onroerendgoed ONRC f j ONROERE rijnlands onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed Te koop aangeboden DENNIS A. EGAN ONROERENDGOED onroerendgoed g onroerendgoed I MENS MAKELAARDIJ B.V. makelaar;, en beëdigde taxateurs in onroerende goederen Grachtweg 73 Lisse (pnS Telefoon 02521-10050 15399 [jM1 HILLEGOM Jozef Israelslaan 36. Moderne ruime hoekwoning met c v en dubbele garage welke is voorzien van verwar ming. electra en water. Indeling: entree, toilet, kelderkast, ruime keuken en ruime woonkamer met mogelijkheid voor open haard 1e etage: 3 slaapkamers en grote doucheruimte. 2e etage: zolderkamer en berging. Prima onderhouden en rustig gelegen huis met voortuin en vrije achtertuin Vraagprijs f 268.000,- k.k. NOORDWIJK Beeklaan 40. Op 1e etage aantrekkelijke 3 a 4 kamer hoekflat met lift, inpandige garage en berging. Indeling: mooie L-kamer, keuken, ruime hal met parketvloer, bad kamer met ligbad en 2, evt. 3 slaapkamers, c v. gas. Zeer goed onderhouden, blijvend vrij uitzicht. Groot beschut balkon op het zuiden. Inclusief zonwering, luxaflex en dubbele beglazing. Vraagprijs f 245.000,- k.k. HAARLEMMERMEER Nabij Weteringbrug Leimuiderdijk 475. Splitlevel woning met garage, moge lijkheid voor ligplaats voor boot voor het huis. Gelegen aan directe doorgang naar Braassemermeer. Geheel op 675 m2 grond. Indeling: onderverdieping met was- en hobbyruimte, entree, hal, toilet, grote splitlevel woonka mer met open haard, plavuizenvloer en thermopane be glazing, open eiken keuken met alle apparatuur, 4 slaap kamers, waarvan 1 met dakterras, badkamer met ligbad en 2e toilet, dubbel wastafel, badkamer met douche, 3 slaap/bergkamertjes. Het gehele pand is voorzien van vloerverwarming. Zeer diepe tuin. Vraagprijs f 540.000,- k.k. HILLEGOM Noorder Leidsevaart 66. Vrijstaand woonhuisje (boerderij-type). Indeling: entree, hal. toilet, badkamer met ligbad, woonkeuken, woonkamer. 1 e etage: 2 slaap kamers, Geheel gestoffeerd Achter- en zijtuin. Vraagprijs f 115.000,- k.k. ALLEEN VOOR INGEZETENEN OF ECONOMISCH GEBONDENEN AAN DE GEMEENTE HILLEGOM HILLEGOM Vincent van Goghsingel 42. Prachtig hoekherenhuis met grote garage met automatische deur, grote berging en mooie besloten tuinruimte. Indeling zeer ruim entree, toilet. L-kamer van pl.m. 55 m2 met open haard Erg luxe half open keuken in massief mahonie (merk Tielsa). met veel apparatuur Aparte stu deer/hobbykamer open trap naar 1 e etage, 1 slaapkamer van 6x4 m en nog een ruime slaapkamer, badkamer met ligbad, aparte douche en toilet, groot balkon over de gehele achterzijde van het huis, 2e etage. 2 flinke slaap kamers en een grote overloop met veel bergruimte, c v. gas, boiler met thermostaatkraan. Tevens.op 1e etage sauna en bergruimte. In het gehele huis'parket, zon neschermen voor en achter, thermopane op parterre. Erg luxe en aantrekkelijk huis. Vraagprijs 565.000.- k.k. Stationsweg 148-148c. Groot vooroorlogs huis. mo menteel ingericht voor dubbele bewoning Indeling: en- tree, gang. grote woonkamer, circa45 m2 2 slaapkamers, keuken, toilet, douche, alsmede grote kelder 1 e etage: 3 slaapkamers, woonkamer, douche, toilet, en keuken, te vens grote overloop. Naast het huis een lange tuin. Vraagprijs f 235.000.- k.k. NOORDWIJKERHOUT Duinschoten Sollasi 85. Pracht zomerbungalow met totaal 3 slaapkamers, mooie living met open haard, open keuken met kookplaat, afzuigkap, koelkast en vaatwas- machine. Badkamer met ligbad en toilet. 1e etage: vide en 2 slaapkamers. C V. gas verwarmd Vraagprijs f 178.000.- k.k. LISSE (De "Engel") Heereweg 384b. Herenhuis met voor- en achtertuin en stenen schuur. Indeling: toilet, keuken, grote woonkamer en suite. 