PERSONEEL pjBjpfg^personert pemso BOUWKUNDIG TEKENAAR soneel PERSONEEL nereone litidca SLOTBOOM PLAATWERK LOST UW WERKGELEGENHEIDS PROBLEEM OP Een boekhouder (mnl of vrl) Een arbeidsanalist Persers CO-2 lassers Plaatwerkers Produktie verfspuifers Een onderhoudsmonteur Ongeschoolden MÜA-er staatsdrukkerij en uitgeverijbedrijf ELMI B.V., PONSTYPISTE/ DISKETTISTE elmior f" V Inge GRO«CE5CO elefetroftecheikys ZIEKENVERZORGENDE De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secreta riaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stations weg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van het desbetreffende vakature- nummer op brief en envelop. vakature nr. 7-294/1158 medewerker huuradministratie Stichting Leidse Studentenhuisvesting taak: het voeren van de huuradministratie (deels met gebruikmaking van een data- recorder); het aanschrijven van schul denaren: treffen van afbetalingsregelingen en verlenen van uitstel van huurbetaling als dat nodig en verantwoord is; het langs juridische weg (doen) aanspreken van wanbetalers. diploma MAVO/HAVO of een daarmee gelijk te stellen diploma; enige jaren administra tieve ervaring. Leeftijd tenminste 22 jaar. maximaal 2.291,bruto per maand. vakature nr. 7-298/1158 laborant(e) Hoofdafdeling Inwen dige Geneeskunde Afd. Cardiologie vereist: salaris: vakature nr. 7-297/1158 Pathologisch Laboratorium salaris: vakature nr. 7-300/1158 International Centre taak: het verlenen van assistentie bij experimenteel werk t.b.v. een wetenschap pelijk onderzoek op het gebied van de cardiologie. diploma laborante. volgens Rijksregeling. Aanstelling geschiedt ten laste van een subsidie van de Ned. Hartstichting en is van beperkte duur. magazijnbeheerder/ administratief medewerker taak: het onder supervisie van de admi nistrateur verzorgen van de ontvangst en uitgifte van magazijngoederen en het ver richten van de hierbij behorende administra tieve werkzaamheden. Van de aan te stellen funktionaris wordt ook verwacht dat hij t.z.t. bereid is mee te werken aan de automatise ring van de voorraadadministratie. Met het oog op een voorhande zijnde reorganisatie zal hij in beginsel bereid moeten zijn ook andere werkzaamheden uit te voeren. gevraagd wordt een energieke en accurate medewerker met verantwoordelijkheids gevoel die naast een diploma MAVO 09k enige administratieve kennis en type vaardigheid bezit. Voor een goede vervulling van deze funktie is kennis van magazijnwerkzaamheden onontbeerlijk. Enige kennis van chemicaliën strekt tot aanbeveling. maximaal f 2.101,bruto per maand. secretaresse/medewerkster international centre (±12 uur per week) taak: het geven van informatie aan buiten landse medewerkers en gasten der universiteit; het voeren van het beheer over een aantal voor buitenlandse medewerkers bestemde flats; het voeren van het beheer over een meubel-depót; het organiseren van een cursus Nederlands voor buitenlanders en het notuleren van bestuursvergaderingen. Gedacht wordt aan iemand van tussen 30 en 50 jaar met een middelbare school opleiding en een goede kennis van de moderne talen. De voorkeur gaat uit naar sollicitanten met enige kennis van de universitaire organisatie. maximaal 762,90 bruto per maand. Voor deze funktie liggen de werktijden dagelijks tussen 10.00 en 13.00 uur. Uitbreiding van het aantal werkuren is t.z.t niet uitgesloten. Voor alle funkties geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8% van het jaarsalaris. Bij indienst treding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De Leidse Onderwiismstelhngen verzorgen ruim vierhonderd schriftelijke en schrifte lijk/mondelinge opleidingen voor jaarlijks meer dan 90.000 cursusten De admini stratieve en orgamsatonsche begeleiding van al deze studerenden wordt verzorgd