MEUBELEN Mijnders levert U 1e klas kwaliteitsmeubelen voor zeer lage prijzen. Mijnders levert alle meubelen, In 9 van de 10 gevallen, direkt uit voorraad Géén maandenlange -wachttijden. Bij Mijnders kunt U volop kiezen uit moderne- en klas sieke stijlen. Mijnders komt altijd zijn afspraken na en laat U niet op de afgesproken dag op Uw meubelen wachten. Mijnders omringt elk af te leveren meubelstuk met de grootste zorg. Bij Mijnders mag U gerust In en uit lopen. Onze toon zalen staan altijd gastvrij voor U open. Onze verkopers staan U met raad en daad terzijde. Deskundige voorlichting. LEIDEN Lange Gracht 5 (aan de City Ring) Tel. 071 121645 Parkeerplaats bij molen De Valk Donderdag köopnvond LISSE Kanaalstraat-Heereweg Tel 02521-14642 Donderdag koopavond ZWANENBURG Dennenlaan 53 Tel 02907 4590 Vrijdag koopavond Dit eiken bankstel zal heel wat harten veroveren. Geweldige goede zit Beklede armleggers en rugleuning voorzien van houten oren. Bekleed met mooie bloemstof. Vakmanschap en kwaliteit stralen van dit eiken wandmeubel af. Stijlvolle indeling. Zeer veel bergruimte in de laden, kastjes en open vakken. Een juweel in uw huiskamer. Zeer moderne slaapkamer uitgevoerd in licht en donker houtstruktuur. Geheel kompleet met ledikant, ombouw en 2 nachtkastjes. Eiken blijft mooi Deze geweldig mooie wandkast met halve dissel ornamentiek is haar geld dubbelen dwars waard. Met barkiepen glazen kast. Een juweel in huis met veel berg ruimte 260 cm breed Nu voor d A Komplete teenerkamer.bestaande uit ledikant, secretaire, nachtkastje en 2-deurs linnenkast, uitgevoerd in moderne kleurenkombinatie. Alles bij elkaar voor maar -Werkelijk een juweel van 'n bankstel, 'n Kwaliteitsmeubel voor n zeer aantrekkelijke prijs. Oe kussens van dit massief eiken bankstel zijn bekleed met uni poolstof. 3-Zitsbank 2 fauteuils Kwaliteit en vakmanschap gaan samen in dit klassiek eiken bankstel. Fraai gevormd eiken en mooie draion patroonstot. Aantrekkelijke prijs 4 Kado-prijs Buro met royale Jbladmaat en veel berg ruimte. Meeneemprijs Modern en zeer voordelig bankstel. Uitgevoerd in zwart essen. Bekleed met kwaliteit weefstof in gezellig streepdessin. Oerdegelijke konstruktie in 3-1-1 uitvoering Eiken eethoek met prachtige gebogen rugregels. Sierlijk maar toch eenvoudig Stoel per stuk Bladmaat 120x 53 cm. Bijpassende tafel leverbaar.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 36