PRESBURG assistent filiaalbeheerder bij U zit alweer te springen om ruimte. Maar verbouwen is een dure grap. Wij helpen. ABN Bank 20 r voordeel ton menken presenteert PLANTEX NIEUW Neveda Farm deze week met wolboetiek 't gulden vlies volop recreatieschaatsen zaterdagavond disco-avond op de schaats discotheek orion ton menken ijsbaan Coupon Bekend uit AVRO's „3x20" Tuinarchitectuur - Tuinaanleg Ambachtelijk sierstraatwerk II II Belt u onze heren Henk Heling of Bob Montfrooy eens vrijblijvend over de mogelijkheden „voor uw tuin". Henk Heling is telefonisch bereikbaar 01820-17233, Bob Montfrooy 03402-40423. sportieve beige meisjeslaars leiden - donkersteeg 13-17 den haag - spuistraat 11 - v. zeggelenlaan 107 Weer zo'n prachtige, nieuwe wol van Neveda. Deze unieke snelbreiwol (100% zuiver scheerwol) hebben wij steeds in voorraad. Verkrijgbaar in de 4 natuurkleuren kaki, natuurbruin, naturel en bruin. Echt een wol voor moderne mensen. Met pennen 8 breit u er snel en gemakkelijk de leukste dingen van. Kom gezellig even langs wij kunnen u er alles over vertellen. AWx i BREESTRAAT 121 (t.o. het stadhuis) LEIOEN. Dit is van Haren: een groot bedrijf in de schoenenbranche met vestigingen door het gehele land verspreid. Een bedrijf met mogelijkheden en ontplooi ingskansen voor jonge mensen die iets willen bereiken. Dit is de baan: leiding geven aan het personeel op ons filiaal Haarlemmerstraat Donkersteeg, Leiden. Behulpzaam zijn bij het fitiaalbeheer. Voorra den op peil houden bestellingen klaar maken. Controleren. Kortom: een leerzame en verantwoordelijke job onder supervisie van onze filiaalbeheerder. Dit is onze man: jong, energiek, ondernemend, commercieel en administratief gevoel. Het Mavo-diploma be tekende geen probleem voor hem. Uitstekende mogelijkheden voor snelle promotie tot filiaal beheerder. Dit is uw kans: een kort en bondig, maar volledig briefje aan Ivo van Haren's Schoenfabrieken B.V., Hoogeinde 35 Waalwijk. M.M.V. Vondellaan 41 - Leiden - tel.071-769344 Karei W.J.Lotsyweg 7 - Dordrecht - tel.078-70175 Uitbreiding is een mooie zaak. Maar bedrijfsruimte even bij tovert. Toch zou overbodige luxe zijn? Prait er eens over met een bank die zich sterk maakt voor het Midden- en Klein bedrijf. Over uw problemen rond vestiging en 'behuizing'. Over plan éMÉk en realisering. Over kosten en rendement in üw geval. Maak gerust een afspraak met de directeur flBdM van uw plaatselijke Ijjj ABN-kantoor. Of gebruik de coupon. Wilt u contact met mij opnemen? Stuur mij gratis de brochure: De ABN en het Midden-en Kleinbedrijf De ABN en de zelfstandige ondernemer Naam: Adres: Woonplaats: Tel.: Deze bon in ongefrankeerde envelop verzenden aan: Algemene Bank Nederland, Afd. O.D. 50, Antwoordnr. 1555, 1000 PA Amsterdam.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 8