de rijksoverheid vraagt Van Dien*CnV Accountants ervaren assistenten accountant lo tense 'e'E'1é ANALIST(E) DOCENT(E) FRANS ziekenverzorgende REPGO "GCD medewerker financieel beheer (mnl./vrl.) medewerker bureau belastingen statistisch medewerker administratief medewerker secretaresse/secretaris administratief medewerker (mnl./vrl.) docent(e) tijdelijke analiste/laborante (mnl. ot vrl.) Varr Dien+Co behoort tot de grote accountantskantoren in Nederland met vestigingen zowel in binnen-als buitenland. Het kantoor beweegt zich behalve op het terrein van de accountantscontrole ook op het gebied van organisatie-advies werk, automatiseringsadviezen en belastingadvieswerk. Van Dien+Co onderhoudt nauwe contacten met één van de grote Amerikaans/Engelse acountantskantoren. Voor ons kantoor te Rijswijk vragen wij ter versterking van onze controleteams enkele Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een gevorderde NIvRA-studie (algemeen deel) of SPD of studerende hiervoor en ruime praktijkervaring. Wij bieden u naast het salaris een 13e maand, 8% vakantietoeslag, 100% studiekostenvergoeding, reis- en onkostenvergoeding, een premievrij pensioen: Veel aandacht zal worden besteed aan uw verdere theoretische en praktische vorming. Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Heeft u belangstelling voor deze funktie, dan kunt u contact opnemen met De heerH. M. Visser VAN DIEN+CO, Rijswijk Dr. H. Colijnlaan 341 Tel.: 070-949326 Importeur van bekende merkartikelen welke regelmatig via Radio en TV ondersteund worden, zoekt op korte termijn wegens uitbreiding van 2ijn uit 1 vrouw en 10 man bestaande vertegenwoordigersteam, kontakt met een: ERVAREN VERTEGENWOORDIGER voor het rayon Bollenstreek. zijn profiel: onze gedachten gaan uit naar een energieke jongeman tussen 25-30 jaar oud, die niet "zomaar" toekomstmogelijkheden wil zien, maar deze door een stevige inzet wil bereiken. zijn werk: zijn taak zal bestaan uit het onderhouden van verkoopkontakten met bestaande kliënten en het kontakt leggen met nieuwe relaties voor een uitgebreid assortiment merkartikelen bij de detailhandel. wij bieden: een fijne commerciële baan, een goed vast salaris, een 13e maand, gunstige dagvergoeding, 7Vt% vakantiegeld', 211/z vakantiedagen, auto van de zaak. En een winstdeling naar prestatie die f 5.000,- en meer per jaar kan bedragen voor de man die het verdient. Bent u geïnteresseerd, schrijf dan een bondige brief met alle bijzon derheden over uw opleiding en ervaring langs de weg. t.a.v. de heer W. van Beek, Verkoopleider, Melkweg 5, Postbus 80,5527 ZG Hapert (N.Br). HEBT U BELANGSTELLING VOOR KLINISCHE CHEMIE? Dan hebben wij een interessante werkkring voor u. In het klinisch-chemisch laboratorium van de Stichting Samenwerking Delftse Ziekenhuizen, dat werk zaam is voor de drie Delftse Ziekenhuizen, is plaats voor een analist(e) met een HBO-A diploma, klinisch-chemische richting, en enkele jaren ervaring. Als u zelfstandig kunt werken, zult u zich in onze moderne omgeving best op uw plaats voelen. Wat wij u te bieden hebben is: boeiend werk met uiterst geavan ceerde apparatuur. Wèl wordt u gevraagd of u bereid bent onregelmatige diensten te verrichten en een volledige dagtaak te aanvaarden. Wat betreft uw salaris en andere arbeids voorwaarden zijn wij gebonden aan de CAO voor het ziekenhuiswezen. U wilt misschien eerst wat nadere inlichtingen? Belt u dan even mevrouw W. H. A. Jacobs, algemeen hoofdanaliste. Zij is graag bereid u alle gewenste informa tie te verstrekken; tel. 015-569319, toestel 1166. Wilt u schriftelijk-solliciteren, richt dan uw brief aan de afdeling Personeelszaken van de SSDZ, Reynier de Graefweg 7 te Delft. STICHTING SAMEN WERKING DELFTSE ZIEKENHUI ZEN opgericht door Bethel Ziekenhuis. Oude- en Nieuwe Gasthuis en St. Hippolytus Ziekenhuis. gemeente alphen aan den rijn\ Herhaalde oproep. Aan de Gemeentelijke scholengemeen schap "Albanianae" voor H.A.V.O. en M.A.V.O., Burgemeester Visserpark 19, Alphen aan den Rijn. wordt zo spoedig mo gelijk gevraagd een: voor 9 uur (2e of 3e graads). De scholengemeenschap "Albanianae" is een scholengemeenschap in opbouw. In dit cursusjaar omvat de school een volgroeide M.A.V.O.