1e etage: 3 slaapkamers en badkamer met douche Vaste trap naar 2e etage: grote zolder met mo gelijkheid voor 2 kamers. Vraagprijs f 195.000,-k.k. LISSE Bachstraat 13. Moderne, goed onderhouden tussenwo ning met c v gas, voor- en achtertuin en garage. Indeling: ruim entree, toilet, ruime woonkamer van 35 m2 met open haard, schoon metselwerk en open keuken 1e etage: 1 grote slaapkamer met vaste wastafel, badkamer, met lig bad en 2e toilet. 2 kleinere slaapkamers. 2e etage: voor zolder met veel bergruimte en grote zolderkamer. Vraagprijs f 265.000,- k.k. LEIDEN Piet Heinstraat 3. Middenwoning, indeling: entree, hal, L-kamer, keuken, toilet, plaats, 1 e etage: 3 slaapkamers, met balkon, 2e etage: vliering. Vraagprijs f 110.000,- k.k. SASSENHEIM Marijkestraat 42. Woonhuis annex winkel op 626 m2grond Indeling: woonhuis entree, hal, toilet, kel derkast, keuken, voor- en achterkamer 1e etage: 4 slaapkamers en badkamer met douche. 2e etage: vlie ring Vrijstaand stenen schuur Indeling winkel: verkoopruimte en magazijn, overlopend in houten opslagruimte van 40 m2 met koelcel. Verder vrijstaand houten opslagruimte van 40 m2. Poort naast Vraagprijs f 249.000,- k.k. winkel Loosterweg. Ter hoogte van nr 39A/41 gelegen achter tuin-centrum de Plantenhoek, 2.3 hectare weiland. Mag agrarisch gebouwd worden. Vraagprijs f 250.000,- k.k. VOORHOUT ALPHEN Raadhuisstraat 213. karakteristiek herenhuis met prachtige grote tuin (op Z) direkt aan de Oude Rijn, C.V.gas, nieuw gas en elektra. Ind.: woonkamer 9x4m, keuken, toilet en bergkast. 1 e et.: 3 slaapkamers, ruime douche met aansl. wasautomaat. 2e et.: zolder, waarop plaatsing van gasboiler etc. Vraagprijs f 268.000.- k.k. Grashof 38, magnifiek verbouwd herenhuis met fraai aangelegde voor- en achtertuin (Z) met open haard. CV gas en garage. Ind.: grote L-vormige woonkamer 10x5.50 m met open haard, grenen houten plafond, ged. tegelvloer, open woon-eetkeuken, toilet met fontein. 1e et.: luxe badkamer, 4 slaapkamers. 2e et.: 1 grote kamer met kas- tenwan.d en dakkapel. emeu LEIDEN Vraagprijs f 269.000.- k.k. Verzorgingsflat, riante 2-kamerflat met vrij uitzicht, C.V. gas, lift, berging onder het gebouw. Ind.: woonkamer met balkon, slaapkamer, badkamer met ligbad en toilet, keuken. Vraagprijs f 75.000.- k.k. Lusthoflaan 39, geheel verbouwd woonhuis met aparte garage met bergzolder. Ind.: hall met plavuizen, nieuwe moderne keuken, nieuwe douche en toilet, mooie woonka mer met gedeeltelijk plavuizen. 1 e et.: 3 slaapkamers. De woning is voorzien van nieuw dak, gas. elektra en riolering. Vraagprijs f 119.000.- k.k. De Genestet6traat. gemoderniseerde tussenwoning met C.V. gas en plaats. Ind.: royale woonkamer met open schouw, parketvloer, kinderbinten, keuken, toilet met douche. 1 e et.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, dakterras. Vliering over het gehele huis. Vraagprijs, incl. stoffering f 140.000.- k.k. Rembrandt8traat 4, geheel gerestaureerd woonhuis in centrum van Leiden. Ind.: goed afgewerkte hall, woonkamer met bar. nieuw plafond, keuken, toilet. 1 e et.: 2 slaapka mers, grote badkamer. 2e et.: ruime overloop met vliering, 2 royale slaapkamers met gaskachel. Nieuw dak, riolering, elektra, gas en schoorsteen. Vraagprijs f 140.000.- k.k. Decimastraat 13, gemoderniseerd woonhuis met C.V. gas, diepe achtertuin (Z) met schuur. Ind.: gang met diepe bergkast. woonkamer 10m. met prachtige open haard, keuken met plavuizen vloer, toilet met douche. 1e et.: 3 slaapkamers. Vraagprijs: f 159.000.