nnmpmnnrmpn 01 1 0EMR0ERE tl ONRC rijnlands riinlancL ONROERENDGOED onroerendgoed a onroere^goed b onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed m Te koop Leiden FINANCIEEL ADVIESBUREAU papthuySbv DE LEEUW MAKELAARSKANTOOR TE KOOP TE LEIDEN PROPER LEIDEN fi OEGSTGEEST LEIDEN LEIDERDORP fff WW! d liilfVwW AKENWERF 21 Goed gelegen hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin, cv gas, gasboiler, Ind.: begane grond: aangebouwde entree met toilet en berging, woonkamer met zijraam, parket, open haard mogelijk, open Tielsa keuken met afzuigkap. 1 e verd.3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, ce verd.: royale slaapkamer met wastafel en over de gehele breedte ramen, berging, inclusief ge deeltelijke stoffering. Opl. spoedig. Vraagprijs 260.000 k.k. ALPENROOS Riant herenhuis met grote praktijkruimte, cv.-gas, woon huis, L.-woonkamer met open keuken, berging, garage, 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e verd.: 1 slaapkamer, berging, dakterras. Praktijkruimte: wacht kamer. behandelkamer met keuken en berging. Koopsom n.o.tk. BEVRIJDINGSPLEIN Drie oorspronkelijke 4-kamerflat op 2e woonlaag, woon kamer. 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, ber ging. Bij voorkeur A-urgentie. GOUDSBLOEM Uitzonderlijk goedgelegen, 2 onder 1 kapwoning, met blij vend vrij uitzicht op waterpartij, carport, ina. oeg. grona: entree met toilet, berging, woonkamer met open keuken en open haard, 1 e verd.: 3 slaapkamers, bijzonder fraaie badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e verd.: zolderkamer over het gehele huis. Het pand is voorzien van cv.-gas, gasboiler, huistelefoon, achtertuin aan water gelegen. Opl. terstond. Vraagprijs 382.500 k.k. HOGE MORSWEG Tussenwoning met voor- en achtertuin. Indeling: beg. grond: woonkamer en suite, toilet, keuken, 1e verd.: 2 slaapkamers, ruime overloop. Oplevering: direct. Vraagprijs 142.000 k-k. HOMMELVELD Fraaie split-levelwoning met inpandige garage. Ind.: en tree met toilet, woonkamer met plavuizenvloer en open naard, siematic keuken met vaatwasser etc., terras, 1e verd.: 3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet en aparte douchekamer, 2e verd.: ruime slaapka mer met dakterras. De woning is uitmuntend onderhou den en is voorzien van vele extra's. De opl. begin 1978. Vraagprijs 465.000 k.k. KLIMROOS Royaal luxe herenhuis met voor-, achter- en zijtuin, cv.- gas. Ind.: begane grond: entree met toilet, living van 52 m2 met open keuken, open haard, ie verd.: 3 royale slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met lig bad, aparte douche en 2e toilet, 2e verdgrote zolder met slaapkamer, veel berging, inclusief vele extra's. Opleve ring ca. dec. Vraagprijs 325.000 k.k. KREFELDLAAN Fraai gelegen tussenwoning met cv.-gas en garage. Ind.: beg. grond: ruime entree met toilet, eetkamer, ruime woonkamer, keuken, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en badkamer met ligbad. Oplevering direct. Vraagprijs 410.000 k.k. LEMSTERAARKWERF Tussenwoning met zonnige achtertuin, cv.