Het ei van Columbus: sparen en lenen op één rekening. Een Rijkspolitieman. Daar vragen ze nogal wat van. Kerstbomen te koop MEISJE multi - functionele bedrijfshallen Zoeterwoude Zadelhoff Den Haag 070 643955 als de kat van huis is LES VEILIG RECEPTIONISTES RECEPTIE/ASSISTENTE VAN ROODEN Sik wens nadere inlichtingen. De meeste mensen hebben een spaarrekening hier en een krediet rekening daar. Maar waarom zou u het leven moeilijker maken dan het al is? Er is nu een mogelijkheid die het beste van sparen en lenen kombi- neert op één rekening: de Delfi-Combirekening. Een produkt van Delta Lloyd en herkenbaar aan de groene olifant met de -inanciële neus. Met de Delfi-Combirekening heeft u te allen tijde geld achter de hand, op de voordeligste manier. Immers, wanneer u geld nodig heeft, zijn er drie mogelijkheden. U kunt dan öf uw spaarsaldo aanspreken. Of u kunt tijdelijk 'rood gaan staan' aan de andere kant van uw Combi rekening en zo uw spaarsaldo en de rente intakt laten. Maar u kunt ook uw spaarsaldo opnemen en tegelijk gebruik maken van uw krediet-mogelijkheid. Kan het mooier! Wilt u méér weten over de Delfi- Combirekening, belt u ons dan even. Wij zijn verzekeringskantoren met een lange staat van dienst. Een diskrete" afwikkeling van uw geldzaken is ons dus zeker toevertrouwd. ttwlincinciclektndu Delfi-adressen: Leiden: C.R.A.B., Rijnsburgersingel 56, (071) 12 22 05 D. J. van Duyvenbode, Smaragdlaan 13, (071)76 44 18 Kant. Kooijman, Hoge Rijndijk 264, (071) 13 40 52 Leimuiden: A. Post, Burg. Bakhuizenlaan 70, (01721) 82 35 Noord wijk: Saat van Marwijk Ass. B.V., Hoog*vakers- bosstraat 16, (01719) 1 93 22 Sassenheim: Ass. Knt. Bijdorp-Holland, Vijfmeiweg 14 (02522) 1 10 91 Valkenburg (Z-H) P. Doldersum - v. d. Mey, Middenweg 30, (01718) 1 36 95 Ie klas kwaliteit Kerstbomen voor direct te leveren. Inl. Mohatra B.V. Leimuiden 01721-8187. Voor sleutels, sloten en naamplaten' Auto en huis sleutels, klaar "DE SLEUTELKONING" s maandags gesloten' Gevraagd: dat opgeleid wil worden als stoelassistente in orthodonti- sche praktijk. Gevraagd wordt: M.A.V.O. diploma, goede handvaardig heid en goed met kinderen kunnen omgaan. Minimum leeftijd 18 jaar. Schriftelijke sollicitaties richten aan: J. Kreuze, orthodontist, Postbus 158, Voorschoten Te huur op het industrieterrein te Zoeterwoude nieuwe bedrijfshallen: eenheden van 478 m2 onderheide betonvloeren 2.500 kg/m2 binnenhoogte 6.20 m ingebouwd kantoor brandveilige constructie beschikbaar medio 1978 makelaars taxateurs o.g. jacob de graefflaan 2 8 zadelhoff-vestiglngen in nederland een dagblad-advertentie is altijd op z'n plaats. Les Veilig Van Rooden vraagt op korte termijn voor de afd. Centrale lesplanning twee representatieve leeftijd boven 25 jaar. Opleiding op MAVO-niveau. De werktijden zijn als volgt verdeeld. a. receptie ochtenddienst 8.30 uur tot 13.00 uur b. receptie middagdienst 13.00 uur tot 18.00 uur Beide diensten van maandag t/m zaterdag. Voor oude afd. Centrale receptie vragen wij een representatieve leeftijd boven 22 jaar. Opleiding op mavo-niveau en in het bezit van het. rijbewijs BE Richt uw schriftelijke sollicitatie aan het hoofdkantoor van Les Veilig Van Rooden, t.a.v. dhr. D. J. /an Aalst (bedrijfschef) Herenstraat 46. Leiden. KOMPLEET VERKEERSONDERWIJS Als u in de twintig bent en al wat levens ervaring en mensenkennis hebt, bestaat voor u de kans op een afwisselende baan. Als Rijks politieman. Want een Rijkspolitieman moet onder heel wat verschillende omstandig heden stevig in z'n schoenen staan. Tussen duizenden op een jaarmarkt of in alle stilte op het platteland. Temidden van het voort razende verkeer op een snelweg of in de helikopter erboven. Regelend op het water of surveillerend te paard. Kortom: het is bij uitstek een baan voor mensen die al zo ongeveer weten wat er in de wereld te koop is. Zoals u? Eerst krijgt u nog een opleiding van een jaar. Maar dan hèbt u ook een baan. Voor een Rijkspolitieman is er altijd werk aan de winkel. wanneer kunt u solliciteren? Alléén als u ten minste 1.70 m lang en niet ouder dan 28 bent en uw algemene ontwikkeling ten minste op Mavo-niveau ligt. Onder de 21 jaar is een diploma MAVO, LTS- TTO/C of gelijkwaardige opleiding beslist vereist. Wat zijn de verdiensten7 Dat is afhankelijk van uw leeftijd. Een adspirant van 21 jaar bijvoorbeeld verdient (tijdens de opleiding) f 1652,- bruto per maand; en als hij een jaar wachtmeester is al boven de tweeduizend gulden bruto per maand. En ieder jaar komt daar wat bij. Informatiebon Zenden in gesloten envelop - zonder postzegel - aan. Korps Rijkspolitie, Antwoordnummer 1247, utrecht. Lengte Ik heb het diploma Oikhoopinl9 het diploma te behalen. O Indien bril of contactlenzen.sterkte L/R Toezending sollicitatieformulier. Sf-16-Vtf Vakjes aankruisen die van toepassing zijn.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 30