"ff i J JSSF bewaarster PERSONEEL Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden personeel P K> ■jsamsam Samsom Automatisering bv chef holding administratie PERSONEEL'-f n verpleegkundige administratief medewerkster administratief medewerker m/v full-time en part-time administratief medewerker m/v voorlichtings bijeenkomst zaterdag 12 november 1977 redactie-assistent(e) Zuydtwjjck randstad Verzekeringsadviseur PEJBOItttP'Kone»! PERSONEEL e«?ïi personeel PERSONEEL- personeel I Vercouverkamer-Anaesthesiologie Op deze afdeling vindt de behandeling plaats van post-operatieve patiënten t.b.v. het centrale complex van de operatiekamers Heelkunde. Binnenkort is er een vacature voor een (full-time) vac. nr. 252.53.A.42.LD. De werktijden zijn van 9.00 tot 17.30 uur. Geen avond-, nacht- of weekenddiensten. Salaris max. 2291 bruto per maand. Aanstelling c.q. bevordering tot verpleeg kundige A (salaris max. 2418 bruto per maand) is in principe mogelijk. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevr. zr. Th. M. M. Berlemon-de Best, coördinerend hoofdverpleegkundige Operatiekamers, tel. 071 - 14 72 22, tst. 4351. Bloedbank vac. nr. 370.07.A.42.LD. Taak: - ontvangen van donors; - registreren van bloedafname en uitgifte. De werkzaamheden worden in een roulatie systeem verricht. Verlangd: opleiding op HAVO-niveau en typediploma. Organisatorische en contactuele eigen schappen zijn voor deze functie noodzakeliji Salaris maximaal 2101 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot 2291 bruto per maand aanwezig. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Dr. J. G. Eernisse, tel. 071 - 14 72 22, toestel 4818. Administratieve Dienst Op de afdeling Patiëntenadministratie is een plaats vrij voor een vac. nr. 103.07.A.42.LD. Taak: verwerken van de administratieve gegevens, die te maken hebben met de patiëntenbehandeling. Na controle vormen deze gegevens de basis voor de te vervaardigen rekeningen. Verlangd: MAVO-opleiding en typediploma. De bereidheid om in teamverband te werken. Salaris maximaal 1977 bruto per maand. Op de Centrale inschrijving voor patiënten is 'een plaats vrij voor een vac. nr. 104.07.A.42.LD. voor de full-time functie. vac. nr. 104.075.A.42.LD. voor de part-time functie. Taak: aan de balie vragen en noteren van de gegevens van de patiënten. Via een terminal inbrengen van de benodigde gegevens. De verkregen gegevens via de computeruitdraai controleren. Verlangd: MAVO-opleiding en typediploma De bereidheid om in teamverband te werken. Salaris: voor de full-time functie max. 1977 bruto per maand. Voor de part-time functie (ochtend) max. ƒ988,50 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Het Ministerie van Justitie Solliciteren naar een baan waarvan je je nauwelijks een voorstelling kunt maken is onplezierig. Het is dan ook zaak dat u zo goed mogelijk op de hoogte bent van het werk, vóórdat u echt solliciteert. Als we u dan vragerrte solliciteren naar de functie van bij de penitentiaire inrichting voor vrouwen te Amsterdam (tijdelijk ook nog te Rotterdam), dan willen we u eerst zo volledig mogelijk informeren over het hoe en waarom. In het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84 te Den'Haag wordt derhalve een gehouden op Tot uw taak als bewaarster behoort onder meer het zorgdragen voor de interne beveiliging en het mentaal opvangen en begeleiden van vrouwelijke gedetineerden. Voor deze functie gewenst: enkele jareq voortgezet onderwijs, of daarmee gelijk te stellen ervaring na de lagere school. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en (eventueel) ervaring, van f 1742,- tot f 1977,- per maand, nog vermeerderd met de onregelmatig heidstoelage van ongeveer f 150,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2291,- per maand. Vakantie-uitkering 8%. Bent u een vrouw, niet jonger dan 21 en niet ouder dan 45 jaar, en u wilt een weliswaar veeleisend maar evenzeer interessant beroep, knipt u dan onderstaande bon uit en zendt hem in naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut v.an het Gevangeniswezen, Laan van Meerdervoort 84 te 2517 AP Den Haag. U krijgt dan van ons een uitnodiging voor de voorlichtingsbijeenkomst. Naam: Straat: Vac. nr. 7-2493/1158 Samsom Automatisering houdt zich, in samenwerking met de Koninklijke Bibliotheek, bezig met de totstandkoming van Brink- man's Cumulatieve Catalogus. De redactie van dit reeds jaren verschijnend bibliografisch ver zamelwerk van alle in het Neder landse taalgebied uitgegeven boeken is gevestigd in het ge bouw van de Koninklijke Biblio theek in Den Haag. De functie Ter versterking van het redactio nele team vragen wij een mede- werk(st)er die tot taak zal hebben het maken van titelbeschrijvingen van nieuw verschenen boeken. De eisen Voor een goede vervulling van deze functie is minimaal een HAVO-diploma vereist, terwijl daarnaast een goede algemene ontwikkeling en een brede cul turele belangstelling noodzakelijk zijn. Te zijner tijd zal een cursus titel beschrijving gevolgd moeten worden. Nader contact Hebt u belangstelling voor deze functie? Belt of schrijft u dan naar onze