k»M«a l J medewerkers verkoop binnendienst m/v HARMSEN VASTGOED 12 Samsom Efficiency De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secreta riaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stations weg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van het desbetreffende vakature- nummer op brief en envelop. vakature nr. 7-269/1158 analist(e) Faculteit Geneeskunde Laboratorium voor Fysiologische Scheikunde Sylvius Laboratoria vereist salaris: taak: deelnemen aan fundamenteel onder zoek over het ontstaan van kanker en meer in het bijzonder aan de opheldering van de struktuur van het DNA van oncogene virussen. diploma HBO-B (biochemische richting), maximaal 2.543,bruto per maand. vakature nr. 7-266/1158 secretaresse/secretaris Faculteit der Rechtsgeleerdheid Economisch Instituut taak: het zelfstandig verrichten van alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden t.b.v. een hoogleraar en een aantal weten schappelijk medewerkers. Deze werkzaam heden bestaan ondermeer uit het verzorgen van contacten en correspondentie (vnl. Nederlands en Engels); het verzorgen van onderwijsmateriaal; het verzorgen van administratie, archief en telefoon en het typen en persklaar maken van wetenschap pelijke rapporten. vereist: middelbare schoolopleiding en enige jarer ervaring in genoemde werkzaamheden. salaris: maximaal 2.291,bruto per maand. vakature nr. 7-270/1158 secretaresse Vakgroep Onderwijskunde vakature nr. 7-254/1158 Faculteit der Sociale Wetenschappen Vakgroep Klinische Psychologie vereis salaris. vakature nr. 7-261/1158 Sylvius Laboratoria vereis salaric vakature nr. 7-255/1158 Subfaculteit der Psychologie Vakgroep Ontwikke lingspsychologie vakature nr. 7-271/1158 Subfaculteit der Psychologie Vakgroep Methoden Technieken vakature nr. 7-272/1158 Faculteit Sociale Wetenschappen Sociologisch Instituut taak: het organisatorisch en administratie' terzijde staan van de hoogleraar in de onderwijskunde, waaronder vallen het verzorgen van de correspondentie; het bijhouden van de agenda; het beheren var een archief; notuleren van vergaderingen en het verrichten van diverse werkzaam heden t.b.v. commissies. MAVO/HAVO-diploma; secretaresse opleiding en enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie. maximaal 2.101,bruto per maand. Promotiemogelijkheid is niet uitgesloten secretaresse (0.9 dagtaak) taak: het zelfstandig verrichten van diverse secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de hoogleraar in de klinische psychologie, waaronder vallen het voeren van corres pondentie en het bijhouden van de agenda alsmede het typen van brieven, rapporten en verslagen. Ten behoeve van het dagelijks bestuur van genoemde vakgroep zal zij eveneens worden belast met de volgende werkzaamheden: behandelen van vakgroepscorrespondentie; uitschrijven en notuleren van vakgroepsvergaderingen en het verzamelen en verstrekken van informatie betreffende vakgroepsaan gelegenheden. HAVO-diploma en secretaresse-opleiding maximaal 2.061,90 bruto per maand. werkster taak: het verrichten van alle voorkomende schoonmaakwerkzaamheden. Leeftijd bij voorkeur tussen 25 en 35 jaar maximaal 1.652,bruto per maand7 secretaresse (0.6 dagtaak) taak: het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden, waarondervallen het verzorgen van de post; het typen van brieven, rapporten en verslagen (ook in de drie moderne talen); het stenografisch opnemen van brieven; het bijhouden van een studentenadministratie; het bijhouder van een archief en het beheren van een kleine handbibliotheek. MMS/HAVO-opleiding en een secretaresse opleiding. Ervaring in de universitaire wereld strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur vanaf ca. 30 jaar. maximaal 1.186,20 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is niet uitgesloten. secretaresse (0.5 dagtaak) taak: het verrichten van diverse voor komende typewerkzaamheden, zoals: onderzoeksrapporten (vaak met formules tentamens, correspondentie van mede werkers en staten. Het assisteren van de secretaris van de vakgroep bij alle overige werkzaamheden, zoals telefoonbeantwoor- ding, ontvangen van bezoekers en het bijhouden van de agenda. In voorkomende gevallen zal zij de secretaris van de vak groep dienen te vervangen. HAVO-opleiding en enige kantoorervaring Leeftijd bij voorkeur tot