- k.k. Decimastraat 39, verbouwd woonhuis met C.V.gas, achtertuin (Z) met stenen schuur. Ind.: ruime gang, woonkamer 11 m. met granolwanden, moderne betegelde keuken met dubbele spoelbakken en eetbar, betegeld toilet. 1e et.: 3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, douche. Oplevering medio maart 1978. Morsweg, geheel verbouwde beneden- en bovenwoning met plaats. Ind.: beneden woning: woonkamer 9x5m., keuken, toilet met douche. Ind. bovenwoning: kamer 9x5x4m., keuken, toilet. Etage: 1 slaapkamer, 1 logeerkamer, douche, terras. Vraagprijs n.o.t.k. Kapteinstraat 18, goed onderhouden tussenwoning met tuin, schuur en achteruitgang. Ind.: fraai afgewerkte hall, ruime woonkamer 9.25x3.40m. met openslaande deuren naar de tuin, diepe provisiekast, toilet. 1e et.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche. 2e et.: grote zolder. Vraagprijs f210.000.- k.k. Morsweg 30 en 30a, zeer groot gemoderniseerd herenhuis met magnifieke tuin op Z. aan de Rijn met mog. ligplaats boot. Totaal grondopp. 305 m2. Parterre voorzien van C.V. Ind. parterre, zeer grote living (10x4)open moderne woonkeuken (4x6.5) met uitzicht op tuin, bijkeuken, schuur, slaapkamer (3x4), mooi betegelde nieuwe douche, kelderkast. 1e en 2e etage: 6 royale slaapkamers allen v.z.v. wastafels, gaskachels, ruime keuken, douche en 2 toiletten. Groot zonnebalkon. Mogelijke huuropbrengst f 12.000,- p.j. van 4 kamers via aparte opgang. Vraagprijs f 338.000.- k.k. Kromstevenwerf 2, hoekwoning met schuur en carport met grote tuin. Ind. hall, woonkamer ca. 27m2 met open haard, plavuizen vloer, keuken 1 e etage: 3 slaapka mers. badkamer met ligbad, toilet. 2e et.: slaapkamer met wastafel, bergruimte. Vraagprijs f 264.000.- k.k. Schubertlaan, riant gelegen herenhuis met voor- en achtertuin (14m.) met achterom en stenen schuur. C.V.gas. Ind.: hall met parketvloer, kelderkast, toilet met fontein, woonkamer met hoek-open haard, open keuken met parketvloer en diverse appara tuur. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e et.: 2 slaapkamers met dakkapel, berging met C.V. ruimte. Vraagprijs f 268.000.- k.k. Roodborststraat, groot vooroorlogs, geheel verbouwde woning met verdiepte ach tertuin (Z.W., 13m.) met schuur en terras. Ind.: hall, kelderkast, toilet, woonkamer 10.50x3.30m. met mooie koperen gashaard, keuken. 1 e et.: overloop met mogelijkheid voor 2e toilet, prachtige badkamer met douche. 1 grote slaapkamer 5x3.30m. met kachel en 2 vaste kasten. 1 slaapkamer 4x3m. met wastafel. 1 slaapkamer met wentelraam. 2e et.: 2 slaapkamers, beiden met dakkapel. Vraagprijs f 250.000.- k.k. Goudsbloem 9, halfvrijstaande villa (nieuwbouw), met vrij uitzicht op recreatiepark, C.V.gas, voor- en achtertuin, carport. Ind.: grote woonkamer met open haard, open keuken (52m2), berging (wasruimte). 1e et": 3 slaapkamers met vaste wastafels, balkon, zeer luxe badkamer met vaste wastafels. 2e et.: grote zolder waarop b.v. een kantoorruimte of slaapkamers gemaakt kunnen worden. Vraagprijs f 375.000.- k.k. Hermelijnvlinder, in staat van nieuw verkerende, grote spiitlevel met garage, C.V., grote tuin op Z.W met prachtig uitzicht op kinderboerderij en waterpartij. Ind.: lange en brede woonkamer met open haard, verhoogd gedeelte voor woon-eetkeuken (ei ken), ouderslaapkamer, 5.10x4.50m. en nog 3 ruime slaapkamers, prachtige bad kamer met ligbad, wastafel, aparte 2e toilet, aparte douche, apart waslokaal. Bijzon derheden: thermopane beglazing, dakterras 5x3m.. water en licht in garage, parterre mooie plavuizen vloer, veel hardhout. LEIDERDORP v"a9prü»434.000, k.k. Mauritssingel 154, grandioos gelegen hoekwoning met fraaie voor- zij- en achtertuin (Z), schuur en achteruitgang. Ind.: royale hall, toilet met fontein, woonkamer 9x3.90m. met parketvloer, ruime keuken. 