vakbekwaam elektrotechnicus loiiloii L PERSONEEL 'PEHS)NEElP*rsonM' personeel y\ ilpersfl Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden Ö\pPUEP\ soneel PERSONEEL 'PERSCDNËEIBMPê1' PERSONEEL',n o.k. verpleegkundige of o.k. assistent m/v Welkom bij HEINEKEN bijstandsmaatschappelijk werker (m/vr) 9- ton groenoordhal leiden een docent(e) GYMNASTIEK Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden part-time keuken assistenten m/ v 'n STEENGOEIE SECRETARESSE administratief medewerk(st)er leiden ZIEKENVERZORGENDE PERSONEEL personeel PERSONEa personeel I Operatiekamer Neurochirurgie Door interne overplaatsing en promotie van een der teamleden ontstaat binnenkort een vacature voor een vac. nr. 512.81.A.47.L.D. De aard van de operatiekamer maakt het werk bijzonder geschikt voor diegenen, die het werk binnen een gespecialiseerd, klein o.k. team erg aantrekt. Men dient wel bereid te zijn onregelmatige diensten te verrichten (hiervoor geldt uiteraard een vergoeding). Verlangd: diploma ziekenverpleging met o.k. certificaat N.Z.R. of een gelijkwaardige opleiding, respectievelijk diploma o.k. assistent(e). Arbeidsvoorwaarden: U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. U wordt bij indiensttreding direkt opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantie toelage is 8%. Salaris vanaf 1742 tot max. 2291 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot verpleegkundige-A, respectievelijk le verpleegkundige, is in principe aanwezig. De afdeling bezoeken? Geïnteresseerden kunnen, vooruitlopend op een sollicitatie, een bezoek brengen aan de operatiekamer. De reiskosten worden u vergoed. U kunt voor een afspraak of nadere inlich tingen bellen met mevr. zr. Th. J. Berlemon- de Best, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. (071) 14 72 22. toestel 4351 of de heer C. H. van Lijf, personeelsconsulent, toestel 2720 of 5513. Sollicitatie: U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst Personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden Wij zoeken vóór onze brouwerij te Zoeterwoude een vakbekwaam elektro technicus. Hij zal storingen opsporen en verhelpen aan elektrische installaties en besturingssystemen in de produktie-afdelingen. Wij vinden het belangrijk dat hij ervaring heeft met en belangstelling voor de elektronische besturing. De werkzaamheden zullen in volkontinudienst worden verricht Het bruto aanvangssalaris voor 24-jarigen en ouderen bedraagt f 2.617,— per maand, inkl. de ploegen- toeslag. Tevens kent Heineken een gunstige winstdelingsregeling en 8% vakantiegeld. Bent u 22-30 jaar en hebt u belangstelling voor deze baan? Neem dan schriftelijk kontakt op met de heer G. van Puffelen van de Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1 te Zoeterwoude Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst, afdeling Maatschappelijke Zorg, is plaats voor een Deze afdeling is belast met hulpverlening in het kader van aanvragen op grond van de algemene bijstandswet. De afdeling is opgebouwd uit drie teams van elk 5 werkers. Praktijkbegeleiding is aanwezig. In aanmerking komen gegadigden die - het diploma M.B.O.-SD bezitten of met die studie vergevorderd zijn; - in teamverband willen werken maar ook zelfstandig kunnen funk- tioneren; - beschikken over goede kontaktuele eigenschappen en redaktio- nele vaardigheid. Praktische ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, maar bedraagt bij indiensttreding maximaal 2543,- bruto per maand. Bij de selektie vervullen enkele leden van de afdeling een medebeoordelende rol. Een psychologisch onderzoek maakt deel ui! van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van nummer 77066, te sturen aan burgemeester en wethouders, Stadhuis, Leiden. iedereen leest de krant altijd en overal. J ol Cr i 74= De Dienst voor de Groenoordhallen, een dy- namisch bedrijf, vraagt met spoed PARTTIME KRACHTEN (MNL.) voor de veemarkt op maandag en dinsdag. Werktijden variërend tussen 04.00 en 17.00 uur. Bruto-uurloon 9.55 met toeslagen van 20-45 pet. voor onregelmatige werktijden. Alle sociale verzekeringswetten zijn verder van toepassing. Bel direct met de Groenoordhallen 071- 120045 of 071-121095 en vraag naar de heer Harland, Chef Interne Dienst. KATWIJK Chr. Scholengemeenschap Atheneum- Havo Prins Prederikdreef 15 telefoon 01718-16342 M.i. 13 februari 1978 wordt gevraagd voor 8 uur per week, te geven op woensdag en vrijdag, in tijdelijke dienst voor ongeveer 3 maanden. ln onze gemoderniseerde keuken, waar een centraal voedselverdeelsysteem gehanteerd wordt, is plaats voor enkele vac. nr. 020.22.A.47.LD De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het assisteren bij het voedselverdeel systeem - het verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken (afwasmachine), - schoonmaakwerkzaamheden. De werktijd zal liggen tussen 16.00 uur en 20.30 uur gedurende 4 dagen per week; afwisselend weekenddienst. Geboden