Gelukwensen voor 80-jarige mevrouw P. H. Smits-Witvliet Clowneske Beckett van Agnes-scholieren Wethouder maakt plan voor besteding reserve „PPR: naar program-college Carmen kitsch Prima dansshow van Felix White ondanks technische gebreken Van goede huize PAGINA 2 ZATERDAG 19 NOVEMBER 1977 LEIDEN - Om heel eerlijk te zijn, van het Paris Cité Ballet hadden we nog nooit gehoord. Vol verwachting gisteravond dus naar de Leidse Schouw burg getogen, die overigens stampvol was. Maar helaas wat daaraan ballet op klassieke ba sis werd vertoond, was niet zo best. Het overbekende, dramatische verhaal van Carmen op een be werking van Bizets vermaarde operapartituur slordig en zeer inconsequent gechoreogra feerd door Ernst Böhm, naar het schijnt een voormalige dan ser van Roland Petit. Een artistieke miskleun zoals we die maar zelden op dans- gebied hebben meegemaakt. Veel valse pathos in een kit scherige uiterst rommelige ver pakking. wat we in puur tech nisch opzicht te zien kregen was een vreemde mengeling van klassieke dans en demi-carac- tère met een teveel aan vulgaire bewegingen, hoe canailleus de figuur van Carmen ook is. En dat alles door de meeste van de als solisten volkomen expres sieloos en zwak uitgevoerd. Een Marie-Claire Carrié als ver tolkster van de titelrol, die nog wel een beetje raad met deze hopeloze situatie' wist. Tegenover haar echter een zeer onzeker dansende Dragan Mo de, wiens tour en l'air bij ken ners van het klassieke ballet het koudzweet deed uitbreken. Allen Christopher Aponte als Escamillio bleek er nog enige klassieke kaas van te hebben gegeten. Om te huilen eigenlijk dat er op het toneel van het theater aan de Oude Vest wel plaats is voor een derderangs gezelschap als dit met de inte ressante naam en, om wat voor reden dan ook, niet voor ons ei gen Nationale Ballet. PIETER C. ROSIER [r-e/cfee agenda OEGSTGEEST - "Over het algemeen geloof ik niet dat een man geschikt is voor de huishouding. Ze zullen mij wel de ogen uit willen krabben als ik dat zeg. Het is wel gek hoor, overal waar je komt gaat nog steeds de vrouw over de was. Dat schijnt een speciale wethouder Thorn feliciteert mevrouw Smits met hoor tachtigste ver- liefhebberij te zijn van vrouwen, ondanks de emancipatie". Dat zegt mevrouw P. H. Smits-Wit vliet, ereburgeres van de ge meente Oegstgeest op haar tach tigste verjaardag. "Ach", vervolgt zij, "tachtig jaar heeft niets te be tekenen als je nog steeds geïnte resseerd bent in alles wat zich op politiek en maatschappelijk ge bied afspeelt". Mevrouw Smits heeft een indruk wekkende staat van dienst: zij is onder meer actief geweest als raadslid van de VVD in Oegstgeest (van 1952 tot *66), ver der was zij presidente van de vrouwenafdeling VVD Oegstgeest, secretaresse van de Vereniging voor Vrouwenbelan- gen en Gelijk Staatsburgerschap, presidente van de Stichting Ter gelegenheid van haar tachtigste Huishoudelijke voorlichting en verjaardag werd een druk be- Gezinsvoorlichting en zo kunnen zochte feestelijke bijeenkomst nog verschillende functies aan de gehouden in de Beukenhof in lijst worden toegevoegd. Zij is Oegstgeest. nog steeds .actief als hoofdbe stuurslid van de Vereniging van de Verenigde Naties, als voorzit ster van het Oorlogsgravenco- mité en als vice-voorzitster van het Anjerfonds. jaardag. Liberaal Mevrouw Smits werd naar eigen zeggen al op jonge leeftijd met haar neus op sociale misstanden gedrukt. Samen met een collega tcog zij wekelijks als onderwij zeres in Amsterdam naar het pas opgerichte badhuis, om daar de haren van die schoolkinderen te wassen die onder de luizen en vlooien zaten. Dat gebeurde toen met petroleum. Zelf ging zij met watjes in haar schoenen, gedoopt in lysol naar school. Zij besloot tijdens de eerste wereldoorlog lid te