door circa 400 medewerkers in de wetenschappelijke, administratieve en algemene dienst. Onze afdeling PERSONEELSZAKEN heeft een interessante plaats beschikbaar voor een jonge vrouw (25-30 jaar), als assistente/secretaresse personeelszaken die het Hoofd Personeelszaken bij zijn diverse taken behulpzaam kan zijn. Als assistente zal zij direct betrokken zijn bij het personeelswerk, zoals werving en selectie van vooral het jeugdig personeel, introduktie, opleiding en begeleiding van nieuw personeel en de personeelsadministratie, waaronder de administratie van pe riodieke beoordelingen, mutaties en statistiek. Als secretaresse is zi| verantwoordelijk voor de postbehandeling, correspondentie, het regelen van afspraken, archief en documentatie. Ter assistentie is een typiste be schikbaar. Voor deze full-time funktie gaat de voorkeur uit naar een kandidate die, naast een middelbare opleiding, enige administratieve ervaring en goede type-vaardigheid (graag ook steno Nederlands), een gerichte belangstelling heeft voor het personeels werk, hetgeen o.a. zou kunnen blijken uit ten minste een gevorderde studie Per soneelswerk, b.v. MPW. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, met uitvoerige omschrijving van opleiding en ervaring, te richten aan het Hoofd van de afdeling Per soneelszaken. leidse onderwijsinstellingen Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon (071) 89 92 55* Natuurlijk is dit maar voor een deel waart Wij zijn niet in staat werkgelegenheid te verschaffen aan nog eens 210.000 mensen. Voor ca. 15 mannen bieden wij echter wel deze, door iedereen zo fel begeerde werkgelegenheid in ons produktie bedrijf. Wij vragen voor de afdeling: ADMINISTRATIE Voor deze vakature zoeken wij een kandidaat(e) welke naast de nodige ervaring op een boekhoudafBeling, het M.A.V.O. en praktijkdiploma boekhouden heeft of hiervoor bijna afgestudeerd is. Zijn of haar taak zal bestaan uit o.a. het coderen en vastleggen van alle boekhoudstukken, beheer en de kred.administratie, het verzorgen van alle betalingen etc. BEDRIJFSBUREAU Zijn taak zal o.m. bestaan uit het verrichten van tijdsopnamen en het uitwerken hiervan tot normaaltijden. Het maken van multimomentopna- men; het verrichten van methcxje-, proces- en bewegingsstudies e.d. PRODUKTIE Ook zij die belangstelling voor één van deze funkties kunnen solliciteren en worden in het bedrijf opgeleid. - een goede beloning - 8% vakantietoeslag en 3% extra uitkering - volledige reiskosten vergoeding - bedrijfskleding, die door ons onderhouden wordt - werk in een moderne, goede geoutilleerde bedrijfsruimte - een prettige werksfeer - bedrijfscursussen voor het hele personeel - een aktieve personeelsvereniging. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Plaatwerkerij D. W. Slotboom B.V. Ambachtsweg 6, Katwijk aan Zee, telefoon 01718-29320 t.a.v. P. Caspers, of kom eens praten aan het bedrijf. SLOTBOOM PLAATWERK Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf te 's-Gravenhage verzorgt de produktie en het uitgeven van publikaties voor de Rijksoverheid. In het bedrijf zijn ongeveer-1200 personeelsleden werkzaam, verdeeld over de sectoren drukkerij, uitgeverij en administratie. De afdeling Bedrijfsadministratie ver werkt bedrijfsgegevens en verstrekt bestuurlijke informatie ten behoeve van diverse niveaus binnen de organisatie. Gezien de sterk groeiende behoefte aan informatie oinnen het bedrijf kan deze afdeling momenteel worden uit gebreid met een die onder leiding van de informatie analist (H.E.A.O -niveau) en in samen werking met een medewerker van P.D.