-afdeling en de drie eerste leerja ren H.A.V.O., terwijl een Atheneum-afdeling op het scholenplan staat. Uitbreiding van het aantal uren Frans valt dus voor het komende cursusjaar te ver wachten. Sollicitaties zo spoedig mogelijk na ver schijnen van dit blad te richten aan het Col lege van Burgemeester en Wethouders van de Gemeente Alphen aan den Rijn. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de direkteur Drs. A. J. M. Vaessen, telefoon 01720-73915 (school) en 01720-22774 (thuis). Wij zoeken voor spoedigè indiensttre ding een voor de weekend-, avond- en nachtdienst i In de serviceflat "Park Overbosch" te Voorhout, Sportlaan 3, is een vacature voor een ziekenverzor gende. Het gaat hier om de vervulling van de beschikbaar- heidsdienst, alsook om enige verzorging aan een klein aantal bewoners van de serviceflat. Deze taak zal op basis van één week werken/één week vrij moeten worden verricht. Wij zoeken hiervoor een ziekenverzorgende met enige jaren ervaring, die naast voormelde werkzaam heden een bijdrage kan leveren aan een goed woon- en leefklimaat. Het salaris is in overeenstemming met de bestaande regelingen. Voor hen die eventueel intern willen wonen is woon ruimte aanwezig. Kandidaten in het bezit van het diploma ziekenverzor gende kunnen hun sollicitaties richten aan de admini strateur van de STICHTING SERVICEFLAT "PARK OVERBOSCH" te VOORHOUT p.a. Kon. Wilhelminalaan 31Naarden, postbus 5090, tel. 02159-46321, toestel 220, heer Goeting. Bij het Instituut voor Experimentele Gerontologie te Rijswijk, waar onderzoek wordt verricht naar de medisch-biologische kant van verouderingsprocessen, is plaats voor een directie secretaresse Taakinformatie: - het zelfstandig verwerken van internationale corresponcjen- Opleiding Schoevers - Europees secretaresse of vergelijk- Voor schriftelijke of mondelinge verzoekèn tot toezending van een sollicitatieformulier kunt U zich wenden tot de afdeling personeelszaken REPGO-TNO. Lange Kleiweg 151, Rijswijk onder vermelding van advertentie S/Br/40, telefoon 015-140930 tst 424/452. vac. nr. 7-302011158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Hoofddirectie Onderzoekbeleid, Stafdirectie Financiële Zaken Taak: toezicht houden op de bestedingen van een aantal organisaties en instituten welke onder de Hoofddirectie Onderzoekbeleid ressorteren; verschaffen van inzicht in het vermoedelijk beloop van de uitgaven van bovengenoemde organisaties en instituten in het kader van de begrotingsuitvoering; analyseren der begrotingen en concipiëren van begrotingsbrieven in het kader van de begrotingsbehandeling; onder houden van contacten met functionarissen van bovengenoemde organisaties en instituten. Vereist: tenminste diploma HAVO; diploma MBA. Leeftijd: 20-30 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3697,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 19 november 1,977 (mnl./vrl.) vac. nr. 7-301411158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Financiën Binnenlands Bestuur Afdeling Algemene Zaken en Belastingen Taak: in teamverband verrichten van werkzaam heden m.b.t. ter Koninklijke goedkeuring voor lagere publiekrechtelijke lichamen aangeboden besluiten inzake heffingen, belastingen en retributies; nagaan of die besluiten met bijbehorende belastingverordeningen voldoen aan de bij de wet gestelde eisen m.b.t. inhoud en tariefstelling; behandelen van Ingekomen rekesten betreffende belastingaangelegenheden. Vereist: tenminste diploma HBS/HAVO, diploma HEAO en/of GA-I; kennis van provinciale en/of gemeentelijke belastingbepalingen strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3205,- per maand. Evt. bevorde ringsmogelijkheid tot naasthogere rang. