LES VEILIG VAN ROODEN mededelingen gemeentebestuur m leiden 31okt.tm4nov.77 Ml M UITNODIGING ledikantjes commodes /(yA\y\ - -° klepkasten Kubus Autostoeltje kinderstoel Coenen: bruin-blank AP groen-oranje Advies l£Ua Consumentenbond 104.- kinderstoelen 65.- 89.75 96.- Hog« Rijndijk S6D LODEN box bruin-groen-blank 95.- 124.- 149.50 groot assortiment en bekleding naar keuze HAARLEMMERSTRAAT li 'leioeij Ter gelegenheid van de officiële opening van de LES VEILIG VAN ROODEN OEFENTERREINEN (aan de Willem de Zwijgerlaah rondom de Groenoordhallen) waarin opgenomen de intróduktie van onze rijopleiding Nieuwe Stijl, morgen Zaterdag 29 oktober nodigen wij onze kursisten-oud kursisten-toekomstige kursisten en relaties uit voor een bezichtiging in een "OPEN HUIS" van 15.45 uur tot 18.00 uur. Tijdens dit open huisi Gratis proefrijden Keuze uit geheel ons lesautopark. Directie en medewerkers LES VEILIG VAN ROODEN u weet niet half hoe handiig 'n dagblad-aovertentie is. Commissie vergaderingen Commissie Algemene en Bestuurlijke Aangele genheden. Maandag 31 oktober a.s. om 20.00 uur in de B en W kamer van het stadhuis. Agenda: Begroting voor het jaar 1978. - gemeentelijke archiefdienst - afdeling bevolking c.a. - brandweer - politie - civiele verdediging - bestuurlijke reorganisatie - jnterhationale betrekkingen - algemeen. Ontwerp-instructie ambtenaren bouw- en wo ningtoezicht. K.B. van 19 augustus 1977, no 8, betreft gedeelte lijke vernietiging van art. Ill van de A.P.V. (Al gemene Plaatselijke Verordening). Een schrijven van de voorzitter van de corhmissie voor de beroepschriften aan de Gemeenteraad ten geleide van een uitspraak van de commissie d.d. 25 fèbruari j.l. (betreft beroepskwestie P.P.R.). Ontwerp-preadvies betreft ambtelijke en be stuurlijke toedeling milieuzaken. Ontwerp-voorwaarden uitgifte van grond in erf pacht aan woningbouwcorporaties. Toestemming aan de gemeentearchivaris om vanaf het dienstjaar 1977 de terug te vorderen B.T.W.-gelden aan te wenden voor het verrichten van uitgaven. Uitbreiding van de huistelefooninstallatie van het politiebureau. 9 Instellen van een rechtsvordering tegen het be drijf Honor te Fontaine-l'Evèque (België) wegens een vordering van de diepst Sociale Werkvoor ziening. Uitnodigingen i.v.m. bijeenkomst ter gelegep- heid van de uitreiking van de erepenning. Openbaarmaking van 'aanvragen voor. vergun ningen en ontheffingen op plaatsen waar vergun ningen en ontheffingen zullen worden gebruikt Commissie Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken. Commissie Verkeer. Commissie Volkshuisvesting. Gezamenlijke vergadering op dinsdag 1 november a.s. om 18.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. 9 Bespreking van de begroting 1978. 18.00-18.45 uur behandeling zaken m.b.t. het ver keer; 18.45-20.15 uur behandeling zaken m.t.b. de ruimtelijke ordening en de openbare werken; 20.15-21.45 uur behandeling zaken m.b.t. de volkshuisvesting en het milieu. Commissie Interne Organisatie en Beheer. Dinsdag 1 november a.s. om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen besproken worden welke onlangs in diverse vergaderingen van andere commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspec ten zullen worden bezien. En verder: Begroting 1978 en le wijziging 1978. Gezamenlijke vergadering Commissie Ruimte lijke Ordening en Openbare Werken en de Ver- keerscommissie. Donderdag 3 november a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Enig agendapunt: Beschikbaar stellen van een voorbereidin^skre- diet voor de bouw van de Churchill-brug met bij behorende werken. Daarna voortzetting van de Commissie Ruimte lijke Ordening en Openbare Werken orp 20.45 Bespreking nieuw bouwplan voor C en A aan de Breestraat. Beschikbaar stellen van een krediet voor de v.es- tiging van een openbare bibliotheek in het'Heer enlogement en het Van der Heidecomplex. Uitgifte in erfpacht van gronden aan de Morssin gel. Verlening van medewerking aan het in exploita tie brengen van gronden aan de Van Beunin- genlaan. Pachtvrij maken van de tuinderij in de'Steven- hofjespolder van de heer G. Kooy; Overdracht Langebrug 97 en uitgifte in erfpacht van de grond. 