afdeling Personeelszaken, t a v. mevrouw M. Loopstra, Wilhelmi- nalaan 1, Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 6 21 69. ICU Samsom Automatisering is een werkmaatschappij van denv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activiteiten van voorheen N. Sam som nv, A.W. Sijthoff's Uitgevers maatschappij nv en Wolters- Noordhoff nv. zal gaarne een uitnodiging ontvangen A/oor de voorlichtingsbijeenkomst op zaterdag 12 november 1977 te Den Haag t.b.v. de functie van bewaarster te Amsterdam. Het Verpleeghuis en Reaktive- ringscentrum "ZUYDTWIJCK" te Leiden vraagt voor een zo spoedig mogelijke indiensttreding een mannelijk medewerker voor de huishoudelijke dienst (leeftijd tot 45 jaar). Het betreft hier een volledige dagtaak (vijfdaagse werkweek van 40 uur). Periodiek zal men enige uren in de weekends dienst moeten doen, waarvoor, boven het nader overeen te komen salaris een extra vergoeding wordt verstrekt. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan de administrateur van het verpleeghuis, Aaltje NooKde- wierlaan 50, Leiden. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noorde wier laan 50 te Leiden Hollandsche Beton Groep nv, gevestigd te Rijswijk [zh], bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en water bouw, metaalindustrie, bgggerwerkzaamheden. offshore-aktiviteiten, betonprefabrikage, projektontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. Binnen de Controllersafdeling is de funktie vakant van Deze funktionaris zal naast de dagelijkse leiding van de administratie verantwoordelijk zijn voor de periodieke verslaglegging. Hij zal tevens betrokken worden bij de automatisering van de te consolideren gegevens van middellange en korte termijnplanning, budgets, kwartaal- en jaarverslaglegging van de Groep. Kennis van en/of belangstelling voor auto matisering van administraties is daarom gewenst. Voor een goede vervulling van deze funktie achten wij een opleiding op SPD li-niveau met enige jaren ervaring noodzakelijk. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489, te Rijswijk [zh]. direct werk op kantoor voor: typiste ned. die tevens bereid is om wat administratief werk te ver richten, voor een klein en gezellig bedrijf in Leider dorp. Hele dagen, voor enkele weken. secretaresse met steno Ned. en typen mod. talen, voor een bedrijf in Leiden. Zij moet o.a. telefoon behandelen, af spraken maken en agenda bijhouden. Hele dagen, voor 3 weken. uitzendbureau Leiden: Nieuwe Rijn 44, tel. 071 - 14 48 41 Leiden: Korl Rapenburg 6, 01720-9 20 23 (tussen 14 00en 17 00 uur) Katwijk: Cleyn Duynpark 12. tel 01718-7 12 15 (tussen 14 00 en 17.00 uur) Een verzekerd bestaan met een vrije baan De RVS-Verkoopmaatschappij is een werkmaatschappij van de Amfas Groep, een financieel concern met ca. 3.200 medewerkers in en buiten Nederland met in 1976 een omzet van ruim 800 miljoen gulden. Binnen dit concern heeft de RVS-Ver- Voor Voorschoten e.o. zoeken wij een koopmaatschappij tot taak het verkopen van levensverzekeringen en schadever zekeringen en het verzorgen van finan cieringen. Zij beschikt over een buitendienstorgani satie met zo'n 750 medewerkers, verdeeld over zeven distrikten in het land. In zijn gebied heeft de verzekeringsadviseur de verantwoordelijkheid voor de bestaande klanten kring, die hij zoveel mogelijk probeert uit te brei den. Met ongeveer tien kollega's werkt hij in een inspektie onder leiding van een inspekteur, die voor de begeleiding zorgt en met elk de indivi duele werkplannen opstelt. De verzekeringsadviseur bezoekt zijn klanten thuis. De funktie omvat een niet gering taken pakket en geeft dan ook wat meer vrijheid de werktijden zelf in te delen. Het is onvermijdelijk dat een deel daarvan in de avonduren zal vallen. Tot het takenpakket behoort: - het verkopen van verzekeringen en het verzor gen van financieringen - het verlenen van service aan de klant en het oplossen van diens verzekerings- en financie ringsproblemen - het innen en administreren van premies, voor zover dit al niet op andere wijze gebeurt. MULO/MAVO-niveau Andere vereisten zijn: - leeftijd tussen de 23 en 35 jaar - prettig in de omgang met mensen - een klantgerichte instelling, waarbij enige ver koopervaring een voordeel kan zijn. Gedurende het eerste jaar krijgt hij naast de praktijk tevens een gedegen opleiding in ons opleidingscentrum in Ede. Al die tijd ontvangt hij een gegarandeerd basisinkomen bestaande uit salaris en provisie met de mogelijkheid het pro- visie-inkomen belangrijk te verhogen. Andere arbeidsvoorwaarden zijp voorts - vaste onkostenvergoeding - interessante autoregeling - opname in een premievrije pensioenregeling - premiekortingen op eigen verzekeringen. Sollicitatie-procedure: Medische keuring en psychologische test maken deel uit van de sollicitatie procedure. Interesse? Schrijf dan een brief met vermelding van uw persoonlijke ge gevens, opleiding en ervaring aan Distriktskantoor RVS-VM, Nieuwe Gracht 5a te Haarlem of bel voor nadere informatie telefoon: 023 - 31 01 95. RVS-Verkoopmaatschappij bv

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24