-gas, beg. grond: woonkamer met open keuken, 1e verd.: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, 2e verd.: 1 slaapkamer upievenng in overleg. Vraagprijs 239.500 k.k. LEUVENSTRAAT Uitmuntend onderhouden tussenwoning met diepe ach tertuin. Begane grond: U-woonkamer, moderne keuken, douche, 1e verd.: 3 slaapkamers, oplevering terstond. Vraagprijs 155.000 k.k. MIDDELSTEGRACHT Bedrijfswoning met verhuurde bovenwoning, bestaande uit L-vormige woonk., keuken, groot balkon, 3 slaap kamers. badkamer met ligbad, in ruil voor 4-kamerflat in Leiden of omgeving. Vraagprijs 150.000 k.k. SAFFRAANTUIN Hoekwoning. Ind.: woonkamer met open haard, open keuken, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en berging. Opl. terstond. Vraagprijs 250.000 k.k. VOLLERSGRACHT Bedrijfsruimte met dubbele bovenwoning. Ind.: begane grond: plm. 35 m2, 1e verd.: woonkamer: keuken. 2e verd.: 2 slaapkamers. A-urgentie vereist. Vraagprijs 150.000 k.k. WEIGELIADAL Schitterend gelegen hoekpand op 212 m2 grond met cv.-gas. Begane grond: woonkamer, keuken, voorzien van thermopane beglazing, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer, 2e verd.: zolderkamer met dakkapel, incl. vele extra s. Oplevering in overleg. Vraagprijs 270.000 k.k. LEIDSCHENDAM DILLENBURGSINGEL Goed gelegen tussenwoning met voor- en achtertuin, cv.-gas, schuur, ind. begane grond: woonkamer 8.04x3.65 m., ruime keuken, toilet, 1e verd.: 3 slaapka mers. badkamer met douche, 2e verd.: grote zolderkamer met dakkapel, grote berging. Oplevering spoedig. Vraagprijs 345.000 k.k. NOORDWIJK PARALLELBOULEVARD Riante 3-kamerflat op 1e woonlaag, met lift. Ind.: Z-vor- mige woonkamer met luxe keuken, voorzien van ap paratuur, 2 slaapkamers, waarvan 1 voorzien van ruime badkamer met ligbad, in de hal bevinden zich nog een badkamer met douche, een toilet en een grote bergkast. Vraagprijs 300.000 k.k. ZOETERWOUDE RIJNEGOMMERSTRAAT Hoekwoning met diepe achtertuin. Ind. begane grond: woonkamer, ruime keuken, toilet, hal met wenteltrap naar 1 e verd.: 3 slaapkamers en badcel. De woning is gedeel telijk gemoderniseerd. Oplevering ca maart 1978. Vraagprijs 135.000 k.k. makelaarskantoor "ÓS&ÊSKiï (ÊSSBÈn""' Voorlichting en bemiddeling bij hypotheken Geldleningen en financieringen Alle verzekeringen Bemiddeling bij ver- of aankoop onr. goed Wij hanteren het eenzijdige courtage systeem zodat de koper bij ons geen courtage betaalt. Hoofdstraat 70. Valkenburg Z.H. Tei. (01718)-72333/72257 De laatste weken zijn een groot aantal woonhuizen via ons van eigenaar veranderd. Daar wij nog meer koopopdrachten in portefeuille hebben willen wij graag een oriënterend gesprek met u hebben als u denkt uw huis te gaan verkopen. Oplevering tot één jaar. INTERHUIS B.V. Hooldstraat 248, Leiderdorp. Telefoon 071-892551 UW MAKELAAR HEEFT TE KOOP Alphen a.d. Rijn. Bilderdijkstraat. Tussenwoning met tuin, schuur, cv.-gas. Ind.: woon-eetkamer, moderne keuken, bijkeuken, toilet, hal, 3 slaapka mers, moderne badkamer met ligbad en douche, 2e toilet en grote zolder, Vraagprijs 210.000 Hazerswoude. J. P. Heijerstraat. Tussenwoning met tuin, schuur, cv.