worden van de Liberale Staatspartij. In die tijd wilde de SDAP ook de revolutie in Ne derland bewerkstelligen. Het Zuiderdiep in Groningen was het grote brandpunt van deze partij. Onder meer deze gebeurtenissen deden haar besluiten lid te wor den van een liberale partij. WARMOND - Geboren: Rikkert, zoon van A. Munneke en H. Smits. Overleden: P. M. Poppelier w/v E. van Leusden 77 jaar; M. van der Fluit 79 jaar .vrouw; A.Dekker 76 jaar, ma; J. M. van Kints w/v A. W. DE Groot 94 jaar. r Een scène uit "Wachten op Godot'' LEIDEN - Leerlingen van de Ag- nes-scholengemeenschap gaven gisteravond de eerste voorstel ling in een serie van drie van Sa muel Beckett's 'Wachten op Go- dot'. Samuel Beckett is van oor sprong Ier, maar zijn bekendste werken zijn in het Frans versche nen. Zijn eerste en meest in vloedrijke toneelstuk luidt dan ook in die taal: 'En attendant Go- dot'. Dat Nederlanders bij de Franse les niet goed opgelet heb ben blijkt uit de vertaling: 'Wach ten op Godot', terwijl wachtend toch iets anders is. Beckett heeft bewust die d erachter gezet, want niets laat hij aan toeval over. Hij komt immers uit de school van het absurde theater, dat zeer nauwkeurig met de taal om springt, al zou je dat op het eerste gezicht misschien niet zeggen. Zo ook in 'Wachtend op Godot'. Een verhaal is er niet. Wel zijn er twee zwervers: Estragon en Vla dimir. Het enige wat men voor en na dit tragi-farce toneelstuk ze ker weet is, dat zij wachtend zijn, wachtend blijven op Godot, wie dat dan ook moge zijn. Daartus sendoor is er weldegelijk wat aan de hand. Godot mag dan mys terieus zijn maar de twee zwer vers geven genoeg stof tot na denken. Uit 'Wachtend op Godot' proefje het commentaar van Be ckett op het zinloze bestaan van de mens. Hij doet dit met nihilis tisch, poëtisch taalgebruik in een extreme omgeving. Statisch zijn zijn regie-aanwijzingen. Karika tuur is de kleding. De figuren zijn clowns, dragen maskers, zijn LEIDEN -Er is tijdens een ar tistieke manifestatie waar schijnlijk nog nooit zoveel mis gegaan als gisteravond in het LAK-theater. En dan spreek ik slechts over technische man kementen, die zich met de re gelmaat van de klok aandien den. Consequent werden de spots verkeerd gericht; werd het licht te vroeg van een danser of danseres weggenomen, of was het geluid van de bege leidende muziek hinderlijk on zuiver. Krassende platengelui- den en constant van volume wisselende spiritual-singers verbraken de continuïteit van de avond. Het is daarom des te meer te waarderen, dat de groep van Felix White ondanks de hin- derlijke technische onregelma tigheden in staat bleek een fan tastische show te brengen. Sfeervol, afwisselend erotisch en diepdoorleeft brachten White's dansers en danseressen een zeer bontgekleurde dansp- rogramma. Voor de pauze viel 'Sister Jones" op een strak, in gehouden ritme. Na de pauze was een duidelijk hoogtepunt 'Blues I", gedanst door het ge- hel ensemble en heb "Carribean Jazz Number", waaraan weer werd deelgenomen door het gehele ensemble. Het publiek in het volledig uitverkichte LAK-theater wës zo en thousiast, dat het smeekte om een toegift. Dat werd natuurlijk "Carribean Jazz", waarin dan sers en danseressen op zeer or- ginele wijze van het publiek af scheid nemen. Een afgeron- dende opmerking nog over het werkelijke sublieme pianospel van Gloria Roberts. De vrijheden, welke zik zij ver oorloofd binnen 'Rhapsody In Blue' heeft George Gershwin in zijn sterkste dromen niet kun nen vermoeden. Technisch (zowel licht als geluid) beneden niveau, maar artistiek gezien meer dan het kijken waard. Het is te hopen, dat bij de herhaling morgenavond een en ander op technisch gebied wordt gecor rigeerd. Bert Koekebakker Vijf leerlingen en een leraar hadden de op zich zware