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Fidder onder nr. (070) - 62 48 81toestel 2560 (mnl./vrl.) vac. nr. 7-303111158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie Bouwnijverheid, Afdeling Bouweconomie Taak: verzamelen en bewerken van statistische gegevens op het gebied van de bouwnijverheid, zoals tijdreeksanalyses, berekenen van sprei dingen, correlaties en indexcijfers; presenteren van statistische gegevens in tabellen, grafieken en diagrammen; onderhouden van contacten met leveranciers en gebruikers van statistisch materiaal. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; diploma Algemene Statistiek; ervaring in het toepassen van statistische methoden en het automatisch verwerken van informatie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 12 november 1977. vac. nr. 7-3035/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. het Directoraat-Generaal van het Verkeer. Afdeling Personenvervoer per Spoor Taak: assisteren bij de uitvoering van het doorlopend onderzoek naar de - in opdracht van de rijksoverheid - door de NS te bieden vervoe'rvoorzieningen m.b.t. het personenvervoer per spoor; deelnemen aan het overleg met de NS inzake dienstregelingen alsmede aan werk groepen en onderzoeken, in samenwerking met andere afdelingen van het Directoraat-Generaal van het Verkeer; verwerken van de uit de onderzoeken naar de omvang van de vervoer- voorziening verkregen gegevens in overzichten en tabellen. Vereist: diploma HAVO. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 12 november 1977. vac. nr. 7-2059/1158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Hoofdafdeling Inspectie Taak: administratieve en secretariële werkzaam heden zoals: distribueren over de (5) afdelingen van ingekomen post en voor verzending gereed maken van uitgaande post; bijhouden van een agenda van de adjunct-directeur en het hoofd van de Hoofdafdeling Inspectie; voorbereiden van vergaderingen; notuleren en uitwerken van stafvergaderingen; verrichten van voortgangs controle op de in behandeling zijnde stukken; typen van brieven, nota's e.d.; bijhouden van documentatie; afwikkelen van telefoongesprek ken en ontvangen van bezoekers. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4; diploma typen; secretariële opleiding strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543,- per maand. vac. nr. 7-1298/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie Bouwnijverheid, Afdeling Organisatie Bouwwezen Taak: behandelen van subsidie-aanvragen; voeren van daarop betrekking hebbende correspondentie; secretariaatswerkzaamheden zoals: voorbereiden en notuleren van vergaderingen; samenstellen van vergaderingsverslagen. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; b.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacatüre een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Grévenhage. Chr. s.g. "Leiden - Zuidwest" (vwo - havo - mavo) Schubertlaan 133 Gevraagd voor de periode van 1 januari 1978 tot 31 maart 1978 BIOLOGIE voor 15 wekelijkse lesuren. Sollicitaties aan de rector, drs. F. Th. van der Linde, bij wie tevens nadere inlichtin gen zijn te verkrijgen (tel. 071-760984).- Verpleeghuis „Mariënhaven" Postbus 6, Warmond. Het verpleeghuis „Mariënhaven" Warmond zoekt een voor de medische dienst van 01.12.1977-15.04.1978, wegens stu dieverlof van de huidige funktionaris. Werktijden nader overeen te komen, salaris volgens C.A.O. zieken huiswezen. Inlichtingen bij de coördinerend direktrice, tel. 01711-19300.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22