-gas, gestoft. Ind.: woonkamer, gang, toilet, keuken, 3 slaapkamers, douche, zolderkamer en zolderberging. Vraagprijs 198.000 Hazerswoude. Rhynenburcherlaan. Tussenwoning met tuin en gaska chels. Ind.: woonkamer, keuken, gang, toilet, 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, grote zolder. Vraagprijs 215.000 Hazerswoude. ValeriusstraaL Tussenwoning met tuin, schuur, gaskachels en ged. stoff. Ind.: zit-eetkamer, keuken, toilet, gang, kelderkast, 3 slaap kamers, badkamer met douche, vliering met bergruimte. Vraagprijs 174.000 Katwijk. Thorbeckestraat. Maisonnette op de 2e woonlaag, gestoft., cv.- gas. Ind.: berging in onderbouw, zit-eetkamer met balkon, toilet, keuken, hal, douchekamer, 3 slaapkamers en berging. Vraagprijs 162.000 Leiden. Debussystraat. 5-kamer hoekflat op 1 e etage, gestoft, en cv.-blok. Ind.: woonkamer, keuken, douche, hal en 4 slaapkamers. Vraagprijs 135.000 Leiden, H.AAGPLEIN. Flat met lift op de 1e etage, ged. gem. en gestoff. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keuken, hal, badkamer met toilet en balkon. Vraagprijs 129.000 Leiden. Spoorbloem. Hoekhuis met tuin. cv.-gas, gelegen aan het water. Ind.: zitkamer met open haard, verhoogde keuken met eethoek, toilet, hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet, zolderkamer. Vraagprijs 345.000 Leiden. Zaanstraat. Tussenwoning, gestoft., cv.-gas en tuin. Ind.: zit-eet kamer met open haard. mod. keuken, gang, toilet, kelderkast, 3 slaapka mers, douchekamer met 2e toilet, zolderkamer en berging. Vraagprijs 225.000 Leiderdorp. Julianastraat. Hoek-top flat op 3e etage, gestoff., cv.-blok. Ind.: berging in onderbouw, woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, hal, douche, toilet, balkon (voor- en achter). Leiderdorp, Wilhelminastraat. Tussenwoning met tuin, schuur, cv.-gas. Ind.: woon-eetkamer met parket, hal met plavuizen, keuken, tpilet, 3 slaapka mers, douchekamer met 2e toilet, zolderkamer, berging en vliering. Vraagprijs 269.000 Leiderdorp. Margrietstraat. Hoekhuis met tuin, garage, schuur, cv.-gas. Ind.: woon-eetkamer, keuken en hal met plavuizen, toilet, berging. 3 slaapkamers, douchekamer, 2e toilet, balkon, zolderkamer. Vraagprijs 310.000 Oegstgeest. Waldeck Pyrmontlaan. Tussenwoning met tuin, schuur, cv.- gas, gestoff. Ind.: zit-eetkamer met parket, keuken, gang, toilet, kel derkast, 3 slaapkamers, douchekamer, 2e toilet, zolderberging, slaapka mer met dakkapel. Vraagprijs 268.000 Rijnsburg. Brouwerstraat. Tussenwoning met grote garage annex schuur, gaskachels, gestoff. Ind.: woonkamer, keuken, hal, toilet, 3 slaapkamers en douche. Vraagprijs 180.000 Rijnsburg. Esdoornlaan. Tussenwoning met tuin, cv.-gas, gestoff. en schuur. Ind.: z-vorm, woonkamer, keuken, hal, toilet, kleine berging, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon, zolderkamer en berging. Vraagprijs 275.000 Voorschoten. Van Wijngaardenlaan. Hoekhuis met tuin, garage. Ind.: woonkamer met erker, hal, gang. toilet, keuken, 3 slaapkamers, badkamer, vliering. Vraagprijs 259.000 Alle aanbiedingen geschieden vrijblijvend. Prijzen zijn kosten koper. Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg. Telefoon 01718-29301 Tijdelijk adres: Evertsenstraat 15 Rijnsburg Lid Makelaarsbeurs Den Haag.lid NBM, MCC, N.V.A. TE KOOP Al RIJNSBURG Nassaulaan 6. Moderne tussenwoning met voor- en achtertuin. Ind. woonkamer plm. 35 m2, hal, keuken, toilet, 1e verd.: 3 slaapkamers, douche, vaste trap naar 2e verd.: geschikt voor hobbyruimte of slaapkamer.