J Adverteert in dit blad IonIoii «samsam i 3 ervaren Shovel machinisten 16 personeel enso PERp^j- PERSOI\JEELreRSONEEL J Mgsgne secretaresse leerling operator TYPISTE Buitenkliniek voor Kinderen te Noordwijk-Binnen huishoudassistente ziekenverzorgsters laborant(e) anaesthesie- assistente a-verpleegkundige a-verpleegkundigen o.k.-assistente radiologisch laborante ~tr randstad uitzendbureau de rijksoverheid vraagt bibliothecaris/ documentalist (mnl./vrl.) hoofd bureau verkeerskenmerken leerling-voorlichter personeel PERSONEEL peisoneel f Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn houdt zich bezig met de ontwikkeling en verkoop van documentaire uitgaven, boe ken en tijdschriften. De secretaresse van het hoofd van de produktgroep 'Documen taire uitgaven', tevens adjunct directeur van Samsom Uitgeverij, gaat ons eerdaags verlaten we gens verandering van functie binnen ons bedrijf. Wij zoeken voor haar een opvolgster. Plaats in de organisatie De nieuwe medewerkster zal in samenwerking met een collega algemene secretariaatswerkzaam heden verrichten, waar nodig hand- en spandiensten verlenen en tevens het contact met de auteurs onderhouden. Profielschets Wij hebben voor deze functie een kandidate voor ogen van zo'n 23 jaar, die vlot, accuraat en colle giaal kan werken en intelligent kan notuleren. Zij heeft een op leiding op MMS-/HAVO-niveau, beschikt over een goede type vaardigheid, kan goed stenogra feren en heeft enige jaren er varing. Spreekt deze functie u aan, neemt u dan schriftelijk contact op met onze afdeling Personeelszaken, Wilhelminalaan 1Alphen aan den Rijn. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen: (01720) 6 25 04, de heer F.A. de Nes. ICU Samsom Uitgeverij bv is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nven Wolters-Noordhoff Samsom Uitgeverij bv Menken Landbouw B.V. heeft op de computerafdeling plaats voor een vlotte van circa 17 jaar met een opleiding op mavo-niveau. Wij bieden een goede salariëring en bijkomende arbeids voorwaarden. Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak t.a.v. dhr. M. A. Oosterveer. MENKEN - Landbouw B.V. nederlands instituut voor praeventieve geneeskunde Het Nederlands Instituut voor Praeventieve Geneeskunde TNO, Wassenaarseweg 56, Leiden vraagt op korte termijn een ten behoeve van de afdeling Onderwijs. Haar taak zal bestaan uit het typen van correspondentie, weten schappelijke raaporten en publicaties en het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Geboden wordt een afwisselende functie. Gevraagd wordt oplei ding op MAVO-niveau, enige kennis van de Engelse taal en goede typevaardigheid. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de directeur van het NIPG/TNO, Postbus 124, Leiden. Inlichtingen, na voorafgaande telefonische afspraak, bij mevrouw Lindeman-Clocquet, telefoon 071-150940. Op deze buitenkliniek die ressorteert onder de Kinderkliniek van het Academisch Ziekenhuis te Leiden, kan worden geplaatst een vac. nr. 600.15.A.46.LD. Naast de algemene huishoudelijke bezig heden zal haar taak bestaan uit het zelfstandig verzorgen van de babyvoedingen. Het diploma 1NAS strekt tot aanbeveling. Er is een 8-urige werkdag. De diensten liggen tussen 07.30 en 18.15 uur. Salaris volgens Rijksregeling tussen 1145 en 1794 bruto per maand. De premie AOW en AWW komt voor rekening van het Rijk. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door zr. B. H. Snoeck- Henkemans, adjunct-directrice van de Buitenkliniek. Telefoon (01719) 1 92 11. Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samen werkt. ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage is 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directrice Buitenkliniek voor Kinderen, Lindenplein 1, Noordwijk-Binnen. Graag op de brief hel vacaturenummer vermelden. Lucascollege Voorschoten Scholengemeenschap op interconfessio nele grondslag voor HAVO en MAVO, waarin R.K. en P.O. samenwerken Gevraagd voor zo spoedig mogelijk ter ver vanging wegens ziekte Docent(e) Engels voor 8 lesuren HAVO-4 Sollicitaties aan de Directeur, Drs. A. C. H. J. van Noort, Veurseweg 5, te Voorschoten Inlichtingen school 01717-4223, huis 02521-14527. direct (para)medisch werk voor: voor een instelling in Leiderdorp. Bij voorkeur alle diensten, voor 2 a 3 weken. voor de ochtenden, op de afdeling Allergologie van een ziekenhuis in Leiden. Voor langere tijd. of een verpleegkundige met ervaring op dit gebied, voor een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor langere tijd. wij hebben op korte termijn werk voor verpleegkundigen in ziekenhuizen en instellingen in Leiden en Alphen. Alle diensten, voor langere en kortere tijd. of een o.k.-verpleegkundige, voor de afd. O K.