Verpleegkundigen Neurologie en Kinderneurologie fnso REPG0 ■ucd Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden O persone ÏEEt MENTOR/MENTRIX assistente/secretaresse Neurologie Kinderneurologie administratief medewerker KERST VAKANTIEWERK ir randstad uitzendbureau Tl-ERMO ELECTRIC handige inpakker dokters assistente DIACONESSENHUIS LEIDEN boekhouder m.b.a. steno-typyste ned.-duits secretaresse ir randstad uitzendbureau RUTGES BV* ervaren chauffeurs "MARIENHAVEN" TE WARMOND verpleeghuis voor 200 bijzondere verzorging en verpleging be hoevende bejaarden. vraagt voor spoedige indiensttreding een part-time ter begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden en ove rige intern wonende personeelsleden, voornamelijk in de avonduren en 1 x per 14 dagen een week-end. Hij/Zij moet over goede contactuele eigenschappen beschik ken en begrip, belangstelling en zorg voor de jonge mens hebben. Leeftijd boven de 30 jaar. De bepaling van het salaris, waarbij rekening gehouden zal worden met opleiding en ervaring, geschiedt in onderling overleg overeenkomstig de CAO. ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten tot de direktie van "Ma- riënhaven" Mgr. Aengenentlaan 1 - Warmond. RIJKS MIDDELBARE TUINBOUWSCHOOL - LIS Aan de Rijks Middelbare Tuinbouwschool te Lisse wordt m.i.v januari 1978 gevraagd een: LERAAR/LERARES NEDERLANDS voor 6 8 lesuren per week. 1 e of 2e graads bevoegd. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Directeur van school, Vennestraat 24 (Postbus 19) te Lisse. Telefoon 02521- 13035 of 02521-15482. Sollicitaties schriftelijk te richten tot de heer Ir P Doornbos. Inspecteur van het Landbouwonderwijs. J.W. Frisolaan 3 te 's-Gravenhage. iedereen leest de krant altijd en overal. •jij De Leidsche Onderwijsinstellingen verzorgen ruim vierhonderd schriftelijke en ;i schriftelijk/mondelinge opleidingen voor jaarlijks meer dan 90.000 cursisten. De ad- ministratieve en organisatorische begeleiding Van al deze studerenden wordt ver- i zorgd door ruim 400 medewerkers in de wetenschappelijke, administratieve en alge- mene dienst. Onze afdeling PERSONEELSZAKEN heeft een interessante plaats beschikbaar voor een jonge vrouw (24-30 jaar), die als het Hoofd Personeelszaken bij zijn diverse taken behulpzaam kan zijn. Als assistente zal zij direct betrokken zijn bij het personeelswerk, zoals werving en selectie van vooral het jeugdig personeel, introduktie, opleiding en begeleiding van nieuw personeel en de personeelsadministratie, waar onder de administratie van periodieke beoordelingen, mutaties en statistiek. Als secretaresse is zij verantwoordelijk voor de postbehandeling. cor respondentie, het regelen van afspraken, archief en documentatie. Ter as sistentie is een typiste beschikbaar. Voor deze full-time funktie gaat de voorkeur uit naar een kandidate die, naast een middelbare opleiding, enige administratieve ervaring en goede type-vaardigheid (graag ook steno Nederlands), een gerichte belangstelling heeft voor het personeels werk, 'hetgeen o.a. zou kunnen blijken uit ten minste een gevorderde studie Per soneelswerk, b.v. MPW. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, met uitvoerige omschrijving van oplei ding en ervaring, te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon (071) 89 92 55' In het Radiobiologisch Instituut TNO is plaats voor een Gediplomeerd analist(e) H.B.O.-A Werkzaamheden op gebied der kankerbestrijding, zowel toe gepast als fundamenteel. Hierbij wordt gebruik gemaakt van weefselkweektechnieken, (specifieke kennis hiervan niet ver- Mocht U interesse hebben in deze funktie. dan kunt U Uw sollici tatie schriftelijk richten aan de afdeling Personeelszaken REPGO-TNO, Lange Kleiweg 151, Rijswijk onder vermeliding van de letters A/Br/42 op brief en enveloppe. Heren- en Intensive Care-afdeling Deze afdeling omvat 30 bedden en is verdeeld in een heren-unit en een intensive care-unit. (Op de intensive care nemen we overigens zowel heren, dames als kinderen op). Op korte termijn kan geplaatst worden een Staf verpleegkundige vac. nr. 503.51.A.46. Wij stellen prijs op: - ervaring op gebied van de neurologie en belangstelling voo' dit specialisme; - diploma ziekenverpleging-A (intensive care-opleiding strekt tol aanbeveling): - goede contactuele eigenschappen. Het salaris bedraagt maximaal ƒ2807 bruto per maand. Op deze afdeling kunnen tevens geplaatst worden verpleegkundigen vac. nr. 503.53.A.46. Het salaris bedraagt maxirrmet"/2418 bruto per