- vraagpnis n.o.t.k. Bemiddeling onr. goed BAB KRALT Noordwijkerweg 63 Rijnsburg, tel. 01718-21777 aan de Plantijnstraat te Leiden, op de 3e, 6e en 10e etage. Het gebouw is voorzien van liftinstallatie en c.v. Indeling van de appartementen: royale woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer, hal, toilet en balkon met uitzicht op het Lammenschansplein. Koopprijs n.o.t.k. In de service zijn o.a. begrepen, 1 warme maaltijd per persoon per dag, centrale verwarming, in- en uitwendig onderhoud van de gemeenschappelijke ruimte, water voorziening. Voor het bezichtigen en verkrijgen van verdere inlichtin gen kunt u zich wenden tot: makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum TE KOOP LEIDERDORP Spiegeldreef, royaal hoekhuis, 3 zijden tuin, garage, L-vormtge woonkamer met parketvloer en open haard, uitgebouwde woonkeuken, 4 zeer ruime slaapkamers, badkamer, balkon voor en zeer groot zonneterras achter. Vraagprijs 331.000,- k.k. evt. zonder garage te koop voor 316.000,- k.k. Vronkenlaan, zeer gunstig gelegen ruim hoekhuis, 3 zijden tuin, cv-gas. (achtertuin ca 20 meter diep), garage, woonkamer met open haard, 4 ruime slaapkamers, bad kamer, luxe keuken, incl. div. extra voorzieningen. Vraagprijs 330.000,- k.k. V.d. Valk Boumanweg, zeer verzorgde ruime midden woning. cv-gas, tuin, schuur, woonkamer met parket en open haard, 5 slaapkamers, badkamer, grote keuken. Vraagprijs 270.000,- k.k. Inlichtingen: makelaarskantoor Utrechtse Jaagpad. Tussenwoning ruime ind.: ves-. tibule, woonkamer, 32 m2 keuken, keuken, bijkeuken, tuin op ZW, voortuin, 1 e et.: 2/3 slaapkamers, douche, 2e et.: mogelijkheid voor 2 slaapkamers, uitzicht op het wa- ter, zeer rustig gelegen. Vraagprijs f 179.000.- k.k. GOEDHART VASTGOED Telefoon 071-892619. LEIDEN Te koop in Leiden: Johan de Wlttstraat 44. Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur. Begane grond: 2 kamers en suite, keuken, vestibule, gang en toilet, 1e etage: 4 kamers, overloop, balkon, 2e etage: 2 kamers, grote zolderkamer geschikt voor het maken van extra kamers. Het pand moet worden gerestaureerd. 245.000,- k.k. Klipperwerf 26. Middenwoning met voor- en achtertuin, achteringang, cv-gas, begane grond: woonkamer, keu ken, hal. toilet, 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet 2e etage: grote zolderkamer, bergruimte, incl. complete stoffering, i.g.st van onderhoud. 227.500,- lek. Stokroos 50. Moderne nieuwbouwwoning met voor- en achtertuin, rustige zonnige ligging, vrij uitzicht, cv-gas. begane grond: entree met toilet en garderobe, zitkamer met open haard en verlaagd plafond, eethoek, open keu ken, inpandige berging, de gehele begane grond heeft een plavuizen vloer, 1 e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, douche, toilet, dubbele wastafel, zonneterras, balkon, 2e etage: 1 kamer, cv-ruimte, zolder, eventueel inclusief stoffering, aanvaarding januari 1978, veel extra voorzieningen. 355.000,- k.k. Lammenschansweg 45. Royale middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, schuur, cv-gas. begane grond: 2 kamers ensuite, keuken, vestibule, gang, toilet en kelderkast, 1 e etage: badkamer, 2 slaapkamers, toilet, overloop en balkon, 2e etage: 2 slaapkamers, grote zol derruimte met dakkapel, geschikt voor het maken van 1 2 kamers. 