taak op zich ge nomen om dit al bijna klassieke stuk op te voeren. Michael de Leeuw en Michiel Neervoort, die de zwervers speelden, hadden beslist een ademloze tekstkennis. ZOETERWOUDE - De jaarlijkse huisvlijttentoonstelling en de ba zaar in het verenigingsgebouw „Ons Huis" in Zoeterwoude zijn ook dit jaar weer een succes ge worden. Velen brachten een be zoek aan het verenigingsgebouw. Het aantal deelnemers aan de huisvlijttentoonstelling bedroeg dit jaar bijna 80. De werkstukken werden beoorde eld door een jury bestaande uit mej. Schutte, de heren Smit- temaar en Van der Wal. Prijzen werden gewonnen door Ger van Mossel Annemarie v.d. Loo, Jan Dorrepaal en mevrouw De Jong-Van Wilsum. Dezer dagen werd overigens af scheid genomen van mevrouw Van Vliet. De thans 78-jarige mevrouw Van Vliet heeft sinds 1948 meegewerkt aan bazaars in Zoeterwoude. Brabants Kamerorkest: LEIDERDORP - Het Brabants Kamer Orkest, een dozijn strij kers met cembaal, is orkestraal van goede huize. Voor K en O Leiderdorp opgetreden in de Herv. Kerk, liet het een opper beste herinnering na. De Neder lander Willem de Flesh (Concerto in a) en de vertrouwder aanspre kende Bach-concurrent Tele- mann (Concerto in G voor altviool en orkest) wa ren tijdgenoten. Dirigent Anton Koene heeft zich getrouw gehou den aan de terrassen-dynamiek van destijds: zonder nuances de klankkrachtverschillen in lagen of trappen. Bij de voor zyn da gen vrijzinnige Telemann is het haast onvermijdelijk een vleugje „romantiek" aan te brengen en solist altviolist John Sekrève deed dit bescheiden met een al lerfraaiste vaste greep op de sna ren, verbonden met een stabiel vormgevoel, waarvan men zich ook in Hindemith's Trauermusik kon vergewissen. „Die Trauermusik" is een prachtige, voorname tragische elegie, die niet thuis hoort in de bden map „hin damit" van de ze won derlijke componist. Met Mozart's Divertimento in F (138) en Mendelsshon's be- driegelijk genoemde „Symfonie 9 in c" werd voor jong werk ge pleit Mozart was 16. Wat Men delssohn betreft tast ik in het duister, er verschijnen onbe kende symfonieën van hem, ik meen 13. Twee ken ik er nu, deels onryp goed of weinig origineel, deels aanzetten in ontwikkeling naar het geniale latere vakmans- werk. Ik onthoud dit werk als de 9de vóór de eerste. Misschien fout KEES VERHOEF WASSENAAR - Nu het ge mopper over de grote geld elijke reserves van de ge meente Wassenaar toeneemt, de fracties van PvdA en Werkend Was senaar zelfs al met eigen be- stedingsplannan zijn geko men, heeft de verantwoor delijke wethouder, drs. A. W. J. Caron, besloten zelf een plan hiervoor aan te bieden. Het totaal besteedbare bedrag ligt rond de dertig miljoen: meer dan 1000 gulden per inwoner. Hier van wil de wethouder 25 miljoen een duidelijke bestemming ge ven, de resterende 5 miljoen wil de heer Caron als een soort buffer handhaven. Feitelijk ligt 70% van het beste dingsplan voor de reserves al min of meer vast. Deze reserveringen zijn namelijk voortgevloeid uit raadsbesluiten waarvan de uit voering tot nog toe niet ter hand is genomen. Zo zijn ettelijke miljoenen bestemd voor sociale woningbouw en bouw in de pre- miesectoj-. Een ander deel van de reserves zal worden aangewend voor de aanleg en verbetering van wegen en voor vernieuwing van de straatverlichting. Maar al met al blijft er dan nog, buiten de buf- 9? LEIDEN - De PPR in Leiden streeft er opnieuw naar om na de komende gemeenteraadsverkie zingen een college te vormen met partijen die van te voren over eenstemming hebben bereikt overeen gezamenlijk programma en over de mensen die het moe ten uitvoeren. Dit is althans het standpunt van het bestuur, dat is neergelegd in een voorstel aan de leden. "In de huidige situatie ziet het er naar uit dat een akkoord beperkt