EDAS Verkoopsters/ Kassières Kreymborg Renault Leidse Spaarbank Nutsspaarbank altijd in uw buurt "Goede service is onze boterham. Want alleen tevreden klanten blijven klanten." EL AM Dolf Tuin r n Hetbeterewerk T GOEDE OUDE LODEN IN NIEUWE STIJL! Nutsspaarbank 's-Gravenhage Hoe Renaults gemaakt worden kunt u lezen in het uitgebreide Renault-boek. Een soort reuzenpocket met alles en nog wat over autorijden in het algemeen en Renaults in het bijzonder. jaar opnieuw worden bijgeschoold. Hoe Renaults worden onderhouden U zult kennismaken met het moderne kunt u bij ons komen zien. U zult kennis- diagnose-onderhoud waarbij niets vergeten maken met deskundige monteurs die ieder kan worden. Met het principe dat we ten koste van alles willen waarmaken: Renault 14 vanaf f 14.560,- nel 18% BTW. Wijzigingen voorbehouden. Sinds enkele jaren kent vrijwel elk gezin in Nederland het aanbod van Edah: alle boodschappen voor de laagst mogelijke prijs met behoud van kwaliteit en variatie. Als gevolg daarvan groeit Edah sinds enkele jaren met grote sprongen. Daarom is er uitbreiding nodig met vakkundige mensen. Voor ons filiaal te Leiden, Beatrixstraat 15-V vrager wij: Zij hebben een interessante en afwisselende taar' Zij hebben de gehele dag kontakt met de klanter Zij dienen in staat te zijn service te verlenen Indien je geïnteresseerd bent in deze vakature neer i dan kontakt op met de bedrijfsleider van bovengenoemd filiaal. Hij zal je gaarne nadere inlichtingen verstrekken. Loden jas vano.a.80% wol. Blinde sluiting. Split achter. Groen.ZTtJ>~ Loden jas vano.a.80% wol.Ontwerp Dick Holthaus. 1Q^% Jagersplooi achter. Groen. l/J." "afspraak is afspraak." Met diagnoserapporten die u alles vertellen over de konditie van uw auto. Inderdaad, onze service is snel, kompleet en persoonlijk. Geen wonder,'t is onze boterham. Want u blijft alleen maar klant als u iedere keer weer helemaal tevreden bent. Daarom staan we altijd voor u klaar. Om te beginnen met dat dikke Renault-boek. Dat is geheel kosteloos. En uw exemplaar ligt klaar. Dus. Haarlemmerweg 2-4, LEIDEN, Tel. 071-133141 Mr. E.N. Rahusenstraat4, KATWIJK AAN ZEE, Tel. 01718-15418 Auto's met I.Q. De Nutsspaarbank is een uitgebreid kantorennet, er is altijd wel een kantoor in uw buurt met vriendehik personeel snelle service, want de spaarbank werkt met de meest moderne apparatuur Het is een bank waar op drukke dagen de wachttijden kort zi/n. dagelijkse rente op alle tekeningen De biischri/ving van vandaag geeft direct morgen al rente. Voor u uiterst voordelig. vergelijk onze krediettarieven, zowel voor persoonli/ke leningen als voor doorlopend krediet, en met name voor hypotheken Waarom duur lenen als het ook goedkoper kan'. U ziet. zo maar een hand/e-vol voorbeelden, maar wel voorbeelden die hout snijden. Hoe dat mogelijk is? De Nutsspaarbank is een Stichting Een Stichting heeft geen 'aandeelhouders en hoeft dus ook geen winst uit te keren Zij kan daardoor meer doen voor haar klienten. Simpel, maar anders...! Reken maar: Alle mensen, groot en klem. jong en oud. kri/gen bij de Nutsspaarbank de volle aandacht voor al hun geldzaken1 Sparen, lenen, verzekeren, hypotheken, effecten, vreemd geld noem maar op De Nutsspaarbank heeft hethelemaal Appelstraat 230 156 Goudenregenplein 5 meer dan 80 vestigingen

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24