onroerei I ONROEREI .ONRC V de vli ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed BUNGALOWS INTERHUIS nieuwe kantoorruimte Leiden Zadelhoff Den Haag X 070 643955 de vl ietstede b.v. BEDRIJFS OBJECTEN TE KOOP TE HUUR TE KOOP GEVRAAGD TE HUUR GEVRAAGD WINKELS IN DE MERENWIJK make makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP Tel: 01717-4684' jan bentveld interieurverzorging bv v.d. Plas b.v. Prlncestr. 31 Katwijk Postbus 513, Antw. nr. 513 Tel. (mak. -Ass.) 73641 Tel FBA 01718-74433 Na kantoortijd .Rijnsburg 01718-21580 Noordwijk 01719-11340 Aan- en verkoop huizen lid N.B.M -M.C.C Hypotheken overbruggings kredieten. taxaties Alle verzekeringen voor brom fiets, auto. inboedel, brand, glas, w.a.p etc. Financiering vcor hoger beroepspersoneel en tophypotheken LEIOEN I Johan de Wittstraat 42. Hoekwoonhuis I met achtertuin, houten schuur. Zij-ingang. Kamer I I en suite, keuken. 1e et. 2 grote kamers, douche, 12e keukentje, 2e et. 2 kamers, zolderruimte. f245.000.-- Geversstraat 63 Oegstgeest 071-152540 Leiderdorp/Leiden 2 jaar oude in nieuwe staat verkerende geschakelde hoek semibungalow, c.v. gas, grote living, 4 slaapkamers. 2 badkamers, dubbele garage, mooie zonnige tuin. Vele extra voorzieningen. f 480.000.- k.k. Zoeterwoude Rijndijk In perfecte staat verkerende vrijstaande bungalow op 1600 m2 grond, c.v. gas. zeer landelijk gelegen, ideaal voor de paardeliefhebber etc. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551. Een nieuw kantoor voor een huurprijs van f 168,75 per m2 per jaar? In Leiden staan voor U gereed units v.a. 400 m2 dicht bij N.S.-station en rijkswegennet airconditioned vast tapijt liften makelaars taxateurs o.g. jacobde graetflaan 2 TE KOOP MODERN WOONHUIS CARNEOOLSTRAAT rustige ligging: voortuin en diepe achtertuin op zuidwest, ten. Parterre: grote woonkamer, open keuken, toilet, 1 e verd: 3 kamers, badkamer, zolderverdieping (geschikt voor bewoning). Vraagprijs 235.000,- k.k. Brieven onder nummer 41862 bureau van dit blad. Uniek aanbod Via onze bemiddeling is te koop tussen Hil- legom en Nieuw Vennep een vrijstaand lan delijk gelegen vooroorlogs woonhuis (voor zien van cv), dubbele garage en een bijge bouw van ca. 50 m2 op 2500 m2 grond. Blijvend vrij uitzicht. Dit object is een prachtkans voor iemand die fijn buiten wil wonen en voor paardenliefheb bers. Koopsom slechts 350.000,- Incl. alle bijkomende kosten. Bemiddeling door Zwaan Makelaardij o.g. Hoofdstraat 89 te Sassenheim Tel. 02522-15050. makelaardij m onroerende goederen Directie: I. van der Tuin, makelaar en beödigd taxe G.S.J.van der Walde VOORSCHOTEN PAPELAAN Ca. 620 m2 magazijnruimte en ca. 100 m2 kantoorruimte. Zeer gunstig gelegen t.o.v. de grote verbindingswegen met Den Haag, R'dam, A'dam en Utrecht Ind beg gr.: ca. 435 m2 magazijnruimte en ca 30 m2 kantoorruimte, 1e etage: ca. 185 m2 magazijnruimte en 70 m2 kantoorruimte. De magazijnruimten zijn voorzien van radiatoren en blowers. De kantoorruimten zijn voorzien van radiatoren en gedeelte lijk van air-condition. Overige bijzonderheden: vrije hoogte 5 meter, toiletten, was tafels, keuken, stofvrije asfaltvloer (zware vloerbelasting toegestaan), cv.-ruimte, verlichting en krachtstroom. Het perceel en technisch apparatuur verkeren in een uitstekende staat van onder houd. Vraagprijs 450.000 k.k. NOORDWIJKERHOUT HERENWEG Ca. 1300 m2 goed bereikbare magazijn- of opslagruimte. In het perceel is aanwe zig: kantoren, verlichting en sanitair. Inrijden van vrachtauto's is mogelijk tot een hoogte van ca. 3.25 meter, geschikt voor vele doeleinden. Huurprijs 52.000 per jaar HERENWEG. Ca. 650 m2 goed bereikbare magazijnruimte. In het perceel is aanwezig plus minus 35 m2 kantoorruimte, verlichting en sanitair, inrijden van vrachtauto's is mogelijk tot een hoogte van plusminus 3.25 meter. Voor vele doeleinden geschikt. Direct leeg te aanvaarden. Huurprijs 19.500 per jaar HERENWEG. Magazijn- en kantoorruimte van plusminus 650 m2 meter met een vrije over kapping van plusminus 5.50 meter. In het perceel is aanwezig verlichting en sanitair. Inrijden van vrachtauto's met een hoogte van plusminus 3 meter is moge lijk. Direct leeg te aanvaarden. Huurprijs 32.500 per jaar Ca. 1500 m2 goed bereikbare magazijnruimte inclusief 200 300 m2 kantoor ruimte. Vrije hoogte 4.50 m., stofvrije vloer met draagvermogen van min. 3000- kg/m2. Ca. 