-heelkunde in een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor onbepaalde tijd. voor de afdeling Diagnostiek, in een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor langere tijd. Leiden: Kort Rapenburg 6. tel.: (071) -14 95 41 Radio - tv Duijnstee Hoofdstraat 189, Sassenheim, tel. 02522-10398 zoekt op korte termijn een ervaren radio - tv technicus Sollicitatie-afspraak eventueel telefonisch aan de directie Goede arbeidsvoorwaarden. Aann. Transportbedrijf Van der Leek van de Velde b.v. Katwijkerweg 33 Valkenburg Z-H. voor directe indiensttreding i.v.m. uitbreiding van ma chinepark voor werken omg. Leiden/Den Haag. Geboden wordt een goed loon met hoge vakantiezegel in een prettige werkkring. Mavom B.V. Handelsweg 6, Postbus 5 Alphen aan den Rijn telefoon 01720-2 92 03 Wij produceren en leveren chemische produkten voor industriële toepassingen. Voor onze produktie-afdeling zoeken wij op dit moment een produktie-medewerker Wij denken aan iemand van 21 a 22 jaar, terwijl enige heftruckervaring erg prettig zou zijn. Als deze funktie u lijkt, bent u voor een informatief gesprek var harte welkom bij de heer J. Simons. Maakt u vooraf wel even een afspraak? De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties v/orden binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van het desbetreffende vakaturenummer op brief en envelop. vakature nr. 7-232/1158 Bureau Onderzoek van Onderwijs medewerk(st)er voor de administratie en het secretariaat (halve dagtaak) taak: het verzorgen van de boekhouding van genoemd Bureau; het verrichten van secretarieel werk ten bate van een deel van de wetenschappelijke staf: correspondentie en publicaties en het verrichten van diverse organisatorische werkzaamheden van gevarieerde aard. een middelbare schoolopleiding; ervaring ir secretariële werkzaamheden; meer dan schoolse kennis van de Engelse taal en eer grote mate van zelfstandigheid. Leeftijd tot ca. 30 jaar. maximaal 1.145,50 bruto per maand. vakature nr. 7-283/1158 secretaresse/typiste Dienst Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek taak: het verrichten van administratieve werkzaamheden t.b.v. het secretariaat onderzoeksprojecten en het typen van alle voorkomende teksten in de Nederlandse taal, waaronder ook tabellen. MAVO/HAVO-opleiding; typediploma en -ervaring. Leeftijd b.v.k. tussen 18 en 25 jaar. maximaal 1.977,bruto per maand. Aanstelling vindt plaats ten laste van een subsidie van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen. vakature nr 7-284/1158 administratief medewerk(st)er Bureau van de Universiteit. Afd. Financiële en Economische Zaken taak: het verrichten van controle op de afloop van betalingen; vastleggen van vorderingen en schulden; het boekings- gereed maken van dagelijkse mutaties t.b. t kas en bank; het bijhouden van een huur- registratie en het verrichten van andere lichte administratieve werkzaamheden. diploma MULO/MAVO; typediploma en enige administratieve ervaring. Leeftijd b.v.k. 20 jaar. maximaal 2.101,bruto per maand. Voor alle funkties geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8°/o van het jaarsalaris. Bij indienst treding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Met spoed gevraagd vakbekwame metaalbewerker Verhagen, fabricage van Industriële relniglngsapparatuur Hoge Rijndijk 267-269, Leiden. Tel. 071-131440. vac. nr. 7-3360/1158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie Taak: beheren van een grote wetenschappelijke bibliotheek op het gebied van de systematische dierkunde en daarmee verband houdende docu mentatie; in overleg met de bibliotheek-commis sie van het museum uitbreiden van boeken- en tijdschriftenbezit; leidinggeven aan het bibliotheekpersoneel. Vereist: tenminste diploma HAVO (met talen pakket), alsmede een gehele of gedeeltelijk voltooide opleiding gericht op het beheer van een (wetenschappelijke) bibliotheek. Aantoonbare belangstelling voor dierkunde, ook in museaal verband, strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2807,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-333611158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Dienst Verkeerskunde Het Bureau Verkeerskenmerken verwerkt m.b.v. de computer verkeerstellingen en verkeerswaar- nemingen, die door meetapparatuur worden ge registreerd; bewerkt en controleert deze ge gevens en verzorgt de publicatie daarvan; tevens worden door dit bureau ongevallen-analyses uitgevoerd en gepubliceerd. Taak: verrichten van studies inzake meet technieken en onderzoekmethodieken; opstellen van eisen voor elders te ontwikkelen computer programma's voor het verwerken en analyseren van verkeerstellingen, verkeerswaarnemingen en ongevalsgegevens. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding: ervaring in onderzoek en verwerking van meetgegevens en kennis van statistische technieken; leidinggevende ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 10 december 1977 (mnl./vrl.) vac. nr. 7-323111158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Stafafdeling Externe Betrekkingen, Afdeling Persvoorlichting De stafafdeling verzorgt o.m. de voorlichting over het beleid en de beleidsuitvoering van het ministerie, zowel via de persvoorlichting als rechtstreeks aan het publiek via eigen publici teitsmedia. Daarnaast behoort de interne voor lichting tot haar taak. Taak: assisteren bij in- en extern verstrekken van informatie over departementale activiteiten zowel schriftelijk als mondeling. Dit houdt o.m. in: het telefonisch of per brief afhandelen van verzoeken en/of vragen van derden. Vereist: diploma HAVO; belangstelling voor sociaal-economische aangelegenheden; b.v.k. diploma typen. Leeftijd: 20 tot 25 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd max. f2291,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 10 december 1977. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20