65; EM5EI Onmisbare elektronika vooruwwinkel om PELTE Bijverwarming en de voordelen daarvan Vergeet de sleur, koop kleur. Gaat u nou wéér 'n kleurloze winter in? VROOMS DREESM ANN nieuw!!!! PIEDRO- Herenschoenen Als u best op wilt vallen maar niet in de gaten wilt lopen, en als u de goede smaak heeft om niet JBfcvoor een dubbeltje op rang te willen hebben juiste vooru de eerste zitten, dan "de Vochtige lucht en de voordelen daarvan XJ%J% - ;n uiteraard klantenbon afdruk en e Totalen vc Sterdealer Een goed kasregister is onmisbaar in elke winkel. MVB/Citizen brengt de twee meest gebruikte modellen doorde scherpe prijs binnen ieders bereik.De MVB/Citizen kasregisters geven op ieder gewenst moment duidelijk d&vferkoopcijfers. Een ware steun voor uw boekhouding. De BEOVISION 3702 heeft slechts bescheiden af metingen, een geraffineerde constructie en de meest logisch gevormde afstandsbediening op de markt. Omdat de meeste mensen een televisie- programma bij ge temperd licht bekijken, is deze nieuw ont wikkelde draadloze afstandsbediening zó ontworpen dat uw vingers de juiste toetsen kunnen voelen, zonder dat u uw ogen van het scherm hoeft af te wenden. Dat is mogelijk omdat die toetsen in reliëf zijn aangebracht. U kunt kiezen uit acht voorkeuze kanalen-VHF en UHF-vanuit uw stoel! En de spe ciale »RESET« voorziening kan alle funkties weer instellen op het door uw tevoren gekozen ideale niveau. U kunt de Beovision 3702'aanzetten door middel van de schakelaar op het bedieningspaneel dat is aangepast om beter bij uw vingertoppen te passen. iedereen leest de krant altijd en overal. in 4 wijdtematen Ook voor losse steunzolen. Boons Speciaalschoenen, Utrechtse Veer 15, Leiden, tel. 071-124162. Elke vrijdagvoormiddag gratis controle van Uw steunzo- len door onze voetspecialist. Executie-verkoop op vrijdag, 28 oktober 1977 des voormiddags te 10.00 uur ten laste van de heer P. C. Molen kamp, wonende te Noordwijk aan de Marjoleinstraat 18, van enige roerende goederen, be staande uit meubilaire goede ren: wasautomaat, koelkast, bankstel etc. De verkoop geschiedt a con tant, zonder opgeld. J. M. VAN BELLE gerechtsdeurwaarder Rapenburg 125, Leiden. de Kleermakers uit Groningen Haasnoot's Kleding Katwijk aan Zee - Voorstraat 45 Rijnsburg - Oegstgeesterweg 36, Winkelcentrum Remise Oegstgeest - Passage 3-5, De Kempenaerstraat. Bijverwarming geeft warmte waar u niet op hoeft te wachten: druk of draai aan de knop en meteen omgeeft de warmte u. Maar bij verwarming is ook verplaatsbaar, en biedt u de mogelijkheid overal in huis waar dat op een zeker moment nodig is. (extra) warmte te scheppen. Allemaal voordelen waar dan nog bijkomt dat Vroom Dreesmann extra lage prijzen rekent. Om warm voor te lopen! Vendomatic ventilatorkachel 7689 Ventilatorkachel in moderne, strakke vormgeving, met ver stelbare blaasinrichting, 4 standen-schakelaar (ook voor koude lucht), thermostaat, over- verhittingsschakelaar en snoer. Vermogen 2000 Watt. Tijdelijk van 79.50 voor 01ie°evulde radiator 9-Lcuen radiator met een Verrijdbaar, en voorzien van trapsschakclaar en aansluitsnoer. Tijdelijk van 139.- voor van 2000 Watt. twee- Vendomatic badkamerkachel Absoluut veilige badkamerkachel (KEMA-Keur) met een vermogen van 1500 Watt, 3-standen schakelaar, en een 45° verstelbare stralings hoek. Tijdelijk van 72.50 voor imerkachel Onze kamerplanten, waarvan de meesten uit tropische landen komen, hebben behoefte aan lucht met een relatieve vochtigheid die in Nederland niet haalbaar is..Bij gebruikmaking van centrale verwar ming wordt die relatieve vochtigheid nóg lager. Maar niet alleen planten hebben die behoefte aan vochtigheid. Ook de mens voelt zich in zo'n vochtige atmosfeer veel prettiger, en houten vloeren en meubels blijven in een veer betere conditie. Kortom: het hele leefklimaat wordt een heel stuk prettiger. Vroom Dreesmann heeft een kompleet assortiment luchtbevochtigers in huis van Pranaxair. Pranaxair luchtbevochtigers werken volgens het verdampingssysteem. De voordelen daarvan zijn dat er geen lawaai optreedt en in gebieden met hard water geen witte kalkaanslag komt op planten en meubels. Het elektriciteitsverbruik van 15 Watt kost slechts bij continu gebruik iets meer dan f10.- per jaar! Een ander voordeel is dat deze lucht bevochtigers ook stof en rook aan de lucht ont trekken. Tenslotte is er dan nog het grote voordeel van de extra lage prijzen bij Vroom Dreesmann. Tijdelijk, dus u moet er snel bij zijn. Type 420 voor ca. 22Ö m3 van 264.- tijdelijk voor 199.- Type 320 voor ca. 14Ö m3 van 213.- tijdelijk voor 159.- Ventilatorkachel In handig kompakt formaat. Schakelbaar op 1000 of 2000 Watt. V Met controlelampje en vlet controlelampje en beveiliging tegen over verhitting. Voetenzak met ingebouwde verwarming Gemaakt van soepel en stevig skai. Dubbel geïsoleerd. Altijd warme voeten op de veiligste manier! Type 1 20 voor ca. 80 m3 van 153.- tijdelijk voor Waterverdampingsbakjes (om simpelweg aan de radiatoren te hangen) zijn er bij Vroom Dreesmann in effen of gedessineerd aardewerk. Dat meent u niet, Na zo'n slappe zomer heeft u eigenlijk wel recht op een beetje kleur en fleur verkoop kening MVB/Citizen ECR 3000 Kasregister voorde doorsnee gebruiker. Met een tweezijdig uitleesvenster, geldwisselregister een extra grote aanslag toets, gespecificeerde t firmanaam kontróle-rol. kontante verkoop MVB/Citizen ECR 5000 Uitgebreid kasregister melde mogelijkheden van de ECR 3000 maar bovendien met 4 artikel en 4 verkopersgroepen, een percentage- en vermenigvuldi- gingstoets. Vooraf instelbaar L zijn datum, percentages en- prijzen. 27 Totaalgeheugens geven u alle gegevens die u zich maar wensen kan. Garantie abonnement

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18