Aangeboden: voorschot voor onvoorziene uitgaven. DELF! Bij Luba Nieuwe Rijn 35 is handwerk de hoofdzaak. DATS UN luba Datsun - Degelijk gebouwd voor goedkoper onderhoud. Wie wordt de assistent(e) van onze administrateur? afdelingssecretaresse administratief medewerkster uw financiële kracht voor alle uitzendkrachten LADAN zonwering b.v. Opnieuw overtrekken schermen en markiezen DATSUN NEDERLAND zorgt met haar 175 dealers voor de verkoop van de bekende DATSUN automobielen in Nederland. De groeiende verkoop en uitbreiding van haar service aan de dealerorganisatie geeft mogelijkheden voor een 20 - 25 jaar Zij zal de manager Verkoop Onderdelen assisteren op het gebied van correspondentie, contacten met buitendienst, verkoopgegevens, rapportering en notuleren. Voor deze taken dient zij zelfstandig te kunnen werken, terwijl contactuele vaardigheid een vereiste is. Een opleiding op HAVO-niveau, alsmede steno, typen en engelse handelscorrespondentie is gewenst. Tevens is er plaats voor een 18 - 23 jaar Op de afdeling Aflevering auto's zal zij in samenwerking met een aantal collega's naast de telefonische dealercontacten, voor de orderbehandeling verantwoordelijk zijn. Administratieve ervaring, alsmede typen, is hierbij gewenst. Naast het salaris bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft U interesse, schrijf dan Uw sollicitatiebrief naar Datsun Nederland bv Afdeling Personeelszaken De heer F.A. Bussen Vennestraat 13-15 LISSE Iedereen heeft wel eens geld nodig. Bijvoorbeeld om van een tijde lijke aanbieding te kunnen profiteren of om onverwachte tegenvallers even op te kunnen vangen. Tot nu toe was een persoonlijke lening daarvoor de aangewezen weg. Maar nu hebben wij iets beters voor u: het Delfi-Krediet Op Afroep. Een vorm van doorlopend krediet waarmee u altijd geld achter de hand hebt en vrij bent om zonder kosten extra af te lossen of om op te nemen. Het laatste uiteraard binnen een van te voren af te spreken limiet. Wij hebben een lange staat van dienst als verzekeringskantoor. Een diskrete afwikkeling van uw geldzaken is ons dus zeker toevertrouwd. Wilt u méér weten over deze nieuwe, betrouwbare mogelijkheid tot een voorschot voor onvoorziene uitgaven (waar het bekende ver zekeringsconcern Delta Lloyd achterstaat) belt u ons dan even. U weet nooit hoe u het nog nodig kan hebben. U kunt bij ons ook sparen Delfi-adressen: A]phen a/d Rijn: Tolken Co. Julianastraat 13. (01720)7 2103 Vandien Verzekeringen B.V., Stationsstraat 21c. (01720) 9 44 44 Leiden: C. R A. B., Rijnsburgersingel 56, (071) 12 26 54 D. J van Duvvenbode, Smaragdlaan 13. (071) 76 44 18 Noordwijk a. zee: Saai van Marwijk Ass. B.V., Hoogwakerbos- straat 16-18,(01719) 1 93 22 Sassenheim: Ass. Knt. Bijdorp-Holland B V Vijfmeiweg 14. (02522) 1 1091 Valkenburg: P. Doldersum v.d. Mey, Middenweg 30, (01718) 1 36 95 Het kantoor Nieuwe Rijn is nu gespecialiseerd in industriële en technische banen. Luba, het grootste uitzendbureau van Leiden, beschikt tegenwoordig over twee kantoren. Aan de Nieuwe Rijn 35 heeft u volop keuze uit industriële en technische banen. Dus als u werk zoekt in die richting dan is de Nieuwe Rijn de aangewezen weg. Administratieve en (para)mcdische banen vindt u op de Turfmarkt 