- niveau een bijdrage za'-leveren aan o.a.: het ontwikkelen van management informatiesysteem; het op projektmatige basis verrich ten van zowel kwantitatieve als financiële analyses die betrekking hebben op het bedrijfsgebeuren; het onderhouden van kontakten met produktiechefs met betrekking tot het verkrijgen c.q. het verstrekken van bestuurlijke informatie. Salaris - evenals de overige arbeids voorwaarden - volgens Rijksregeling, bij aanstelling afhankelijk van leeftijd en ervaring tot max. f 2291,- bruto per maand; promotiemogelijkheid aan wezig. Het salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken. Wilt U eerst meer informatie over de funktie, dan kunt U kontakt opnemen met de heer H. A. Hauff, toestel 359. Christoffel Plantijnstraat 's-Gravenhage Telefoon: 070-81 45 11 Toestel: 229 producent van de Elmior en Fifth Avenue shirts en Lakerko blouses, zoekt voor spoedige indiensttreding een Bekendheid met IBM apparatuur gewenst. Bel voor een afspraak met, of schrijf naar Overhemdenfabriek Elmi B.V., Lammenschansweg 128, Leiden, t.a.v. Dhr. J. Knol, tel. 071-769332. LA KERKO Ingenieursbureau voor Geotechnieken Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwprojecten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bodemstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw. stellen wij onze opdrachtgevers in staat te bouwen met ZEKERHEID. Voor onze afdeling Elektronika zoeken wij een: Hij zal zich moeten bekwamen in de fabricage van druk- en krachtopnemers die voor ons bedrijf van essentieel belang zijn. Deze opnemers werken voornamelijk met rekstrookjes. Rekstrookmeettechnieken worden in ons bedrijf veelvuldig toegepast. Naast de nodige technische kwaliteiten om dit hoogwaardige produkt te kunnen maken dient hij over leidinggevende en administra tieve kwaliteiten te beschikken om de produktie te kunnen begeleiden. Wij denken hierbij aan een MTS-er met enige jaren ervaring of LTS-er met aanvullende cursussen en ervaring. Deze ervaring dient bij voorkeur opgedaan te zijn met de fabricage van instrumenten waarbij zowel fijn-mecha nische als elektronische componenten gebruikt worden. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een voor de weekend-, avond- en nachtdienst In de serviceflat "Park Overbosch" te Voorhout, Sportlaan 3, is een vacature voor een ziekenverzorgende. Het gaat hier om de vervulling van de beschikbaarheidsdienst, alsook om enige verzorging aan een klein aantal bewoners van de serviceflat. Deze taak zal op basis van één week werken één week vrij moeten worden verricht. Wij zoeken hiervoor een ziekenverzorgende met enige jaren ervaring, die naast voormelde werkzaamheden een bijdrage kan leveren aan een goed woon- en leefklimaat. Het salaris is in overeenstemming met de bestaande regelingen. Voor hen die eventueel intern willen wonen is woonruimte aanwezig. Stichting Serviceflat "Park Overbosch" te Voorhout. P.a. Kon. Wïlhelminalaan 31Naarden, postbus 5090, tel. 02159-46321toestel 220, heer Goeting. Dr. Mr. Willem van den Bergh Stichting Zwarteweg 20, Noordwijk-Binnen Protestant Christelijke inrichting voor geestelijk gehan dicapten Bij de technische dienst van de innchting kan op korte termijn geplaatst worden een - het uitvoeren van alle voorkomende tekenwerken in hoofdzaak bouwkundig - het bijhouden van budgetbewaking van in uitvoering zijnde werken i: - Diploma MTS Bouwkunde/PBNA of een gelijkwaardige opleiding - Administratief inzicht en ervaring i.v.m. de budgetbewa king - bij voorkeur enige jaren tekenkamer-ervaring - goede kontaktuele eigenschappen - Salarisgrenzen bruto per maand 2.269,19 - 2.749,20. Aanstelling boven het minimum is afhankelijk van opleiding en ervaring. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de technische dienst de heer B. v.d. Berg, tel. 01719-19320 toestel 147. Sollicitaties alleen schriftelijk te richten aan de Directeur Algemene Zaken.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18