100 m2 bedrijfsruimte met krachtstroom en verlichting voor lichte machinale houtbewerking. Leidseweg 37 - voorschoten Tel: 01717-4684* LEIDEN I Pieterskerkchoorsteeg 23. Groot stadshuis 1 (Monument), zeer mooi gelegen tegenover de J Pieterskerk. Ind. winkeltje (ook geschikt als I woonruimte) douchekamer, toilet, zeer ruim 1 entree, atelier of studeerkamer, 1e et. bordes- I trap, ruime hal met open schouw, prachtige woonkamer met open haard, open eetkeuken, 2e et. grote bergruimte met toilet, bergzolder, 1 kinderkamer, grote slaapkamer, garderobeka- I mer, badkamer, bergruimte. CV gas. Inwendig I I geheel gerenoveerd. f 360.000,-- j j| Geversstraat 63 Oegstgcest L(d 071-152540 mcci M Naar verwachting zullen in het najaar van 1978 8 a 10 nieuwe winkelruimten worden opgeleverd, welke direct aansluiten op het bestaande winkelcentrum "de Kopermolen" in de Merenwijk. Voor deze te verhuren winkeleenheden hebben Leidse ondernemers de voorkeur. De vastgestelde branches zijn: speelgoed, baby- en kleuterkleding, radio en t.v., bistro annex bruincafé, schoenen, woningtextiel, dameslingerie, juwelier annex horloger, reisbureau, poelier, lederwaren, stoffenzaak en sportartikelen, als mede ambachtelijke vestigingen met toonbank- en reparatiefunctie. Gegadigden kunnen zich tot 31 december a.s. schriftelijk melden bij de door het College van Burgemeester en Wethouders van Leiden ingestelde be- leidingscommissie "de Rosmolen". Secretariaat: Stadhuis, Leiden, afdeling Economische Aangelegenheden en Bedrijven. Reeds gedane aanmeldingen blijven van kracht onroeren in onroerende goederen Directie: I. van der Tuin. makelaar en beëdigd taxs G. S. J. van der Welde LEIDEN Koninglnnelaan. Aan brede laan gelegen, geheel onder architectuur verbouwde en gestoffeerd tussen- herenhuis met voor- en achtertuin, schuur en achteringang. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Ind beg. grond ruime woonkamer met open haard en parketvloer, ruime keuken annex bijkeuken, toilet, hal met garderobe- kast, mooie houten trap naar 1 e en 2e etage, 1 e etage: 2 ruime slaapkamers met diepe kasten, kinderkamer complete betegelde badkamer met ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en aparte douche. 2e etage: ruime zolderslaapkamer met dakkapel en ruime berging. Vraagprijs 325.000.- k.k. Meloen8traaL Goed onderhouden eengezinswoning, rustig aan plantsoen gelegen met vrije achtertuin, schuur en achteruitgang. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer, keuken, toilet. 1 e verd overloop. 2 ruime slaapkamers, waarvan één slaapkamer met vaste kastenwand, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: ruime zolder. Unieke kans voor kopers die een huurwoning kunnen aanbieden. Vraagprijs inclusief diverse roerende goederen 160.000.- lek. Hoge Rijndijk. Ruim geheel verbouwd woon/praktijkpand. Gelegen aan verkeersweg met voor- en vrije achtertuin op het zuiden. Zeer geschikt voor iemand uit de vrije beroepen. Ind. part.hal, toilet, open keuken, grote woonkamer met serre en open haard. 1 e etage: grote werkkamer, ruime slaapkamer met balkon oo het zuiden, 2 kinderslaapkamers, 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer en 5e slaapkamer, hobbynjimte en badkamer. Voorzien van c.v.-gas en ooiier. Aanvaarding in oveneg. Vraagprijs f 265.000.- k.k. Pretoriusstraat. Uitstekend verbouwde eengezinswoning met schuur en zonnige achtertuin op het zuiden. Ind. beg. grond: gang. ruime woonkamer 30 m2. rondom betegelde keuken met r.v -staal/kunststof aanrechtblad, rondom beteaelde doucheruimte met toilet en wastafel. 1 e verd.: overloop. 3 ruime slaapka mers. 2e verd. zolder. De wonincj heeft diverse extra's, o.a. schrootjesplafonds en verkeert in prima staat van onderhoud. Elektra en riolering zijn geheel vernieuwd. Alle stofferingen van uitstekende kwaliteit, blijven in de woning. Deze aanbieding is een buitengewone kans voor kopers die een huurwoning kunnen aanbieden. Ruime hypotheek mogelijkheden zijn aanwezig. Vraagprijs 98.000.- lek. Kapteijnstraat (Professorenwijk). Ruim tussenhörenhuis met 12 meter diepe tuin op het zuiden met schuur. Ind. beg. grond: gang, toilet, woonkamer met open slaande deuren naar de tuin, open keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon op het zuiden, douche, 2e verd.: zolder met dakkapel, bereikbaar via vaste trap. Het huis is goed geïsoleerd en ook achterom te bereiken. Direkt leeg te aanvaar- den Vraagprijs f 1 J5.000.