Er kan nu eenmaal van alles <4% gebeuren... Geniet van je rust CITROEN en RENAULT SPECiALiST uiterstegracht 90 leiden tel. 071- 141223 Citroen- en Renaultrijders De Dochter van de Weduwe Vrijdag 18 november en zaterdag 19 november 1977 een gratis kleine wintercontrole- en adviezen. Tevens deze 2 dagen (eventueel op latere afspraak in de aanbieding). Dakjes 2CV in div. kleuren, incl. montage 130.—— Koplampreflectors, rond model, incl. montage 27.50 Lampensetjes compleet 9.50 Smith's achterruitverwarming, incl. montage45. Philips autoradio's, lange en korte golf, type 90 AN 163 in cl. box en antenne 147.70 Banden Michelin 125/15 voor Citroën 2 CV 4 4 halen 3 betalen met gratis montage per stuk 79. Banden Renault 4, Dunlop of covers 4 halen 3 betalen per stuk 69.50 Deze prijzen zijn incl. BTW Deze prijzen gelden alleen voor bovenstaande dagen, gelieve vooraf telefonisch een afspraak te maken. Verkoop van alle Citroën en Renaultonderdelen Ook reparatie van Renault 4-5-6-8-10 Ook voor uw schade Met pittige half/zware. Zorgvuldig door Van Nelle samengesteld De perfecte melange van gouden Virginia en Kentucky tabakken. Lang van draad waardoor het volle karakter uitkomt en ie bovendien plezierig rolt. iedereen leest de krant altijd en overal. Kinderen hebben daar gelukkig nog geen weet van. Maar u kent als moeder de risiko's wel die we nu eenmaal allemaal lopen. Zorg er daarom voor dat uw leven goed verzekerd is. Dan wordt er voor de kinderen gezorgd, óók als u er eens niet meer mocht zijn. Kom daarover praten met de mensen van de Rabobank, dan weet u dat u een goed en betrouwbaar advies krijgt. Er ligt tevens een brochure U Uw leven voor u klaar. Met een praktische iedereen leest de krant altijd en overal. (deze regeling geldt t/m 31 december 1977) Het afsluiten van een levensverzekering is een belangrijke zaak. Dat kost overleg en tijd. Sluit daarom een Praktische Proefpolis af voor een maand. Dat is een kwestie van even een drietal gezondheidsvragen beantwoorden. Van deze Proefpolis kan iedereen gebruik maken tussen de 18 en 40 jaar. Terwijl we dan samen overleggen wat voor u de beste levensverzekering is, bent u alvast verzekerd. En dat is een hele geruststelling.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22