11. Q-'n Luba. Niét alleen in Leiden. Dat mogen wc gerust zeggen. Sinds we in 1968 in Leiden zijn begonnen hebben we vestigingen in: Leiden, Leidschcndam, Zocternicer, Alphen a/d Rijn en Gouda. Daardoor zijn we uitstekend op de hoogte van wat zich in dit gebied afspeelt. Om daar dan slagvaardig op te reageren. Waarbij één ding centraal blijft staan persoonlijk contact. Want we weten erg goed dat we alleen groot zijn geworden door te werken mét en vóór mensen. U zult misschien denken: wat moet een vrouw nu in die technische en industriële hoek. Wacht dan maar 's tot u met haar heeft gesproken. Er is weinig op dat gebied waarvan Lia Hoogenboom geen weet heeft. Uit het bedrijfsleven kwam zij in juli 1976 bij Luba en heeft nu de leiding over haar eigen vestiging. En zorgt er - met haar eigen charmante techniek - voor dat Luba Nieuwe Rijn blijft groeien. Loop eens binnen. Om wat meer te horen over het werken voor Luba. Of om u alvast in te laten schrijven, ook al wilt u nog niet direct beginnen. Het is gratis en verplicht u to niets. Bel op voor'n job. Soms komen onze openingsuren u misschien niet goed uit. Of u wilt eerst weten wat voor banen er beschikbaar zijn Daaraan is gedacht, Luba heeft een vacaturelijn. Het enige wat u hoeft te doen is het nummer draaien en u luistert naar een bandje waarop een aantal beschikbare banen van dit moment te horen zijn. Het nummer van de vacaturelijn is: 071-134747. A Nieuwe Rijn 35, Leiden. Tel. 071-140341 industrieel en technisch) B Turfmarkt 11, Leiden. Tel. 071-149745 administratief en (paraVmedisch Geopend elke werkdag van 8.30 tot \7.30 uur. Donderdag uitbetaaldag tot 18 30 uur. Andere Luba vestigingen 1 .eidschcndam, Winkelcentrum Leidsenhage, Weigeliapassage 5. Gouda, Lage Gouwe 12. Alphen a/d Rijn, Winkelcentrum I )c Aarhof 67 /netermeer. Winkelcentrum Palenstcin. Groesinckplcin l1/ TE KOOP Mooie ruime eengezins woning, leefruimte 52 m2, met zeer luxe keuken. 3 slaapkamers plus grote zolder. Betegeld terras en balkon. Zoeterwoude - Rijndijk, Servatiusstraat 4. Direct te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. Maak een vrij blijvende afspraak voor be zichtiging met KNOL Onr. Goed BV Tel 01828-3820. Kon Wil- helmina Singel 46, Wad- dinxveen. ruim 100 jaar vakmanschap gekoppeld aan kwaliteit en service sinds 1873 MARKIEZEN - ROLSCHERMEN - LUXAFLEX en HORREN Molensteeg 12-14 Leiden Tel. 071-121375 Hem of haar wacht een prima salaris en alle sociale zeker heden van een grote, Hollandse onderneming. Wie toekomst ziet, belt ons even of schrijft een brief. Ons adres: Ondernemings weg 66, Alphen aan den Rijn. Ons telefoonnummer: 01720-29211.de heef A Mullaart. Wij zijn het distributiecentrum Stationary bv, en wij verzorgen voor een aantal bedrijven van de Buhrmann-Tetterode Groep de administratie, ópslag en uitgifte van artikelen voor de kantoorboekhandel. We zijn dus een levendig bedrijf en nieuw in Alphen. De vraag is: wie komt onze administrateur ter zijde staan? Wij denken aan een jongeman of -vrouw met een behoorlijke achtergrond (mavo/mulo en wellicht al MBA) en een jaar of wat ervaring. Taken: bewaking goederen stroom, omzet-analyse en verkoop-rapportage.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18