuis mogelijk. Op deze afdeling worden vaatchirurgische en oncologisch chirurgische patiënten verpleegd. De afdeling is in 2 units verdeelc één van 17 en één van 13 bedden. Verpleegkundigen, vac. nr. 214.531.A.49. Over al deze verpleegkundige functies wordt gaarne nadere informatie verstrekt door mevr. zr. A. Mol-v. d. Luyt, coördinerend hoofdverpleegkundige. Tel. 071 - 14 72 22, toestel 2337. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. 2291 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 32