wordt: basissalaris bij 40 urige werkweek max. 1794 bruto per maand; toeslag voor onregelmatige diensten; 8% vakantietoeslag; 20 werkdagen vakantie Aanstelling voorlopig voor de periode van 1 jaar. Mondelinge inlichtingen worden u gaarne gegeven door de heer G. M. W. Beckers, catering manager, tel. 071 - 14 72 22, tst. 2764. U komt tc werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleidingen ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantie toelage 8%. U kunt solliciteren door een brief tc zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. CHEMICALS NEDERLAND B.V. J Gevraagd: Zowieso kan ze rekenen op een uitstekend salaris, een ruime onkostenvergoeding en uiteraard prima sekondaire arbeidsvoor waarden. Bij Applied Chemicals Nederland zal ze een daadwerkelijke steun zijn van de direktie en deze bij afwezigheid vervangen. Verwacht wordt dan ook een HBS/HAVO-diploma, een secreta resse-opleiding en ruime ervaring. Alsmede: volledige beheersing van Engels in woord en geschrift, goede kennis van Frans, een flinke dosis eigen initiatief. Indien nodig zal zij korte bezoeken brengen aan ons bedrijf in Engeland. Leeftijd vanaf 23 jaar. Indien u meent aan het zojuist geschetste beeld te kunnen voldoen, richt dan uw sollicitatie aan de direktie van APPLIED CHEMICALS NEDERLAND BV Kalkovenweg 54 Alphen a/d Rijn. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van het desbetreffende vakaturenummer op brief en envelop. vakature nr. 7-290/1158 Bureau van de Universiteit. Afd. Financiële en Economische Zaken. vakature nr. 7-291/1158 medewerk(st)er financiële administratie taak: het zelfstandig bijhouden van de registratie der ontvangen en goedgekeurde boekings- en betaalopdrachten; het verrichten van archiefwerkzaamheden en het in teamverband verzorgen van input- werkzaamheden t.b.v. de boeking en betaling van fakturen en deklaraties. diploma MAVO en zo mogelijk ervaring in genoemde werkzaamheden. Leeftijd bij voorkeur 20 jaar. maximaal 1.977,bruto per maand. analist(e) Hoofdafdeling taak: het meewerken aan wetenschappelijk Inwendige onderzoek op het gebied van chronische Geneeskunde gewrichtsontstekingen. Afd. Reumatologie. Bij de uitvoering van dit onderzoek ligt de nadruk op elektronenmicroscopische en immunologische technieken. vereist: diploma HBO (medisch of biochemisch), terwijl ervaring in de elektronenmicroscopie en de immunclogie tot aanbeveling strekt. salaris: maximaal 2.543,- bruto per maand. Aanstelling vindt plaats ten laste van een subsidie van het Praeventiefonds voor de duur van maximaal 3 jaar, met mogelijkheid tot verlenging. vakature nr. 7-292/1158 analist(e) Hoofdafdeling taak: het meewerken aan wetenschappelijk Inwendige onderzoek door o.a. het verrichten van Geneeskunde routinebepalingen, waarbij ondermeer Afd. Longziekten. immunochemische en eiwitchemische technieken worden toegepast. vereist: diploma MBO/HBO-A (b.v.k. medisch) en praktische laboratoriumervaring. Ervaring met wetenschappelijk onderzoek is niet vereist. salaris: maximaal 2.291,bruto per maand. Aanstelling vindt plaats ten laste van een subsidie van het Nederlands Astma Fonds en is van tijdelijke aard. Voor alle funkties geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8°/o van het jaarsalaris. Bij indienst treding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Bij de afdeling Economische Zaken, Sociografie, is plaats voor een die belast zal worden met: - werkzaamheden t.b.v. het bureau Statistiek - werkzaamheden t.b.v. het bureau Economie - typen van rapporten, nota's - fotokopieerwerk voor de afdeling - diverse algemene werkzaamheden voor de afdeling. Vereist: Tenminste het bezit van een Mulo/Mavo-diploma en een typediploma. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 1.977,- bruto per maand. Inlichtingen over de funktie te verkrijgen bij de heer Wolterbeek (telefoon 071-142847). Schriftelijke sollicitaties te sturen aan Bur gemeester en Wethouders, Stadhuis, Leiden, met vermelding van nummer 77064. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een voor de weekend-, avond- en nachtdienst In de serviceflat „Park Overbosch" te Voorhout, Sportlaan 3, is een vacature voor een ziekenverzorgende. Het gaat hier om de vervulling van de beschikbaarheidsdienst, alsook om enige verzorging aan een klein aantal bewoners van de serviceflat. Deze taak zal op basis van één week werken/één week vrij moeten worden verricht. Wij zoeken hiervoor een ziekenverzorgende met enige jaren ervaring, die naast voor melde werkzaamheden een bijdrage kan leveren aan een goed woon- en leefklimaat. Het salaris is in overeenstemming met de bestaande regelingen. Voor hen die even tueel intern willen wonen is woonruimte aanwezig. Stichting Serviceflat „Park Overbosch" te Voorhout. P a. Kon. Wilhelminalaan 31Naarden. postbus 5090. telefoon 02159-46321toestel 220, heer Goeting.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26