maand. U komt te werken in een groep van jonge verpleegkundigen. Binnen de afdelingen leven vele nieuwe ideeèn waar wij vorm aan willen geven. Dames-afdeling Deze afdeling omvat 14 bedden en is een kleine gezellige op zichzelf staande unit. Op korte termijn kunnen geplaatst worden verpleegkundigen vac. nr. 503.531.A.46. Wij stellen prijs op: - diploma ziekenverpleging-A of A en B; belangstelling en ervaring op het gebied van de neurologie; - een prettige omgang met patiënten en collega's. Wij werken met elkaar aan het tot stand komen van een goed lopende unit (begeleiding van de leerlingen, klinische lessen, thermoplan). Het salaris bedraagt maximaal 2418 bruto per maand. Deze subafdeling omvat 8 bedden en staat onder leiding van een kinderneuroloog. Opgenomen worden kinderen vanaf de zuigelingenleeftijd tot en met ongeveer dertien jaar. Er bestaat een nauwe samenwerking tussen verpleegkundigen, spel- leidster, artsen, fysiotherapeut, maatschappelijk werkster, neuropsycholoog etc. Deze afdeling heeft nodig een verpleegkundige vac. nr. 503.532.A.h6. als unitleidster. Wij stellen prijs op: - diploma ziekenverpleging-A, - aantekening kinderverpleging; - aktief meedenken bij de komende uitbreiding en verbouwing van de kinderzaal; - leidinggevende capaciteiten. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Het salaris bedraagt maximaal 2418 bruto per maanc Nadere informaties over genoemde functies worden u gaarne verstrekt door mw. zr. A. Mol-v. d. Luyt, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2337 en mw. J. Gadiot, personeelsconsulent, tst. 2762 U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indienst treding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. exploiteert op dit moment meer dan 40 slagerijbedrijven Op het nieuwe Hoofdkantoor aan de Rooseveltstraat 12A te Leiden is op korte termijn plaats voor een Onze gedachten gaan uit naar een akkurate kracht, die zelfstandig overzichten en balansen kan opstellen. Sollicitanten in het bezit van een M.B.A.-diploma genieten de voorkeur. Sollicitaties, schriftelijk of mondeling - na telefonische afspraak met de Heer M. G. van Kampen - aan bovengenoemd adres. direct industrie werk voor: Wil je m de kerstvakantie wat geld verdienen? Wij zoeken voor de gemeenten Lisse, Sassenheim er\ Katwijk een groot aantal scholieren (jongens en meisjes, minimum leeftijd 18 jaar), die van 27 december 1977 tot en met 3 januari 1978 meterstanden gaan opnemen en verwerken. Aanmelden dagelijks bij: Thermo Electric Internationaal B V., specialisten in het meten en regelen- van temperatuur De werkzaamheden bestaan uit het verpakken en het verzendklaar maken van goederen en verder alle voorkomende werkzaamheden in het magazijn. Leeftijd 19-23 jaar. Liefst in bezit van Rijbewijs BE. Onze snel groeiende, internationale onderneming biedt een interessante, zelfstandige werkkring. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt U bellen: 071 - 142045 - Toestel 19. Ook kunt U langskomen voor een gesprek Postbus 515, Leiden TTERMO ELECTRIC Willem Barentszstraat 47 In het Diaconessenhuis te Leiden is plaats voor een met een gedeeltelijke dagtaak t.b.v. de gynaecologi sche polikliniek. Werktijden: 8-13.00 uur of 13.00-18.00 uur Vereist: opleiding doktersassistente of gedeeltelijke verpleegkundige opleiding. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelsza ken mej. M. Siemer, Houtlaan 55, Leiden. direct werk op kantoor voor: met ruime ervaring op het gebied van debiteuren- en crediteurenadministratie en salarisadministratie, voor een bedrijf in Lisse. Hele dagen, gedurende enkele maanden. met kantoorervaring. Leeftijd rond de 30 jaar, voor een bedrijf in Alphen. Hele dagen, onbepaalde tijd. met ervaring, voor een bedrijf in Zoeterwoude. Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het behandelen van correspondentie, telefoon beantwoorden, afspraken maken en agenda bijhouden. Voor halve dagen, gedurende langere tijd. Leiden Nieuwe Ri)n 44 tel 071 - 14 48 41 Leiden Kort Rapenburg 6. tel 071 - 14 95 41 Alphen: Groenoord 76. tel Q1720 - 9 20 23 (tussen 14 00en 17 00 uur) Katwijk CleynDuynpark 12 tel 01718-7 12 15 (tussen 14 OOen 17 OOuur) r spoedige indiensttreding voor binnenlands vervoer. Indien U belangstelling heeft, is een telefoontje voldoende. Het nummer is (01720) 29 210, toestel 322. Het adres is: Bedrijfsweg 21 Alphen a/d Rijn. Rutges BV is een werkmaatschappij van Paktrans BV.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18