blijft tot PPR en PvdA", zo constateert het bestuur. Het PPR-bestuur sluit overigens niet uit dat ook wethouders uit andere partijen worden geaccepteerd. Als de par tijen, die van te voren een ak koord hebben bereikt bij de ver kiezingen de meerderheid halen, moeten ze een college vormen. Mochten ze geen meerderheid halen, aldus het PPR-bestuur, dan moeten deze partijen streven naar de vorming van een min derheidscollege dat gedoogd wordt door anderen. Als dat niet haalbaar blijkt te zijn, dan kun nen wethouders worden geaccepteerd uit andere partijen. Het dan te vormen college moet geacht kunnen worden een be leid te voeren dat gebaseerd is op het gezamenlijk programma. Het staat de partijen, die een akkoord voor de verkiezingen sluiten, vrij om af te haken, als het resultaat van de collegevorming niet be vredigend wordt geacht, zo stelt het PPR-bestuur. "LIBERALEN" Het huidige college van B en W wordt gesteund door PvdA, PPR en D'66; aanvankelijk maakte ook de PSP deel van de overeen komst uit. Oriënterende bespre kingen met deze partijen heeft het PPR-bestuurgeleerd dat PSP en D'66 waarschijnlijk niet aan een akkoord zullen deelnemen. Het PPR-bestuur blijkt nogal teleurgesteld te zijn in de hou ding van D'66. Het schrijft o.m.: "D'66 is niet meer wat het ge weest is. Een volledig nieuwe groep mensen die zich vaak 'libe ralen' noemt is zich in de politiek gaan storten. Helaas is er weinig continuïteit ten opzichte van het verleden. De mensen uit het oude D'66 (Freddy Bisschoff, Willem van Rooyen en de huidige wet houder Bert Oosterman) zijn aan de kant geschoven. Vier jaar goede samenwerking met deze mensen wordt zonder argumen tatie opgeblazen". De ledenvergadering van D'66 heeft besloten om de vorming van een college na te streven, waarin zoveel mogelijk partijen vertegenwoordigd zijn. Op de zelfde vergadering bleek bij een meerderheid van de leden, aldus het PPR-bestuur "weinig begrip - te bestaan voor de wenselijkheid van progressieve samenwerking. De verhouding tussen D"66 en PPR is door dit alles enigszins anders van karakter dan tussen partijen die samenwerking overwegen wellicht wenselijk ware". Over de PvdA merkt het PPR-be stuur op dat deze partij samen werking met het CDA uitsluit. Hetgeen een opvallende con clusie is, die uit de besluiten die de leden van de PvdA tot nu toe hebben genomen niet te trekken valt. PvdA-voorzitter Eikerbout noemt deze conclusie desge vraagd onjuist. "We hebben wel eens gezegd dat het in de rede ligt om eerder met de VVD te praten, in het onverhoopte geval dat er geen links meerderheidscollege te vormen is. Maar in deze fase hebben we nog geen partijen uit gesloten, ook het CDA niet. Ik sluit op mijn beurt niet uit dat we het CDA nog eens zullen uitslui ten, maar de PPR kan van ons niet de indruk hebben gekregen dat we dat nu al gedaan hebben Aan de zenuwen voor de pre mière moet waarschijnlijk gewyt worden dat de teksten te snel uit gesproken werden. Michael en Michel kwamen nog het best tot hun recht wanneer Pozzzo en Lucky, de circusdirecteur en de knecht, respectievelijk Wilbert Collet en Tineke van den Berg verschenen. Pozzo en lucky zijn nog de meest voor interpretatie variabele personages. Zij kweette zich goed van hun taak, daar zij rustig en wat belangrijker is 'vaag' bleven. Dat was nu juist het hele eieren eten voor regisseur/leraar Peter Lin- telo. Hij koos voor een clownesk gebeurèn. Op zich zelf te waarde ren, maar dat mag niet ten koste gaan van de tekst. Een handstand neemt men nu eenmaal niet mee naar huis. Dat tekst en handeling niet synchroon lopen kan zij het consequent ddorgevoerd door- gevoored zyn in deze vorm van theater. Beckett zet geen clowns neer omdat het clowns zijn, maar hij wil via deze scherts figuren