9 Aankoop aandelen in flat in de Merenwijk t.b.v gezondheidscentrum en bibliotheek. Commissie voor Onderwijs, Recréatie, Sport en Samenlevingsopbouw. Commissie voor Sociale Zorg, Maatschappelijke Aangelegenheden, Gezondheidszorg en Cultuur. Gezamenlijke vergadering op donderdag 3 no vember a.s. om 20.00 uur in kamer 263 Van het stadhuis. Enig agendapunt: De ontwerp-begroting 1978 Daarna voortzetting Commissie Onderwijs, Rec reatie, Sport en Samenlevingsopbouw. Als agendapunten zijn dan te behandelen: Verkoop bouwterrein aan de Storm Buysing- straat t.b.v. De Lok - school voor sociaal-agogi sche beroepen te Leiden. 9 Vaststelling exploitatievergoeding' bijzondere kleuterscholen over 1976. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agen dapunten, kan daarover informatie vragen in het informatie-centrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Diversen Ontwerp-streekplan Zuid-Holland West De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat van 21 oktober tot en mët 21 december 1977 in het informatiecentrum van het stadhuis voor een ieder ter inzage ligt het Ontwerp-streekplan Zuid.-Holland West. Het ontwerp zal tevens ter inzage worden gelegd in de openbare hoofd-bibliotheek aan de Breestraat 25 en in de filialen Noord aan de Corantijnstraat 2a, Houtkwartier aan de Zweilandlaan 5, Zuid-West aan de Eduard van Beinumstraat 2 en Steenschuur 17. Gedurende deze termijn kan een ieder bezwaren indienen tegen dit ontwerp bij Provinciale Staten van.Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's-Gravenhage. Ontwerp-bestemmingsplan Hoge Rijndijk De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat met ingang van 2 november 1977 gedurende één ihaand ter gemeentesecretarie (stadhuis, kamer 315) voor een ieder ter inzage zal liggen het önt- werp-bestemmingsplan Hoge Rijndijk. Het ont werp heeft betrekking op (globaal) het gedeelte van de Hoge Rijndijk en de belendende gronden tussen de Leiderdorpse Brug en Rijksweg 4. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren tegen het ontwerp indienen. Bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker Van 31 oktober tot en met 8 november a.s. vindt het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker plaats in het gezondheidscentrum, Bernhardkade 31. De opgeroepenen kunnen daar terecht op maandag, donderdag en vrijdag van 8.45 tot 12.00 uur en op dinsdagavond van 19.30 tot 21.30 uur. Gedeeltelijke afsluiting Breestraat Burgemeester en Wethouders van Leiden maken bekend dat in de periode van 31 oktober, 0.00 uur, tot en met 4 november aanstaande het wegdek van de Breestraat, tuisen de Koornbrugsteeg en het Gangetje, zal worden hersteld. In verband hiermede zal dit gedeelte van de Breestraat gedurende de ge noemde periode worden afgesloten voor alle ver keer. Autobussen in lijndienst, taxi's, (brom)fietsen en bedienend verkeer in de richting van de Kore- vaarstraat zullen worden omgeleid via de Boter markt, die met het oog hierop zal worden afgesloten voor autoverkeer in de richting van het stadhuis. Dit betekent dat tijdens de herstelwerkzaamheden doorgaand verkeer over zowel de marktroute als.de Breestraat .onmogelijk is. Het autoverkeer op de Breestraat zal worden teruggeleid via de Vis- en Aalmarkt. In verband met deze omleiding wordt de Koornbrugsteeg gesloten voor alle verkeer in de richting van de Breestraat en wordt voorts aan beide zijden Van de steeg een stopverbod van kracht. Door middel van borden zal het doorgaande verkeer tijdig worden geattendeerd op deze tijdelijke afslui ting van zowel de Breestraat als de Botermarkt. Indien de weersomstandigheden vóór 31 oktober daartoe aanleiding geven zullen de werkzaamheden aan de Breestraat worden verschoven naar de week van 7 tot en met 11 november. Het is voorts mógelijk dat, wanneer het weer gedurende het herstel van het wegdek verslechtert, de werkzaamheden langer dan een week duren. Alsdan zal de omleidingsroute na 4 (of 11) november zolang worden gehandhaafd als noodzakelijk is met dien verstande, dat er in elk geval naar zal worden gestreefd het werk vóór 15 november aanstaande te voltooien. Grofvuil ophaaldienst komende week Volgende week zijn aan de beurt: wijk 17 19 maandag 31 oktober wijk 18 22 woensdag 2 november wijk 21 23 donderdag 3 november wijk 20 26 vrijdag 4 november

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12