- k.k. LEIDERDORP Mauritssingel. Aan plantsoen gelegen herenhuis met voor- en zonnige achtertuin op het zuiden, stenen schuur en achteruitgang. Ind. beg. grond, gang, toilet met fontein, woonkamer met parket, ruime eetkeuken annex bijkeuken met inbouw kookplaat en afzuigkap, kelderkast. 1e verd hal, 3 ruime slaapkamers, vaste kasten en wastafel, waarvan 1 slaapkamer, welke nu als keuken is ingencht, met balkon (zuiden), badkamer met douche, toilet en vaste wastafels 2e verd vaste trap naar ruime 4e slaapkamer met dakkapel, veel berqinq en gasboiler. Direkt leeg te aanvaarden. a Vraagprijs 240.000.-k.k. VOORSCHOTEN Bartoldaan. Goed onderhouden luxe afgewerkt hoekherenhuis met garage en berging, voor-, zij- en achtertuin. Voorzien van cv-gas en boiler. Ind.: beg. grond: hal toilet, kelderkast, moderne keuken, grote woonkamer met open haard, 1 e etage: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: waskamer met aansluitingen, ruime 4e slaapkamer met dakkapel. Oplevering in overleg. Vraaqprijs incl. div. roerende goederen zoals stoffering, zonwering etc. 3 360.000.- k.k. Leidseweg. Uniek hoekherenhuis met zonnige voor-, zij- en achtertuin en dubbele garage voor twee auto's. Ind. part.: hal met garderobe, toilet, moderne open keuken, ruime woonkamer met niveau verschil, open haard en plavuizen vloer, open trappen naar 1e en 2e etage, 1e etage ruime slaapkamer met wand- meubel. grote kinderkamer met dakterras en het zuidwesten (deze kamer kan gesplitst worden in twee kinderkamers), badkamer met douche en 2e toilet en vaste kast op de overloop. 2e etage, ruime slaapkamer met ruime bergingen en bevloerde vliering. Het geheel is voorzien van c.v.-gas en gedeeltelijk met dubbele (thermopane) beglazing. Aanvaarding in overleg. v K a Vraagprijs 375.000.-k.k. Raadhuislaan. In uitstekende staat van onderhoud verkerende gestoffeerde flatwoning (2e etage). Ind.: woonkamer met parketvloer, moderne keuken met ruim geheel betegeld balkon op het zuiden, 1 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. Het geheel is verwarmd d m v. gaskachels. Ruime kelderbox aanwezig. Unieke kans voor iemand die een huurflat met lift kan aanbieden met een huur van ƒ400,- 500,- per maand. Vraagprijs 149.000.% K.K. ZOETERWOUDE-DORP Burg. DoyerstraaL Rustig aan plantsoen gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met garage, berging en cv-gas, voor- en achtertuin op het zuiden. Ind beg. grond: ruime woonkamer, keuken, toilet, keldergast, entree, garderobe. 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, hal badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd hal, cv-ruimte en 2 slaapkamers met dakkapel en velux dakvenster. De beg. grond van het pand is voorzien van dubbele (thermopane) beglazing. Prijs n.o.tk. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prins Bernhardstraat Uitstekend onderhouden ruim hoek-herenhuis met garage, aparte stenen fietsen berging. grote voor-, zij- en achtertuin op het zuiden, tot. grond opp. 283 m2. Ind beg. grond: ruime woonkamer met open haard, keuken, toilet, kelderkast, hal. 1e verd.: 3 ruime slaaokamers, badkamer met liqbad en wastafel, 2e verd.: berging, ruime slaapkamer met dakkapel. Prijs n.o.t.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Jac. Perkplantsoen. Goed onderhouden hoekherenhuis met stenen schuur voor- en achtertuin Rustig gelegen aan plantsoen (géén autoverkeer). Ind. beg. grond: entree, ruime woonkamer met open haard en leuke bar, moderne open keuken, toilet, gang met garderobekast. 1e verd 3 slaapkamers, doucheruimte met 2e toilet en wastafels. 2e verd.: mooie ruime zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Het geheel is voorzien van c.v.-gas en ged. van dubbele beglazing. Oplevering op korte termijn mogeli|k. Vraagprijs 248.000.- k.k. TE KOOP GEVRAAGD Beknopt herenhuis met t omgeving. s woonkamer en 2 slaapkamers, tuin op het zuiden. Liefst in Leiden of Prijsldee plm. 250.000,- Ieid8eweg 37 - voorschoten goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon 07 t-1 346 7 T dealer van: besouw taprjt ploeg sloffen gelderland interlubke urvska parket Schelvis mchilders 210673 vraagt vfljbtijv«nd prgsbogaaf specialisten in woningonderhoud

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 25