mededelingen gemeentebestuur leiden 21tm25nov.'77 Vergelijk Bedford eens met Bedford. BEDFORD ©[F 10 ZATERDAGMORGEN VROEG UW BED UIT! HOOGPOLIG SLAAPKAMERTAPIJT Lrrïikd 811 j leiden secretaresse DE BIEZENTECEL-SPECIALIST Want Tapijthal Onder de 100 haalt een geweldige stunt uit! TAPIJTHAL Links de Bedford die u kent. De Bedford CF: goeie wegligging, makkelijk te sturen, hoog laadvermogen en laag in aanschaf. Rechts de Bedford CF die u wellicht nog niet kent. Met dezelfde sterke punten plus belangrijk meer. De Opel Diesel 2,1 liter bijvoorbeeld. Geruisarm, soepel en zuinig. Start dag en nacht, weer of geen weer. Met in de kabine meer isolatie, dus geruislozer rijden. Naast diesel ook met solide benzine motoren. Robuuste, moderne kracht die de Bedford CF een snellere acceleratie geeft dan de doorsnee bestelwagen. Kom eens langs voor een testrit en ontdek 't verschil. Bedford bestelwagens van 1-2 ton, chassis kabines 1,2-2 ton. Bedford is een produkt van General Motors. Het verschil is de moeite waard. Uw Vauxhall/Ranger/Bedford CF-dealer: Het Motorhuis/Vauxhall Alphen aan de Rijn, Prins Hendrikstraat 41Tel01720 - 73904 Katwijk, Ambachtsweg 1Tel.: 01718 - 29203 Leiden. Vondellaan 80. Tel 071 - 769313 Voorschoten, Julianalaan 46. Tel.: 01717- 2559/2236 Q Doe dat kille 'zeil' maar de deur uit, want dit is het absolute einde! Weel derig. warm nylontapijt voor een prijs waar u vandaag de dag geen nieuiw zeil meer voor kunt kopen! Kleuren: beige en bruin, 400 cm breed. Alleen zaterdag van 9-12 uur voor de stuntprijs van VITA LEVENSVERZEKERINGMAATSCHAPPIJ TE ZÜRICH Kantoor voor Nederland: Bezuidenhoutseweg 111 (vlakbij Centraal Station: dus goede verbindingen) DEN HAAG - Postbus 2144 - Telefoon 070-814521. heeft een vacature voor zo mogelijk een ervaren In verband met regelmatige correspondentie met ons hoofdkantoor in Zwitserland is Steno-Duits wel vereist. Wij bieden U een goede honorering. mede afhankelijk van ervaring een gegarandeerde 13e maand 8% vakantie-toeslag studiekostenregeling variabele werktijden met een vijfdaagse 40-urige werkweek Belangstellenden kunnen zowel schriftelijk als telefonisch reageren t a v. de Heer C. Steenvoort. Commissievergaderingen. Verkeerscommissie. Maandag 21 november 1977 te 15.30 uur in de kof fiekamer van het stadhuis. Agenda: Verkeersmaatregelen ingevolge de zg. hoorpro cedure. Aanpassing profiel Breestraat, tussen de Koornbrugsteeg en het Rapenburg, alsmede tij delijk voor de Breestraat vast te stellen verkeers maatregelen. Uitbreiding delegatie-bevoegdheid tot het nemen van verkeersmaatregelen op grond van het R.V.V. Wijziging van de tarieven voor de aanleg van par- keerdiagonalen (eventueel - ten behoeve van in validen en huisartsen - in combinatie met een verkeersbord). Commissie voor Interne Organisatie en Beheer. Maandag 21 november a.s. om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden be sproken welke onlangs in diverse vergaderingen van andere commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspec ten zullen worden bezien. En verder: Vaststelling rekening-courant N.V. Bank voo. Nederlandse Gemeenten voor 1977. Rekening-courantovereenkomst Nederlandse Middenstandsbank N.V., kantoor Leiden. Aangaan kasgeldleningen gedurende 1978. Deze vergadering die oorspronkelijk gepland was op 15 november is wegens omstandigheden ver schoven naar bovenstaande datum. Commissie voor Algemene en Bestuurlijke Aange legenheden. Maandag 21 november 1977 te 20.00 uur in de B. en W.