335.000,- k.k. Vondellaan 44. Hoekwoning met praktijkruimte, garage en schuur, voor-, zij- en achtertuin, cv-gas, begane grond: woonkamer met open haard, keuken, hal, gang, toilet en kelderkast, 1e etage: 3 kamers, badkamer, overloop en balkon, 2e etage: 2 kamers, veel bergruimte, royale praktijkruimte op de begane grond, geschikt voor velerlei doeleinden. 540.000,- k.k. Apollolaan 772 en 574. 7-Kamerappartement op de 1e etage met grote berging, cv-gas, lift, Indeling: royale woonkamer- studeerkamer, 5 slaapkamers, keuken, badkamer, douchekamer, 2 toiletten, 2 balcons, veel bergruimte. De flat is voorzien van parketvloer, en is zeer geschikt voor woning met praktijkruimte. 425.000,- k.k. LEIDERDORP Heemraadlaan 8. Middenwoning met schuur, voor- en achtertuin, achteruitgang, c.v.-olie, huurgarage be schikbaar. Begane grond: woonkamer, hal, keuken, toiler, 1 e etage: 3 kamers, badkamer, 2e etage: 1 kamer, groot zonneterras, bergruimte. 220.000,- k.k. Zijldijk 21. Hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin, schuur, begane grond: 2 kamers en suite, keuken, ves tibule, gang, toilet en kelderkast 1e etage: 3 kamers, douchekamer, terras en overloop. 2e etage: grote zolder geschikt voor het maken van 1 twee kamers. Blijvend /rij uitzicht over de Zijl. 275.000,- k.k. SASSENHEIM Kagerdreef 40. Hoekwoning met voor-, zij- en zeer grote achtertuin, achteruitgang, inpandige gar., c.v. gas. Be gane grond: hal, 1 kamer, 1 e etage: woonkamer, keuken, toilet, 2e etage. 3 kamers, badkamer, inclusief complete stoffering en keukenapparatuur. In uitstekende staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. 340.000,- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum Hooigracht. Winkel met bovenwoning, plm. 50 m2 win kelruimte, badkamer, woonkamer, 5 slaapkamers, 2 keukens, toilet. Vraagprijs 162.000,- k.k. »Onze nieuwe woninggids is uit met 60 70 woningen in Leiden en omgeving. GOEDHART vastgoed Tussenwoning, zeer mime indeling: hal, voorkamer, achterkamer, serre, uitgebouwde keuken, badkamer met ligbad 20 m diepe tuin met gansche dag de zon, 1 e etage: 3 slaapkamers met dakkapel. Leeg i.o. Vraagprijs f 145.000.- k.k. GOEDHART vastgoed Telefoon 071-892619. 3 4-kamerflat op 2e etage, zeer luxe afgewerkt, 2 grote balkons, zeer gunstig gelegen ten opzichte van winkels en scholen. Vraagprijs n.o.tk. GOEDHART vastgoed Telefoon 071-892619. GOEDHART VASTGOED Telefoon 071-892619. Hogewoerd. Prachtig herenhuis met gave klokgevel en glas-in-lood, totaal 21 m. diep, aan het water met aan- meermogelijkheid. ind.: grote vestibule, gang, woonka mer, keuken, tussenkamer, plaats, toilet, achterhuis met balkon over het water, 1e et.: 3 zeer mime slaapkam. en mime zolder. Vraagprijs f 250.000,- k.k. Zeer mstig gelegen hoekwoning met 25 m diepe tuin, houten garagen, mime indeling, vestibule, gang, kel derkast, keuken voorkamer, achterkamer met tuindeu ren, 1e et.: 3 4 slaapkamers, zolder. Vraagprijs f 235.000,- k.k. GOEDHART vastgoed Telefoon 071-892619.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22