1e et.: 2 royale slaapkamers, 1 kleinere slaapkamer, balkon op het zuiden. OEGSTGEEST Vraagprijs n.o.t.k. Dahlialaan 76, zeer goed onderhouden, halfvrijstaand herenhuis met C.V. en garage op 252 m2 grond met voor- zij- en achtertuin (Z). Ind.: ruime hall. grote woonkamer met parket, woon/eetkeuken 3.25x2.25m. 1e et.: 3 grote slaapkamers, badkamer met liqbad. 2 wastafels, 2e toilet. 2e etslaapkamer 7.25x3.60m. met dakkapel. Vraagprijs f 295.000.- k.k. NIEUWE WETERING, gemeente Alkemade Voorweg 141, nabij Kagerplassen, vrijstaand landhuis op 320m2 grond, onder ar chitectuur gebouwd in 1968 met C.V. gas en grote houten schuur. Ind.grote L-vormige woonkamer 65m2, originele balklaag, open haard, moderne grote keuken en bijkeuken. 1 e et.1 slaapkamer 4.70x3m. en 1 slaapkamer 5.50x5m., ged. 3m. met balken plafond, mogelijkheid tot plaatsing van 3e slaapkamer, zeer moderne badkamer met ligbad, wastafel, zwarte wandtegels, mozaïekvloer. 2e et.: zolder met 2 vertrekken. Vraagprijs f 450.000.- k.k. Perceel weiland t.o. landhuis van 22 m2 beschikbaar. Tevens mogelijkheid voor de huur van extra grond voor bijv. paarden. SASSENHEIM Irissenlaan 4, fraai aan plantsoen met waterpartij gelegen tussenwoning met voor- en achtertuin 12m stenen schuur 3.50x3.50m. C.V. gas. Ind.: woonkamer met luxe open keuken met div. apparatuur, toilet. 1 e et3 slaapkamers, badkamer met ligbad en balkon 2e et vliering, waarop een dakkapel aangebracht kan worden Vraagprlls f 208.000, k.k. VOORSCHOTEN Pr. Bernhardlaan 41II, zeer fraaie 3/4 kamer (top)flat op 2e etage met C.V. en lift. Ind.: gróte woonkamer 10x3.50m. met parket, 2 ruime slaapkamers, keuken, ruime douche met wastafel. t nnn Vraagprijs incl. div. extra s f 155.000.- k.k. KATWIJK Prins Bernhardlaan 338. Fraaie maisonnettewoning op de 1e woonlaag met souterrain, ook binnendoor te bereiken. Ind.: entree, moderne ruime keuken met aparte wasruimte, toilet, woonkamer met balkon en vrij uitzicht. Verdieping: ruime overloop, 2 grote en 2 kleinere slaapkamers, douchekamer met 2e toilet. Souterrain: bergruimte met keukenblok en aansluitend een hobby- slaap- of studeer kamer. Deze woning is zeer goed onderhouden en van veel houten betimmering voorzien. Vraagprijs incl. veel roerende goederen. 185.000 Oplevering in overleg. Wij hanteren het eenzijdige courtage'systeem zodat de koper bij ons geen courtage betaalt. LEIDEN Da Costastraat 64. Zeer compleet woonhuis voor f 130.000,- k.k. Indeling: ruime entree met diepe bergkast en toilet, ruime moderne keuken, woonkamer, plaatsje en berging. 1 e verd.: 2 kleine slaapkamers, badkamer met ligbad en ruime slaapkamer. Dit pand is gunstig gelegen en in prima staat van onderhoud. Oplevering in overleg. Prijs incl. bijna complete stoffering. Hpófdstraat 70, Valkenburg Z.H. Jel. (01718)-72333/72257. SASSENHEIM Bijdorpstraat 33. Uitstekend gemoderniseerd vooroor logs hoekwoonhuis v.v.c.v. (gas), in achtertuin een ste nen schuur. Ind.: entree, huiskamer, met parketvloer, ruime eetkeuken, 1e et.: 3 slaapkamers, zeer luxe bad kamer met ligbad, aparte douche, wastafel, gekleurd te gelwerk en sanitair. Oplevering i.o. Vraagprijs f 149.000,- k.k. Bemiddeling door Zwaan makelaardij o.g. Hoofdstraat 89! Sassenheim, telefoon 02522-15050. Te koop Leiden Akkerhoornbloem Fraaie eengezinswoning met voor- en achtertuin, aan water gelegen. Indeling: begane grond: woonkamer, eetkamer, open haard, open keuken, met achtergele gen berging; ruime entree met toilet. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, tweede verd.: 2 slaapkamers beide met dak venster. Oplevering in overleg. Vraagprijs 289.500,- k.k. ALPENROOS Riant herenhuis met grote praktijkruimte, c v. gas. woon huis. L-woonkamer met open keuken, berging garage, 1 e verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad; 2e verd.: 1 slaapkamer, berging, dakterras. Praktijkruimte: wacht kamer, behandelkamer met keuken en berging. Koopsom n.o.t.k. Ambrosiadal Goed gelegen hoekwoning met voor- en zonnige achter tuin, c v. gas, schuur. Begane grpnd: woonkamer met plavuizen en open haard, open keuken; toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e verd.: zeer ruime zolderkamer met dakkapel en dakvenster. Oplevering in overleg. Vraagprijs 262.500.- k.k. Bevrijdingsplein Drie oorspronkelijke 4 kamerflat op 2e woonlaag, woon kamer. 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, berging. Vraagprijs 135.000 •- k.k. Klimroos Royaal luxe herenhuis met voor-, achter- en zijtuin, c.v - gas. Ind. beganegrond: entree met toilet, living van 52 m2 met open keuken, open haard. 1e verd.: 3 royale slaap kamers. waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad.: aparte douche en 2e toilet 2e verd grote zolder met slaapkamer, veel berging Inclusief vele extra's. Opleve ring ca. dec. Vraagprijs 325.000,- k.k. Lemsteraakwerf Tussenwoning met zonnige achtertuin, cv gas, beg. grond: woonkamer met (open keuken, eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, tweede verd.: 1 slaapkamer. Oplevering in overleg. Vraagprijs 257.500,- k.k. Middelstegracht Bedrijfsruimte met verhuurde bovenwoning, bestaande uit L-vormige woonkamer, keuken, groot balkon, 3 slaap kamers badkamer met ligbad In ruil voor 4 kamerflat in Leiden of omgeving. Vraagprijs 150.000,- k.k. Teunisbloem Tussenwoning met zonnige achtertuin, cv. gas. Beg. grond woonkamer met open keuken, parket. Eerste verd 3 slaapkamers, badkamer met douche, tweede verd.: slaapkamer met dakkapel. Oplevering spoedig. Vraagprijs 237.000,- k.k. Weigeliadal Schitterend gelegen hoekpand op 212 m2 grond met cv gas Begane grond woonkamer, keuken, voorzien van thermopane beglazing. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer. Tweede verd. zolderkamer met dakkapel, incl. vele extra's Oplevering in overleg. Vraagprijs 270.000,- k.k. JACOB VAN CAMPENLAAN 4 kamerflat, hal toilet, royale L-woonkamer, fraai uitzicht, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, balkon op Z. over de gehele breedte Vraagprijs f 255.000,- k.k. makelaarskantoor w-,--, Tussenherenhuis met voortuin en mooi aangelegede diepe achtertuin op het zuiden C.V. gas, woonkamer, hal, toiiet, keuken, kelderkast 1 e etage: 2 ruime slaapkamers met vaste kasten en wastafels, badkamer en balkon 2e etage: ruime zonnige zolderkamer en be rging. Prijs 267.500,- k.k. iW Makelaar en Beëdigd Yin/ taxat®ur o.g. VAN ZUYLEN VAN NIJEVELTSTR. 4 WASSENAAR TELEF. 01751 - 13901 TE KOOP OEGSTGEEST Deutzstraat 17. Hoekhuis met voor- en achtertuin op z., schuur. Ind.: beg. grond 2 kamers en suite, keuken, hal, douchecel, toilet. 1e etage: 3 kleinere kamers, 2 grote kamers, toilet, overloop, 2 balkons. Incl. stoffering. ƒ215.000.- k.k. Jufferman88traat 7. Middenwoning met voor- en ach tertuin, achteruitgang. Beg grond: 2 kamers en suite, keuken, bijkeuken, vestibule, gang, toilet, 1e etage: 3 kamers, douchecel 2e etage: zolderruimte, geschikt voor het maken van een extra kamer. ƒ230.000.