-kamer van het stadhuis. Agenda: K.B. van 19 augustus 1977, no. 8, houdende ge deeltelijke vernietiging van art. 111 van de A.P.V Schrijven van de voorzitter van de commissie voor de beroepschriften aan de gemeenteraad bij een uitspraak van de commissie dd. 25 februar* 1977, no. 3.20 (beroepskwestie PPR). Herindeling stadhuis. Uitbreiding delegatiebevoegdheden tot het ne men van verkeersmaatregelen op grond van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens (behoudens het B. en W. besluit hierover). Aanschaf van 5 portofoons ten behoeve van de brandweer. Commissie voor Volkshuisvesting en Milieuza ken. Dinsdag 22 november 1977 om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Concept-nota inzake verlening gemeentegarantie voor aankoop bestaande woningen. Voorstel tot het garanderen van een geldlening aan de woningbouwvereniging "Ons Belang" ten behoeve van de gedeeltelijke financiering van de renovatie van 55 woningen van complex I. Krediet voor verleende rechtskundige bijstanc bij de ontruiming van een aantal panden aan de Morssingel en de herhuisvesting van de bewoners van het voormalige pand Morssingel 2. Brief d.d. 27 oktober 1977 van het buurtcomité Noordvest over de overlast van een autospuiterij in het pand Lange Scheistraat 17 en het politie-op- treden terzake. Brieven d.d. 24 augustus en 13 oktober" 1977 van enkele bewoners uit de Lupinetuin inzake over last van een basketballveld. Voorstel inzake aanpassing van de woning Vival- distraat 35 ten behoeve van een mindervalide. Jaarrekening 1975/1976 van de woningbouw- vereniging "De Tuinstadwijk". O Jaarrekening 1975/1976 van de woningbouw vereniging "Ons Belang". Commissie voor Economische Aangelegenheden. Dinsdag 22 november 1977 om 20.30 uur in de B. en W.-kamer van het stadhuis. Agenda: Gesprek met de direkteur Gewestelijk Arbeids buro over de nota analyse werkloosheid. Nota VI iet park. Beheer Stadsgehoorzaal, verhuur restauran Groenoordhallen. Commissie voor de Beroepschriften van de Ge meente Leiden. De voorzitter van de commissie voor de beroep schriften, ingesteld door de Raad der gemeente Leiden, maakt bekend, dat op woensdag 23 no vember a.s. te 16.30 uur, ten stadhuize, kamer 234 een openbare vergadering van de eerste afdeling der commissie zal worden gehouden. Tijdens deze vergadering zal uitspraak worden gedaan inzake het door de heer A. den Uyl inge stelde beroep tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d. 20 mei 1977, houdende weige ring van een bouwvergunning voor het pand Jan- vossensteeg 5, alhier. Commissie voor Onderwijs, Recreatie, Sport en Samenlevingsopbouw. Donderdag 24 november 1977 om 20.00 uur in ka mer 263 van het stadhuis. Agenda: Mutaties onderwijzend personeel openbaar lager- en voortgezet onderwijs. Voorlopige vaststelling van de kosten openbaar voortgezet onderwijs over 1975. Voorlopige vaststelling van de exploitatiekosten van het openbaar buitengewoon onderwijs over 1975. Instandhouding openbare kleuterscholen "De Boterbloem" en "Hummelhof'. O Verzoeken van schoolbesturen om medewer king. Exploitatie zwembad "De Overdekte". Krediet aanleg sportvelden Morskwartier. Informatie S.A.D. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behande len agendapunten, kan daarover infor matie vragen in het informatie-centrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Hinderwet. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning inge volge de Hinderwet zijn ingediend: 4 Firma H.A.K. en P. Schlieker, alhier. Oprichten van een herstelinrichting voor motorvoertuigen in het perceel Bonairestraat 17. 2. Directeur van de Rijksgebouwendienst in de Di rectie Zuid-Holland en Zeeland, te Voorburg (namens de Staat der Nederlanden). Uitbreiden en wijzigen van door elektromotoren gedreven installaties ten behoeve van het natuurkundig la boratorium in het perceel Nieuwsteeg 18 (Kamer- lingh Onnes Laboratorium). Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijke beiwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedu rende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten. 18 NOVEMBER 1977. Men kan mondeling bezwaren indienen en wel per soonlijk of bij gemachtigd op een openbare hoorzit ting, die respektievelijk zal worden gehouden op: 1. 