gedachten in abstractie weerge ven. Clowns zijn verklede men sen maar als je het omdraait zie je soms het verschil niet. Dat Lin- telo voor een clowneske, li chamelijke benadering heeft ge kozen is te waarderen in bet ka der van een school evenement. Dat hij de verhouding Vladi- mir-Estragon, de slimmere- domme zeurpiet wat uit het oog is verloren was niet zo opvallend maar op sommige plaatsen wel erg storend. Lintelo en zijn leer lingen hebben hier en daar een steekje laten vallen, toch zijn ze er zeker in geslaagd om een Beckett in de aula te brengen. Niets meer en niets minder. Het volgende ci taat uit 'Wachtend op Godot' is hier dan ook wel op zijn plaats: 'Laten we gaan', niemand be weegt, want men wacht. (SB) Waarop? Dat kunt U vanavond en morgenavond gaan zien in het gebouw van de Agnes SG, aan vang 20.00 uur. LOUIS CORNELISSE. ARTSEN Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen: Wijk I (Morswegkwar- tier, binnenstad tot Cityring en Groenoord): H. G. M. Aelbers, Noord- eindsplein 2a, tel. 122268; Wyk II (Kooi en Merenwijk* P. J. Dersjant, Hooi gracht 68, tel. 123752; Wyk III (Waard, Professoren wijk en Tuinstad wijk): J. van Gent, Zoeterwoudse Singel 28, tel. 122538; Wyk IV (Zuid-West en Haag- wegkwartier): van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 8 uur vm.: A. Boer, Ken- nedylaan 46, tel. 126509; van zondag 8 uur vm. tot zondag 24 uur W. Schelle- kens, Paganinistraat 24, tel. 764035. Leiderdorp - H. B. van Wyk, Rynenburg 6, tel. 890529 (zaterdag); F. O. A. M. Kemme, Grotiuslaan 12, tel. 893139 (zondag). Spreekuur za. en zo. van 12.30-13 uur, Merelstraat 184, tel. 891000. Oegstgeest - H. A. Reterink, Terweeweg 152, tel. 150394. De weekenddienst gaat in op zaterdag 10 uur vm. Voorschoten - W. van Dam, Palestrinalaan 29, tel. 01717-3960 (zaterdag); C. Meyer, Cho- pinlaan 16, tel. 01717-2493 (zondag). Warmond - F. Walenkamp, Dorpsstraat 45, Tel. 10030. APOTHEKEN De avond- nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt van 18 tot 25 nov., waargenomen door Apo theek Centraal, Breestraat 74, Leiden, tel. 071-120552. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leiderdorp, tel. 140131. Oegstgeest - In terkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voor schoten - Gezondheidscentrum, v.d. Waaslaan, tel. 4641; Alg. Hulpverlening, tel. 2141, tst. 35 (dag en nacht). Warmond Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.3(1-17 uur. Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 114, jeugdschaaksoos (11-15 jr.), 15-17 uur. Haven, intocht Sinterklaas, 13.30 uur; idem Stadhuis, 15.30 uur. Robynzicht, Robijnhof 1, verkoopten toonstelling derde wereld artikelen, 9.30-17 uur. Volkshuis, bazaar Nieuw Brunhilde, 10-17 uur. Van Hoogendorpstraat, buurtfeest, 14- 22 uur. Sociëteit De Fuik, Julianalaan 1, Oegstgeest, optreden zigeunerorkest Czardas, 20 uur. 't Centrum, Schenkelweg, Zoeterwoude, uitvoering St. Jans fanfare, 20 uur. Microtheater, Vestestraat 40, to neelgroep Imperium met „Don Qui- chotte" (ridder van de droevige figuur)", 20.30 uur. Leidse Schouwburg, toneelgroep Lit- teris Sacrum met „Harten twee, harten drie", 20.15 uur. LAK-Theater, Levendaal 150, Hauser Orkater met „Het vermoeden", 20.15 Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 20-23 uur. Middelweg 19c, kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Café De Twee Spieghels, muziekprog ramma, 15 uur. Museum v. Volkenkunde, Turkse volksmuziek, 15 en 16 uur. LAK-Theater, Levendaal 150, theater- werkgroep Spektakel met „Spelletjes en liedjes, heb je wel gehoord van de 7 15.00 uur; „Black vibrations", muziek en ballet, 20.15 uur. Maandag fer van de heer Caron, een bedrag van 7 miljoen gulden over. Verstandig De wethouder zegt het verstandig te vinden als de