Kijk! Bij Vroom Dreesmann enegouwen VROOM DREESMANN 9.95 Vroom Dreesmann en Desso doen u een eenmalig exclusief aanbod: geweven berbertapiit van topklasse voor 165-p.m. Inclusief vakkundig leggen. Metro: STEEDS MEER KLANTEN KOPEN PHILIPS KLEURENTELEVISIE bij:| i/it> jx^è&^uaiste^s- 100% zuiver scheerwollen dekbedden van Kurits Wm per strekkende meter (400cm breed). 14.95 Een eigen doka in één keer kompleet voor 'n echte hobby-prijs ELKE donderdagavohd koopavond tot 9 uur. Al was het alléén maar om de service! Geen voorrijkosten, geen plaatsingskosten, geen afregelkosten. Inruil van uw oude apparaat tegen gunstige voorwaarden. U BETAALT MAAR DE HELFT bij plaatsing. De andere helft in 6 maanden, zonder rente of kosten! Aalmarkt 12-14-15-16 - Telefoon 121782 Leiden Een kollektie om van te watertanden bij Vroom Dreesmann De lange winteravonden gaan weer opgefleurd worden door de geur van allerlei lekkers in de oven. Dit bak- plezier wordt danig vergroot door de enorme keuze in bakvormen en bak- gerecdschap, voor prijzen die het plezier niet bederven Zo zijn er uitsteek vormen in allerlei ge daanten, bijvoorbeeld pinguin en sneeuwpop, kat en muis, teddybeer en z'n vriendje, voor 3.25 abstracte figuur tjes voor 2.50 en rekenvonnpies (cijfers van 0 t/m 9, plus-, min-, deel- en vermenigvuldi gingstekens) voor 7.95 Bakvormpjes zijn 6 diverse modeile er in len voor 3.95 en als ronde zand taartjes 3.- Goed idee voor de woensdagmiddag: geef ze deze kinderbakvor men om allerlei heerlijk heden te kunnen maken, die ze na het bakken zelf kunnen versieren. Kies uit: haas, lammetje of knabbelhuisje 9.95 per stuk Maar er is nog veel meer, ook aan bakgereedschap: taartportiesnijdcr 7.95 taartsjablonen met 6x2 decormogelijkheden 4.50. Bakvorm-taart verdeler, teflon coated 5.50.Deegradeerwieltje met invetkwastje 3.75 en garneerspuitzak 7.95 Erg handig is ook deze. huishoud weegschaal, die per 20 gram weegt tot 2 kilo, met afneembare beslagkom met anti-slipring 22.50 De ideale beslagkom ziet er zo uit: hij is gemaakt van onbreekbaar en makkelijk te reinigen materiaal en voorzien van een handige zuig- ring, waardoor hij op elke gladde ondergrond muurvast blijft staan 4.95 Vroom Dreesmann werpt een nieuw licht op tafellampen. Tijdloze lamp met eikenkleurige voet en kap in effen linnen struktuur 79.50 1 Klassiek getinte lamp met notenkleurige voet en kap in effen linnen struktuur of met bloem- dekor. 45 Cm hoog 39.50 35 Cm hoog 29.- Progressieve lamp met blankhouten voet en Chinese rieten kap in zeer originele vormge ving. 45 Cm hoog 49.50 Rustieke lèmp met eiken voet en messing sierstukken, en l.ederen kap. 55 Cm hoog 99.50 Zuiver klassieke lamp in blakermodel, uitgevoerd in brons 29.50 Paradies ontwikkelde een nieuw dekbed: een vulling van 10056zuiver scheerwol (met IWS- label) overtrokken met 10056 katoen. Derhalve kojribineert dit dekbed twee puur natuur lijke materialen tot een optimaal warm en licht slaapkomfort. Zowel zomers als s winters. ParadiesBiolanadekbed, 1 -persoons 13 5x200 cm ter introduktie geen 149.- maar In opdracht van Vroom Dreesmann vervaar digden de experts van Desso een berbertapijt van 7056wol en 3056synthetische garens, in een schitterende berberkleur. Zowel materiaalkeuze als vakmanschap van Desso stonden garant voor een tapijt van topklasse. Want dit tapijt is geweven: een procédé dat behalve vakkennis ook veel tijd kost. Het grote voordeel daarvan is evenwel dat deze werkwijze een langere levensduur en hogere sliitvastheid garandeert. Dit tapijt is dan ook geschikt voor zwaar gebruik. Daarbij is het ook nog een mooi ogend tapijt, dat in elk interieur een apart cachet brengt. De exclusiviteit en het unieke karakter van dit tapijt maakt duidelijk dat de voorraad beperkt is. Desso adviseerde Vroom Dreesmann een verkoopprijs van 220.- per strekkende meter. Maar Vroom Dreesmann maakte dit aanbod nog meer biezonder door te volstaan met een prijs van slechts En dat is dan inclusief leggen door erkende vakmensen van Vroom Dreesmann. Dit absoluut eenmalige exclusieve aanbod geldt zolang de voorraad strekt. Dus wie het eerst komt... Het andere koken met Schlemmertopf Schlemmertopf bak-en braad'panncn' geven'een nieuwe dimensie aan vlees- en visgerechten. Want met een Schlemmertopf kunt u de heerlijkste schotels bakken en braden zonder vet. En de voordelen daarvan kent u. Waar nog bij komt dat de Schlemmertopf er goed uitzien, en dat ze zó op tafel kunnen. Profiteer nu van de tijdelijk extra slanke prijsjes: normaal van 13.95 voor groot van 19.95 voor Da's een fijne start: komplete doka-set voor het ontwikkelen, en vergroten van zwart/wit films. Bestaande uit: klein- beeldvergroter, fotocresenta- lamp van 75 Watt, 3 ont- wikkelschalen, vergrotings- raam (18x24 cm), roestvrij stalen ontwikk-eltank, 2 roest vrijstalen pincetten, 1 pakje ontwikkelaar, 1 pakje fixeer, 100 vel vergrotingspapier (9x14 cm), maatbeker, geel groene dokalamp, thermo meter en boekje met 200 dokatips. Totale winkel waarde van deze set 379.- Nu voor

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 8