6 december 1977 om 14.30 uur in kamer 210 het Stadhuis. 2. 6 december 1977 om 15.00 uur in kamer 210 het Stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het Stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330 (3e verdieping). De aandacht wordt er op gevestigd, dat beroep te gen een beschikking daar alleen kan worden inge steld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, bin nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Diversen. Informatie Vlietpark. Woensdag 23 november a.s. om 20.00 uur wordt in de Vredeskerk, van Vollenhovekade 21, een infor matieavond gehouden over de onlangs uitge brachte "nota Vlietpark". Deze nota behandelt de mogelijke recreatieve be stemmingen van het Vlietpark in de toekomst. On der Vlietpark worden verstaan: Oostvlietpolder, Kleine Cronesteinse polder en Roomburg. Inwo ners van deze gebieden en andere belangstellenden zijn van harte welkom op de informatieavond. Exemplaren van de nota Vlietpark zijn voor 2,50 verkrijgbaar bij de informatiebalie van Buro Voor lichting in de hal van het Stadhuis. In het naastgelegen informatiecentrum van het Buro is bovendien vanaf 14 november een kleine expositie ingericht over de plannen voor het Vlietpark. Het informatiecentrum is op werkdagen van 8.30 tot 16.30 open en bovendien op de donderdag avonden van 17.30 tot 21.00 uur; Gewijzigde data behandeling ontwikkelingsschets struktuur- plan voor de binnenstad. Op grond van de resultaten uit de onlangs gehouden inspraakronde heeft de Projectgroep voor de Bin nenstad een nieuwe ontwikkelingsschets vervaar digd, als fase vóór het in maart 1978 uit te brengen struktuurplan. Deze schets vormt samen met bijbe horende tekst een nieuwe publicatie "Berichten uit de Binnenstadswinkel, deel III", die binnenkort (vanaf 1 december a.s.) ook in de Binnenstads winkel verkrijgbaar is. Omdat in de productie van de .nota enige vertraging is ontstaan, zijn ook de data van behandeling in de raadscommissies en de gemeenteraad verschoven De nieuwe data zijn: donderdag 1 december de commissie ruimtelijke ordening en openbare werken en economische aan gelegenheden om 20.00 uur in de raadszaal; maan dag 19 december de gemeenteraad om 19.30 uur in de raadszaal. Hiermee zijn alle vroeger genoemde behandelingsdata vervallen. Onteigeningsplan Ververstraat. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland brengen ter openbare kennis, dat bij hen is ingekomen een ver zoek van Burgemeester en Wethouders der ge meente Leiden om afgifte van een verklaring van geen bezwaar als bedoeld in artikel 77 onder 2 van de Onteigeningswet, in verband met een onteige ning ten behoeve van de uitvoering van een bouwplan in het belang van de volkshuisvesting. Het bouwplan heeft betrekking op de oprichting van 51 bergingen in een gebied, gelegen aan de Ver verstraat. De op het bouwplan betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 22 november 1977 gedurende drie weken ter inzage op de gemeentesecretarie, af deling stadsontwikkeling, verkeer en grondzaken (stadhuis, kamer 315), alsmede in de leeszaal van het provinciehuis, Koningskade 1 te 's-Gravenhage. Belanghebbenden zijn bevoegd om gedurende de termijn van de terinzagelegging schriftelijke be zwaren in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's-Gravenhage. Sint Nicolaasmarkt. Evenals in Voorgaande jaren wordt er in het Waag gebouw aan de Aalmarkt een Sint Nicolaasmarkt gehouden en wel van donderdag 24 november tot en met maandag 5 december a.s. Deze markt heeft de zelfde openingstijden als de winkels. Grofvuilophaaldienst mende week. ko- Volgende week zijn aan de beurt: wijk 9+11 maandag 21 november wijk 10+12 woensdag 23 november wijk 13 15 donderdag 24 november wijk 14 16 vrijdag 25 november

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24