ca. 30 jaar. maximaal 988,50 bruto per maand. Promotiemogelijkheid niet uitgesloten. typiste (20 uur per week; ochtenduren) taak: het typen van alle voorkomende teksten in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. In voorkomende gevallen he s vervangen van de secretaresse van het Bureau Opleiding en Studiezaken. vereis MULO/MAVO-opleiding, type-diploma en -ervaring. Vaardigheid in het uitwerken van Engelse teksten strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal 988,50 bruto per maand. Voor alle funkties geldt: salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8°/o van het jaarsalaris. Bij indienst treding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Telefonische inlichtingen worden desgevraagd verstrekt door het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken, tel. 071-148333 toestel 3048 ol 3689. H.JANSE VOOR ALLE Haarl.str. 123, tel. 121808. u BIEDT AAN VOORSCHOTEN Rustig aan woonerf gele gen fraai verbouwd heren huis, ind.: ruime L-vorm, woon-eetkr. met fraaie open haard, mod. open keuken, 3 grote slaapkrs., zonn. achtertuin met vrij uit zicht over landerijen. Richtprijs 295.000,- k.k. b.g.g. tel. 070-68.23.19. Voor inlichtingen: R. E. HARMSEN Makelaar/T axateur spot vogel laan 82 's-gravenhage fjfSl telefoon 070-253830 i[|] Samsom Efficiency bv te Alphen aan den Rijn ontwikkelt en ver koopt systemen en hulpmiddelen voor administratief beheer en or ganisatie in het bedrijfsleven, de onderwijssector en gemeentelijke instellingen. Om marketing-tech- nische redenen worden de con tacten met deze drie doelgroepen Korte functie-omschrijving medewerker verkoop binnen dienst voor de afdeling bedrijfs efficiency Hij krijgt tot taak verkoopactivi teiten te ontplooien vanuit de binnendienst. Dat impliceert een regelmatige telefonische bena dering van onze potentiële af nemers; bovendien de behande ling van telefonische informatie aanvragen; het ontvangen en ad viseren van toonzaalbezoekers en verzorging van de afwikkeling van deze contacten. De functie-eisen Wij denken aan iemand met een duidelijke commerciële belang stelling en een vooropleiding op MEAO- HAVO- niveau. Het in staat zijn om in teamverband te werken, de beschikking over goede contactuele eigenschap pen en een grote mate van inven tiviteit zijn eveneens voorwaarden om in deze positie goed te kunnen functioneren. Kennis en ervaring op administratief gebied strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 20 - 25 jaar. door gescheiden verkoopafdelin gen onderhouden. In verband met een gezonde groei van zowel deze drie markten, als van onze activi teiten gericht op deze doel groepen, zoeken wij de ver sterking van twee medewerk(st)ers voor de verkoop binnendienst. Korte functie-omschrijving medewerker (m/v) verkoop bin nendienst voor de afdelingen onderwijs- en gemeente- efficiency Het telefonisch benaderen van de doelgroepen van bovenge noemde afdelingen vormt het hoofdbestanddeel van de dage lijkse werkzaamheden. Daarnaast dient hij/zij erop toe te zien dat de uit deze contacten voortvloei ende orders correct worden uit gevoerd. De functie-eisen Wij denken aan een jonge, accu rate medewerk(st)er tussen de 20 en 30 jaar. Hij/zij heeft een opleiding op MULO-MAVO- ni veau en beschikt daarnaast over een prettige telefoonstem. Enige vaardigheid met de schrijfmachi ne komt zeer van pas en ervaring met het werken binnen een com merciële organisatie is een duide lijk pluspunt. De sollicitatie Hebt u interesse voor één van de bovengenoemde functies en denkt u bovendien over de ge vraagde capaciteiten te beschik ken, dan lijkt ons een nadere kennismaking zeer zinvol. Voor informatie over de genoem de vacatures kunt u bellen met de heer D.J.B. Houtman, tel. (01720) 6 20 43 ('s avonds (01720) 7 39 07). Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan dezelfde man, p/a Afdeling Personeelszaken van Samsom Efficiency bv, Prins Bernhardlaan 10, Alphen aan den Rijn. Vermeld in dat geval in de linker bovenhoek van de envelop 'Solli citatie'. XCCJ Samsom Efficiency bv is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activiteiten van voorheen N. Sam som nv, A.W. Sijthoff's Uitgevers maatschappij nv en Wolters- Noordhoff nv. He liar mi: Ee br; voi He ten te trc lin ka ko sc sti

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16