raad nu een meerjarenplan zou aannemen met een financieel plafond van maximaal 20 miljoen gulden. Hiervan zou hij 8 miljoen willen besteden voor de gemeentelijke huisvesting (uitbreiding van het raadhuis of nieuwbouw), 4 mil joen voor een centrumplan met diverse voorzieningen, 4 miljoen voor uitgaven in de sociale en cul turele sfeer en 4 miljoen voor sport en recreatie. Zo zou de wethouder Wassenaar willen verrijken met een theater tje dat aan ongeveer 500 mensen plaats biedt.. „Wassenaar heeft nu nog geen enkele toneelvoor ziening en dat is voor een ge meente met een kleine 30.000 in- eigenlijk te gek". ROUTE SINT LEIDEN - Sinterklaas komt vanmiddag in Leiden aan. De Goedheiligman arriveert per boot omstreeks half twee in de Haven. Zijn schimmel zal daar dan al klaar staan. De Sint en zijn gevolg van Zwarte Pieten maken vervol gens een rit door de bin nenstad. De stoet is als volgt: Haarlemmerstraat, Princes- sekade, Kort Rapenburg, Bo termarkt, Stadhuisplein. Om half vier precies wordt de gulle gever door de burgemeester van Leiden ontvangen. Voor de sport denkt de wethouder onder meer aan vervanging of vernieuwing van het Sportfond- senbad aan de Zanderijlaan. Een sportnota is in de maak. Onaanvaardbaar Caron staat achter het denkbeeld van PvdA en Werkend Wassenaar het Deijlerhuis zo snel mogelijk als wijkcentrum in te richten. De door deze groeperingen voorge stane doortrekking van de Koks- hoornlaan in het noorden van Wassenaar tot aan de Rijks straatweg vindt hij echter een twijfelgeval. „Voor een derge lijke randweg hoeven we niet te rekenen op steun van de provin cie. Dan zouden we dus zelf voor de kosten komen te staan, naar schatting 7 miljoen. Dat vind ik onaanvaardbaar". Hoger tarief kabel-tv voor villa's WASSENAAR - De bewoners van de Wassenaarse villawijken zul len voor een aansluiting op het Wassenaarse kabeltelevisienet 700 gulden entreegeld moeten betalen. De overige bewoners van Wassenaar niets. Het abon nement zal voor iedereen gelijk zijn: 13,50 gulden per maand. Dit heeft de Wassenaarse wethouder drs. A. W. J. Caron verklaard tij dens de onderhandelingen met de Casema over de aanleg van het tv-net. De overeenkomst met de Casema zal inhouden dat de tv-signalen worden opgevangen op de water toren van Wassenaar. Voor de zenders die niet goed kunnen worden ontvangen, zoals Duits land 1 en 2, zal een straalverbin ding in dienst worden gesteld met het Rijswijkse ontvangststa tion. Wethouder Caron deelde mee dat de uitvoering van een en ander voor eind volgend jaar zal zijn af gerond. Witte poort kazerne. Noordeinde 2, tel. 120833, adviescentrum voor werklozen, di. van 10.30-12.30 uur. Troef Noordeinde 2a, fotografie: caba ret; jaargroep; yoga; bar/soos, alle groe pen vanaf 20 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, strip tekenen, t'ai chi; projectgroep Leidse geschiedenis; fotografie, boetseren; Go-club, alle groepen vanaf 20 uur. Stadhuis, cie. interne organisatie en be heer, 20 uur; cie. algemene bestuurlijke aangelegenheden, 20 uur. Gemeentehuis Wassenaar, raad, 19.15 Gemeentehuis Oegstgeest, cie. welzijns zorg voor bejaarden, 19.30 uur. Volkshuis, Haarlemmerstraat 73, vol leybal en tafeltennis, 20 uur. Leidse Schouwburg, „Boeing boeing", blijspel van Marc Carmoletti, met o.a. Doris van Canaghem en Rijk de Gooyer 20.15 uur. Contactgroep SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071- 125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren. Dag en nacht bereikbaar, ver trouwelijk. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 40,45 Kwartaalabonnement per post58,30 Jaarabonnement150,30, Jaaraborlhement per post 221,70 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden by voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2