- k.k. Oudenhoflaan 25. Hoekwoning met voor-z'j- en achtertuin, schuur. Het pand wordt verwarmd met gaskachels Beg. grond: woonkamer, moderne keuken, gang met houten betimmering, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop en balkon. 2e etage: ruime zol der geschikt voor het maken van een extra kamer. Stoffe ring eventueel over te nemen. In uitstekende staat van onderhoud. ƒ238.000.- k.k. Kamphuizenlaan 21. Hoekhuis met garage, schuur, voor- zij- en achtertuin op z. Mooi uitzicht over weilanden. Rustige ligging c.v gas. Beg. grond: woonkamer, keuken, hal toilet en kelderkast 1e etage: 2 Grote kamers. 1 kleinere kamer, douchekamer, zolderverdieping te berei ken door middel van vlizotrap. Eventueel geschikt voor het maken van een kamer Koopprijs n.o.t.k. Schoutenburgstraat 4. Sfeervol hoekhuis met voor-, zij- en zeer zonnige achtertuin, garage, carport, schuur, c.v. gas, woonkamer mer plavuizenvloer, open haard, keuken, hal toilet. 1 e etage: 3 kamers, badkamer, grote bergruimte, overloop, balkon, 2e etage: 1 kamer, zol derberging. In goede staat van onderhoud. 275.000,- k.k. Rembrandt van Rijnlaan 19. Hoekherenhuis aan water met voor-, zij- en achtertuin. Achtertuin geheel op de zon, garage, cv gas, geheel gestoffeerd, rustige ligging, be gane grond, woonkamer, hal. .compleet ingerichte keu ken, kelderkast, toilet. 1e etage: 2 ruime slaapkmers, 1 kleine slaapkamer, badkamer met ligbad, toilet, balkon, 2e etage: 2 kamers, zolderberging 360.000,- k.k. Berlicumstaat 9. Hoekherenhuis met voor-, zij- en zon nige achtertuin, 2 garages, c.v. gas. Begane grond: royale woonkamer met parketvloer en open haard, grote keuken, entree, gang, toilet, kelder. 1e.etage: 3 kamers, badkamer, overloop, 2 balkons. 2e etage: 3 kamers, bergruimte. In goede staat van onderhoud 420.000,- k.k. LEIDEN Kllpperwerf 26. Middenwoning met voor- en achtertuin, achteruitgang, c.v. gas. Begane grond: woonkamer, keu ken, hal, toilet 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet. 2e etage: Grote zolderkamer, bergruimte. Incl. complete stoffering In goede staat van onderhoud. 227.500,- k.k. Groenwier 10. Moderne nieuwbouw, hoekwoning met vrij uitzicht, grote achtertuin c.v. gas. met warmwater voorziening. Begane grond: L-woonkamer met open haard, open keuken, ruime hal, toilet en inpandige be rging 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en douche, toilet, overloop. 2e,etage: hobbyruimte en groot dakterras. 380.000.- k.k. Plantsoen 65. Grachtenhuis met riant uitzicht op het plantsoen, voortuin, achterplaats, inpandige berging c.v. gas, begane grond: 2 kamers, hal, gang. toilet en berg ruimte. 1e etage: woonkamer, moderne keuken, bij keuken, toilet, overloop en balkon, 2e etage: 2 kamers, douchekamer, keuken, bergruimte, 3e etage: 2 kamers, zolderruimte geschikt voor het maken van een kamer. 430.000,- k.k. Meidoornstraat 16. Gemoderniseerd woonhuis met voor- en achtertuin, vrij uitzicht op plantsoen, cv gas schuur, achteruitgang. Begane grond: woonkamer, met open haard en ruime doorbraak naar hal, tegelvloer, thermopane beglazing, keuken, hal en toilet, 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad. 2e etage: 1 kamer, berg- kamer. 238.000,- SASSENHEIM Kagerdreef 40. Hoekwoning met voor-, zij- en zeer grote achtertuin, achteruitgang, inpandige gar., cv gas. Beg gr. hal, 1 kamer, 1e etage: woonkamer, keuken, toilet, 2e etage: 3 kamers, badkamer inclusief complete stoffering en keukenapparatuur. In uitstekende staat van onder houd. Aanvaarding in overleg 340.000,- k.k. makelaardij o.g. li Oegstgeest, Tel. 071 ->56952 Lid Makelaars Computer Centrum

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22